Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
24. máj 2010

fac, ked budem mať istotu, že bije srdiečko a aj genetické testy dopadnú dobre. 😔 dúfam, že bude všetko o.k.

vy sa stahujete?

babulka123
24. máj 2010

livi ak chces tak ti taku kefu poslem .. nam vlasatym je na 4 veci .. hehehe

eviqa
24. máj 2010

no idem dnes variť maroškovi puding zo zlatého klasu, už nepamätám, to sa varí len z vody? 😕

perla200
24. máj 2010

ahojte....my noc nič moc...teda ja som nespala mala spala...zase sa začína prejavovať moja nespavosť. zaspala som o pol 2:(((( a mala sa akurát zobudila na papnie...a potom zas nie a nie spat tak som zase zaspala o pol 4....no horor!!!!

fac - som rada že sa vám polepsilo......... 🙂

lizatko1009
24. máj 2010

ahojte u nas pocasie nic moc, maly este spi, zaspal o 11 vecer, tak pocitam do tej 10, vcera som mu robila krupicu, strepal celu plnu misku a ja nemozem spat, zimnicu mam, hnis v hrdle, hlava ma boli a tazko sa mi dycha, musela som vstat a spravit si caj.

facovka
24. máj 2010

jaj eviq, idu vam robit aj genetiku??v ktorom tt???
lizatko to je des, tie choroby, len aby maly nechytil, velmi ho necmuckaj 😒

eviqa
24. máj 2010

fac, ešte teraz na začiatku, kvôli tým blbým liekom na tlak, či náhodou nepoškodili plod. Tento týždeň mám volať svojho dr. a povie mi čo a ako dalej, lebo do 12 tt by som mohla ísť na prerušenie zo zdravotných dôvodov. Tak uvidíme. Ale verím, že všetko bude o.k.

lizatko, drž sa.

eviqa
24. máj 2010

perla, aj ty sa drž. A čože nespíš? 😔

eviqa
24. máj 2010

no som taká nasrdená na mm 😠 za ten týždeň čo bol doma, malému zmizol náš režim. Tak som začala dnes s pôvodným režimom, ale očividne sa malému nepáči. Stojí v postieľke a doslova škrieka 😔 no musím vydržať, bo ocko bol celé dnis ním, furt si ho bral na ruky a takto to dopadlo. A dnes sa poberie do roboty a ty matko rob čo chceš 😅

lizatko1009
24. máj 2010

dakujem baby, parada mne sa maly zobudil, lebo som nespala pri nom, tak mu idem spravit mlieko a dufam, ze bude este spat, ale este zyva.

martinex
24. máj 2010

ahojte...

fac silno na teba myslim,prave vam tam pochoduju zaujemci po byte,tak nech ho kupia a vy mozete ist do lepsieho 😉

eviq verim,ze vsetko bude ok,vsetky testy a takto o 8mesiacov sa budeme vsetky tesit z malej Ninky 🙂

lizatko no to je hruza tie choroby,uz by to fakt mohlo vsetkym prejst.

u nas noc o nicom,uz 3tiu noc bol cely cas zaveseny na prse ale nieze by tahal,len tak si ho cmulal jak cumel..takze som vyhlasila koniec kojeniu,odteraz su moje prsia lep pre mm-na hranie 😀

a premyslam co dnes,ked je take pekne pocasie,ale asi pojdeme len tu po dedine sa tarat 🙂

bagaja
24. máj 2010

ahojky

a kde to je to pekné počasie???? u nás znova hnus 😠

a inak víkend bol super, krásne dni čiže sme boli v kuse von, v sobotu som si trocha ja vyrazila, joooj super mi to padlo....

včera malá naburala do stola a potom sa dvakrát tak pogrcala, že komplet všetko šúpinavé...tak som sa bála že či nie otras mozgu, ale dnes už je vo svojej koži a je úplne všade, s jedným rohom na čele....bože a to ešte lôen začína...hrôza...

a inak fac držím palce aj fifo aby bol rýchlo fit, aj ohľadom bytíku, aby ste našli niečo super....

eviq aj ty sa držkaj a hlavne nech tie testy máš už za sebou nech vieš čo a ako...držím palce

a neviem čo ešte som chcela 😝

perla200
24. máj 2010

u nás je pekne aj my budeme celý den vonku.....
evi - neviem prečo nespím....jak dilino.....
no ja som pred chvílou zažila šok....mala stojí pri stole a v obidvoch rukách moju penazenku....sama stala ale keby sa skydala tak rovno na roh stola tak som ju rýchlo zobrala inak by ktovie dokedy sama stala...ale som rada takže začíname pomaly chodit aj my...hurá!!!! no a nejako sa jej nechce spat doobednajsí spánok

lizatko1009
24. máj 2010

mati, ja som chora po piatku, kamoska oslavovala, tak sme boli trosku v meste pobehat a tak mi teraz treba, len dufam, ze sa maly neoberie.

baga zachvilku aj k vam pride slnieco, u nas uz vychadza a nedavno vyzeralo na dazd.

eviqa
24. máj 2010

baby dík. dúfam, že to dopadne o.k.

bagaja, ako si varila ten puding zo zlatého klasu? nechce sa mi hľadať tú stranu, kde sme to písali 😀

perla, ta spi, ta nebud dilino 😀

lizatko1009
24. máj 2010

eviqa normalne spravis mlieko neviem ake pije maly, u nas nutrilon, das do hnca a miesas do toho puding kym ti to nezhustne, ja som cukor do toho nedavala.

eviqa
24. máj 2010

lizatko a nutrilon sa smie variť? my dávame bebu a tá sa vraj nesmie variť 😕

facovka
24. máj 2010

ze chodit, nas sa ani sam nepostavi o stol, a nieto sam stat, a uz vobec nie chodit,. ma este cas...to vy mate take sikovne deticky....standard je okolo toho rocka, ale aj do 15mes. niekedy este same nechodia 🙂

lizatko1009
24. máj 2010

eviqa pytala som sa minuly tyzden lekarky povedala, ze ano ajj krupicu som mu vcera z toho robila, aj ine baby to tak robia. aj co som ja malemu robila zlaty klas vobec to nechutilo ako nutrilon a na krupicu mu dam trochu masla a trosilinku granka len tak na chut a ides.

zuzanakarolinka
24. máj 2010

čaute baby, žiadne mlieka, typu beba, nutrilon a ja neviem ešte aké sa variť nesmú, tým strácajú hodnotu tohto mlieka, variť sa môže iba normálne kravské mlieko sušené, ktoré sa rozrába vo vode 😉 ☹
to je potom škoda toho mliečka, veď to nestojí pár centov 😉

zuzanakarolinka
24. máj 2010

lizatko ja som sa to pýtala tiež aj lekárky aj výrobcu, sklamem ťa, nesmie sa to variť, nesmie môže ale za akú cenu? nemyslím na pulte!

lizatko1009
24. máj 2010

zuzankakarolinka ako to vies? mne doki povedala, ze moze aj ina to tak robila, ze kravske v ziadnom pripade ani by som mu nedala.

lizatko1009
24. máj 2010

a kde si bola s vyrobcom nutrilonu?

eviqa
24. máj 2010

lizatko, uvarila som ho z vody, ale poputuje do koša. 😝 nedala som ani cukor, no je to divná chuť. Ja viem, že malý nepozná až toľko chutí, ale neviem, či ho tým pudingom budem trápiť.

tak my stojím skoro celý deň, chodíme okolo stola, ale ked sa chceme presunúť na dlhšie trasy, tak sa plazíme.
Narcis moj jeden, sedí pred zrkadlom a vykecáva sa a usmieva

zuzanakarolinka
24. máj 2010

baby vy tie krupice robíte z normálnej detskej krupice?

tam potom musíte mliečko variť, že, ja túto nepoužívam a teda ani mliečko nepreváram, ja používam instantné detské a tam stačí iba vodu zohriať a neznehodnotíte mlieka 🙂 😉

babulka123
24. máj 2010

evig.. ani u nas to nezaznamenalo ziaden uspech. zachranil to jednotacik..

martinex
24. máj 2010

no ja mam nejake divne dieta,lebo nic mu tak nejde ako obycajny biely jogurt...ani punding,pribinacik,krupica,kasa... za pundingom sa ide potrhat...
a ja robim z kravskeho vsetko,ale pokial viem mlieka typu Beba a Nutrilon by sa nemali varit

eviqa
24. máj 2010

no tak malý degustoval, tipujem, že zjedol tak 100g. takže poputuje do koša

zuzanakarolinka
24. máj 2010

😉 😀

adenka
24. máj 2010

ahojte,

baby tak moja mlada zalomila vecer o 7 a spala ze do pol 9..nechaaapem... 😅

evi ja varim zlaty klas normalne s nutrilonom a malej chuti..nikde na krebici nie je napisane ze sa nesmie varit tak to neriesim... a malej to veelemi chuti, aj vcera ho papala...
a krupicu som kupila nejaku v CBA a tam je normalne priprava pre kojencov, ze sa necha napucat 15 minut vo vode, potom sa to povari a potom sa to zaleje pripravenym UM... ale to som skusala iba raz, no bolo to dost riedke, ale cez dudel vlase to nepreslo..takze potrebujem bud vacsiu dieru, alebo to urobim hustejsie a bude papat lyzickou..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre