Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
5. nov 2009

aden, ja používam niveu do studeného počasia. Chcela som Jonson, ale mm bol proti, lebo sestrička mu raz povedala, že z toho sa deti môžu vyhádzať. Ale mne tak voňal malý v pôrodnici a oni používali Jonson s olivovým olejom

rene82
5. nov 2009

ahojte, ja natieram niveou detskou a navon majú špeci proti chladú a zime. pýtala som sa dr, že aké krémy, tak jednoznačne detské

eviqa
5. nov 2009

aden, teda nie ja,ale malý 😀

bagaja
5. nov 2009

tak ja asi zruším indulonu a zaobstárám niečo detské, dikes za infošky

martinex
5. nov 2009

ja tiez pouzivam niveu

lulu73
5. nov 2009

aj nas natierali takym zelenym Johnsonom a nadherne malinka vonala...ale sestricka mi vravela, ze vela deti je na vyrobky johnsonu alergicke...ja budem asi pouzivat modru indulonu

lulu73
5. nov 2009

baga...modra indulona je ok...kazdy koziar ti to potvrdi

bagaja
5. nov 2009

ved ja ja malu len nou vždy natieram, len či to nie je slabé do zimného počka, ale nás tiež ňou natirali

babulka123
5. nov 2009

co sa tyka kremovania ja som kupila sebamed detsky krem a je super..

smutna nieje. sledovala hracky.. heheheh

bola som v sprche.. baby normalne novy clovek.. co uz .. pre uja na gynde cokolvek.. hehehe aj cloveka zo seba spravim.. idem na citolu.. heheheh

a mam zas migrenu.. kokos hlavu teda oci mi idu vypadnut.. auuuu

rene82
5. nov 2009

no akurát od nás odišiel ujo opravár, lebo mi štrajkuje pračka, ešte ani rok ju nemám, kua. raz sviňa žmýka a trikrát nie, na porazenie, lebo potom musím prádlo ešte ručne dožmýkavať. tak ma ujo potešil, že vadná elektronika a motor. super 😠 a že vraj dnešné práčky vydržia max 5-7 rokov, lebo sú tam slabšie motory, menšie ložiská, veľa elektroniky a veľa plastu 😠

rene82
5. nov 2009

a pošlete aj mne ten program na foto 😵 ?

rene82
5. nov 2009

idem variť vyprážanú kuraciu pečienku s ryžou, mňamky 😉

karin.
5. nov 2009

babul: prosím aj mne pošli ten program na úpravu fotiek, ďakujem.

facovka
5. nov 2009

my ficime na johnsone,ako lulu pise aj fifa v porodke vzdy doniesli vonaveho,tak sme pri tom ostali pri oboch detoch,ale inak musim klop, nemame alergie ani na ine.. 😉

facovka
5. nov 2009

babule,inak budem predavat babysatku STORCHENWIEGE,farba Inka, 4,6m..nas maly mi tam uzmesiac ruci jak pavian,tak nech posluzi niekomu inemu,ak by ste chceli kupit tak IP.... 😉 😵 😵

lulu73
5. nov 2009

Marco ma odrana horucku,nezabera ani paralen, ani theraflu...a stale ma okolo 38,7 ....rano ideme k Dr. ☹

facovka
5. nov 2009

ach jo, uz zacina to chripkove hnusne obdobie 😔

babulka123
5. nov 2009

lulu.. cmuuk nech sa rychlo vyzdravie..
aj segrin maly ma...

ja som sa vratila od dr. uzila som si sex s ultrazvuykom .. heheh urobil mi komplet prehliadku takze som 100%ok, ale vraj s tehu mam pockat aspon 2 roky... tak som sa zabavila ...

lulu73
5. nov 2009

dakujem....

idem s malou von, prevetrat sa

z.vrablova
5. nov 2009

tak Kristinka spinkala na balkone od 11.00 do 14.30 a aj to som ju uz musela stiahnut do vnutra, bola ako ladova kralovna... teraz po papkani umyva s tatinom riad v kuchyni (v autosedacke).
Lulu, vela zdravia Marcovi... hlavne, nech nenakazi malicku...

bagaja
5. nov 2009

no my sme spinkali dnu, ale ešte chcem trošku s nou vybehnuť von na vzduch, aspoň na hodinku.Len ju nechávam nech sa trocha unaví, lebo sa zobudila o tretej. baby a je pravda že ked je vonka hmla by sa nemalo ísť s bábom von? a prečo vlastne?

babulka123
5. nov 2009

z.. eheheheh cakala som co napises ako umyva riad.. hehehe

my sme spali od 12 do 3, ale to som ju tiez musela zobudit lebo by spala aj neiviem do kedy.. a to uz takto mame naucene.. .este sa mi ani raz tusim nezobudila sama...
teraz nejake 2 hodky bude hore a potom si pojde este na hodinku lahnut.. a potom bude hore do kupanie..

babulka123
5. nov 2009

baga to neviem .. ani neviem o tom ze by sa nemalo ist von..

inak z.. kolko ti trvalo kym ti priesiel ten dudel?

stansun
5. nov 2009

no my dnes nemame moc dobry den lebo mala mi spala 3x po pol hodke a chudatko je dost unavena ale zase ked bola hore tak bola ok a pekne sa hrala tak neviem co je vo vzduchu, teraz som ju zase ulozila tak uvidim do kedy bude spat
Ja idem teraz na vianocne nakupy tak tatinko bude doma strazit 😉

babul pisalo sa tu o neako programe na upravovanie fotiek? Ked tak posli aj mne prosim 😉

martinex
5. nov 2009

ahojte

tak my sme tomu dnes so spankom moc nedali,maly spal len 30minutovky, az teraz som s nim spala v posteli 2 hodky,ale uz je hore,takze az do vecera mam o zabavu postarane.. dala som ho hrat sa,ale mrnka..no co,dnes o nicom den 😒

henrieta76
5. nov 2009

baby aj ja si prosim ten program na fotky.komu mam poslat mailovu adresu?
my ideme zajtra na ockovanie a budem musiet dat malej podrezat jazyk lebo ho ma trocha zrasteny.chuda uz teraz sa toho bojim.

chrustik1
5. nov 2009

ahojte, to čo je dnes za deň? Malý mi celý deň spí! Napapá sa, posadím ho do lehátka, chvíľu sa hrá s hračkami a zalomí! Ako, som rada, ale čo bude robiť vnoci? Veď je zlé počasie a on v takom počasí vždy ťažko spinká.

perla200
5. nov 2009

chrustik....tak my teda úplne naopak....mala mrnká a plače....normalne som si myslela že sa vrátili koliky:(((( ale dúfam že nie...teraz taha od pol 3....uvidíme....

a nasratá som ako tiger....svokry bože svokry 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lenka_66
5. nov 2009

lulu , no ked som si bola ja pre recept na ockovanie tak dr. povedala : hmm co vam dam? a sama sebe odpovedala ze co. ja jej nato ze vy viete co je lerpsie.tak preto si myslim ze su viac.vie ze mam maleho no nepytala sa ci kojim , tak mozno dala taku. dala mi inhluvac 2009/2010

babulka123
5. nov 2009

heni.. podrezat jazyk? no potom ju nezastavite v kecani.. heheh.. ale nie.. dufam ze to bude rychle a co najmenej bolestive.. zlaticko..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre