Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
15. okt 2009

susik.. tak teda mala je neskutoooocnaaaaa. to je taka krasna fotka.. uzasna..

deina2005
15. okt 2009

tak sa po dlhej dobe zasa hlasim.co tu je nove?ziadna necaka dalsie babo?hihiihi mi sa drzime celkom dobre len mala nejak zacala slintat hihi len cmula ruky a cumel o 100 6

susik77
15. okt 2009

babulka: dakujem 😵
vsetky august. deticky su krasne 😵 konecne som sa dostala sem hodit nejaku fotku. inak mala je pokladik, tichucka, dobra, pekne papa. zajtra mame kontrolu v 6.tyzdnoch 😵

martinex
15. okt 2009

deina aj nas maly slinta... robi si krasne bublinky na perach 😀

susik tak to je super, len tak dalej

livia1
15. okt 2009

susik mala je naaaaaaaaaaaaaaaaaaadherná. 😀

susik77
15. okt 2009

dakujemeeee 😵

perla200
15. okt 2009

baby ja mam sok za sebou....isla som jej zarobit jest a držal ju môj tato a mala začala z ničoho nič strašne strašne plakat...až sa skoro zasla...proste na tri sekundy akoby zadržala dych, ale ako som s nou zamykala v momente prestala stáva sa vám to?

stansun
15. okt 2009

caute, tak my sme boli dnes u doktorky a mala ma 5550g 🙂 pekne priberame, a aj cajik jej mozem v pohode davat a odporucila mi ze je lepsi feniklovy cajikked si ho sama pripravimm, ze si mam kupit sypany lebo ten nie je sladky
a ked sme isli domov tak mamina si zabudla kluce tak sme sa vonku prechadzali v tom dazdi dve hodky kym am tatino prisiel otvorit 😀 no a mala spinkala jej bolo super za to ja som bola dost premozena 😀 😀 😀

reginetta01
15. okt 2009

Ahojte, kočky.
My sa tiež hlásime z poradne, malá má 5420 g a meria 59 cm. Tiež pekne priberáme. Akurát nám na nožičkách zistil, že ľavé jadierko nie je ešte poriadne dozreté a máme s nožičkou cvičiť. že ak sa to o 2 mesiace nezlepší, urobí snímok. Máte niektorá tiež niečo podobné? Som sa zľakla, ale snáď to nebude zlé.
Perla, naša malá tak začala plačkať, keď sa zobudí hladná. Ja ju prebaľujem pred jedením a tak sa vie najedovať, že tiež som mala párx pocit, že sa ani nenadýchne. Ale vždy sa ju snažím pohladiť po čielku, to má rada, aby sa trochu upokojila. Mama vravela, že keď som bola ja malá, tak som sa vedela zachádzať. Vraj sa nemám báť, že sa nenadýchne.

facovka
15. okt 2009

ahojky...
baby, ze ked sa takto zachadza babo, ze treba skusit fuknut mu do tvare, by sa malo "spamatat" 😉
nam oli spi uz hodku ,nepapal od tretej tak trpnem ked vstane a napapa sa, kedy potom zaspi a dokolikuje...lebo o takejto dobe uz zvykne plakavat ☹ 😔

bagaja
15. okt 2009

regi my sme mali obe jadierka nevyvinuté a nosíme ortopedickú perinku, ale už iba týžden aj cez den a potom len na noc, a potom ideme na snímok tak som zvedavá, no a nám to zistili už v nemocke, ale doki povedal že sa jej to lepší tak dúfam že to už bude oki.

aj ja malej tak fuknem do tváre ked sa biekedy zájde od plaču a zaberá hned sa nadýchne.

bagaja
15. okt 2009

píšem jak pako,

moja dnes po kúpaní zaspala bez papania, taká bola nervná, že ani jesť nechcela tak som zvedavá čo to bude zase za noc 😒

reginetta01
15. okt 2009

Baga, ja som sa zľakla, lebo ortopéd povedal, že ako keby tam niečo prekážalo a máme po kupkaní cvičiť. Dal nám kontrolu o 2 mes., tak dúfam, že keď až o 2 mesiace, tak to nie je nič závažného. Chúďatko malá Peťka. Bože tie bábätká už také maličké majú toľko bolestičiek.
Ozaj, kočky, vy si dávate malé očkovať proti rotavírusom?

perla200
15. okt 2009

regineta...no ja som sa naplasila strasne...fukla som jej do ustočiek ale len trosku a hned zabralo....ale nastastie je vykúpaná napapaná a spinká...

fac neboj sa...nasa ked mavala koliky a prebehla tú dobu už bolo dobre a žiadnu nemala...vždy sa to začínalo o 19.15 a ked to prebehla už nemala ale ku koncu mala aj celý den....neboj sa...

daniela33
15. okt 2009

perli, dnes som kúpila ďalši espumisan a pytala som sa aj na infacol, myslíš, že je lepší? ako zaberal vam? a dokedy vas trapili koliky?

daniela33
15. okt 2009

regi, ja som tiež pri prvom synovi podobne ako bagaja musela davať perinku medzi nožky až do pol roka a potom to bolo už oki. To sa napraví, len treba cvičiť nožkami

perla200
15. okt 2009

daniela - no nam pomáhal...ja jej občas dám jednu kvapku pre istotu...no nam to preslo do 7 týždnov...ale u nás bol problém mlieko - ona pije bezlaktozové mame intoleranciu laktozy - ale nevyhovovalo jej až mlieko jej vyhovuje...a koliky hned prestali

lulu73
15. okt 2009

ahojte

ja idem dat ockovat malu proti rotavirusom...lebo viem ake svinstvo to je...maa ho dcera mojej sestry...skoncili v nemocnici na infekcnom...ciste psycho...pytala som sa v lekarni co to stoji, tak my doplacame az 80 percent, cize nejakych 63 Eur ...kua ... a nepicha sa to, pije sa to

lulu73
16. okt 2009

vcera posledna, dnes prva

dobre ranko

my sme rano o stvrtej kolikovali, plac velikansky ☹ dlho sme to nemali, tak idem premyslat co som pojedla...asi vcerajsie cestoviny jej nesadli...paradajka, cukina,cesnak...dnes sme sa dohodli, ze si dame krupicnu kasu, tu mame otestovanu a prdiacu vajickovu polievku

susik77
16. okt 2009

ahojte. lulu: verca mavala neskutocne koliky. tak ja teraz pri terezke jem zo zel. len mrkvu a zemiaky a z ovocia osupane jablka. ani pecivo nejem vobec-len polystyr. chlebiiky. cibulu, cesnak tiez vobec nejem.

daniela33
16. okt 2009

bré ránko 🙂

chcem sa opýtať, neviete, kedy sa to, čo zjem dostane do miečka? chcela by som začať experimentovať, lebo tá jednostranná strava mi už ide krkom 😀
mám strašnú chuť na grenadír, ale idem tam cibuľa a trochen sa toho bojím

martinex
16. okt 2009

dobre ranko...

dani co som citala,tak by sa to malo prejavit do 2-6hodin po konzumacii....

a ja teda mozem papat naozaj skoro vsetko... jedine co viem,tak paradajky a paprika malemu nerobi dobre... inak som mala uz aj fazulu a maly uplna pohoda 😀 a granadir robim dnes na obed...mnam mnam 😉

daniela33
16. okt 2009

juj mati, si mi narobila ešte väčšia chúťky ... žeby predsa som skúsila ... len keď si spomeniem na predvčerajšiu koliku, tak mám strach ... 😖
a mati, to máš fakt super, ja stále jem len to isté dookola

martinex
16. okt 2009

no ja som pomaly skusala, a zatial musim zaklopat ze vsetko ok...

musim sa pochvalit mojim synom..prave som mu menila plachtu v postielke,tak som ho dala na nasu postel.... a ked som ho zobrala,ze ho ulozim do postielky,tak pod nim flak od kakanice, no ale dobrych 15x15cm... komplet presrany, gate,body,sveter a samozrejme nasa postel az na madrac 😠 a preco??? lebo mal tie sproste huggies!! dostali sme od znamej megabalenie,a verte ci nie, kazdu 5tu plienku bud precika alebo preserie... boze 🙄 tak som aspon mala dovod vytepovat madrac 😀

reginetta01
16. okt 2009

Ahojte, kočky!
Ja som na tom so stravou podobne ako Maťka. Najskôr som sa bála, ale už sme jedli aj dusenú kapustu a v poho, akurát nejem čerstvé paradajky a papriku. Aj cibuľu v jedle papaám. Veď aj tí drobci potrebujú vitamíny. Asi treba len skúšať pomaličky.
Lulu, aj my sa ideme dať očkovať proti rotavírusom. To nie sú 2 vakcíny? Ja som si myslela, že sa to papaá 2x a že jedna vakcína stojí 2 tis bývalých Sk, čiže spolu 4. ci sa mýlim?

reginetta01
16. okt 2009

Mati, on len chcel, aby ste aj vy mali úplne čerstvé obliečky 😀 . Zlatý chlapček ako ľúbká rodičov 🙂

lulu73
16. okt 2009

mati, ved vam kazdy len plienky dava, ty mozes ist pomaly na Mileticku s nimi 😀 ved pouzivaj iba DM, tie su vraj ok

lenka.....dakujem velmi pekne za tip na TV Bebe...ja viem ze mala je este mala, ale ako ona na to cumi, vyska, rozprava, pocuva....lezi v lehatku a aj hodinu tak prepozera...vtedy varim, zehlim,upratujem,konikujem...vdaka vdaka

martinex
16. okt 2009

regi no schytala to len plachta a teda madrac..periny su ciste 😀

lulu sak ja pouzivam tie z DM,ale tak ked sme hentie dostali,tak som ich chcela minut... no ale uz kaslem na ne, lebo toto je o nervy,kazdy den ho prezliekat aj 2x 😖

kurnik,musim aj ja tu BEBE spojaznit.... lebo my zase reveme v postielke.... 😠

lulu73
16. okt 2009

regi...nam dala lekarka teraz 3 recepty...dva su na povinne ockovanie, najblizsie ich mame priniest a budu nas cca za 4 t ockovat a jeden recept je na rotavirus a tam mam napisane ze 1x2ml, takze je to jedna davka....uvidime

martinex
16. okt 2009

lulu a to ziadna poistovna nepreplaca viacej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre