Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
13. okt 2009

je tu este niekto tak malicky ako my? ze 4010g a 54 cm v 7 tyzdni?

lulu73
13. okt 2009

kolka..bolo to uzasne.....este ze nosim tie blbe vlozy...

lenka_66
13. okt 2009

lulu,tazko porovnavat , hlavne ze priberate.sak uz len kolko bola porodna vaha a s akou ste sli domov ...
kuk na nas tiez tu nie je taky cloviecik 😅

kolka1
13. okt 2009

Lulu obavam sa, ze nie. My sme sa malicky narodili (2940 g) ale na konci 6. tyzdna sme mali 4400 g.

Babul nevrstvis ju vela? My sme boli obleceni v bodinku, flisovom svetriku, bunde a zakrity je takou hrubsou dekou. Ci je to malo?

lenka_66
13. okt 2009

lulu no ked ta niekto pozoroval ... 😀 😀 😀

lenka_66
13. okt 2009

kolka , pokial spinka v klude a nostek je teplucky tak ok.
ozaj ako oblicka?

lulu73
13. okt 2009

leka...nuz ludi tam bolo ako v hypermarkete 😀

lenka_66
13. okt 2009

lulu exibionista 😲

tusim eviqa su malicky ale nechcem klebetit neviem isto .no 56 este oblecu

lulu73
13. okt 2009

+lenka...nieee, ja som sa nevyzliekala a neodstriekavala...to som si ich iba tak nenapadko tlacila cez kabat

lenka_66
13. okt 2009

jaaaaj nevyhovaraj sa. 😀 😀 .no zle som sa vyjadrila.ak ta niekto pozoroval ze sa nenapadko osahavas tak nymfa v lepsom pripade 😀

lenka_66
13. okt 2009

no herec este spi.tak rozmyslam ci uz pripravim kupanie abo az neskor.nam vyhovuje cas na kupanie od 18- 20.vobec nenarusa rezim.ale som radsej nech je to neskor.potom mame len jedno nocne budenie

babulka123
13. okt 2009

ale kde by sme my dnes spali.. zas to bola len pol hodka.. a nevrstvim. ninka mala body s kratkym rukavom, na tom len take flisove tricko s dlhym a bola vo fusaku.. takze nic hrozne.. ale spat.. hovorim dnes len pol hodku... dufam ze v noci bude spat lepsie..

lenka_66
13. okt 2009

no neake zvuky pocujem sakra mohol by este taku hodku potiahnut

lulu73
13. okt 2009

lenka....je mozne ze ma niekto sledoval 😀 mozno budem aj v novom case 😎 aj ked, az take zaujimave to nebolo

kolka1
13. okt 2009

Uz mam aj veceru za sebou 😉

Lulu prosim si vysvetlit "som si ich iba tak nenapadko tlacila cez kabat" 😀 😀 😀.

Myslim ze bol OK. Pekne spal celu prechadzku no a na kocari mal este zapnutu tu srandu co je nad vanickou. No a dala som na kocar kedze moc fuka aj ten igelit aby ho neprefuklo.

No na oblicku ideme zajtra. V noci budem cihat nad synom a chytat moc, bude zas sranda 😉. Ale som nastavena ze to bude vsetko dobre 😵.

lenka_66
13. okt 2009

kolka , no ako inac by o malo dopadnut nez ok.drzim vsetky palce 😉

lulu, no dufam ze vecera bola vydatnejsia nez obed 😎

lenka_66
13. okt 2009

babulky idem , lebo ak sa z kocika spusti ALARM tak sa mi bude az z r.ti prasit ze sup-sup.moje dieta je typu.daj ze boze ale hned 😀

lulu73
13. okt 2009

lenka.....len pomaly, nech sa ti v tej rychlosti nohy nepopletu a nespadnes....ho vykrmujes ako jezibaba Janka...o chvilu sa ti bude gulat (ach jaj, hovori so mna zavist)

lulu73
13. okt 2009

kolka...no normalne som si ich tak dlanou zboku tlacila ... akoze si napravam nieco pod kabatom...napr.sveter 😝

adenka
13. okt 2009

cafte, moje dite spiiiiiii 😀 uz 15 minut a dokonca v kocikovej vanicke 😝 ... to je ale ucenie na kocik co?? len ma urve ked vyjdeme von a bude tam rucat 😅

lulu ty si na akcna zena 😀 😀 😀

inak baby, dnes som tak rozmyslala ci nemoze mat mala zvecsene nosne mandle ked mi nechce vobec dychat nosom, vzdy ma len ustocka otvorene, a mozno preto aj nechce dudel, lebo sa dusi ked dudle... co myslite??

kolka1
13. okt 2009

Lulu ale teraz vazne, ked sa takto naleju prska je to hodne neprijemne to poznam 😒.

Adenka netusim, ale podla mna eee. To Ti takto dycha od narodenia? Boris tiez nechce dudel, iba didku 😵.

kolka1
13. okt 2009

Tak moje levica sa zobudilo po 3 hodinach spanku a 3,5 h od posledneho jedenia v kociku pri otvorenom okne s obrovskym placom. Tak som utekala za nim, odbabusila ho on stale plakal so zavretymi ocami. Prilozila, vypil prsko a spi dalej 😀. Rozumiete tomu ze place a ani oci sa mu neraci otvorit? Typicky chlap 😀 😀 😀.

daniela33
13. okt 2009

baby, neviete mi poradiť?

dnes sme boli s Tamarkou na poradni a má už vyše týždňa hnačky a aké to predviedla aj doktorke 😀 , kázala mi dávať rozmixovanú polku banána v 100 ml čierneho čaju. Normálne vynechať jednu dávku mlieka a miesto toho dať ten banán a potom pred každým kojením 30 ml. Bojím sa trochu, predsa má ešte len dva mesiace a banán je dosť ťažko stráviteľný,aspoň pre mňa ...

babulka123
13. okt 2009

no my uz spime.
cele som to dnes posunula tym ze nespala cez den. uz bola taka odpalena ze som nemala na co cakat. rychli kupel , vecera a uz drochme. uvidime do kedy a ako . som velkmi zvedava na dnesnu noc.. a hlavne co bude zatra.

lulu73
13. okt 2009

my uz mame hlavicku natretu a ideme sa kupat a potom, ako poznam malu hodinka uspavania minimalne

a s tym bananom, to je nejaka haluz nie? ja neviem, mne sa to osobne nepozdava..

lulu73
13. okt 2009

kolka.mojj never ending story -urad prace-otazka znie: bolo tamvela ludi ked si tam bola? do akych dveri si tam sla?

daniela33
13. okt 2009

lulu však mne sa zdá, že je to riadna haluz, také malé bábo, mám strach jej to dať ☹

kolka1
13. okt 2009

My spime este stale od 15,10 s nakojenim v polospanku 😀. Som zvedava dokedy. Rada by som keby drobec takto spal radsej v noci. Ale nasa prechadzka ho evidentne zmohla.

Lulu boli tam asi 5 ludia predo mnou. Ale vnutri "obsluhovali" 3 damy takze to islo dost rychlo. Je to tam rozdelene do dveri podla abecedy.

babulka123
13. okt 2009

baby ani nehovorte. mala je uz hore po 20 min ze som vyspata. idem ma rozhodit od nervov.. dnes to bude zleee

a ese sa mi pokazilo okno v izbe kde spi mala a neda sa zavret .. ze aka parada.. toto bude noc.. uz teraz sa bojim

lulu73
13. okt 2009

kolka...ja zatial zbieram iba info 😀 ...a chceli aj ofotenu katicku s cislom uctu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre