Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
27. okt 2009

kolka.. marek si konecne vybral a objednal hodinky takze uz je vybaveny.. ale este mozno nejaka drobnost.. neviem ..
min. rok dostal na vianoce ninku.. heheh
a rok predtym som mu urobila prikryvku pod ktorou spava o rozmeroch 2.8m x 3m.. to uz asi neprekonam..

adenka
27. okt 2009

kolka ja som mm povedala aby sme si kupili spolocne kavovar, a potom uz len nejaku drobnost ako prekvapko

kolka1
27. okt 2009

Lenka 🙄-. Dufam, ze sa krpcekovi rychlo polepsi.

lenka_66
27. okt 2009

kolka , dik no zatial to je v pohode.vcera boal trosku zvysena teplota 37,2.no to mohlo byt aj tym celodennym revanim.

adenka
27. okt 2009

lenka mne doky hovorila ze u babatiek do 37,5 nie je teplota...

lenka_66
27. okt 2009

sak hej pisem ze zatial pohoda a ani som nestresovala.sak aj tak som pre istotu nakupila siru a cipky takze...

baby , uvedomujete si ze teraz sa zacne pracovat na auguste 2010 😀

adenka
27. okt 2009

okis, idem lahnut k oridnacii...dobru 🙂

lenka_66
27. okt 2009

aden k tej na zdravotnom stredisku ? 😀

kolka1
27. okt 2009

Tak to si uvedomujem, strasne to leti 😉. A musim sa priznat, mne je za tehu trochu smutno 😅.

Baby neviete, kde by som mohla vybavit jazdu na koni v BA a okoli pre mojho chlapa? Alebo nejaky kurz? Strasne po tom tuzi tak by dostal prekvapko. Ale ma skoro 2m a 110 kg 😅.

babulka123
27. okt 2009

kolka ty vies ako vyzera benny .. a konik ho uniesol .. tak neboj.. heheh sice mozno pinda doteraz niekde v stajni.. ale dokonca sa aj pohol. heheh

ale neporadim ti kde.. myslim ze v pezinku nieco je ale nie som si ista..

lenka_66
27. okt 2009

babul a nedali konikovi neaky energy napoj

babulka123
27. okt 2009

skor nie ako ano.. hehehe

babulka123
27. okt 2009

idem k tv. cmuuk

eviqa
27. okt 2009

ahojte, tak maroško spinká a dúfam, že do rána.

zuzujan, my uspávame tak, že sa okupká, napapká, grgne a šup do postieľky. Božtek na líčko a kade tade a krížik na čelíčko a dobrú noc. Zaspáva sám a spinká až do rána do tej 6 alebo 7.

kolka, pod stromček? Môj mm je poľovník tak náboje to istia. Ak ma naštvú tí moji chlapi, tak ich možno ešte aj použijem skôr ako on 😀 ale vážne, ani netuším. Možno niečo z poľovníctva, nie je to lacný koníček, tak viem, že ho potešší čokoľvek, alebo ešte neviem.

eviqa
27. okt 2009

babul, kde iní končia, my začíname? hm, asi 🙂

lulu73
27. okt 2009

ahojte

my sme dnes bez tatina, je na sluzobke v Slovinsku...Emka akosi tazko zaspavala, je pravda ze sme boli do vecera v BA a mala vela vzruchov a ja som sa ju snazila utisit dudlom a pekne sa mi povracala...ona ho proste neznesie a ja sa snazim ju nan naucit nasilu...som to mater! ...ale teraz sa uz zda ze spinka

kolka....jazdi sa v devinskej a aj medzi zohorom a malackami, ale urcite aj v petrzalke na dostizke by sa dalo nieco dohodnut, alebo ako je restika Tarpan za ekonomickou univerzitou...ved vygoogli....

a plavat zacinate kedy???

mati...dakujem za pozvanie, aj babul som uz pisala, mam program s maminou

moji chlapi idu v sobotu na let balonom 🙂

lulu73
27. okt 2009

a darceky...ach jaj, mne sa taak nechcu riesit

eviqa
27. okt 2009

lulu, aj nám maroško dnes výnimočne nejako zle zaspával, asi je niečo vo vzduchu. Potom sme prišli na to, že zjedol iba 150, tak to ešte dorazil 30, usmial sa, vzal dudlík a hajká.

to sa nebojíš, že ti tí chlapi odletia? či to je zámer? 😀

lenka_66
27. okt 2009

baby , no idem aj ja.musim zobrat kosacku do sprchy bo zajtraa idem na kontrolu po 600 nedeli .

babulka123
27. okt 2009

evig a ked spinka celu noc, jedna otazka , kolko krat { popripade o kolkej } davas papat? ty si na UM ze?
lebo dnes mi dr. vravela ze mala musi papat este min. 5x denne.. a ked by mi prespala celu noc neviem kedy by som jej dala tu 5 davku..

lenka_66
27. okt 2009

babil ak jej staci , apekne pribera tak to neries.

babulka123
27. okt 2009

ona zatial papa 5x takze pohoda.. len ma to tak teraz napadlo..

lulu73
27. okt 2009

evig...to sa nebojim zeby uleteli daleko, resp. zeby sa nevratili...ved kto by im pral, varil, piekol? 😉

lenka_66
27. okt 2009

babul , to bude asi tou pokrocilou hodinou

perla200
27. okt 2009

zuzanajan....my uspávame tak že okúpeme niekedy napapame ked predtým nepapa...potom ju necham bud na kolenách pokukame telku ale nevychádzame z izby...a ked začne plačkať tzm. že chcem spat...chytim ju na ruky poskáčem asi 15min na fitlopte uložím do kočíka pohojdám chvílu max 5min a hotovo....

dnes to bolo trošku horšie, lebo nemala svoj den....tak zadrichmala až teraz a to ešte o 20..h papala a potom stale mrnkala a ja že čo mrnka? a potom som zacítila....ty kokso....až bodyčko obkakanéééééééééééééééééééé tak pod umývadlo...to sa trosku prebrala tak to trvalo dlhšie lež zaspala...

kolka1
27. okt 2009

Eviqa, Marosko je dobre vychovany chlapcek, este mi povedz ze aj cez den spinka pekne bez protestovania v postielke tak si objednavam konzultaciu 🙂. My sme sa polepsili so spinkanim v noci sme boli hore o 1 a 4 a potom 5,45 celkom vykon po poslednych troch tyzdnoch 😵. Ale stale si verim, ze raz potiahneme aj celu noc dufam ze skor ako v 18 😀.

Lulu na plavanie vyhral West a tam sa chodi od 6 mesiaca takze to vyzera na februar. Este by som chcela skusit nejake cvicenie s Borkom a chcela by som aj najst nejaky kurz na masaz babatiek. Kurnik mam nejaku minaciu naladu 😲 😅.

kolka1
27. okt 2009

Evi, super ze tvoj chlap ma takeho konicka. Mas inspiraciu na darcek.

Keby bol moj chlap pivar, idem do tohto. http://www.uzisito.sk/UVAR-SI-SVOJE-PIVO_g656.html

perla200
27. okt 2009

no kolka tak potom pôjdem aj ja na konzultáciu k evique....zoberieš ma nie??🙂)))

kolka1
27. okt 2009

Perla, zoberiem Ta po ceste. Zaujemcov bude isto viac, myslim ze objedname autobus 😀. Perli a ta fitlopta to mate z kolicovych cias?

lulu73
27. okt 2009

kolka...rada by som ti pripomenula, ze mas syna narodeneho v znameni leva a ked bude mat 18 tak potiahne celu noc s rukou hore!!! pamataj na moje slova...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre