Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
22. nov 2009

sorry do casti roztahnout a nie skosit

mirka8105
22. nov 2009

vdaka leni skusim to zajtra

eviqa
23. nov 2009

pekné ránečko, sme tu prví? už sme napapkaní a zasa spinkáme. Teda dúfam, je tam nejako ticho. Noc v pohode, i ked som sa bála, že sa zobudí v noci, lebo spapkal iba 120. Už druhý večer nezjedol svoju obvyklu dávku, neviem, čo sa s ním deje. Ale spinkal v kuse do rána.

bagaja
23. nov 2009

dobré ráno

no naša noc obvykle a o piatej ráno vstyk z postele, ale len tatik a Peľula 😵 no a teraz bojujeme so štikútkou ako inak 😠

eviqa
23. nov 2009

bagaja, chúda ☹ aj my zvykneme mať štikútku, ale som si všimla, že hlavne vtedy, ked sa mu vráti trošku mliečka. no a potom štikútame aj hodinu

sisulka7
23. nov 2009

eviqa, tak nasa mala je druhy extrem, zjedla 80 MM, 80 beby a za hodinu revala jak pavian od hladu, zmakla 90 MM - co som mala uz odstriekane na rano a zaspala ako drevo do 8 do rana 🙂 zeby sa na nej prejavili mamine nocne utoky na chladnicku? 😀

z.vrablova
23. nov 2009

My sme vstavali v noci 2x, o 23.30 a o 4.00 (nezvycajne), definitivne teraz o osmej... napapana a uz zase lomi, tak idem rychly presun do kociara a ideme na prechadzku do mesta... pa zatial

z.vrablova
23. nov 2009

a my sme este viac ako 120ml nevypili... bezne cez den 90ml a vydrzi 3-3,5hod... ked sme vonku, aj dlhsie... ona viac nevypije ani keby som neviem ako chcela... proste to vygrcka

eviqa
23. nov 2009

sisul 😀 žeby to bolo dedičné?

eviqa
23. nov 2009

zuzi, ked jej to stačí, tak je všetko o.k. a pritom ti pekne vydrží, že tri hodiny, tak jej to potom stačí

perla200
23. nov 2009

čaute...my noc katastrofa.... neviem čo sa dialo? ale od 4h revy do pol 6....asi ju bolia tie zubky alebo sa este adaptuje....ja som vyflusnutá ako toaletny papier.... ☹ a to my pijeme 170mô inak

baby ako chudnete? teda ktorá chudnete? lebo ja mam stale 15kg navyse.... a v februári mame stretávku zo strednej tak nech vyzerám nie? 🙂)))))))))ň

martinex
23. nov 2009

caute...

tak my v noci standardne 3x... este tyzden a uz si na to aj zvyknem...no stale mi ten spanok chyba

perla ja mam tiez tolko navyse,ale kym kojim,nechcem moc chudnut...takze pockam,kym budeme papat a potom...

deina2005
23. nov 2009

http://msite.zoznam.sk/se/235/264/msg/11711/Deina prosim o dalsie hlasy dikyyyyyyyy

martinex
23. nov 2009

Deina zahlasovane.... to sa da hlasova kazdy den znova?

adenka
23. nov 2009

ahojte,

deini poslala som hlas...

tak my sme vcera vymyslali s vecernym spankom, ale nakoniec zalomila o 22 a vstala 7:15, takze super... a uz zasa spinkame... nechcem ju prechvalit, ale posledne dni je strasne spokojna, normalne aj vcera lezala vyse pol hodiny v lehatku, pozerala telku, potom hracky, zuzlala si ruky a ani sme jej nechybali...
a co sa tyka spanku, zistila som, ze najneskor po 2 hodinach od zobudenia musi ist opat spinkat lebo potom uz je zla zla zla... takze sledujem hodinky a jej mrncanie a dari sa nam 😵

bagaja
23. nov 2009

deina aj ja som pridala 😉

no a kilá trápia aj mna, ale kým kojím nič sa nedá riešiť, aj ked občas zrobím pár brušakov, ale nič ťažké...

deina2005
23. nov 2009

ano moze sa kazdy den jeeeeeeeeeeeeeej ste zlate dekujem vam vedela som ze se da na vas spolahnut 🙂

bagaja
23. nov 2009

adenka aj my takto chodíme po 1,5 až dvoch hodinách spať, lebo potom niet s nou rady

chrustik1
23. nov 2009

Ahojte maminy, nejako nestíham písať, tak skúsim teraz. Čítať skoro aj stíham ale vždy keď začnem písať sa drobec zobudí. Veľa píšete. Tak tak narýchlo
Sisul na dohodu je to vpohode, ja robím na materskej, doteraz bez zmluvy ale už mi potrebovali dať dáku zmluvu, tak sa pýtala ekonómka na dohodu a povedali jej, že to nemá vplyv na ten zvýšený rodičovský. Tak neviem, skús sa pre istotu spýtať aj ty ale mne teda povedali tak..
Nám sa teraz noci stále menia, pred týždňom malinký krásne prespal od večera zhruba od ôsmej do pol šiestej, potom si to tak akosi rozhádzal na tri dni a budil sa mi 22:30 a mezdi 4h - 4:30h a túto noc sa zobudil o 4hod, tak som zvedavá ako to bude pokračovať. Baby čo už majú drobci 3mesiace, kedy sa vám začali meniť? Teda režimy, správanie... My sme mali 3 mes iba vo štvrtok tak som zvedavá kedy mám očakávať dáku zmenu 🙂
Perla, ja mám stále 2kg naviac a neviem sa ich zbaviť. A najhoršie je, že som po cisaráku, tak vraj cvičiť až po polroku. Do pôvodných vecí sa síce zmestím vpohode ale aj tak ma to štve

bagaja
23. nov 2009

chrustík, že 2 kg naviac, hmm čo ja by som za to dala, ja mám +8kg a kojím takže smola, ani diéta ani cvičiť

martinex
23. nov 2009

baby riesime prave s mm dilemu,ci sa odtialto neodstahovat do bytu....
ja sa tu totiz sama strasne bojim..cez den este v pohode,ale ako je tma,tak to pocuvam kazdy zvuk ci nas niekto nevykrada... pred asi 2ma mesiacmi nam totiz vzaduu na pozemku vylomili branku...nic nezmizlo,asi sme ich vyrusili... pred dvoma dnami niekoho zabili pred vedlajsim domom..na hlavnej ulici!!! chapete to? a vcera vecer zase nejaky "dobraci" rozbijali co sa dalo a nam polamali plot... normalne zlamali tie drevene latky... no ja byt sama soma,tak ma slak trafi od strachu ☹
neviem co mam robit,som z toho smutna... ale naozaj sa bojim..sak co ked sa nieco bude diat,ja budem sama doma s maly...

lindush
23. nov 2009

caute babulky,

boze,to stahovanie s malym babatkom je fakt des,uz nech to mame hotove,lebo sa zblaznim,konika skoro vobec nestiham,ale takaspon teraz napisem...

Deini,drzim palce,zahlasovala som aj ja 🙂

bagaja,presne,aj nas maly vydrzi max 1,5hod a potom musi ist spinkat,inak je mrzuty...mne cez den spinka v pohode,ale v noci je to horsie,bude sa na kojenie tak 4-5 krat 😝

co sa tyka kg,ja mam 2kg navyse ale mam pocit,ze vsetko mam len v bruchu,ale to treba asi cvicit,ze? 😒

lindush
23. nov 2009

matka,to ti verim,ze sa bojim,ja som tiez strasny strachopud a to sme teraz este v byte...ked budeme v dome,neviem co spravim,asi len psov nakupime,inak neviem 😒 to je strasne tato doba,clovek aby sa bal vo vlastom ome

chrustik1
23. nov 2009

baga veď ja som na tom podobne tiež kojím, takže žiadna diéta, žiadne cvičenue. Tuším aj ty si po cisárskom, však?

bagaja
23. nov 2009

no mati tak ti poviem mna by tam nik neudržal ja som taký strachoput ☹

martinex
23. nov 2009

lindush len budes mat cas sa o tych psov starat? lebo to ma napadlo,ale staci mi jedno dieta,nie este psov vychovavat

baga som rada ze nie som sama...mm sa na tom smeje,ale ja som v tomto posera..hned si tvorim katastroficke scenare,co vsetko sa moze stat... keby som bola sama,tak este ok..ale tym ze mam maleho,no neviem ci by som sla vlamaca nahanat,ale sa s malym schovala,alebo co... no hroza

chrustik1
23. nov 2009

mati ja som tiež riadny strachoput, my keď sme sa sťahovali do domu začiatkom roka tak som myslela, že zošaliem. Predtým tu boli samé vykrádačky, nás samých vykradli a to dokonca tak, že nás vyplanžetovali tak si vieš predstaviť ako som sa bála. Ale pokiaľ bol doma mm, no keď som zostala na materskej tak som sa aj vetra bála a to máme doma dvojročného nemeckého ovčiaka

martinex
23. nov 2009

chrustik tak potom vies ako sa citim... a to nemame psa.... len mm moc do bytu ist nechce,co zase chapem... dom ma svoje vyhody... drahy chce spravit novy plot, murovany...ale to by stalo len na materiale okolo 30.000skk

blazka24
23. nov 2009

ahojte babule,

noc hrozná až hrúza........malý o 3,40 hore a ako začal papať hned aj púšťal do plienky, po 100 ml sa začal mrviť dali sme grg a šli sa umyť,zvyšok dopapali a zase grg ale nie a nie spať, bola som do piatej s ním hore, ešteže o deviatej mi muž povedal ľahni si ja k nemu idem - chválabohu za to že robí aj poobede........

chrústik vitaj a nielen čítaj .........

čo sa týka kiláže navyše, že 2 kg no ja mám skoro to isté len s nulou na konci že 20 kg xixiix

vlasy už ani neriešim, to je proste horor, asi pôjdem do hola........

lenka_66
23. nov 2009

ahojte ,
no konec sveta zas som sa prespala ☹ a teraz nie a nie sa prebrat k zivotu.marek spinkal 19,30 - 7.45 o 5 akurat dotankoval ale spal dalej , zase spime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre