Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
11. sep 2009

juuj, sak som sa neodhlasila, klasika, tak vas este raz vitam v nasej novej teme 😵 😵

lenka_66
11. sep 2009

fac, klasika 😀 .ani si nemusela pisat aj tak by som na teba tipla kto je ten august 😉

martinex
11. sep 2009

fac 😎

no konecne sme vsetky mamicky.... taaak som sa tesila na tuto temu..a uz je to tu... cele to tehotenstvo nejak rychlo ubehlo 🙂

facovka
11. sep 2009

vsak to hrozne rychlo ubehlo? nedavno som testovala 😉

eyya
11. sep 2009

veru ubehlo a mam pocit ze ubehne aj materska...ved ta nasa bambulka rastie kazdym dnom...je parada sledovat tie licka ako pribera 😀 , je to nadhera...no a len teraz sme isli do nemocnicw a uz ma 3 tyzdne, tak to uteka ze mam problem rozoznat aky je den...este ze tu mam poruke kalendar a mobil na upresnenie 😀

jajkar
11. sep 2009

jeeej, nova tema.......vitajme teda maminky!!!

dnes som sa vazila s malou a potom bez nej, a rozdiel mi vysiel 5kg 😀 😀 😀 ale oblecena. No zeby sme az tak pribrali? ale tie licka ma riadne, hihi 😀 😀 😀

babul, a my sme sa do tabulky nezmestili??? ☹

jajkar
11. sep 2009

baby, ja mam este stale 8 kg naviac 😠 😠 😠 ale sa mi zda ze polovicu mam v prsiach 😀

facovka
11. sep 2009

jajkar,ja robim tabulku...tak posli udaje do ip 🙂

janka91
11. sep 2009

caute maminy... 🙂 🙂 ani sme sa nenazdali a mame to vsetky za sebou...este nedavno sme sedeli pri pc s bruskom a teraz ho mame uz vedla seba....a na cely zivot....

martinex
11. sep 2009

ale je to uzasne.. nemenila by som za nic na svete...a hlavne si uz ani neviem predstavit,ze by sme doma Davidka nemali.... 🙂

jajkar
11. sep 2009

ďakujem bohu za ten malý zázrak, ktorý ľubime nadovšetko, cmuk moja malinká........ 🙂 🙂 🙂

martinex
11. sep 2009

maminky poradte mi.... moze sa malemu nieco stat ked spinka na brusku??? on mi totiz odmieta spat na boku ci chrbatiku-potom strasne place.. a na brusku spinka pokojne.... hmm??

reginetta01
11. sep 2009

ahojte, kocky! tesim sa z novej temy!

eyya
11. sep 2009

martinex neviem ci moze uskodit ale myslim ze to neodporucaju aby sa nahodou neotocilo tvarickou do podlozky ked este hlavicku az tak neovladaju...

martinex
11. sep 2009

eyya ak to je jedina vec ktorej sa bat tak u nas potom nehrozi... maly uz krasne drzi hlavicku hore,pomaly sa stavi na predlaktia 🙂

eyya
11. sep 2009

jajkar par kil mam este naviac aj ja ale z toho si hlavu nerobim, cakaju nas rusne casy, kojenie, upratovanie, varenie, zehlenie, prechadky....to dame dole aj ked by sme nechceli 😉 ...teda dufam 😀

eviqa
11. sep 2009

ahojte mamičky,
tak vidím, že nová téma. 🙂 tak nech sa nám darí 😉

reginetta01
11. sep 2009

kočky, ako vam spia deticky? nasa mal ma problemy s odgrganim a preto ju po kazdom papaní 20 min držíme aby si odgrgla. no a tusim si na to zvykla, lebo cez den toho moc nenaspí, ale v noci hej. len papame kazdé 2 hodky

eviqa
11. sep 2009

ahoj reginetta, my spinkáme celkom dobre. Doteraz sa malý budil každé 3-4 hodinky na papanie a teraz už druhú noc spinkal od siedmej do polnoci a potom do piatej rána. Tak sa teším, len nech nám to vydrží. 😉

reginetta01
11. sep 2009

Evi, tak to závidím. Naša Natálka si zvykla zaspať na prsníku, potiahne málo a potom sa častejšie budí. To by ani nevadilo, ale keď ju dávam búvať do postieľky, tak po 10 minútach začne plakať a keďže sa to v našej bytovke ozýva, musím ju znovu vziať na ruky a tak ju utíšim. Ja viem, že si už asi na to zvykla, len nebyť toho nešťastného grckania, tak taký problém asi nemáme. No čo už. Ešte že v noci búva poriadne 😒

martinex
11. sep 2009

regi nas maly tiez plakal v postielke a som prisla na to,ze to preto lebo spal na boku.... bud som ho musela uspat na rukach,tak aby tvrdo zaspal co trva aj hodinu,alebo ho dat spinkat na brusko... dnes v noci spal na brusku a uplne v pohode.... ani nezaplakal....

lulu73
11. sep 2009

ahojte

tesim sa aj ja z nasej novej temy a aj mne sa zda ze ten bez troch mesiacov uz skoro rok, co som si nasla // ubehol neskutocne rychlo ... ale to je dobre, lebo tehotenstvo aspon pre mna bolo dost narocne, stale som sa bala ci je vsetko ok, z kazdej poradne a ultrazvuku som mavala stres.....fyzicky som bola ok, ale psychicky dost narocne........teraz ked mam malicku na ociach, je to o niecom uplne inom a materstvo si zacinam naplno vychutnavat

reginetta01
11. sep 2009

mati a cez deň Ti búva dobre? Lebo mne malá veľmi nie. TEraz búva a sa divím, že už skoro 20 minút. Ale v kočíku sa jej veľmi páči.

martinex
11. sep 2009

regi ano... mne maly spi pekne.... hore je doobeda cca 2 hodky a potom od tej 6tej do 8mej vecer..inak spinka..ale len na brusku...

reginetta01
11. sep 2009

Kočky, musím ísť, malá plačká. papa

martinex
11. sep 2009

lulu sak bolo nacase si to konecne vychutnat... po tych stresoch v tehotenstve a tom vsetko 😉

janka91
11. sep 2009

mati-aj mne maly spi na brusku ale iba cez den v noci spi na chrb´te alebo na boku s nami v posteli 🙂 ale spinka celu noc aj cez den spi dost...kym ho nezacne boliet krusko vtedy place ale uz ho boli malo... 🙂 pouzivame pupik na masirovanie aj espumisan...DAKUJEM ZA DOBRU RADU....zacal mi trosku viac grckat....

lindush
11. sep 2009

ahojte kocky,

jeej tema s nasimi detickami,to je super 🙂

Mati,to ti zavidim,ze Davidko taktospinka,u mna presne akou Regi,cez den nespi skoro vobec,doobeda max hodinku a poobede 2 hodinky,ale to jedine vonku v kociku,doma neexistuje...a noci mameako kedy...niekedy sa budi aj kazdu 1,5 hod,potom kojime,uspavame a tak prejde cela noc a posledne 2 noci spal krasne,bol iba 2x hore,zato od 6tej rana uz nespal...

Ja si cez den neviem poriadne nic urobit,tym ze nespi,tak sa mu venujem,on totiz samv postielke byt nechce...jedine na rukach a stale sa mu prihovarat...v porodke mi hovorila sestricka,ze su deti spave a vrestave...no my mame asi to druhe 😀

martinex
11. sep 2009

janka to som rada ze pomohla masticka aj kvapky... aj my grckame,no nic tragicke.... niektore dni vobec,niektore aj 3x 🙂 a u nas v posteli je ochotny spat aj na boku,ale to ho nechcem ucit,preto som dnes pokusne absolvovala noc na brusku.... uvidim,skusim ho ked tuho zaspi pretocit na bok-snad sa nezobudi...

lindush viem ze mam stastie.... takto v pohode popri nom upracem, navarim a cokolvek co potrebujem...

janka91
11. sep 2009

;

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre