Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

kolka1
13. okt 2009

Karticku nechceli, cislo uctu som vyplnovala na formular, ktory som im doniesla. Trochu som im tam haluzila ze ci to precitaju a nepopletu to cislo uctu 😀. Ved uvidime uz by mi to malo prist.

lulu73
13. okt 2009

ok, dik

lulu73
13. okt 2009

babulka...ved si sa stale bala a pripravovala na den, ked ti Ninka nebude spat...tak asi je to ten dnesny...klidek, urcite to je iba vynimocne ... uvidis, ze nam zajtra napises ze malicka pekne spinka

babulka123
13. okt 2009

lulu ani nehovor.. hehee

a prave preto {kedze uz spi - teda aspon vysielacka uz nepinda} idem s kamoskami na kofolu a Ninku nechavam v plnej kompetencii otca.. hehehe som zvedava ako to dopadne..

lulu73
13. okt 2009

babul...dobre robis, ja sa tiez chystam v najblizsej dobe, ale zatial mi to nevychadza

babulka123
13. okt 2009

lulu.. idem len do vedlajsieho baraku takze pohoda.. ale aj to je na nezaplatenie.. po dnesnom dni som aj tak taka k.o. ze dlho nebudem .. navarene mam aj na zajtra takze zajtra cely den spim..
mala somm ist k martinex, ale ked ma byt take pocko ako dnes tak je to docela zbytocne.. ale tento tyzden to este zvladnem teda dufam

lenka_66
13. okt 2009

dani , ja viem ze takym malym sa robi ryzovy odvar.

marek sladko spinka bez zbytocych reci 😀

lulu hej aj ja to vravim ze je z pernikovej chalupky.

karin.
13. okt 2009

Ahojte maminky,

ešte uspávate drobcov???

karin.
13. okt 2009

My sme dnes mali fakt desný deň 😝
zaspal len na rukách, keď som ho položila hneď spustil rev....

kolka1
13. okt 2009

Lenka, len bud pysna syn Ti krasne prosperuje 🙂.

Tak sme nejako presvedcili drobca na kupel a spi dalej. Som zvedava, ze kedy dame nocne kojo.

Vidim, ze dnes nezostal kamen na kameni a levicatka dali zabrat maminam.

leri
13. okt 2009

helou......babulka, mlieko po starom, ako slak sa tvori 😀 uz si inak zvykam, a zda sa mi ze alex vstupil do druheho levelu a vypije este viac ako predtym, lebo mi celkom vytaha tolko, ze mam normlane makky prsnik 😲 🙂
my sme mali dnes den celkom ok, pri tom mojom pyzame spal asi 4 hodiny 😀 vyskusajte..........tak sa k nemu tulil, prisiel za nim ocko a lahol si na to pyzamo, tak sa tam zaryl nosom a dobre ze ho neodstrcil nech uhne z toho pyzama 😀
my mame v sobotu zatazkavajucu skusku...........ideme na svadbu, takze budem dllllllllho bez alexa , neviem ci budem radsej ked si to ani nevsimne ze som prec alebo ked bude plakat za mamou............a ja budem asi na wcku odstriekavat, aby som do rana nebola ako pamela 😀 ale nastastie je to celkom blizko, takze keby nieco som o chvilu doma 🙂
inak dnes to bol vonku iny masaker

livia1
13. okt 2009

Ahojte baby,hlásime sa po dlllllllllllhom čase. Len sa chcemspýtať či aj vaše deti si obzerajú ruky a snažia sa ich dať do pusy.Ak, tak od kedy? Náš si ruky obzerá už asi tyždeň a do pusy si ich chce dať od včera. Len keby neboli tie ruky také nemotorné, občas si s nimi buchne po nošteku. 🙂

leri
13. okt 2009

livi, moj sa nesnaziiiiiiiiii, moj to zvlada lavou zadnou, normlane sme ho minule kamerovali, lebo si strcil do pusy skoro celu labku 😀 ale ide na to s rozumom........naskor jeden prst a potom postupne pridava 😀 ale musim objektivne povedat, ze bol hladnyyyyyyyy, ocko ho odvtedy vola "samojed" 😀

livia1
13. okt 2009

Leri hehehehehe 😀 .Ja som si to všimla to obzeranie už minulý týždeň, len on má stále rukavičky, lebo sa škriabal. Včera som mu ich nechala dole asi hodinu,že vyskúšam či sa ešte bude škriabať. no od včera ich mal asi len vonku a ked som citila žeje studený. A vtedy si ich začal strkať aj do pusy.Urobí päsť a oblizuje a hriziesi ukazovák. Som zvedavá ako bude pokračovať zajtra.

Inak Maťko je ešte aj tento týždeň doma, stale je chorý. Hrdlo už zapálené nemá. V piatoksme boli na kontrole a povedala že v pondelok môže ísť do školy. ibaže v sobotu začal sopliť a ešte viac kašlať. Tak som ho nechala doma aj včera, no len ten kašel sa mi nevydel, tak sme dnes znova nacupitali k doky a dala nám syrup Prospan. Do konca týždňaje doma. Ešte šťastie,že aj ich triedna je teraz PN, aspoň nevynechá veľa učiva. 😒

OK idem dohajan, zas niekedy.

Leri zajtra ti cinknem 😉 🙂

babulka123
13. okt 2009

heheh my si tiez papame rucicku... najprv sommyslela ze je hladna.. ale nechcela.. tak som jej tam pchala dudel ze nech si ich necuca ale sestra mi vystvetlila ze takto to ma byt.. ze postupne bude chytat hracky a tak..

inak prave som sa vratila dala som si 2x2dcl bieleho a je mi hej.. hehehe
idem si lahnut lebo o 4 nebudem vediet cia som.. heheh

perla200
14. okt 2009

ahojte...my mame rekord mala prespala 8 hodí v kuse....spala od 19.. h do 3.h ráno a potuom do 7.h takže super a teraz už zase oddychuje🙂 nech jej to vydrží ....leri teba nie a nie zastihnúť....kde si? ani na skype a tak by soom s tebou kecla.....

babulka123
14. okt 2009

perla .. super, tesim sa s tebou

my sme spali od 18.45, do pol4, a potom do 7 od vtedy je hore ale uz ide znova spinkat.. dufam ze dnes to bude lepsie ako vcera..

babulka123
14. okt 2009

a martinex... urcite nepridem , nieco na mna leze... boli ma hrdlo, kycham kaslem.. uz len cakam kedy to chyti nina..
marek je nachcypany poriadne.. este je aj nervny z toho takze uuuplna parada doma..

lulu73
14. okt 2009

babul...u nas doma presne to iste...a nemam ani paralen a s malou do lekarne nejdem, tak dufam ze cez obed sa zastavi mm doma a vybehnem...v porodke sme dostali letak Homeopatika...idem do toho naskupim si na hrdlo aj nadchu a aj na depresie a nervy po porode. Tesim sa na ten ucet....inak moja kamoska ma 3 rocneho syna a zatial iba homeopatika bral...ma dr. homeopatku....boli ma hlava aj hedlo a aj soplim ☹ spala by som, ale kto to vysvetli Emke?

bagaja
14. okt 2009

ahojte my zasa dalšia noc o ničom už som riadne nervná, lebo cez den nespíme v noci nespíme a už mi pomaličky dochádzaju sily ☹

Mati - ty máš ten vak že? a chcem sa spýtať to nemusíš malého držať ešte rukou, máš obe ruky voľné hej? Lebo na tých fotkách na tej stránke to ešte každá pridržuje a to by mi bolo na dve veci, ja potrebujem mať voľné ruky.

lulu73
14. okt 2009

bagaja...neboj, sily dochadzaju viacerym a aj nervna nie si sama ☹ na mna to tiez ide.....ale to je aj tou jesenou a zimou...to prejde

bagaja
14. okt 2009

lulu len aby som neskončila na psychoške skor než to prejde 😠 Som si nemyslela že to bude také zlé so mnou 😒 Ale musíme vydržať, len nech už je leto 😎

leri
14. okt 2009

dobre rano........tak nam konecne po vyse dvoch tyzdnoch prechadza nadcha, ale ocko je znovu chory, vratilo sa mu to, tak dufam, ze si nedame repete.........a v noci stale vstavam zhruba kazde tri hodiny, tak ma tu neprovokujte s tymi dlhymi spankami......... 😀 ale alex to ma odpustene, lebo ked ho v noci prebalim a dam do postele a vytahujem prso tak sa rehoce ako pipik......od samej lasky vzdy pri kojeni zaspim takze ta mala mrska vlastne dosiahne ze je so mnou v posteli a nestihnem ho prelozit 😀 len mam potom problem, ze netusim o kolkej som naposledy kojila 😀

lulu73
14. okt 2009

baga...ja sa tiez snazim zachovat klud...a ten sa da zachovat, ked vsetko klape..cize ked dietatko spinka, prosperuje a doma je fajn atmosfera a vsetci su zdravi....vsetko zacne padat ked niekto ochorie, ked mala place a ma reflux a vselico ine a ked aj ja sa necitim najlepsie...a hlavne ked sa prestavam citit ako atraktivna zena ale vidim sa ako unavena chudera 🙂 no cista poporodna depka asi...len akosi neskoro na mna ide 😝

lulu73
14. okt 2009

a davam malu zaockovat proti rotavirusom...teda to sa nepicha, pije sa to

babulka123
14. okt 2009

no mne sa fesanda po hodinke spanku zobudila plna sil.. a vysmiata.. no ide to s tym spankom dole vodou.. hehehehe

som zvedava co bude o 2 hodky zas.. teraz sa zas hada s kolotocom tak si pockam kym si vypyta jest a potomm nekompromisne do kocika a spat.. lebo taky den co bol vcera no pomoooc..

je mi jasne ze budu stale menej a menej spat cez den ale nejaky spanok musi mat a tie pol hodinove co vcera davala.. o to neeee....

facovka
14. okt 2009

baga...verim ti, mne je tak isto ale uz trochen dlhsie, pretoze my nespime od narodenia 😀 ,ale ja mam zase pocit ze sa to zlepsuje...aspon cez den da nejaky ten spanok, a v noci tiez daco, a ked sa napapa, tak uz nevyvádza a spi...aj ked s papanim boj, grgame, prdime, pucime sa..no alle co uz ☹
ja som dnes jednomama,teda do poobedia kym sa filipko vyspi,mi Oliho vzala svagrina k sebem, ze aka parada,ako by babul povedala 😀 az teraz zistujem ze mat len jedneho drobca je aka brnkacka-zjednodusene povedane, v porovnani so staranim sa o dve male deti 😉 uzivajte babule....kym deticky su zdrave,nech aj revu..bo ked pride prva horucka a choroba, tak to neprajem ziadnej mamine, to len bude.. 😔 normalne mam bobky, bo zacina chripkove obdobie, ze aby daco deti nechytili, este to by mi ku stastiu chybalo.. 😕
lulu, ze neatraktivna, ja sa nemam kedy zatraktivnit,ale som aj rozmyslala ze naco, ked nikam nechodim, rada som ze sa vecer vladzem osprchovat....vlasy mi nafarbit treba, zo 5kg dole dat, no des... 🤐

martinex
14. okt 2009

dobre rano dievcata...

tak my sme vcera maleho uspaval do 10tej vecer.... stale len na rukach a museli sme byt v pohybe,lebo ako sme zastali ci si sadli, maly hned oci ako sova... no spinkal pekne do 4tej,potom sa o5tej zobudil a bol uplne culy...tak som mu dala hrazdicku do postielky, pol hodku sa pohral, potom som si ho dala na cicku a pekne sme spinkali az do 10tej...a teraz som mu dala zase papat a este drichme u nas v posteli

babul no dneska je aj na figu pocko, tak si doma oddychuj...dame to ked budes ok a ked sa bude dat ist aj von...

baga no pridrzovala som ten vak len zo zaciatku,kym som ziskala prax... teraz uz mam ruky volne.... to len kym ziskas istotu.... inak uz vidno ako maly rastie, musela som ho povolovat lebo mu uz bolo tesno ked som mala tu pracku zatiahnutu uplne 🙂

a kolka borkovi vsetko naj k meninam 😀

babulka123
14. okt 2009

my sme teraz dojedli a idem skusit uspat ale nedavam tomu velku nadej ..
ale idem skusit kocik..

lenka_66
14. okt 2009

livi marek ma zas ruku vzdy v ustach nestiha obzerat 😀

baga , hlavu hore tiez som ako spadnuty cirkus.

borko vela zdravicka a usmievavu mamicku ti zelam 😉

baby ja som maleho naucila na telku.mame taky BE BE program urceny detom od 6 mesiacov.marek to normalne ,,zerie" .takze mam doma zavislaka 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre