Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
3. jan 2010

no tusim dnes pokracujeme...2x dudel a teraz uz aj papala a dokonca sa stihla aj dogrcat... no tesim sa zas na dnesnu noc... 😒

ja by som fakt velmi chcela mat jedno popoludnie pre seba a stravit ho nakupovanim.... ale malu nemozem nikde odlozit..svokrovci radi postrazia, ale aj tak ju nechcem chudatko stresovat a nechat ju tam niekolko hodin...

sakra uz zasa place ☹

lulu73
3. jan 2010

mati...ten vylet treba spravit tak aby bol aj pre deturence zaujimavy....nemusia nakupovat, pouziju sa verzie ako Leri pise...tatino+dieta sa pojdu niekam poprechadzat, mamina nakupuje 😉

lulu73
3. jan 2010

aden...aj u nas tak, ale zatial bez vracania...berme to tak, ze nam rastu zubky a nemyslime na to 🙂

adenka
3. jan 2010

lulu no na zubky to nevyzera...dasienka ma nadherne panensky ruzove... 😒

lulu73
3. jan 2010

leri...citam, citam nejake Hate u Znojma....to je skoro znojmo 😎

lulu73
3. jan 2010

adenka...su to zuby a basta 😝

adenka
3. jan 2010

lulu ok 😀 takze ked emke lezu uz mesiac tak sa mam na co tesit 😝

lulu73
3. jan 2010

aden...ano a ako sa tak na to pozeram, este tri mesiace nam rast budu 😀 aj teraz uz treti krat plackala

lulu73
3. jan 2010

idem aj ja, cas kedy malicka spi je drahocenny, mam este nejake povinnosti 😎

adenka
3. jan 2010

tak to budete mat ale najkrajsie zubky na svete 😀 ... ja uz som tiez bola davat dudel...
takze teplom to tiez nebolo? ozaj a ako sportak? aky tam mate fusak? domca uz je v hlbokom poskladana ako klbko aby sa tam vosla... dokonca aj vajco nam zacina byt male..nohy ma uz oprete o opierku...

babulka123
3. jan 2010

ahojte, vidim ze nakupujete.. konecne viem kde je to nakupne centrum v Brucku..

matka potrebujes 3 euri kolok, a zapisu ti ho na pockanie..

a co sa tyka nakupovania,,... no moje nervy.. ja som max. netypicka zena, ja to neznasam... musim mat fest naladu aby sme isli a ked si chcem kupit topanky tak grcam 3 dni predtym .. { mam 7-8 nohu takze je to velky problem} a este k tomu moja vaha momentalne.. no cisty humus nakupovanie. hehehe

ale aj tak asi pojdeme v najblizsej dobe, lebo potebujem nejake veci aj ninke dokupit, kupila som jej teraz bodynka v tesku ze 6-9 mesiacov a su jej len tak tak.. tak uvidime, dohodneme s marekom .. matka cakam hlasenie ci sa oplati alebo nie..

a co sa tyka spanku, boli u nas ninkyni krstny, tak mi akurat tak ninu rozblaznili pred spanim ale zaspala, len ja mam vycitky lebo dnes to bolo bez uspavanky bez vsetkeho.. chuda moje malinke, zajtra jej to musim vynahradit..

a mimohcodom tak pred 5 mesiacmi mi prave praskla voda.. hehehe

bagaja
4. jan 2010

čavelo 😀

no vidím že ste tu včera rozbehli nákupnú horúčku, tak len provokujte, no ja pojdem do maxu a to mi musí stačiť 😀 😀 😀

no a chorá som jak pes, do ri...bolí ma celá Barbora ☹ ledva sa hýbem...kašlem, soplím, hrdlo v prd...dúfam že to maličká nechytí odo mna ☹

a u nás zasa že -15, takže dnes budeme domka, snád dáme aj viac spánku ako 3*45

no a mala by som pustiť práčku bo dáko kypí z koša 😝

bagaja
4. jan 2010

hej a ešte som zabudla že práve teraz máme 5 mesiacov, akurát mi anjelika vybrali z bruška, kua jak to letíííííííííííí

eviqa
4. jan 2010

pekné ránečko, tak ste tu toho teda popísali za tie dni, jedna kniha

my sme boli od piatku u svokrovcov, no proste no comment. Ale začali sme prikrmovať, no a snažíme sa papkať.

ešte sa chcem opýtať, tie čo prikrmujete už, koľko detičky spapkajú? Najprv som začala takými dvoma troma lyžičkami, včera zjedol viac, ale neviem koľko mu dávať. Lebo on stále potom vypije toľko mlieka, ako keby ani nejedol mrvku

bagaja, nákupy, tak to ja môžem ísť akurát do optimy, alebo ešte iných. Ale zašla by som si na taký nákupný výletík, len keby to nebolo tak daleko. Niekedy nebol problém, ale teraz mm o tom ani počuť nechce.
...a blahoželáme k 5.

bagaja
4. jan 2010

evi čiže sme na tom rovnako 😀 a ďakujeme

a baby predpokladám že sa vám nazbirali fotky cez vianoce, takže: http://www.happyfoto.sk/

eviqa
4. jan 2010

...joj, a čakajú ma ešte behačky po úradoch. 8. mi končí materská, čo to všetko treba? Už sa toho neviem dočkať 😝

perla200
4. jan 2010

ahojte..

eviq - no aj moja mala zje max dve lyžičky a dotiahne si mlieka kolko potrebuje..... včera na večeru som jej dala kasičku ale do flasky urobila som ju takú redsiu a velmi jej chutilo...na obed mala zemiak a mrkvu a to jej tiež bralo.... zajtra skúsim jablčko....uvidíme...ale detičky sú už velké vedia kolko potrebujú mlieka, nie ako ked boli malinké a tahali do nemoty🙂

eviqa
4. jan 2010

...no a vraj treba potvrdenie od zamestnávateľa a v škole prázdniny do 11.1. no dúfam, že diri niekde nelyžuje a nájdem ho a podpíše mi to.
..a malý nie a nie spať, prevracia sa v postieľke na brucho a cúva.

bagaja
4. jan 2010

evi mne končí dnes, takže:

1. na ÚPSVaRe si vyberieš tlačivo na rodičák (odbor sociálnych vecí)
2. do sociálnej poisť. potvrdiť jeden papier z toho tlačiva
3. vyplnené všetky tlačiva + fotokópiu RL naspäť na ÚpSVar

e to vsjo

bagaja
4. jan 2010

evi židane potvrdenie od zamestnávateľa netreba

martinex
4. jan 2010

ahojte

ja som prave vyslala mm na urad prace, kvoli rodicaku,tak hadam som mu dala vsetko co treba 😅

inak noc ok, dnes zacneme s mrkvickou,tak som zvedava ako mu bude chutit 🙂

perla200
4. jan 2010

baby ja som napísala zamestnávatelovi žiadost o rodičovskú dovolenku a bolo hotovo, nikde som nebola......

bay
4. jan 2010

Ja som tiez musela mat od zamestnavatela papier ze som na MD...

babulka123
4. jan 2010

ahojte.. som chora, marek tiez.. uplny lazaret.. ninka zatial ok, uvidime do kedy.. trafi ma.. sakra.. ledva dycham

martinex
4. jan 2010

perla no mne zamestnavatel akurat vystavil papier ze idem dalej na rodicovsku... a zo socialky mi poslali potvrdenie ze som bola na materskej...a na urad prace,som musela dat tie tlaciva+ziadost o rodicak... tak to mas potom dobru pracu,ze nic nemusis....

babul drz sa, liec sa, naparuj, inhaluj a neviem co este 😉

rene82
4. jan 2010

ahojte. akurát sa bavíte o dobrej téme. mati, tebe ten papier poslali sami od seba zo sociálky, alebo si tam najprv volala? akurát som si totiž pozerala úradné hod na záhradníckej. aj v senci je pobočka, ale tam mi to nechcú potvrdiť.

martinex
4. jan 2010

rene mne ho sami poslali..kedze mam sidlo zamestnavatela v ziline,tak odtial mi to prislo...

rene82
4. jan 2010

aha, tak ja som nezamestnaá, takže musím vybavovať 😖 . tak sa mi nechce do tej blavy, ale asi zajtra pôjdeme

rene82
4. jan 2010

mati ty ešte iba kojíš? ja som už tiež rozmýšľala nad mrkvičkou, lebo už príkrmi mliečne papáme od predvianoc

martinex
4. jan 2010

rene to ti verim, neznasam chodenie po uradoch.... este ze mm je sikovny a vsetko obeha 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre