Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
1. nov 2009

baby mám s mm tichú domácnosť, on normálne vybral z ničoho nič vysávač a vysáva 😀 😀 😀 😀

lenka_66
1. nov 2009

no marek zas balkon moze od kedy je kosa.

baga oplati sa nemluvit 😀

lenka_66
1. nov 2009

inac aj my idem v utorok na poradnu.bojim sa nielen ockovania ale aj ze marek zlomi vahu 😀

bagaja
1. nov 2009

no my už spíme na balkóne, idem stopovať koľko 😅

leni vy budete riadny bunkoši čo? naša malá by sa asi stratila, aj ked tiež niesme beeečka pred mesiacom sme mali rovných 5000g čo je slušné, som zvedavá koľko teraz.

babulka123
1. nov 2009

lenka kolko vazi?

baga ja viem ze sa mi to oplati lebo lpoobliekam a spi 2 - 3 hodky....

a u nas sa tiez ide vysavat.. a ja prezliect pradlo a tak.. bleee...
ale uz mam navarene, spanielke vtacky, ryza, polievka .. mnamiky.

lenka_66
1. nov 2009

typujem 7 mozno aj viac

lenka_66
1. nov 2009

my sme mali 6015 ako 8 tt.teraz ude 12tt

no ale sa mi dari dnes s pravopiosom

bagaja
1. nov 2009

vauuu leni, šak tebe nevojde ani do koča 😀

perla200
1. nov 2009

leni majú náhradné dudle na MAM v DM...ja som minule kupovala...ale kúpila som už č.2 to súod 2-4 mesiace z tých im lepšie tečie...ako z 1 aspon myslím tak skús...

sisulka7
1. nov 2009

tak to my sme uplne drobunky, my nemame este ani 5 kg a to sme boli na poradni v stredu. Lenze s tymi plienkami nasiroko sa uz nedame do zimneho overalu, co ma stve, lebo v tom vacsom co je 3 az 6 sa uplne straca a jeduje sa. A mame 56 cm, takze oblecieme este novorodenecke veci niektore. Zato bodinka mame 68 a nie su nam velke a to vsetko kvoli plienke.
Inak nasla som na nete monitor dychu, ktory sa dava na plienku, takze je mobilny, nepoculi ste nahodou niekto o tom?

perla200
1. nov 2009

sisul a riešite nejak ten bankomat?:(

baby mam otázku - včera mala bola strasne vystresovaná že som odisla na nákupy a zobudila sa a ked ma nevidela plakala velmi---môže byt aj dnes z toho rozrušená???? taká je strašne plačlivá:(((

bagaja
1. nov 2009

no tak sme spali presne hodinu desať na balkóne, že aká paráda 😉 nechápem

babulka123
1. nov 2009

perla..pochybujem.. hovori sa ze zakazdym ked odides a ona ta nevidi tak ako keby si "zomrela" pre nu a ona ta potom nanovo vidi.. takze z toho asi nie..

skus ci nema teplotku alebo ci jej nieco nevadi.. uvidis..

baga aj my uz spime od 12:15... a ked vidim ako spokojne tak to vidim tak na 2,5 hod.

bagaja
1. nov 2009

no babul tak na vás nemáme, ale pokročili sme 😉

babulka123
1. nov 2009

baga.. ono sa to upravi neboj.. a inak mne sa tak budila obcas tiez ale este som ju udrncala a potom sapala dalej , skus to nabuduce mozno to pomoze..

ty kojis ci ste na UM? lebo ja to vzdy nejako tak vypocitam aby sa zobudila vlastne ked ma jest.. dostane jestt tak pol hodku predtym aby nebola hladna... a zatial nam to nejako vychadza.. klop klopl

bagaja
1. nov 2009

my sa kojíme, a budíme sa kedy ako niekedy ide spať hned po kojení a je hore po 20 minutách, ale vonku v kočíku ked ju kočíkujem aj 3,5 hodky potiahne, ale v takej zime sa mi chce?

bagaja
1. nov 2009

inak babul vidíš že sa darí s tou hlavičkou 😉 inak super fontánku ma malá aj ja už chcem česať 😀

babulka123
1. nov 2009

nechce.. sak ja som skoro zamrzla kym som ju uhojdala.. teda aj tych 10 min co som bola na balkone bolo dost.. heheheh

ale princezne trci len nos.. takze snad to bude ok.. je vo fusaku a este prikryta dekou..

ale mozno vytiahnem teplejsi fusak .. uvidime.. sak kosa je dobra... ciapku som jej zarazila az na celo.. taka je smiesna.. chuda moje..

adenka
1. nov 2009

ahojky...
noc zlaaaa...ja som do polnoci nevedela zaspat, mrna vstala o 3 a potom kazdy hodinu ☹ ... skusala som dopoludnie podla rad annag, ale to spala iba v manduce a max 30 minut...
tak som jej teraz dala nutrilon AR, stiahla 30ml a spi v postielke...neviem do kedy, zatial taha 20 minut...

sisul mm pozeral ten monitor, vraj to do nasej vanicky vojde. tie platne su 20x20...

aaaaa vcera som zabudla v tom strese, mala sa nam prvykrat prevalila z bruska na chrbat 😵 😵 teda skor mam pocit ze ju prevalila hlava, ale dolezity je vysledok 😀

bagaja
1. nov 2009

adem bojuj, zvládnete to, a vidíš malá sa ti za to že to s nou takto pekne trénuješ odvdačila otočkou 😉

adenka
1. nov 2009

baga no bojujem co uz mi ine ostava... 🙂

adenka
1. nov 2009

baby co davate nutriton, pomaha to drobcom??

missy97231
1. nov 2009

aden, ja uz som pisala, ze nam nutriton nepomahal a vysadila som ho.
no vidis aku mas malu sikovnu 🙂 nas Davidko ten je lenivy... este sa neobrati, a na brusku voooobec nechce byt.

adenka
1. nov 2009

missy viem ze sme sa o tom uz bavili ale nechcelo sa mi to hladat...asi ho dnes kupim a skusim...po nutrilone ar mi spi uz vyse hodiny, ale bojim sa ze ju zapecie tak ako minule ☹

babulka123
1. nov 2009

ahojte, takze my sme po 3 hodinach hore.. no proste balkon, kocik a zima je pre nas uuuuplna paradda..

aden.. nam robi dobre.. a ked mas pocit ze ju zapeka, daj jej este espumisan.. ja davam kazde rano asi tak 10 kvapiek.. a v pohode..

babulka123
1. nov 2009

lenka.. tereaz ma napadlo..
u nas je tiez problem so zaspavanim vo vnutri na posteli alebo tak.. ale dosla som na to ze ak jej dam plienku alebo toho nufka a prehodim jej to cez oci tak sa nejako utulka a zaspi.. ale trva jej to aj 15 min..
dnes sme tiez bojovali ale vyhrala som heheheheh ako by matka napisala 1:0 pre mna.. heheheh

lulu73
1. nov 2009

ahojte

tak vcera bola mala uzasna, dnes plackava od rana, teraz vecer sme kolikovali ☹ a stale este placka a vykrikuje...dnes v podstate skoro nespala...ani vonku v kociku...boli sme na cintorinoch, inak dobra kosa

lenka_66
1. nov 2009

aden , no ci pomaha neviem.grckame stale ale ked nam v case najvacsich kolik dr.vymenila za nutrilon na koliky tak sme grckali omnoho viac.

babul, no u mna kocik a marian kolisa na rukach.inac sme vedeli pekne spolu zaspat no teraz to uz nejde

lulu, hej kosa jak v ruskej rozpravke.no som happy bo marek mi tak spi asopn na balkone

kolka1
1. nov 2009

Lulu, tu nespokojnost doverne poznam. Ja uz kojim 12 hodin z jedneho a 12 z druho prsa. Nejako sa neviem zbavit nadprodukcie. Annag si mysli ze prave nadprodukcia moze za nase koliky a aj reflux. A co sa tyka spania tak moj spachtos (cez den) dnes pospal max 2 hodky. Ale od 19,15 uz spime. Inac ja som zacala Borisovi davat probiotikum Bio Gaiu v utorok budu 2 tyzdne a mam pocit ze zacina ucinkovat 🙂. Nechcete to skusit?

Lenka rovnaky problem. Snazila som sa ucit na postielku ale nechce tam byt cez den ani za nic a ja vyplakat nenecham. A ako bonus za to mame posledne tri dni strajky aj vecer. Inac kocar uplna topka ale my sme vela vonku, tym ze mame psika tak sme zvyknuty byt von v kazdom case aj necase. A este zaspi na rukach alebo pri kojeni a ak je dobra konstalacia tak len tak so mnou na posteli. Ale uz to neriesim, kazdy den je iny a vsetko sa meni tak verim ze sa to casom podda 😎.

kolka1
1. nov 2009

Baby a odvazila som dnes Borisa, ze 6320 g 😲 , odpadnem 😀 😀 😀. Z porodnej hmotnosti 2940 g 😅 a to este nemame 3 mesiace. Ufff.

Ha a to ma chlap presviedca, ze mu na noc nestaci moje mlieko, vraj dajme UM a nebude tolko vstavat. Ja ze nepomoze mame doma pazrosa 😀.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre