Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
10. okt 2009

no ahojte kočky....je síce hrozné počasie...ale nas drobec spí od rana v podstate....ani papať moc nechcela asi jej dážd robí dobre....normalne neviem čo s tolkým volnom a čo so sebou🙂))))

adenka
10. okt 2009

lulu nie, lebo sa mi zgrcava... normalne ju nakojim v sede, dam grgnut a potom ju takych 20 minut drzim na pleci... inak davam jej ten gastrotuss lyzickou a v pohode ho papa, dokonca mam pocit ze jej aj celkom chuti, akurat ze je vsetko okolo ruzove 😀

z.vrablova
10. okt 2009

adenka, nezgrckava sa ti mala, ked ju tak dlho drzis cez plece? nam sa Kristinka pravidelne pogrckavala, odkedy sme ju prestali drzat ez plece dlho, tak nic... Normalne ju nechavame odgrgnut v sede ako to tu niekto opisoval, pripadne cez plece a hned ju dame do zvislej polohy. Drzim ju na kolenach alebo je opreta o vankuse v polosede a vtedy grcka vynimocne alebo ked sa preje. Vraj tym, ze sme ju nechavali dlho cez plece sa jej to mliecko opat nasalo a tym padom grckla... vyskusaj

adenka
10. okt 2009

z. to nie, ona si totizto niekedy grgne az po 10 minutach... medzitym mi tam zaspi a potom ju uz len capnem do postielky... v sede nam to nejde...grgla si asi 2x a skusam to dost casto lebo vcera nam to aj doky odporucala...

lulu73
10. okt 2009

aden.... skusim kojit aj ja nejak inak, lebo v lehu sa jej to tusim prestava pacit....duuufam, ze pri odgrgnuti sa mi moc nepreberie, lebo doteraz ked som ju obcas v noci dalôa cez plece tak roztvorila ocka a zacala komunikovat 🙂 a ten gel ci jej davam lyzickou, ci striekackou, napina ju strasne moc, az ma ocka plne slz....kaslem asi na to

a aj vase deti pri refluxe akoby sa dusili? nemohli sa nadychnut a vydavaju vselijake zvuky? a niekedy zase pri kojeni a po kojeni akoby hltala vzduch a tiez pekne nahlas to robi, az hyka ☹ z tychto zvukov mam dost, neviem ci su uplne ok....ale asi ano

adenka
10. okt 2009

lulu aj domca vydava take piskanie akoby, ale doky hovori ze je to ok, ze to po 5-6 mesiacoch vymyzne 😅

inak ja to robim niekedy tak, ze ked mi pri kojeni zaspi na dide, tak ju len "odpojim" a necham ju este chvilocku v tej polohe.. niekedy sa este prisaje, inokedy sa len zamrvi a zasa zaspi... a az potom ju opatrne davam na plece... je to uz ako vyskumna praca, ale v 80% zabera 😀 . a dnes mi cele popoludnie chrni na bruchu... sranda, zeby jej cely cas slo len o to?? no dufam ze jej tp vydrzi 😅

adenka
10. okt 2009

ozi kolko jej davas toho gastrotussu?

lulu73
10. okt 2009

stala sa neuveritelna vec, nasa mala taha v kociku na terase uz tretiu hodinu! zobudi sa rovno na futbal a predpokladam ze ak vyhrame, tak bude oslavovat do rana...levicatko moje 🙂

perla200
10. okt 2009

no ja som moju prechválila...od 14.h a ani spať ani jest poriadne ani z koča ani na koč...ale teraz zalomila...tak uvidíme čo bude???

stansun
10. okt 2009

cafte, takze sme malej vcera dali ten hipp cajim feniklovy a vypila ho tak ze ani nezbadala ze je to vaj 😀 dala si 30ml a potom som jej radsej viac nedala na prvy krat staci aj ked teda si este pytala 😅 no ale musim povedat ze nastatie ziadne krce nemala ale kakala teda statocne 😀 do kazdej plienky nalozila 😀 takze ak by mal niekto problem s kakanim odporucam tento cajik je fakt kvalitny 😀 😀 😀
inak tiez som zistila ze ked ju v noci nedame odgrgnut tak sa aj z toho dost puci a vzdycha.
A inak Ema stale spi na brusku cez den uz si tak zvykla a prespi 3 hodinky do obeda a potom 3 hodinky po obede 😉

lulu aj nasa ma reflux a pri jedeni sa strasne zadycha tak potom to chuda musi rozdychat

z.vrablova
10. okt 2009

pekny vecer... dufam, ze dnes vsetky nepozerate futbal 😉 Stan, skusim aj ja ten cajik, Kristinka prdka cely den bez problemov, ale naklada do plienky len 1x denne a stale je to take tmave. Ty si spominala, ze uz nekojis. Akej farby ma tvoja Emka stolicu z UM? A davas jej HA?
Holky, tiez vam tak vypadavaju vlasy? Mne sa to zhorsilo asi pre dvoma tyzdnami... a uuplne brutalne, akoby dobiehali to obdobie´tehotenske, kedy sa mi skoro uplne zastavilo vypadavanie. A co je najlepsie proti vypadavaniu?

stansun
10. okt 2009

ja jej davam Nutrilon HA a uz vobec nekojim, a ma uplne zltu stolicu taku aka by mala byt a stale 😉 Aj nasa prdka stale a teraz este viac 🙂
mne inak vypadavaju vlasy od kedy som porodila presne ako pred otehotnenim, som si myslela ze mi to este chvilu vydrzi 😖 urcite su na to neake vitaminy ale neiem ake neako som si to nepozerala

perla200
10. okt 2009

zuzi ja práveže mam perfektné vlasy a NECHTY!!! celý život boli nanič...lámavé otrasné a teraz pevné a tvrdé....ja neviem prečo????

lulu73
10. okt 2009

ahojte

u nas sa samozrejme pozera futbal, ale mne je uplne jedno co je v TV, odkedy mame Emku, sice pozeram TV ale absolutne nevnimam dej...ci je film, ci spravy,ci superstar, Emka ma vzdy zamestna tak, ze nemam sancu naplno vnimat a teraz napr. zase nevnimam TV, lebo beham po nete a uz sa tesim na teply vonavy kupel.....malinku som nakojila a dala odgrgnut, uvidim ci pospinka

z.vrablova....vypadavanie vlasov nas caka vsetky...prva si rodila, prvej ti zacali vypadavat...tvrdi sa ze pocas tehu nam vlasy zhustli a teraz vypadavaju iba tie nove....lenze ja som pri Marcovi stratila nielen vlasy, ale aj zuby ☹ asi treba brat zinok a nakupit si napr. od vichy take ampulky a sampon...ampulky mam odskusane, ucinkuju

lulu73
10. okt 2009

perla...to su hormony, neboj, nebude to uz dlho 😀 😀 tak si ich uzivaj ... asi pokial kojime, tak to bude ok

lindush
10. okt 2009

baby caute...

lulu aj u nas ide futbal,ale mna to nebavi vobec....maly mi zaspal,dnes akoby to ani nebol on....bol gazdovat u babky a ja som vklude vyupratovala poriadne cely byt,bola som nakupit...taky dosiel kludny a hned zaspal,no nechapala som,co s nim spravili 🙂

idem vas docitat

lindush
10. okt 2009

z.vrablova,s tymi vlasami mam presne to iste,mne vzdy padali,potom ked som otehu,tak sa mi to zastavilo,este mm sa tesil,lebo vecne po mne zbieral...no a teraz badam tiez take 2tyzdne,ze aj ked vycesavam,tak mi zacali znova padat ☹ ale moj kadernik vravel,ze to je normalne,ze vela zien ma v tehu super vlasy a potom sa to vrati spat do starych kolaji 😖

lulu73
10. okt 2009

lindush....dala si babke odstriekane mlieko? ja tiez uvazujem nad jednym dnom kedy by som si vybehla ku kadernicke, na pedikuru, nakupy

lindush
10. okt 2009

hej lulu,mala som zamrazene v avent poharikoch 160ml a stacilo mu...normalne ho dala do chladnicky,potom rozmrazila v hrnci s teplou vodou a maly vypil...

nooo,ja uz ked vidim,ako pekne to zvladol(bol 4,5 hod) tak ku kadernicke sa objednam tiez,ved ich mam hrozne 🙂

lulu73
10. okt 2009

inak zabudla som vam napisat, ze malu kupeme nielen vo vanicke, ale aj v takom vedierku ...zevraj to detom pripomina brusko...no srandovna je v tom, idem hodit foto z dnesneho kupania

mm tu nadava na futbal 🙂

lindush
10. okt 2009

o tom vedierku som uvazovala,ked sme kupovali vanicku...kamoska to ma a chvali si ho...nakoniec som kupila len vanicku,lebo do tej sa zmesti dlhsie 😅

adenka
10. okt 2009

tak aj my uz spinkame...

aj mne hrozne padaju vlasy, normalne take trsy vytahujem, ale netusila som ze to dosledok porodu... ja som myslela ze tych mojich lupin... a buduci tyzden musim ist bezpodmienecne na kozne, lebo ten moj ekzem z nemocky sa nadherne taha po celom krku, teraz uz aj dopredu a vyzera to hrozne ☹ . lenze ked si predstavim ze musim ist najprv k obvodnej pre listok a potom zas na kozne tak ma ide slak trafit...

baby ako dlho moze byt MM v mrazaku?? ja od pondelka plnim prvy poharik kazdy den, ked tam bude 100 ml, tak zacnem plnit dalsi, ale neviem ako dlho to tam mozem mat...

lindush
10. okt 2009

aden 3 mesiace v mrazaku,ked odmrazis,tak do 24hod spotrebovat a znovu nezamrazovat

adenka
10. okt 2009

lindi dik a ked ho rozmrazim tak ho mozem zohriat viackrat?? keby nespapala vsetko...

lindush
10. okt 2009

inak baby,uz 2dni uzivam HA Azalia 🙂

lindush
10. okt 2009

nie,vzdy si radsej zohrievaj po trosku,lebo 2x sa nema ohrievat... 😉

lulu73
10. okt 2009

fotky som uz pridala ....kuki

lindush
10. okt 2009

aden a este neviem ci vies...ked si budes mliecko zbierat do pohariku...tak vzdy prilievaj len studene mliecko...cize najskor si ho nechaj vychladnut alebo ochlad pod studenou vodou,az potom prilej k tomu,co uz mas v chladnicke

lindush
10. okt 2009

lulu mala je rozkosna,ake ma vlasky 🙂 no podarena je...ja som tiez dohadzovala foto 🙂

z.vrablova
10. okt 2009

jej Lulu, paradicka... aka je bohovska v tom vedierku... mna by mm uz asi vyhnal z domu, keby som to dovliekla domov... sa certi, ze co vidim, to musim mat,... pomozem si...
mne dnes bola mama kocikovat malu, tak som si po dlhom case zdriemla poobede... som zvedava dokedy budem buntosit.
Kristinka vcera spala 8 hodin v noci, som zvedava ako jej to pojde dnes... spinka uz od 19.30...
skusim zinok, tak uvidim... este ze mam huste vlasy. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre