Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
20. okt 2009

ja ked dam malu na brusko, tak bojuje,dusi sa a place...zaspi iba ako Aden pise...na mne a potom ju v tej polohe len poloizim do postielky...je fakt,ze tak mi splala najdlhsie.....ale ked je uplne pri zmysloch,ako ja vravim ked je ziva, tak ani za nic nebude spat v akejkolvek polohe 🙂

missy97231
20. okt 2009

lulu, ja pijem tiez kavu - turka 😖
aden, tvoja Domca ma reflux... negrcia ti ked je na brusku?

leri
20. okt 2009

ahojte, ja pijem tiez caro, mne to chuti podobne ako nesca s mliekom.....samozrejme ze to nieje to iste, ale chuti mi to........a kavu si dam tiez hocikedy normlanu, niekedy aj dve za den, aj normlane presso s mliekom v kaviarni si slahnem, podla mna ked nepijeme styri denne, tak je to ok.........a uz nemame dvojtyzdnovych drobcov.........
inak, vcera som kupila gel na tie dasna........ale zabudla som ho pouzit 😀 a dnes sa alex zobudil o pol jednej na obed a do pol stvrtej skoro stale reval......aj na rukach, tak ma napadlo ze idem mu to skusit natriet........a viete co.....hned bolo po placi, uz nech sa to prereze, dufam ze nas toto necaka pri kazdom zube, lebo sak to dokedy bude zurivyyyyyyyyyyyyyyy, nastastie nema horucky

leri
20. okt 2009

baby.......niekto tu raz spominal ze bol v rakusku na nakupoch s babom.........musi byt dieta zapisane v pase? nestaci mi ked budem mat pri sebe rodny list??? ja idem zajtra na 5 dni ku segre do rakuska a zabudla som na tooooooooooo, myslite ze by to bol problem keby nas teoreticky zastavili policajti???

missy97231
20. okt 2009

leri,,, rodny list aspon nam nestacil ked sme isli z ciech na slovensko... a opacne. ale to by aj mna zaujmalo 😉

leri
20. okt 2009

no ak to robia na pockanie tak to zajtra doobeda vybavim, ale ak nie tak ma trafi slak

missy97231
20. okt 2009

zapis do pasu robia na pockanie,,, to som si ista 🙂

leri
20. okt 2009

tak to je potom vyborne, doobeda to vybavim 🙂 uz som si myslela ze mam prekazenu 4 dnovu nakupnu horucku 😀

lely29
20. okt 2009

Leri do pasu ti malu zapíšu hned zajtra robia by do pol šiestej lebo je streda ja robím na polícii tak to viem na 100 per.

lenka_66
20. okt 2009

mne caro chuti ako 3v1

livia1
20. okt 2009

Leriten zápis máš za 10min.hotový. Ja som tak mala aj Maťka zapísaného.

leri
20. okt 2009

dik baby, zajtra tam teda pojdem pred cestou

leri
20. okt 2009

lely, a kolko eurovy kolok na to treba?

bagaja
20. okt 2009

ahojky

všetci asi vykonávate večerné rituály s bábetkami, aj ja by som ale moja herečka zaspala v kočíku ked sme sa vracali z návštevy, aj jesť zabudla, tak si lomí... som zvedavá čo bude v noci a neviem či ju mám ešte kupať alebo sa dnes na to vy...., ale mám pocit že bez toho nebude vedieť že je už noc a má sa dlho späť 😉

Hiiiii a my sme boli v PL bez zápisu malej v pase, ale ja pas nemám iba mm, tak to musíme vybaviť.... 😝

facovka
20. okt 2009

leri vam idu zuby,ci co to citam??? 😕 to vazne??? si si ista? necitala som dozadu, tak neviem ci som v obraze 😀

leri
20. okt 2009

fac, ano idu, a som si ista, je to uz vidiet, kazdu chvilu sa celkom prerezu, normlane presvitaju biele zubky dva dole a jeden hore, volnym okom je to vidiet a ked mu dam prst do ust tak uz hryzie 😀 no co.........sme iniiiiiiiii ako ostatne deti, neviem kam sa ponahla 🙂

babulka123
20. okt 2009

leri no pekne..

my uz hajame.. a tesim sa tesim v piatok sa ideme fotit do atelieru zas.. a tentokrat aj s marekom tak sa tesim ..

livia1
20. okt 2009

Leri ak to nezmenili tak 5 eur by sa za to malo platiť.
ale ved tam aj priamo predávaju kolky.

babulka123
20. okt 2009

leri.. sklamem ta.. neviem teda ako u vas ale u nas sa kolky predavaju len na poste, a stoji to 3 eura.. a mas to na pockanie.. a mozes to zapisat na ktoromkolvek pasovom.. nemusi to byt podla miesta bydliska..

livia1
20. okt 2009

No malý sa mi práve zobudil. za pol hodku mu dám ešte papať a som zvedavá do kedy bude vykukať 😒

leri
20. okt 2009

tak radsej nebudem nic kupovat .........a babul aj u nas je to tak ze kolky len na poste, livi ty si bola asi daaaaaaaavno 😀 , pojdem tam a radsej si to overim kolko to stoji

kolka1
20. okt 2009

Hellloues Leri. Babul myslim pisala, ze treba 3EUR kolok. Dobre, ze si ma navnadila, ja uz som bola 2 x v Rakusku a nacierno 😝 . Zajtra sa zase chystame na shopping, tak to pekne este doobeda zlegalizujem 😉.

A tie zubky to je fakt sila, Alex je fakt vynimocny 😵 😵 😵. Este mi kamoska spominala, ze je nejake homeopatikum vyborne ked sa deru zubky len som si kurnik nezapamatala nazov.

A prevzala som za teba funkciu mliecnej vily v augustovkach 😀 😝. Ako som pravdepodobne spravne identifikovala tak nase caste nocne vstavania maju co do cinenia s mojou nadprodukciou a tym, ze Borko sa dostane iba k prednemu mliecku. Tak to po konzultacii s Annag"napravame" a dufam ze to pomoze obnovit moj spankovy rezim 😉.

Borko je zlaticko cele dni sa na mna vyskiera a recni so mnou, placlive obdobie zase asi suviselo s mojou nadprodukciou ktora generovala palenie zahy, plynnatost a bolenie bruska.

Inac silno rozmyslam, ze pojdem prednasat na konferenciu 4.11. tak by som mala zbuchnut do konca tyzdna prispevok a prezentaciu. Aspon trosku pohnem mozgom. Myslim ze mi to neuskodi 😀.

babulka123
20. okt 2009

kolka.. nadprodukcia je fajn ze? zlata annag.. len sa riad radami a prejde to .. je ozaj poklad..

a prednasat kam co ???

leri
20. okt 2009

kolka.......super zena.........aka prezentacia??? kua, ja sa neviem dokopat zacat robit diplomovku.....asi to zase necham na posledne dva tyzdne 😠
a mliecna viiiiiiiiiila, konecne nie som sama, mne to stale ide ako sproste, ale mam pocit ze alex si zvykol, za 5 minut je najedeny, ale vydrzi tri hodiny, takze asi ma dost.........
a tie homeopatika si skusim zistit v tej brozurke co sme dostali v reklamnych kufrikoch, dik za pripomenutie........je dost nervozny, dnes som vyflusnuta.........
a kam idete shoppingovat? nejdete do brucku? zeby sme hodili ostereichische cafe??? to by bola sranda keby sme sa stretli 😀

babulka123
20. okt 2009

leri kde je bruk a co tam maju..

a super ze si Alex tak zvykol.. aspon to mas rychle.. heheh

leri
20. okt 2009

babul, ja by som sa aj bala mu viac davat, lebo sak to by ta vaha nerozchodila 😀
a bruck je take mestecko, blizko hranic, je tam take nakupne stredisko, vsetky "podstatne" obchody su tam, ca, hm, orsay, pinkie atd........
jaaaaaaaj, aj sex city ci ako sa vola ten erotikus shop je tam, a spar a take vselijake obchody, chodime tam ked sa nam nechce do scs ist

babulka123
20. okt 2009

no pekne.. musim to vykoumat.. lebo ak je tam HM, CA ORsay.. a je to blizko hranic tak mi to vyhovuje viac ako chodit do viedne uplne.

kolka1
20. okt 2009

Ja odpadnem, ideme do Brucku. Neviem co tam shopneme ale do toho arealu zajtra okolo obeda vyrazame 😀 😀.

Ja si robim doktora na EU a okrem skusok a dizertacky musim mat publikacne cinnosti a jedna z foriem je takto cez konferencie. No ale kurnik mala by som zacat nieco riesit, uz je najvyssi cas a to som si myslela ze pred porodom napisem tretinu dizertacky 😅 😕 a nist 😀 😝.

Co studujes Leri?

No babul ja uz ju mam taku, ze nie je moc prijemna 😅. Ku komu idete k Zuzke? Co stoji fotenie? Co Marek, uz je to oficialne po ohlasenej fuzii nie su moc nadseni ludia 😒.

livia1
20. okt 2009

Leri máš pravdu pred 5 rokmi..... tak teda fakt neviem. potom daj vedieť kolko to stálo.

babulka123
20. okt 2009

hej ideme k zuzke, uz nas fotila aj dookola znamych a tie fotky su super...
no a co sa tyka fuzie.. ani nehovor. v podstate cakame co bude, ci marek bude alebo nebude mat robotu.. dost sa bojim... fotenie stoji tusim 40 euri ale stojoi to za to , nehovoriac o tom ze je to podstatne lacnejsie ako v BA.. kukni www.sofiafoto.sk

a vila prejde nebooj.. a musis mi vysvetlit kde je ten bruck.. teda marekovi. hehee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre