Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
14. sep 2009

my mame sono klbikov tuto stredu v prosanuse

bay
14. sep 2009

My ideme stvrtok do Ruzinovskej 😉 A v piatok ockovat TBC. Maly bude mat narocny tyzden...

facovka
14. sep 2009

bay vy nie ste ockovani na TBC?? 😕 to ked odchadza babo z porodky zvykne uz byt zaockovane..
my sme boli u Mudr. Kusina, na Teslovej na klbikoch, takze uz nemusime balit, tesim 🙂

facovka
14. sep 2009

yo baby a kedy idete na usne?? na tie audio testy?? to v ruzinovskej na -1 poschodi 🙂

bay
14. sep 2009

Fac, no zvyknu, ale ked pustali nas, tak neockovali 😠 😠 😠 Nas chceli vidiet este raz 😝
Jej Kusino je dobry 😉 k tomu som chodila kedysi aj ja 😀 😀
Na usi ideme az 14.10. Na vsetko sa tak desne dlho caka 😠 😠 😠

facovka
14. sep 2009

my 13.10. 😉

z.vrablova
14. sep 2009

satku mozem rovnako len doporucit... vcera sme znova absolvovali 2hod nakup v hypermarkete, Kristinka spala v teplucku ako dudok. Ja ruky volne, radost zit...

bay
14. sep 2009

Ste sa o den ubehli 😀 😀

bagaja
14. sep 2009

že aká paráda svokra zobrala malú na špacírku, a ja mám odychovať a spať a ja konikujem ...

bay
14. sep 2009

No tak som preliezla ebay a co to som nasla, len tomu prd rozumiem, bo moja Deutsch je na tom horsie nez priserne, takze budem musiet pockat na manzelika nech mi to popreklada ci som si dobre domyslela vyznam slov 😀 😀

bay
14. sep 2009

Baga, nepozicias??? 😅 🤐

bagaja
14. sep 2009

čo svokru? Darujem 😀 😀 😀

bay
14. sep 2009

Ale iba na vencenie 😀 😀 😀

bagaja
14. sep 2009

a na mudrovanie ju nechceš.... ona to umí 😅

bagaja
14. sep 2009

idem ja objednať tie odliatky, to budemem potom spomínať až nám bude smutno 😉

bay
14. sep 2009

Nie dakujem. Na to mam sve lidi 😀 😀

bay
14. sep 2009

Ake odliatky? Zas mi nieco uslo? 😅

janka91
14. sep 2009

caute...nestiham...len tak kuk a zase sup k detom...zehlit,okupat ich, dat veceru a zalahnut....fuuu

facovka
14. sep 2009

no,ak dobre myslim, tak to su take sadrove formy, a tam otlacis rucku abo nozku babenka, my to mame filipkove, teraz musime aj olimu otlacit...ale som prirovnala a oli teda ma ´mensie rucky,aj nozku, filipko bol sice lahsi o pol kila, ale ruky jak lopaty 😀

kolka1
14. sep 2009

Lulu, ako sa pozna ze babatko pali zaha? 😕

Nas tiez neockovali v nemocke mali sme dodatocny termin ale predpokladam, ze kvoli tomu, ze sme brali antibiotika a boli na JIS.

martinex
14. sep 2009

baby som v uplne hotova... 3 hodiny placu 😒 a za toho krista neviem preco... cicku nechcel,pokakany nebol, brusko tiez ok...tak ja neviem.... vzdy sa na chvilku ukludnil a potom zase spustil..teraz zaspal,asi od vycerpania..chudatko bol uplne spoteny ☹

babulka123
14. sep 2009

matka.. akurat som chcela napisat presne to iste..

kolka1
14. sep 2009

Presne viem o com hovorite, my sme tieto bezdovodne place zabsolvovali minuly tyzden a bolo to dost "psycho". Ja som mala pocit, ze to suviselo s energiami, boli sme s inymi ludmi a detmi a tie deti zrovna nemali svoj den.

lulu73
14. sep 2009

my mame usi 12.10. a ze najlepsie aby dieta spalo...hahaha

kolka....ja neviem , to aj mna zaujimalo, ale asi preto ze po jedeni byva nekludna...ale iba v noci

hrozne ma bolia bradavky...natieram si ich, ale mam ich proste vydudlane 😢

facovka
14. sep 2009

marti to vyzera na kolikovy plac, doverne poznam 😒 to byva spravidla vecer, a nemusi to suvisiet s kakanim, prdkanim, proste rev, stichne, vyzera ze supis,ide spat a prd....my spime v satke,jupi, inak o takejto dobe absolvujeme revy kolikove... 😕
ono este si uzijeme, zato sa to vola aj 3mesacna kolika, uch, filipkovi chybal tyzden do 3mes. ked sme dokolikovali 🙄
no na tych uskach sa pekne vsetky obideme,kua 😨

martinex
14. sep 2009

fac kolika to neni... toto bol iny plac,ked ma koliku place inak....

a skusila som maleho aj okupat,no to sa mu pacilo,dokonca sa na mna zosiroka usmieval..ale ked som ho uz obliekala zase zacal mrncat a potom rev....prso zase nechcel,2x cucol, vyplul a reval...teraz som mu dala cumel a zaspal...snad aspon 10 minut...

a najhorsie je ze mm tento tyzden po praci chodi mojmu otcovi na barak obkladat kupelnu,cize domov pride okolo 11-12tej v noci... 😒

mat tak zase 17 rokov a mojim najvacsim problemomo by bolo ze ma mama nechce pustit na diskoteku a ze ci ma ten ci onen chlapec lubi 😎 😀 😝

adenka
14. sep 2009

ahojky, mrknite ake ksichtiky hadze nasa dcera 😀

babulka123
14. sep 2009

aden je uplne uuuuuuzasna.. super..

adenka
14. sep 2009

babul sa mi triasli ruky od rehotu ked som ju fotila... a toto mi robi zakazdym ked doje... sa s drahym ideme usulat, tak sa tesim ze dnes sa nam to podarilo nafotit 😀

babulka123
14. sep 2009

tak to ti zavidim .. u nas ked sa doje tak je strasny placc..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre