Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
18. dec 2009

mati k nam chodia bezne macky a psy...len kuknem a sedia na terase a cumia dnu 🙂

lulu73
18. dec 2009

tak to dost na kratko, akurat Silvester

martinex
18. dec 2009

lulu sak macka ok,ale nie susedov debilny pes...no uz som im volala,idu po neho

a ano je to na kratko,mali sme ju mat na dlhsie,ale panicka si zmenila plany..mozeme byt radi ze aspon takto,povdne nam ju chcela dat na 3 dni.. ale vcera sme si s nou pisali a dohodli sme sa,ze kazdy 2hy mesiac nam ju na tyzden da+leto 2 tyzdne,castejsie mm po nu nemoze chodit a exka by ju ani nedala...tak s tymto suhlasila,tak sme radi

babulka123
18. dec 2009

no ja som taka rada tym prikrmom.. ninka zbastila uz 70 g... a teraz sa spokojne hra v ohradke.. paradicka..
len ponozky stale dava dole.. vysvetlujem jej ze v decembri nie..ale kasle na mna.. hehehehe
dala som jej prec z ohradky take to ochranne hniezdo a tak teraz nohami bucha to tyciek a naramne sa jej to paci.. ale vylozene ich ma az neviem kde.. strasne je podarena..

a dnes idem robit bryndzaky.. juj ako sa tesim ,, a ako sa len marek bude tesit.. a cez obed ked bude ninka spat sa chystam aj zehlit.. dufam .. lebo uz som rano mala pindi.. teda marek mal..

martinex
18. dec 2009

baby tak ten pes neni susedov! mna slahne,idem volat obecnych policajtov,nech ho pridu chytit

babulka123
18. dec 2009

matka volaj a nechod von v ziadnom pripade..

inak kym som vam napisala tu ponozku som jej dala 2x naspat.. jej ju prilepim leukoplastom

martinex
18. dec 2009

babul uz su na ceste...

zboznuje dedinu! furt sa tu nieco deje 😀

adenka
18. dec 2009

dobre ranko,

gak moje dieta tento tyzden vstava pravidelne medzi 3-4...normalne som si odvykla tak skoro vstavat a trva mi dalsiu hodinu kym zaspim a pol hodinu na to herecka uz zasa mrnci...ale dnes sme si aspon pospali do 9 🙂

dnes sa chystam piect tie medovnicky od matky, len som zistila ze jedina vianocna vykrajovacka co mam je snehuliak, tak asi zbehnem do tesca 😅

facovka
18. dec 2009

joj babule, vystihate pisat,ja nic ☹ maly pomrnkava cele dni,len co paty vytiahnem z izby,sleduje ma kde idema rev..to aj vasi uz tak vnimaju ked idete prec?? 😕 bo fifo to az tak v 6ich mesiacoch zacal nejako chapat 😀 a inak dnes mame vyyymesacie,kuk foto dohodena v mojom albumiku 😉

adenka
18. dec 2009

fac aj domca je taka... a gratulka vymesaciu 😵

martinex
18. dec 2009

no, akcia vlciak uspesne skoncena...policajt ho vyhnal nakoniec cez prednu branku..ale povedal,ze nikde ziadnu dieru v plote nemame,ze ten pes musel prednu branku preskocit...no slak to traf!

facovka
18. dec 2009

no marti,tak toto uz je co?? aby si sa bala von vyjst,ja som sa u nas na aleji pohadala s takymi ciganmi, poloozrati a zmeska nejaka orech zacal mi na maleho vyskakovat a brechat donho,maly na motorke,ja kocik v druhej ruke, som maleho na ruky schytila a do mna, hnusak prasivy, tak som sa nohou napriahla, cigana hned ze co to robim,ja reku nech si ho beru bo volam policajtov,ze nema ani nahubok,ani voditko, tak potom mi este vynadala ze nemam s detmi o polnoci chodit von,ze kto to kedy videl, bolo inak 16.45ale sak tma, ozrata cigana nemala ani pojem o case,hajzli prasivy...dufam ze mi tu zas niekto napise a bude nasu uzasnu mensinu branit.. 😠

martinex
18. dec 2009

fac no ani nehovor... a pytala som sa policajta,lebo asi pred mesiacom sa tu pred domom nieco stalo,boli policajti a tak...tak mi povedal,ze to jeden z bernolakova dobodal nejakeho bratislavcana.ten tonastastie prezil,takze ten co ho dobodal je stihany na slobode...a ze pred dvoma tyzdna tu v bernolakove,niekomu preliezol cez plot,vyrazil predne dvere a domaceho brutalne dokopal,dobil... no a teraz aby som sa tu nebala 😒

perla200
18. dec 2009

NEMAME NEMAME INTOLERANCIU LAKTOZY....JA SOM STRASNE STASTNA 😀

martinex
18. dec 2009

fac inak gratulujeme olimu... uz je to kus chlapa....a aj dado je vnimavi, sleduje ma stale... a poklad moj, teraz jak som tu riesila toho vlciaka,tak sa pekne hodinku hral na deke svojej...som na neho pysna 😉

martinex
18. dec 2009

perla parada.... 😀

babulka123
18. dec 2009

perla.. gratulujeeeem velmi sa teism s teobu

matka.. no dadko je priam ukazkovy..

fac.. na to je tu sice lulu heheheh ale na 1000000000000000000000000000000000000000percent s tebou suhlasim

a my spime na balkoneee
ja ideem varit, a zehlit, nemozem tu dnes uz skisnut lebo budem mat asi tichu domacnost.. heheheh

perla200
18. dec 2009

dakujem baby...ja plačem od stastia..... 🙂

zuzkamilko
18. dec 2009

perla...super!!!!
fac...ja si o nich myslim to iste 😠 pliaga...
a musim oznamit,ze mame 8025 kg 😵

slavkicek
18. dec 2009

ahojte 🙂

lu, mam pocit, ze si pisala o mojom manzelovi...tiez vsade nechava veci... 😠
evi, matuskovi prajeme skore uzdravenie 🙂
mati, to co sa tam u vas deje 😲 😅
fac, oliverkovi vsetko najlepsie 🙂
adamko je hrozne umrncany....len pisi a pisti ☹ neviem co s nim....
zajtra cestujeme na 2tt na vychod tak hadam prezijeme cestu v zdravi.... 🙂 musim bezat uz krici 🙄

facovka
18. dec 2009

slav, aj nas oli cely den len pomrnkava,puci sa, potom prdi, prdi prdi,proste des, ono to su stale take polokolikove stavy 😔 ze to dietky niekedy az do 5mes. mavaju,aj dlhsie 😒 ach jo...aspon ze uz vecer nemava zachvaty 😉

martinex
18. dec 2009

baby neuverite,ten pes sa vratil! tak som zase volala policajtov a ti zistili ze susedovi o dva domy utiekol,tak si pre neho prisiel... no vyborne! hadam sa uz nevrati 😉

babulka123
18. dec 2009

no pekne.. Matka ty sa tam teda vooobec nenudis..

no halusky uvarene uz sa nimi tlacim.. mnaam ale ta bryndza.. ja neviem , ako dieta si pamatam uplne inu..

lulu73
18. dec 2009

matka a nevaris alebo nepecies nieco veeelmi dobrucke? zeby to toho psa tak lakalo k vam? 😀 no nic, tebe asi do smiechu nie je, to ma len tak napadlo ze preco si vybral prave vas dom

na dedine nie je nuda, to potvrdzujem aj ja, z nedele na pondelok nam o jednej rano zazvonil natrtkany bezdak ze ide zo stanice ktoru zavreli a ze ci nemoze u nas v pivnici prespat alebo aspon teply caj dostat....tak som ho poslala do viete kam ze az....kreten, vsetkych nas zobudil a ked nie bezdak, tak dedinsky rozhlas, v ktorom aj tri krat denne kvakaju

lulu73
18. dec 2009

fac...gratulujem a pripomina mi to, ze aj my pomaly mame styri mesiace 🙂 foto uzasne ako vzdy

uankab
18. dec 2009

ahojte, som tu len na skok, nestiham vas velmi citat... nejaky update o nas... MAgdalenka pribrala za 3 tyzdne len 100g 😲 ... ale papa skoro kazde 3 hodinky, mliecka mam kopec tak neviem preco tak malo... doktorka hovorila ze niektore obdobia deticky menej priberaju a tym ze je aktivna, tak je to ok.. tak dufam... teraz mame 62cm a 5,85kg.... ekzemik este stale mame, predpisali nas steroidnu masticku, o tyzden sa mame prist zasa ukazat... odkedy som vysadila mliecne vyrobky, tak je to ale omnoho lepsie...

perla, citam ze nemame intoleranciu laktozy... preco vam robili testy? a ako sa to robi??
a musim pridat nove fotecky...

martinex
18. dec 2009

lulu no piect peciem az teraz 😀

facovka
18. dec 2009

noo,ja nepeciem nic, v den Vianok ideme do DK k nasim,takze tam toho bude az az 😉 inak hlasim povodnu vahu spred tehu 😵 takze zrat mozem ostosest..nic to nemeni inak na tom,ze rit stale akasi velka, a bruso previsa,ale tak to uz len cvicenie spravi,a na to nemam bohuzial casu, ani sil 😒 to asi z tych nervov,niekedy aj 9-10hod denne mam maleho na rukach co stale placka a fnuka,a tlaci na prdiky,kako, masirujem,cvicime, niektry den o nom ani neviem..ja uz neviem,ja uz tiez mam podozrenie na nejaku alergiu na kravske mmlieko abo tak,asi mu dam testy urobit, bo ze vtedy byvaju deticky take podrazdene a tak...no akokeby koliky stale....a mozno nic z toho,niektore deti su proste zlobri 😀

eviqa
18. dec 2009

fac, blahoželáme k výročiu... a to máte stále koliky? ☹

eviqa
18. dec 2009

...a ešte som sa chcela opýtať, tie čo nekojíte, dávate deťom na noc kašičky alebo mliečko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre