• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
lenka ale sak nemozes pretahovat co vidis.. hehehe

my mame na baterky takze u nas sa pretahovanie nemoze stat.. co uz..
14. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame taky smejdik z lidlu ale pekne na nervy hraje.mne ,marek to ma rad
14. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka.. o teba vobec nejde {bohuzial} kedze to marekovi vyhovuje..

ja som dostala od 2 bab z konika ..
14. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si troska lahnut kym mala spi.. cmuuk ozvem sa
14. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ziadne lezanie, a hlasim paradajkovu polievku ... matka urobila si mi chut..
14. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlasim ze este stale spinkame
14. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati , marian chcel odo mna plno ine info.aka skrinka ... .no ak blika tak ako si on mysli tak to bude skrat
14. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul tak dobru chut :slight_smile:

lenka tak ja mm poviem nech to vecer pozrie a napisem ti potom ip :wink:

inak my sme zaspali az teraz,samozrejme na rukach... sme sa 2 hodky hrali,potom sme mrncali a plackali... no na figu pocasie, malemu nerobi dobre... :angry:
14. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, mala si maleho prebalit ked tesne pred tym nalozil a nie natahovat jeho spanok pretahovanim kolotoca :slight_smile:
ten z lidla mame aj my a od zaciatku tam ta pruzinka tukala a tak som to rozobrala, ze to opravim..cele sa mi to rozsypalo, ale nevzdavala som to, ponastavovala som tam vsetko, trosku poohybala, pofukala, pobuchala...proste klasicka oprava...no a ked som to zlozila, hralo to skratenu verziu a pruzinka brutalne buchala, tak som to zrusila cele a je to bez hudby, iba sa to toci
14. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac...tie decka su vsetky rovbake...pri mame uplackane, rozmaznane a pri cudzich uplne poklady...klasika
14. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nam to pocko sedi.teda marekovi.normalne spi aj na balkone.klop-klop

mati ok
14. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bola som v lekarni a kupila som si homeopatika na hrdlo,nadchu a nervy....liecim sa
14. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu na nervy :grinning: :grinning: :grinning:

no marek sa pucil od 7 rana a neslo to .a kolotoc som zneuzila este vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...ano, nejaky sativol....ze na poporodny smutok a unavu.
14. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu,to by chcelo vyhadzov z kopytka na vyventilovanie sa
14. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...aj nasa královná teraz zaspala a to bola hore od 9.hodiny:(((( už hodinu spí...ktovie dokedy???? uvidíme....

nasa odkedy nema koliky - naloží vždy ráno po prvom papaní....a to ani nezbadám že nakladá....chvalabohu.... :slight_smile:
14. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja hlasim ze prckata sa zobudila po 3 hodinach najedla sa a po hodinke znova spi vonku.. pocas pokladania do kocika uz bola tvrda.. hehehe

asi dospava vcerajsok..
ale dobra kosa je vonku.. ja cajickujem a dufam ze to prejde coskoro..
14. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

no vidím že nie som sama na spadnutie :wink: Lulu ty odskúšaj toto na nervy a ked zaberie tak idem na to aj ja. No a o tom že vyzerám ako strašidlo do maku ani nehovorím :stuck_out_tongue_closed_eyes: A presne ako Lenka píše chcelo by to poriadny vyhadzov z kopýtka :grinning: ale čo cecky nechám doma?

No a moja maličká lomí už štvrú hodinu, a ja som pospala tak sa cítim kusen lepšie, no boli sme kus na prechádzke ale zima brutus.

a moj mm stojí v Levoči na pumpe čo je 20km od domu čo sa nemôže dostať domov pre sneh na cestách, a to už dnes buchol auto, čiže fasa deň :unamused:
14. okt 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bagaja...ja som mala také kritické obdobie do takých 7 týždnov ako sa mala narodila...a to som si hovorila že nechápem čo nevládzem? ved na statnice soms a učila 6 týždnov vkuse a nespala? ale potom som prisla na to že po státniciach som spala týžden:slight_smile:))

lenka - ten tvoj výrok - pretiahla som kolotoč...tak to bolo sto bodové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bagaja.. az tak .. no pekne..
inak cakam kedy sa to spusti aj tu ..

a ja som bola vcera na decku bieleho a vyyyyborne mi to padlo..
babul že aké parádne fotky, šak ja by som tiež dala do albumu ale ja to neviem zmenšiť, poradťe ako?
bagaja. posli mi ich na mail zmensim ti ich..
benesova.a@gmail.com
14. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby.... tak ten spanok o 2hej trval asi 7 minut....odvtedy rev,boj.... konecne mi zaspal na prse po papani,tak hadam mu to vydrzi...sak cely den nespal :angry:

a zase som prd spravila za cely den...a mam taku na hovno naladu,ze ani nic robit nejdem.... iba sa naobedujem :sunglasses:
14. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka.. dnes s tou naladou to bude pocasim asi .. lebo aj my uz mame hadku za sebou a ja nejsom schopna ani nic.. ale obed som uz zvladla..
14. okt 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano napíste ako ich zmenšiť?
14. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka a ozaj neskusala si maleho davat spat von? ja som ju nababusila dala do fusaku a spinkaaa.. doma sa nevedela nijako ulozit.. a vonku spi uz zas hodinu..
14. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ich zmensit ale da sa to tak ze si ich otvorite cez program paint {kreslenie} = pravou klik a open with paint, a potom na hornej liste najdete ze Image - obrazok, a vyberiete Resize/skew... a horizontal a vertikal zmenite napr. na 80. date ulozit a malo by to byt ok.
14. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul poslala som mail, dikes

no a moja tiež zaspala v kočíku a potom som ju preniesla dnu, a drichme
14. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul lenze ja ho nemam kde von dat,aby mi ho neodfuklo.... terasu mame celu odkrytu....a vystavit ho pred barak,pomaly na ulicu tiez nechcem :unamused:
14. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka.. tak potom nic.. inak ja jej dam este deku tak aby jej nefucalo dovnutra a este mi kamoska radila ze mam jej dat prsiplast na kocik a tym padom nebude fucat dnu..
14. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok