Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
20. okt 2009

leni...aj ja som nad tym premyslala...par rokov dozadu som sa davala ockovat pravidelne...len ja kojim a moja dr.mi ma zistit,ci ma moze zaockovat

lulu73
20. okt 2009

leni....zlata brana?

lenka_66
20. okt 2009

ja som sa dala len raz , no teraz premyslam vazne.aj ked ju schytam tak v lahsej forme.a to este ked nahodou zmutuje s prasacou ☹ .

lenka_66
20. okt 2009

ano

martinex
20. okt 2009

lulu tak daj vediet ci sa moze ockovat,ked kojim...lebo aj ja som nad tym premyslala... ak by som ochorela,tak to mozem doma rovno zabalit...moj mm je strasny nervak a ak maly place viac ako 15minut tak uz mi ho dava do ruk,ze on nevie co s nim 🙂

babulka123
20. okt 2009

lenka ja som sa raz v zivote dala ockovat a dopadlo to tak ze somm mala 40tky horcuky.. od vtedy ani nahodou

babulka123
20. okt 2009

matka marek je teda kludas ale robi to iste.. hehehe a este mi povie ze ja som matka a ja mam vediet.. no dorazim ho..??

lenka_66
20. okt 2009

nasla som ju .marek cumi na mna ze co to je.smeje sa akurat na poslednom versi 😕

https://www.youtube.com/watch?v=GJSztTy3mPc


slova - http://www.supermusic.sk/skupina.php?idpiesne=1...

lenka_66
20. okt 2009

mati , babul, to poznam najredsej ma ak s nim keca abo spi.zvysok je pre mamu

lenka_66
20. okt 2009

babul ako keby nam v porodke dali na krcov navod ze mame vediet

babulka123
20. okt 2009

lenka nieje to troska depresivna pesnicka??? sakraheheheh
ja som takto doma nasla kohutik jarabi.. no dovi dopo..

babulka123
20. okt 2009
martinex
20. okt 2009

presne tak aj moj stary....ak sa maly smeje ci spi,vtedy ho lubi....ale ak reve ak to uz je moj a ja sa mam starat...

daniela33
20. okt 2009

s tými chlapmi to je radosť, to môj skonštatoval, že lepšie taký čas chodiť do práce, lebo že on má citlivé uši a keď malá plače, hučí mu v hlave 😀

martinex
20. okt 2009

dani tiez dobry argument 😀

martinex
20. okt 2009

baby dajte nejaky typ co varit... nejake masko 😀

adenka
20. okt 2009

ahojte...
moje dieta spiiiiii 😵 😵 ... rano sme potiahli do 9:15 a teraz lomi od 11... juuj len nech si tieto krasne zvyky zachova 😀

malu hviezdicku malickej spievam pri kupani a som si nevedela spomenut na vsetky slova... dik za pripomenutie 😵 .. inak niekedy si pripadam ako debilek ked kecam s malou a versujem o 100 600.... take verse idu ze az... minule napriklad: brusko brusko brusenko posli nam von hovienko 😀 ... tak sa bavime, hlavne ze sa jej to paci bo sa rehoce ako slniecko na hnoji 😀

a moj mm podobne, kym sa mala smejka tak je tatinko najlesi na svete a jak zacne revat, uz mi ju dava... ze daj jej jest... no neviem co by robil keby bol s nou sam doma... asi by jej vrazil flasu na cely den do pusy 😅

mne dosla mrcha minuly tyzden, ale taka slabucka onicom...zacala tymi brutalymi tepotami a skoncila vcera... ale ani som nevedela ze ju mam...

lenka_66
20. okt 2009

no a moj musi brat lieky na zaludok.a ked pride na obed tak same reci ako by som bol s tebou rad(marekovi), no ale ked treba tak skutek utek.

babul , no ja som na nej vyrastla.vtedy ine neboli.a marekovi sa akurat to posledne paci abo je rad ze uz konci?
😀

lenka_66
20. okt 2009

baby , som blba ja alebo .... .unas od 7 rana kosia travu

bagaja
20. okt 2009

ahojte

tak to asi všetci tatinkovia sú takíto, nás to samé a ked malá plače tak mm príde k nej a hovorí jej, že jej nekúpi žiadnu CHu-chu bábiku a ona ešte väčší rev akoby rozumela tomu 😀

a u nás letí gumimaci - malá sa rehoce jak kon:

https://www.youtube.com/watch?v=t_ae1GwVIi0
adenka
20. okt 2009

lenka to aby sneh nepadal na vysoku travu 😀 😀

babulka123
20. okt 2009

no pekne.. kosenie travy.. nemam co dodat .. a ja len ze to tu v madarsku su divni ludia.. heheh

matka ja som robila masko na kari, kur. maso oprazis, podlejes vodou varis, pridas nakrajany por, popripade mrkvui a zasypes kari, pridas 1 lyzicku smotany a ina mnamka..

adenka
20. okt 2009

baga tak som teraz dobre narehotala...musim to pustit malej 😀 😀 😀

martinex
20. okt 2009

babul nieco podobne robievam aj ja... len budem musiet skocit do obchodu 🙂

lenka_66
20. okt 2009

babul , no kosice nie su daleko od hranic 😀

bagaja
20. okt 2009

aden dobré že? to nám odporučil 6- ročný kamarát 😅

no babul dobrý tip na obed zajtra zrobím, a k tomu ryžu či zemiaky asi oboje pasuje nie?

bagaja
20. okt 2009

baby kuk ja sa poštím z toho:

https://www.youtube.com/watch?v=tVRxgtfvNL0
bagaja
20. okt 2009

abo toto:

https://www.youtube.com/watch?v=COTWhgl3MZY


umrem čo všetko najdem na tom youtube 😀

babulka123
20. okt 2009

baga..ja robim ryzu alebo tarhonu , ale pecene zemiaky mozu byt super k tomu

idem sa venovat ninke.. za chvilku aj tak pojde spat, tak tu budem .. fotim tak potom pridam nejake fots..

babulka123
20. okt 2009

no hlasim ze panicka bola hore cca hodinku a uz spi znova..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre