• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
ja to TV bebe nemam.. fnuuk

dnes sa mi fesanda zobudila po hodine na balkone.. chapete? neprsi , az tak moc nefuka a ona je hore.. bolia ma neskutocne krize, neviem sa vytoto uz 4 den, { rano pohar teplej vody, jogurt a lanove semiacka a aj tak nic.. }desne..

dnes je marek doma lebo si zobral dovolenku takze dnes bude troska viac on pri malej {dufam} lebo ja sa musim dat dokopy som tak nachcypana, ze az.. tece mi z nosa, hroza..

varim si slepaciu polievku, a druhe neviem, tak snad aspon polievka pomoze.. hehe aj na nadchu aj na to druhe
16. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati :slight_smile: . Naša malá skoro okakala ortopéda :slight_smile: . To bolo fakt o stotinu sekundy. Ale zaslúžil by si to. Je to jeden ohundranec starý.
Lulu, nás idú tiež očkovať za 3 týždne a práve som volala lekárke nech nám objedná vakcínu. Som zvedavá. Nech to čert vezme tie peniaze, ale nechcela by som risknúť to, že to malá dostane.
16. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati...Emka sa dnes po kolikach zobudila a mala nie najlepsiu naladicku, bola taka uplakana, nespokojna a Bebe TV ju zazracne vyliecila a zlepsila jej naladu ... ja viem maminy, nie je to zdrave, ale ved len chvilocku jej to pustam:slight_smile:
16. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
regi no nas maly sa u ortopeda tiez pototo,ale nastastie este u sestrivky,tak som ho rychlo poutierala a prebalila... by sme si inak spravili dobre meno u neho :grinning:

a co sa ide este ockovat? sak my nemame este ani to TBC zahojene,kurna :unamused: nam to vcera zase prasklo,vytiekol hnis...
16. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je to za TV bebe, kočky?
Babul, inak, ja tiež len natvrdo a nechápem to, lebo pijem dosť a aj jogurtov zjem nakvantá.
Babul, neboj, polievočka premastí, pekne popoženie :grinning:
16. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
regi dufam lebo zas budem plakat..

matka.. DM to isti.. ja uz ine nepouzivam, este tesco.. ale hugis, ani pampers nechcem vidiet.
16. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, my to máme len trochu červené. Zatiaľ nám to nehnisalo.
Povinné očkovanie:

4. deň života: tuberkulóza

3.-4. mesiac: záškrt, tetanus, čierny kašeľ, detská obrna, žltačka typu B, hemofilová infekcia, pneumokok

5.-6. mesiac: opakuje sa znova

11.-12. mesiac: opakuje sa znova

15. mesiac: osýpky, mums, rubeola

6. rok života: záškrt, tetanus, čierny kašeľ, detská obrna

11. rok života: osýpky, mums, rubeola, tuberkulóza

13. rok života: záškrt, tetanus, detská obrna

Po konzultácii s lekárom je možné očkovanie proti rotavírusom, kliešťovej encefalitíde, žltačke typu A, meningitíde, chrípke, ovčím kiahňam, rakovine krčka maternice, pneumokokom, prípadne kombinovanou vakcínou proti žltačke typu A a B.
16. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam ockovanie po TBC stvrdlo a dr. ze to bude sledovat a ak to bude neviem ake, posle nas do Podunajskych...zatial to neriesim
Babul, hemeroidy to istia, však? To aj ja poznám, kua.
regi to je pre male babatka,tusim od 6mesiacov... ze vraj to deti zeru...

babul tak tomu ver.... sak je to o com...to rovno moze byt stale holi a bez plienky.... :sunglasses: moja zlata DM,uz sa tesim na najblizsi nakup.... mm je zo mna vzdy na nervy,lebo ja by som tam mohla byt aj hodinu,to je obchod kde uplne ulietam :grinning:
16. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, skúsim to nájsť na nete. Ešte som o tom nepočula.
16. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu nam to stvrdlo,bola tam taka chrasta,ta potom odpadla a zase nanovo zahnisalo,spravila sa chrasta... teraz uz mame tretie kolo...pytala som sa na to dr a ta povedala,ze je to ok,ze to je bezne...tak hadam vie co robi :slight_smile:

regi baby ju chytaju cez satelit...

este taka blba otazka,uz mate kramy? lebo ja som vcera dostala,no mam pocit,ze je to nejak skoro :unamused:
16. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, ja ešte nemám. To je indivindi. Keby som dostala, tiež by som si myslela, že je to skoro. Ale určite je to v poriadku. Fuj, po takom čase si znova zvykať :unamused:
16. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.rotavirus.sk/uvod.html 61€ za 1 davku!!!! co ja tlacim doma Eura???? :angry:
16. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to fakt drahé. ryžujú na tom ako šľak
16. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
regi no nic prijemne to teda nie je...za ten rok som si uz odvykla :slight_smile:
16. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie ockovania treba dve? no ja to beriem tak, ze tie peniaze od statu co sdostanem pouzijem na ockovanie a nejaky nakup veci pre malu
16. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka.. napodobne DM je super..

hemace.. moje kamosky..

a kramy? tak tie som uz mala 2 x.. hovor mi nieco..
16. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ano,treba dve,odstup medzi davkami je minimalne 4 tyzdne....

sak to ano,tie peniaze su na to urcene,ale aj tak mi to pride vela...ale samozrejme,pre zdravie maleho vsetko...
16. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez debaty, je to nehorazna suma!!!!
16. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kokso,nejako skoro ste dostali tie krámy. Moja kamoška až po 7 mesiacoch. Som zvedavá, kedy obšťastnia mňa. Ozaj, je na to jeden recept... :slight_smile: čo takto súrodenec pre drobca? :wink:
16. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, to je super! Gratulácia
16. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul este jedna blba otazka... pouzivas uz aj tampony? ja sa este bojim,aby som nechytila nejaku infekciu.. ci uz je to v pohode a mozem?

lulu co v dnesnej dobe nestoji vela penazi? mna skoro vykotilo,ze Europska unia chce plosne kontrolovat hypotekarne uvery jednotnymi pravidlami v celej EU a to tak,ze sa banka ti bude financovat LEN 40% hodnoty nehnutenosti!!!! a tych ostatnych 60 mam nakradnut ci co???
16. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
regi bohuzial,to si nemozeme dovolit... najprv musime kupit byt,cize sa musim vratit do prace...a potom bude aj surodenec
16. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby, co to citam? ze surodenec?nesrandujte
16. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, my sa tiež chystáme stavať dom, takže tiež sa plánujem najskôr vrátiť do práce a až potom druhé bábo. Dúfam, že to vyjde rýchlejšie, ako pri prvom. Inak, ja som vždy chcela len 1 dieťa, ale sú také krásne, že ešte jedno budem chcieť určite. A stačí :slight_smile:
16. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu, to bol pokus o žart :slight_smile:
16. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky ponukam vam plienky pampers a hugies za vyborne ceny
16. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambuli, vďaka, ja používam iné.
16. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok