Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
31. okt 2009

babul dik 🙂 ... pisem si s annag...zlata to zena... dufam ze nieco vymyslime...

perla200
31. okt 2009

no moju malú som dnes vystresovala tým že za mnou plakal celý den nalepená na mne normalne ma držala za tričko čo sa bála že odídem a ked sme isli z návstevy tak muž si dal strik tak som soférovala, ale musel si sadnút za volant čo plakala až sa skoro zasla...síce som trpla kde budú policajti, ale nedalo sa nič robit....toto je ale proti nasim a hlavne mužovým zásadám ale nedalo sa...bože...to bolo hrozné...ako sme prisli domov položila do postielky a v momente tvrdá....chuda malé vystresované... ☹

babulka123
31. okt 2009

jaaaj tak to ano.. urcite.. ta zena mi neskutocne pomohla.. ja som jej vdacna za vela..
len ju posluchaj.. hehehe nebooj vsetko bude ok..

ak nieco .. kludne volaj pis, posli postoveho holuba.. nieco vymyslime..

babulka123
31. okt 2009

a ten mam vobec nebrala? nic nepomohlo???

adenka
31. okt 2009

babul je strasne super... radi mi nosenie...co je sice fasa, ale ja za cely den nic neurobim... no skusim..je mi jedno, len nech sa to drobatko male ukludni a je spokojne... ja sa aj s diablom spiknem ked sa jej potom ulavi...
si zlata, dakujem... dufam ze ked sa ukludni podari sa nam nejaky meeting 😉

adenka
31. okt 2009

babul mam este nemam..nasla som doma chicco tak som skusila.. zajtra skocim kupit mam a aj nutrilon... ale annag mi pise ze mlieka mam urcite dost, ze tym to nebude...

babulka123
31. okt 2009

kolko si odsajes?

sisulka7
31. okt 2009

ahojte babulky,
tak my sme tiez dnes bojovali. Nasa herecka akosi dnes odmietala pre zmenu prsko. Jedovala sa, revala od hladu ale nie a nie sa chytit. Inak dali sme 1x bebu a bolo to celkom v pohode, vecer sice mala troska koliku, ale neda sa to ani porovnat s tymi krcmi, co mala, ked sme ju skusali prvykrat. Len vypila len 80ml a materskeho vypije v pohode 130, takze asi jej to moc nechutilo.
To s tou zasuvkou je zaujimave, lebo aj nasa mala ma zasuvku pod postielkou, tak skusime posunut tu postielku. Inak co sa tyka flasí, tak nasa nema problem so ziadnou, ona v podstate stiahne vsetko co tecie🙂) aj caj, aj vodu aj mliecko, lenze ona pije z flase Avent od zaciatku.
Dnes som vyslala muza na prechadzku a dala som si paradnu sprchu, umyla vlasy a dokonca aj oholila nohy 🙂 lebo inak nic nestiham.
Zelam bru nocku a idem si lahnut, lebo uz som grogy a to mam tolko zehlenia, ze by som mohla byt hore do rana. Zehlenie proste nestiham. 😠

adenka
31. okt 2009

babul okolo 50-70 po 2,5 hodinach od posledneho kojenia z oboch...

babulka123
31. okt 2009

aden.. tak mlieckom to nebude.. skus co ti poradi annag.. daj vediet ako ...

sisul. nemusi jej nechutit, mozno ju viac zasyti..

adenka
31. okt 2009

ok, idem do hajan...bru nocku a esteraz dik za podporu... 😵

slavkicek
31. okt 2009

ahojte 🙂

to dnes bolo pocasie ☹ na vecernej prechadzke som skoro zamrzla 😅

bagaja, to s bratrancom je hrozne 😢
kolka, citam, ze ste mali hroznu noc ☹ my mame Nany monitor a nastastie nam nepipal este ani raz 🙂 dufam,ze ani nebude..a na FB mas krasnu fotku 🙂
adi, ja mam doma flasku Mam ak chces kludne ti ju dam..ja ju nepotrebujem 😉 a este kojis ci uz nie?
babulka, to sa ti ninka vobec nezobudi ked ju prekladas s postielky do autosedacky a spät? nas by uz urcite kukuckoval 😒

babulka123
31. okt 2009

inak idem sa pochvastat.. po vcerajsom vzhliadnuti ako mala Emmka od Stansun zdviha hlavicku som sa dnes stazovala svokre ze nam sa moc nchce.. a kuknite do albumu .. takto dnes drzala asi 5 min..v kuse.. taka som bola vytesena.. a ...samozrejme som vyzerala ze si vymyslam... no Ninka je proste bosorka moja mala..

sisulka7
31. okt 2009

aden musis ho mat dost, lebo ja menim tampony len jeden krat denne uz mesiac a doteraz malej stacilo, len zial tym, ze si dost nevytiahne, tak mi jedna davka za den chyba a tu som nahradila bebou. A to odstrekujem kazde 3 hodiny aj v noci. Je to paradox, lebo nasa princeznicka si spinka ako anjelik od pol desiatej do siestej siedmej rana a mama si dava budik, aby kazde tri hodiny odsala mliecko, aby som mala cim dokrmovat cez den. Takze ja som znicena ale mala sa budi s krasnym usmevom, tak som maximalne stastna. 🙂
Aden drzte sa. Inak ked som sa stazovala, ze malinku boli hrozne brusko z beby, tak mi sestricka radila sunar, ze v zasade ked nic deti nechcu, tak sunar nesklame, len ten je dost prisladzovany a deti vraj potom odmietaju MM.

sisulka7
1. nov 2009

tak vcera som koncila, dnes otvaram. Nasa mala spala od pol desiatej do pol osmej a bez papania, az mi to pride divne ked tu pisete, ze deticky sa vam budia niekedy kazde dve hodiny a pritom je kojena. Zrejme jej staci. Uvidime ked sa pojdeme prevazit. Inak dnes rano tu bolo minus 2 stupne brrrr.

missy97231
1. nov 2009

sisul, tak to ti krasne spala 🙂 ja sa uz tiez tesim na to kedy mi prespi celu noc,,, ale zatial mi to nevadi vstavanie v noci,,, - pre drobca vsetko 😉

perla200
1. nov 2009

ahojte...my sme spali od 20,30 tusím do pol 2 a potom do 8.h do rána...a to mrnkala lebo spala už druhú noc v postielke takže zvykačky....

sisulka -krásne malá prespí....ono asi jej stačí....ano ako viem leri vstáva každé tri hodiny....

aden čo sa týka mlieka - beba že vraj najviac zapeká....nas zapekalo vsetko....až na france lait...teda mala nechcela nutrilony - bezlaktozové, a žiadne drahé mlieka...až toto...je jedno z najlacnejších a najlepších...počula som samé chvály...skús toto ....nasa nekakala poriadne od pôrodu a od tohto sa vykaka aj dvakrát denne odporúčam 🙂

babulka123
1. nov 2009

ahojte, my sme dnes super, od pol 9 { v aute} do pol 5, a potom do pol 9.. ze aka paraaaada... normalne som vyspinkana do ruzova..
mam za seb ou uz obchod, pomaly uz aj navarene.. panicka sa prave zobudila 2x.. takze super..

perla ale super.. hlavne ze tam spi.. ona si zvykne..

lenka_66
1. nov 2009

ahojte.

aj my mame MAM ziadne ine nechcel . no nahradny cumel uz neviem kupit taky aky bol na flasi a to som uz kupila rozne typy.

aden , ja som marekovi sice ked mal mesiac kupila cumel na caj ale davala som mlieko.rozhranie cumlov bolo 0-7mesiacov no a myslim ze mesacne babo potrebuje mensiu dierku ako 7mesacne.takto mi potom pekne jedol nedusil sa ani tam to netieklo kade tade.

a co mam robit ak v noci my v postielke spi no cez den odmieta zasadne

henrieta76
1. nov 2009

ahojte som tu na skok,mame sa v celku dobre.mame ako taky rezim,v utorok ideme na ockovanie chuda moje.
nestiham prispievat ale zato vas poctivo citam cize smirujem.

aj ja by som sa chcela kamaratit na facebuku ked mozem,vcera som zacala.babulku a fac som nasla ale ostatne nie.napiste mi prosim do ip mena pripadne ma pohladajte vy ked chcete.moje meno je szekelyova henrieta.foto zatial nemam ale na tom uz pracujem len mam malo casu.

lenka_66
1. nov 2009

boooze mi

babulka123
1. nov 2009

lenka. my ,mi... 😀 😀 😀

inak cez den ja ju vobec nedavam do postielky, bud do postele velkej ale vacsinou v kociku,, aj ked sme niekde na navsteve.. to nevadi..

heni.. a ja ze kto si ?? hehehhehehehehe

lenka_66
1. nov 2009

babul , no ak bude lozit tak ho nemozem mat v spalni na posteli

babulka123
1. nov 2009

lenka.. noo to nie.. to neriesim zatial.. oblozis vankusmi paoplonom..

a mozno potom mu to bude jedno..

bagaja
1. nov 2009

ahojte

no my noc dva krát hore, prvý krát už o pol dvanastej nechápem, raz vydrží do tretej a niekedy tak krátko 😒

leni ja ju cez den tiež nedávam do postieľky, síce my cez den veľa nenaspíme 😀

no aj my ideme v utorok na očkovanie 😠 už teraz mám z toho strach, chuda moje, bojím sa reakcie ☹

sisulka7
1. nov 2009

lenka bud rada, mne tam nechce sat ani v noci 😠

babulka123
1. nov 2009

baga drzim palce.. ja sa toho straaasne bojim.. velmi .. a to chcdem este bud. tyzden dat prestrelit uska.. ale to musi byt marek doma, lebo ja budem plakat vo vedlajsej izbe..

lenka_66
1. nov 2009

baga , 30 minutovky 😉

a kde vam spia deti cez den.marek aj tak najradsej kocik abo v spalni pri telke zaspi

sisulka7
1. nov 2009

baga drzte sa a daj vediet ako, my ideme az 2. decembra

bagaja
1. nov 2009

leni aj u vás 30 minutovky 😉 akurát ju prehováram že ideme na balkon do kočiara, tak sa rehlí a myslí si že "no určite zase spať"

leni naša občas zaspí vo vaničke z kočiara, alebo na rukách, na balkóne... Ale už som povedala že na balkon nedám bo 10 minút obliekam, 5 minút kolísam a 15 minút spí 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre