Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
20. okt 2009

tak domca lomi uz 2 hodiny... stihla som kus popratat, navarit polievku a vyplatit ucty... kokso tolko casu... nechapem 😀

babulka123
20. okt 2009

aden.. heheh uzivaj si..

pridala som nejake fotky

lulu73
20. okt 2009

aden...daj recept ako si uspala malu

lulu73
20. okt 2009

babulka...to fakt nevidis ako moc sa s malou podobate ked si bola malicka? cela ty...aj tie vlasky

babulka123
20. okt 2009

lulu .. hehehe ja ani moc nie.. ale najlepsia bola krsna ta mi hovori ze naco jej posielam fotky Ninky , jej staci ked otvori doma album s mojimi fotkami a ma to to iste.. tak asi ano.. heheheh

adenka
20. okt 2009

lulu ja neviem..krstiny?? 😀 no od vcera proste pospava... nechcem zakriknut lebo hned bude hore... ale spinka mi len na brusku... uspim ju na sebe a potom ju dam presne v tej polohe na sedacku, alebo do postielky a spi...

babul nenormalna podoba...malinka je strasne zlata... a taky isty dudel mame aj my.. ale u nas sluzi len ako dekoracia spolu s dalsimi 6 dudlami... 😅

babulka123
20. okt 2009

aden skusaj skusaj skusajl... mozno raz.. a dakujeme..

martinex
20. okt 2009

no tak my sme prave prisli z prechadzky, boli sme cca 2 hodky, maly este drichme v kocari... joooj,jak dobre mi to spravilo 😀

a kupila som si puzlle anna gedes,tak si budem skladat 😎

adenka
20. okt 2009

babul uz sme sa s mm smiali ze jej to dame na snurku a o chvilu budeme mat originalnu retaz na stromcek 😀 ... teraz mame nejaky novy ortodonticky taky vykrojeny, a este chcem skusit chicco... to uz bude 8my 😀

babulka123
20. okt 2009

matka poskladaj skor ako zacne maly lozit..

ja cakam kedy sa panicka zobudi a tiez pojdem este von , okolo 4 uz sa tesim

adenka
20. okt 2009

mati aka zavist... domca spi v kociku max pol hodinu a potom rev... ale mozno sa aj to upravi... najviac ma stve, ze na mna vsetci hucali ze nespi koli tomu ze pijem kavu..podotykam ze bezkofeinovu... tak som povedala ze na tyzden prestanem a aj tak spat nebude...a ona spi...tak mam po kave ☹ .. pijem meltu, ale to neni ono... ☹

reginetta01
20. okt 2009

Caute kočky. chcem sa spýtať, malo vaše bábo takú tmavo zelenú až čiernu stolicu? nasa sa práve pokakala a plienka ako od čiernej kavy. Včera som vypila pohárik čierneho piva. Myslíte, že to môže byť z toho? Neviem, či mám stresovať či čo.

adenka
20. okt 2009

regi zelenu sme mali raz a teraz ked som ju prebalovala mala taky maly kusok uz zaschnuty cierny... myslim ze ak ju neboli brusko, alebo to netrva dlho nie je to nic vazne...

babulka123
20. okt 2009

aden skus to Caro. vraj je to super, neviem ja nie som kavickarka..

regi a kojis alebo ste na UM

adenka
20. okt 2009

babul ked ja by som to chcela najprv ochutnat...lebo ked to bude hnusne, budem mat dalsiu zbytocnu krabicu v skrini...

martinex
20. okt 2009

aden to je blbost,ja pijem kavu a maly spi.... a inak poradim ti, ja maleho davam spat len na brusko,na chrbte nechce absolutne,to tiez reve... tak skus ju dat tiez,mozno pospinka viacej

regi podla mna tiez nepanikar...zelenu mavame tak 2x do tyzdna..a tiez myslim,ze ak jej nic neni tak neries

babulka123
20. okt 2009

hmmmm neviem s tym ti neporadim len viem ze sestra to chlonce namiesto kavy a vravela ze je to super.

reginetta01
20. okt 2009

Aden, nebolí. malá kakaá a puká dobre. Pekne jej to odchádza a skoro do každej plienky niečo nakaká. Uvidím, aká bude ďalšia stolica. Dúfam, že už nie takáto. A naša malá piraňa mi poranila prsník. Bolí ako čert, keď papaá. dúfam, že z toho nebude zápal. Nerada by som... 😒

reginetta01
20. okt 2009

babul, kojím.
mati, ale to nebola zelená. to bolo fakt až do čierna.

adenka
20. okt 2009

mati cez obed spala na bruchu 2,5 hodiny a aj teraz spinka pri mne na brusku... ale sranda ze v noci spi normalne naboku a nema problem... do kocika ju na brucho nechcem davat lebo teraz ju v tom fusaku ani neuvidim... ty davas aj do kocika na brucho??

babul ano? no zajtra sa chystame na nakupy tak mozno skusim... skoda ze nie su aj mensie balenia...

reginetta01
20. okt 2009

Aden, ja pijem Caro a tiež som bola kávičkárka. Caro mi stačí. Robím si ho pol napol - voda s mliekom.

adenka
20. okt 2009

regi a ma to aspon chut kavy? nechuti to ako melta?

reginetta01
20. okt 2009

Aden, no káva to nie je, ale dá sa to piť. Nedostávala si v pôrodnici taký kufrík so vzorkami pre bábätká? Bola tam aj vzorka kávy Caro. Mne to chutí viac, ako melta.

martinex
20. okt 2009

aden hej aj v kociku je na brusku..

mne sa Caro snazila nanutit mama,ze je to zdrave...ale kava je kava,aj tak si ju robim pol na pol s mliekom....

bagaja
20. okt 2009

ahojky, no my sme boli na prechádzke ale ideme znova, kedže nám otepluju bytovku a tu doma je to na slučku....

a ja chlascem len Caro, ale taku nenormálnu chuť som mala na kávu tak mi mm kúpil bezkofeinovú ale to bolo o ničom, čiže ešte si počkám...

regi a čierne pivo pijem vždy a malá nemala takú stolicu, čiže z toho to nebude

reginetta01
20. okt 2009

baga, dik. To si ma nepotešila 😒 Ale aspoň viem.

reginetta01
20. okt 2009

dobre kočky. utekám k malej. pekný dník

adenka
20. okt 2009

mati tak ja skusim to brusko aj v kociku a uvidime...
idem si zdriemnut k malej...zatial pa...

lulu73
20. okt 2009

coze*? to tu jedina pijem 1-2 cierne kavy za den???? a akoze to sa nesmie?

caro mam aj ja doma, to su nejake byliny....mam ju asi rok a vzdy ked mam pocit ze kavy uz za den bolo dost, davam si ju do mlieka...chut ako melta, trosku lepsia

lulu73
20. okt 2009

regi...aj ja som si uz dala par krat cierne pivo a stolica bola u nas max zelena a to nie po pive

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre