Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
5. nov 2009

no my sme sa prave vratili z prechadzky, malinka si hodinku pospala vo nosici, a mne skoro usi odmrzli 😅

baby ked mi 2 dni nekakala a vcera pila aj nutrilon mam jej dat preventivne rurku, alebo cakat??

henrieta76
5. nov 2009

babul ved prave,aj teraz uz keca dost. 🙂
dufam ze ju to nebude velmi boliet.

reginetta01
5. nov 2009

Ahojte, kočky!
My sme boli včera na očkovaní a chúdatko malé, plačkala ako tur. Aj cez deň bola taká umrnčaná, ale večer o 21 h zalomila a zobudila sa až za 4,5 hodky, potom trocha cucla a spala ďalších 6. Ale skoro som plakala s ňou. 😒

eviqa
5. nov 2009

tak nám odišla návšteva, boli kolegovci. Malý bol úžasný, smial sa na nich, kecal a potom zalomil.
aden, kojené deti nemusia mať stolicu aj 5 dní, ale tie čo sú na UM, tak vraj každý deň. Ale ty to kombinuješ, tak neviem. Pokiaľ nemá krče a bolesti, tak počkaj. Aj nám sa stane, že jeden deň neide vôbec, a to sme iba na UM.

reginetta01
5. nov 2009

Babul, krásne fotečky. Ja by som tiež chcela ísť maličkou do fotoateliéru.

slavkicek
5. nov 2009

ahojte 🙂

my pouzivame na tvaricku sebamed a zatial nam uplne vyhovuje..verim, ze nam bude stacit aj v zime 🙂

u nas dnes spanok tiez onicom...o 16 zalomil a 17-tej bol uz hore..takze sa tesim na vecer..a to som dnes s malym sama 😔
na ockovanie ideme az koncom novembra tak som zvedava ako to adamko zvladne 😅
babulka, ninka je s nausnicami riadna kocka 🙂

adi, adamko uz 2 dni kaka len s rurkou..dnes este tiez nekakal tak som zvedava..zatial je kludny 😉

reginetta01
5. nov 2009

Slavi, keď si sa zmienila o krémiku na tváričku, ja som kúpila od Biodermy - je to špeci na zimu pre drobcov a zatím oki.

slavkicek
5. nov 2009

regi, o bioderme som pocula, ze je velmi fajn 🙂

reginetta01
5. nov 2009

Ja som zatím spokojná. Ty si ešte nebola na očkovaní s Adamkom?

facovka
5. nov 2009

my mame ockovanie 1.12. aj fifo aj oli, veselo bude... 😅 nahodila som nejake fotosky...babulka, pls. hod mi IP kde ste boli fotit a tak...uz raz som pytala ale si asi necitala,a leniva som do IP 😀 ,ked uz pisem sem..-

reginetta01
5. nov 2009

Jéj, fac, práve na moje narodky 😉
Kočky, neviete, kam sa chodí do PL na kočíky? Chceme si kúpiť šporťák X-lander XA a ešte aj ohrádku pre drobca a neviem kam najlepšie.

slavkicek
5. nov 2009

regi, na ockovanie ideme 26.novembra 🙄 este sa musime rozhodnut ci dame aj proti rotavirusu 🙄

facovka
5. nov 2009

regi,ja netusim, som nebola v PL sto rokov, ked som bola v Kubine u nasich vzdy sme sli do PL,ale teraz jak su krpci,ee 😒

reginetta01
5. nov 2009

Slav, my sme dali. Je to drahé ako sviňa, ale povedali sme si, že keď sme nedali odobrať pupočníkovú krv, tak aspoň toto.
Viem, že Aden kupovala v PL. Musím jej poslať IP.
Ozaj, niekto tu písal o nejakom programe na fotky. Čo to je?

facovka
5. nov 2009

aj ja som sa to chcela spytat o tom programe 😅 😕 😕

z.vrablova
5. nov 2009

Babulka, cumel som objednavala 18.10 a dosiel 29.10... takze aspon 10-12 dni rataj. Ale kedze mas objednane od troch roznych predajcov, neviem povedat tie dalsie... verim len, ze dojdu...
A ide o program Adobe Photoshop CS3 v cestine, aj s navodom... kto este ma zaujem poslem mailom link aj navod, kde stiahnut... IP...
My proti rotavisusom nejdem ockovat... aj tak nechrani proti vsetkym kmenom rotavirusom... a ochorenie je porovnatelne so salmonelozou a na tu sa neockuje...

reginetta01
5. nov 2009

Zuzi, ja by som Ťa poprosila o ten link.

bagaja
5. nov 2009

regi ja mám X-Lander Xa, kupovaný v PL, v obchode Maluszek v Nowom targu, mna vyšiel nejakých 400 Ečiek aj s vaničkou, počkaj pohľadám presnú mapu

reginetta01
5. nov 2009

Baga, nevieš, či sa nedá kúpiť len šporťák? Mal by sa, nie?

z.vrablova
5. nov 2009

regi, posli mi v IP mail

bagaja
5. nov 2009

hej ragi my sme vaničku museli doobjednať, originál sa predáva iba šporťák, akej farby chceš? Ja mám zelený. A inak je super.

reginetta01
5. nov 2009

Ja by som čierny, aby bol taký univerzál. Ani zelený nie je zlý - to je tiež uni. Baga, takže Maluszek v Nowom Targu? To je nejaký veľký detský obchod? Inak, ďakujem, pekne.

bagaja
5. nov 2009

http://maps.google.com/maps?hl=sk&um=1&ie=UTF-8...

regi tu je jedna adresa ale to je obchodný dom, lenže za nim je na ulici Harcerska 7, originál obchod, kde sme to kupili, len neviem prečo mi nechce hodiť na mapu to.

bagaja
5. nov 2009

no vyzerá to taká malá budka - z vonku je ružový, a v nútri je poschodový - hore kopec kočíkov a postieľky, ohrádky a čo len nechceš a dole vecičky a drobnosti pre deti, je to fakt super, ja už som tam bola veľa krát už aj s malou, bo dobré veci tam majú.

reginetta01
5. nov 2009

baga, nevolá sa ten obchod Baby Boo?

bagaja
5. nov 2009

Regi len si zapamätaj ul. Harcerska 7 je origoš ten obchod, oni ťa znaviguju, len sa pýtaj 🙂

reginetta01
5. nov 2009

ok, ďakujem pekne.

lilly21
5. nov 2009

ahojte...regi ides do polska? ja som v tom obchode nakupila celu vybavu...

lilly21
5. nov 2009

booze, tu uz nikdy nikto nie je, ked sa sem dostanem... ☹

lely29
5. nov 2009

Ahojte Zuzi prosim Ta daj mi ten link do IP dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre