Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
5. nov 2009

ja

adenka
5. nov 2009

lenka aj domca mi po tom nutritone pusta take prdy ze dovi... 😅

bagaja
5. nov 2009

z.vráblova moc dikes, snád to moja materská logika dobré nahodí do PC 😉

lenka_66
5. nov 2009

adi , skazene vajce 0 bodov

adenka
5. nov 2009

lenka jo jo....prave sedi na mne a tlaci..vcera nekakala tak dufam ze sa konecne podari...ale aka aroma z nej ide 😀

lenka_66
5. nov 2009

adi, ze tuty super .viem predstavit

inac mam herpes na pol pery.tak sa bojim aby to nepreslo na mareka.ked mam rusko tak je strasne nervozny

bagaja
5. nov 2009

a nám sa urobila na líčku výražka, žeby po mne, aj ja mám od kramoch 😉 No mám už doma pubertiačku

lulu73
5. nov 2009

aj ja som chcela dnes dat malemu rusko, ked je chory a v lekarni mi povedali, ze vcera vetko predali...tak si da plienku okolo pusy ked pojde dole na WC alebo do kupelne...som ho odizolovala hore 🙂
ta moja dr. mi nezistila ci sa mozem ockovat proti chripke ked kojim...a aj by som sa veru dala...2x ma uz ockovali a po prve to neboli a po druhe som nebola chora

lenka_66
5. nov 2009

lulu, su viac typy vakcin tak snad 1 bude

lulu73
5. nov 2009

leni to fakt??? kazdy rok byvala iba jedna, sezonna...influvac sa vola

babulka123
5. nov 2009

kuk foto

bagaja
5. nov 2009

babul krásna je a aspon si ich nestrhne, mi máme krúžka a občas tam dáme palček 😖 a už sme si jednu aj strhli ☹

eviqa
5. nov 2009

babul, zlatunká je a parádnica s tými náušnicami 😉

martinex
5. nov 2009

babul pekne su tie nausnicky....

babulka123
5. nov 2009

baga.. ja som take nechcela..

martinex
5. nov 2009

inak my bojujeme v postielke.... uz pol hodku v nej lezi a nie a nie zaspat... chudatko a pritom je unaveny... ale uz mrnka cim dalej menej,tak hadam zaspinka

eviqa
5. nov 2009

inak, čo varíte? bo ja som sa ešte len teraz rozhýbala, ked volal mm, že čo bude na obed, bo o pol jednej má nejaké jednanie v Sabinove, ta ja že asi nestihnem. dajte tip

bagaja
5. nov 2009

vonku sneží(dnes u nás) malá spí na balkóne, kočík pomaly biely, tak dúfam že nenachladne, ale není von zima

bagaja
5. nov 2009

ja vypražaný syr, aden včera narobila chute

babul, ked my sme ich zdedili po mojej segre, ale teraz by som už dala radšej nastreliť, len vtedy som o tom nevedela, ale tak už máme a sú pekne zahojené...

martinex
5. nov 2009

lenka ja mam este cestoviny carbonara v ladnicke a vcera som robila take zavitky z bravcoveho..takze nevarim dneska

lulu73
5. nov 2009

babulka...zlatusik je...ale na tej fotke nie je akasi vesela 😒 asi si este pamata vcerajsok...pekny darcek k 3.mesiacom 🙂 ..... ja dnes budem volat tej pani....skusim ju nejako prehovorit na BA ...mozno chodi

a na nete pisu, ze dobre je dat nausnicky v 3 mesiaci ked ma dieta za sebou prve ockovania...tak to nechapem preco, ale ok....a presne take nausnicky chcem dat aj ja...nie visiace, ale len take bodky

lulu73
5. nov 2009

ja dnes varim francuzaky

z.vrablova
5. nov 2009

Babulka, malicka je uzasna s nausnicami... konecne dievcatko ako sa patri...
My mame od vcera zapekane ryby so sunkou a zemiaky a idem 1x skusit sosovicovu polievku, co to s malou potom urobi... strasnu chut mam.
Sestra sa mi v maji vydava, vcera sme boli skusat nejake saty... normalne by som si to zopakovala... ja som mala site saty na mieru, tak ma aj skusanie siat obislo...
Malinka spinka na balkone, je zakryta po krk, natreta kremikom... no uplny snehuliak.
U nas od vecera v kuse prsi, strasna zima, no nastastie nefuka... musim ist na postu, no nema ma kto nakopnut...

z.vrablova
5. nov 2009

aj v CR odporucaju prepichnut usi az po prvom ockovani... vraj kvoli tetanu... ale uz nechapem... ved nezijeme v dobe kamennej

martinex
5. nov 2009

ja by som mala ist nakupit,ale tiez sa mi nikam nechce v tomto pocasi 😒 len spat a spat

adenka
5. nov 2009

zuzi aky kremik davas malej? chcem aj ja nieco pozriet ale neviem co je vhodne...

babul malinka je teraz kocka ako sa patri 😉

z.vrablova
5. nov 2009

dievcata, co ste poslali mail IP, preposlane.

bagaja
5. nov 2009

ja natieram indulonou modrou, vždy

z.vrablova
5. nov 2009

adenka, mam taky od deMicken s lanolinom, strasne krasne vonia... ja milujem vonu lanolinu.. dufam, ze aj mala to znesie, lebo lanolin je vraj alergenom

adenka
5. nov 2009

dik baby, tak pojdem nieco pozriet ne tie jej velke lica 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre