Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
21. máj 2010

aden u nás to isté kojíme iba v noci a občas cez deň po obede ale to tiež akoby sa len hrala....inak na noc dostane 250 ml krupice a tá ide len taký hukot....ja neviem čo s tým kojením, ale snád ešte do roka vydržím, potom končíme úplne

eyya
21. máj 2010

adenka a v akom mliecku varis ryzu ja som zatial len vo vode...

adenka
21. máj 2010

baga ja by som ju mala odstavit, ale je mi pohodlne v noci len vytiahnut prso...ale uz sa musim dokopat 😔

ako robite krupicu? normalne tu detsku krupicu co je dostat s mliekom?

bagaja
21. máj 2010

aden to presne ja tak cez den akoby prsia prázdne možno ku a v noci naliaté jak sviňa

adenka
21. máj 2010

eyya v nutrilone.... ale nevarim to tam, uvarim vo vode a potom premiesam s mlieckom a dam tam ovocie a troosku roztopeneho masla...

bagaja
21. máj 2010

aden ja som začala do UM dávať instantú krupicu - to už nevaríš....a teraz dva dni už dávame kravské mlieko čiže do toho jej robím...a tiež tu instantnú

ved to že jaká pohoda vytiahnem v noci cicek , pocucáme a spíme 😉

zuzanakarolinka
21. máj 2010

a to vám deťúrence papajú iba 1x v noci, lebo moja aj 4

adenka
21. máj 2010

baga a kde dostat tu instantu krupicu?
kravske mlieko?? no tak to moja mala neuvidi aspon do 2 rokov....

bagaja
21. máj 2010

zuzi odkedy som na noc začala davať krupicu a kašu tak papáme 1-2- v noci....čo je úspech...pred tým aj 5 krát 😝

adenka
21. máj 2010

zuzi domika o 2 a potom okolo 5... a na ranajky sa uz dozaduje chlebika s maslom..

bagaja
21. máj 2010

aden klasika ja som ju v jednote kúpila, ale aj v Kauflači ju majú....: http://www.ke.potraviny.eu/sypke-a-tekute-potra...

eviqa
21. máj 2010

baga, aj mna by zaujímalo, kde si zohnala instantnú krupicu 😕

adenka
21. máj 2010

jeej baga dik, tak to pojdem dnes kupit a skusime na veceru... inak ja jej uz pred kupanim davam normalne zeleninku s ryzou alebo take nieco, ale aj tak o 2 musi jest... nechapem to...

bagaja
21. máj 2010

aden u nás to isté....ale veľa toho nepocicá...a skúšala som jej len čajík dať a houby, ona cicek potrebuje 😉

adenka
21. máj 2010

baga domca sa jednu noc nechala obabrat cajom, to potom sala do 4...ale dalsiu noc jak zacitila caj tak reeev najvacsi...

no idem sa jej venovat lebo uz m nervy...a varit... majte sa zatial

eyya
21. máj 2010

aha tak preto bo kravske tiez nechcem davat tak to vyskusam...inak mne domka papala vecer kasu pekne a tiez sa budila len 1-2 krat na mliecko ale posledny tyzden dva kasu len par lyziciek a mamu cucka o 106 ...ale to bude hadam len ten sialeny zub, ale tento posledny sa tlaci uz dlhsie takze si to " uzivame "

bagaja
21. máj 2010

a čo varíte? dajte tip?

eyya
21. máj 2010

ja som vcera dostala navarene od svokricky uz len zemiaky ocistit a obed hotovy 🙂 ...su to sojove rezne , su tak fajn urobene ze to nieje vobec citit, mnam uz po ceste dom som si musela dat tak dobre to vonalo 🙂

eviqa
21. máj 2010

baga, komu? nám? ja mám napacované kur. prsia, lebo pôvodne mali byť včera, ale som dostala nenormálnu chuť na zemiakové placky, tak som ich tu vypekala 2 hodiny, ale potom to bola poriadna rozkoš 😀 takže dnes urobím tie prsia asi so šampinonovo-syrovou omáčkou. A malému ešte neviem.

eyya
21. máj 2010

ja som vcera urobila kura na sampionoch 😀 ale tak chutilo ze padlo vsetko do vecera 🙂 a to som myslela ze bude aspon na 2dni 😅

eviqa
21. máj 2010

no a ked sme pri jedle. Minule som malému varila teľacie mäso, zamrazila a vývar som dala do kociek na ľad. Nestihla som to preložiť a ked som bola v sobotu s kolegyňami posedieť, prídem domov a pozerám, že zásobníky na ľad v umývadle. Pýtam sa mm, že čo tam robia a on, že ten ľad bol špinavý a mazľavý, že nevie čo do toho popadalo a ešte to aj hnusne chutilo 😀 Takže vyhodil maroškov vývar 😀

eyya
21. máj 2010

😀 to je dobre... horsie sa vsak stalo mojmu otcovi ked pojedol maso pre nasho psa a on potom len ze preco to mlete maso bolo take kostnate 😀 😀 sa na tom doteraz radu bavime 😀

eviqa
21. máj 2010

eyya 😀

bagaja
21. máj 2010

jooj baby ta ja mám karfiol v chladničke, ale mne sa ho tak nechce vyprážať, že som myslela že či nedáte niečo jednoduchšie 😉

eyya
21. máj 2010

bagaja sackovka 😀

eviqa
21. máj 2010

baga, tak urob zapekaný a máš to jednoduchšie. Alebo som počula, že už vyprážajú aj v rúre, no len som to ešte neskúšala. 😕

eyya
21. máj 2010

karfol milujem min. tyzden som ho robila ale hnusa hnusna bol nahorkly 😝

eyya
21. máj 2010

v rure? to by bolo fajn ulahcenie ale neviem si predstavit ako to robia... zapekany je fajn napad 🙂

eviqa
21. máj 2010

práve pozerám na toho malého tulenika môjho a furt by sa len dakde plazil a stavial. Akože na koberci byť nehrozí, vždy z neho ujde a je na podlahe. Ako toto riešite? ja som včera mm povedala, že on vlastne otužuje 😔

perla200
21. máj 2010

čaute....lulu - aj moj muž sa dusila le chipsami a odvtedy nemôže ryžu sranda čo? chipsy zje ale ryžu ani za svet...a mne už tie obmeny zemiakov riadne lezú na nervy doma:((((

čo je teletubies??? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre