Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
8. nov 2009

idem do sprchy, kuknem Chodura a dobru noc

adenka
8. nov 2009

dobru...

babulka123
8. nov 2009

ahojte, pytala som sa kamosky na tu biogaiuy.. ona to davala do mliecka..
kazde ranko 5 kvapiek.. je to dobre na imunitu teraz..

ja davam na lyzicku lebo to davam dokopy aj s vigantolom..

a neuverite ale v posteli ma otravuje komar.. no co uz mu sibe o takomto case?? debo.. heheh

a co sa tyka spania.. tak asi je nieco vo vzduchu lebo s kazdou mamickou com som sa bavila vraveli ze posledne noci divne spia deticky.. tak neviem ..

my sme dnes spali 3.5 hod. na balkone a potom som ju uz budila.. {ja som spala 2 hodky ze aka prada} vecer si dala len pol hodku { jednoducho to moje dieta nevie spat vo vnutri.. heheh} tak bola veeelmi neprijemna vecer.. nevedela co so sebou , takze od pol 8 uz spi.. a tom som chcela ze ju budem davat az okolo 8 ze mozno potiahne rano viac.. no co uz. tak aspon ze takto.. ja som dozehlila , teraz uz lezim v postielke, este troska zaerdzim.. a kuknam MASH a idem haji..

zajtra sa vidime.. cmuuk

kolka1
8. nov 2009

Ahojte,

Adenka podla coho vies, ze Domca ma zahu? Kde si kupila tu flasku?

Babul, tak zase my sme zacali spavat v noci dobre 😵 ale klop, klop a cez den potiahol svojich klasickych 6 hodin spanku.

babulka123
8. nov 2009

kokka v kuse ho nechas spat 6 hod.? ja by som to aj skusila ale ked neviem ako by to dopadlo.. a chuda ked juu po 3.5 zobudim tak je taka nervna na mna..

kolka1
8. nov 2009

Babul vkuse cez den nie. Dlhodobo taha rano 45 minut do 9,00 a potom od 11 - 14 napapa sa a hned lomi od 14 - 17. Dnes spal 2 hodiny, 1 hodina a 3 hodiny ale medzi tym bol vzdy hore takmer 2 hodky. Asi sa nam to pomalicky meni. 😵

babulka123
8. nov 2009

kolka super.. no my rano pol hodka.. cca okolo 9 do pol 10 , max do 10 potom papa a od pol 12 do 3, a potom od pol 5 do 5 max do stvrt na sest.. tak uvidime co prinesie zajtrajsok.. heheh

kolka1
8. nov 2009

Babul ja nebudim. Boris dnes spal od 16,00 - do 19,00 a pred 21,00 sme zaspali. A to chodi kazdy den spinkat medzi 19,00 - 20,00. Podla mna je mrzuta ked ju zobudis. A zase vkuse by asi tolko nepospala, na to su velky hladosi. Teda aspon Borko 😵.

lenka_66
8. nov 2009

cauko,

aden , vraj nie je dobre casto menit a uz vobec davat 2 druhy UM.

baby co ste na UM kolko pijete.nam zacina byt 180 malo 😠

kolka1
8. nov 2009

Lenka tak Marek je riaden papkacik 😵.

babulka123
8. nov 2009

lenka.. no nam vyzera ze na noc je 150 malo.. ale este to uhram s dudlom..

a prave som zabila komara.. heheheh

a neviem skusim zajtra nebudit.. uvidime kolko potiahne.. heheh ako naschval bude spat hodinu.. heheheh

lenka_66
8. nov 2009

babul , aj marek je nevystaty ak h o zobudim.a ak spi okupem neskor

lenka_66
8. nov 2009

no len o ma tych 180 od 6-7 tt.tak sa ani nedivym ze chce viac.no dr. ze vydrzat plac

babulka123
8. nov 2009

lenka ona len cez obed spi tolko ..
rano ani o 10 min dlhsie. heheheh

no uvidim zajtra skusim nebudit pockam kym sa zobudi sama.. co to spravi..

lenka_66
8. nov 2009

nedivim

kolka1
8. nov 2009

Preco treba vydrzat plac? Podla doky bude obezny? Mne sa nepacia tieto tabulkove rady 🙄 😠. Kazde babatko je ine, treba to respektovat. A zas nie je ziaden obor.

babulka123
8. nov 2009

vydrzat? no to asi nie.. ked je taky hladosko.. a ako dlho vydrzi ked mu das 180?
lebo napr. cez den ja malej davam len 120 len na obed dostane 150.

lenka_66
8. nov 2009

no ze mu to moze poskodit.uz zacinam rozmyslat ze pomaly prikmim.ved nas zacali v 3 mesiaci.babul no 2,5 hodiny a este polhodinu zabavam aby bol aspon 3 h.odstup.v noci sme stavai 1x. teraz 2-3 😠

adenka
8. nov 2009

kolka podla toho ze zrazu zo spanku, alebo aj ked je hore nahodi taky kysly ksichtik a po chvilke zacne plakat a obcas aj vygrcne ale ciru tekutinu (a pije len mliecko) a kyslo jej pachne z pusy...
flasu som mala jednu k odsavacke a jednu som dostala od ZP, ale dostat ich bezne. je to polska znacka..
takto vyzera http://detske-flase.heureka.sk/lovi-samosterili...

leni uz nemiesam...uz davam len nutrilon...

lenka_66
8. nov 2009

baby , co myslite oplati sa to? marek zboznuje akoze stat .a paci sa mu ked moze pozorovat z vrchu .aj moj chrbat je uz 😠 http://pre-najmensich.heureka.sk/fisher-price-s...

lenka_66
8. nov 2009

idem hodit foto.no ja ked vidim dostame zachvat smiechu 😀 .ze milujuca mama

adenka
8. nov 2009

lenka to je od kolko mesiacov?

lenka_66
8. nov 2009

no pise sa tam ze od narodenia

babulka123
8. nov 2009

lenka podla mna musi najprv dostatocne drzat hlavu..

a to jedenie.. no neviem .. ale asi by som mu dala ked je hladosko..

adenka
8. nov 2009

lenka ze aky mikulas 😀 😀

paci sa mi to, ale neviem ci je vhodne aby tam babo viselo ked este nevie samo sediet... mozno tak od 5-6 mesiacov... chcelo by to skusit ci by sa jej to pacilo, lebo vysolit tolke prachy..hmm

lenka_66
8. nov 2009

babul , no pozri na nutrilone davkovanie.to je maximum.potom uz ide nutrilon2.abo mam dat 210?

babulka123
8. nov 2009

lenka.. tak ten je sveeetovyyyyy

ja som teraz objednala taketo overali aj pre Ninku aj pre Filipka tak budu rovnaky na vianoce

lenka_66
8. nov 2009

no vyska sa da nastavit .zato sa pytam .najprv som myslela ze chodak ale to az od 6 mesiaca a aj to sa bojim ze vsetko rozbije

kolka1
8. nov 2009

Lenka, ja mam doma katalog od Fischer Price a pisu tam, ze to je do 12 kg. To by ma trochu odradilo. Inac ja tieto hracky od FP milujem, su uzasne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre