Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
6. nov 2009

kolka , gratulacia k 3. 😵

no marek vcera spal od 15- 22,30 zobudit nebola sanca .o 0,30 do 5. spat aj tak chodim o polnoci takze to mi bolo fuk.

adenka
6. nov 2009

mati no vy s kocarmi a ja s manducou...nekupi niekto kocik?? 😀

martinex
6. nov 2009

aden 😀 to nebude take tragicke,este sa to spravi,uvidis

adenka
6. nov 2009

mati no ja dufam, lebo uz teraz je co nosit...neviem ako ju budem vlacit za par mesiacov..budem mat ramena ako plavkyna 😀

martinex
6. nov 2009

aden no vidis,ze to ma aspon nejaku vyhodu... 😎

lenka_66
6. nov 2009

kolka , no vraj uderom 3.mesiaca sa dieta uplne zmeni.3 kamosky kolikovali a ked skoncil 3mesiac nechapali.ako by im dieta vymenili ani slza, kludne ...

adenka
6. nov 2009

mati no neviem ci by som to nazvala vyhodou 😀 ...
vcera som sa s nou prechadala po meste, mala si vidite hlavne take babky ako sa tvarili ze tyram dieta v nosici... no co im budem vysvetlovat....

kolka1
6. nov 2009

Lenka, tak presne na to cakam 😀. Vyzera to ale nadejne 😵. Rano ani neviem ako ale zaspinkal sam v posteli 😉.

Adenka, na babky a vsetkych ostatnych sa vykasli 😉. Dolezita je spokojna domca a mamina. Domca ta potrebuje, preto vysi na cicku, dava jej to pocit bezpecia a tak isto sa citi dobre v nosici. Este je malinka, trosku vyrastie a sa to zlepsi 🙂.

Idem von, pridem.

adenka
6. nov 2009

kolka ved aj kaslem...ked vidim ako je tam malinkej dobre tak je mi jedno co kto hovori...ona sa tam aj vyspinka, aj popozera svet 🙂

babulka123
6. nov 2009

aden aj sestra to pouziva a tiez na nu kukaju ako n a blazna.. hlavne ze to vam vyhovuje.. to je podstatne..

missy97231
6. nov 2009

lenka, mas pravdu - ako by mi dieta vymenili 😀 vcera mal presne 3mesiace ten moj,,, a cely den bol mrzuty, plakal - no nezvyk 😠 my sme boli zvyknuti celkom inak. neplakal skoro vobec cele 3mesiace, a vcera to dohnal totalne.
inak - na vecer som mu tiez dala nutrilon AR, vypil asi 120ml, ale bol hore uz o polnoci. tak nechapem 😖 ten moj nech vypije cokolvek a kolkokolvek, aj tak sa zobudi 2x minimalne 😠

bagaja
6. nov 2009

ahojte

no lomíme našu druhú 30minutovku, mamka popratala, tak vás idem dočítať.

z.vrablova
6. nov 2009

dobre ranko.... nas tatino ma dnes volno, tak zobral Kristinku vonku, ked uz ma dnes ten sviatok... 4 mesiace...
Adenka, ked mas malu v manduce, mas aj kapsu MaM? Nie je malej zima? Ja sa ju uz boim nosit v satke vonku.. len doma alebo na nakupoch..
Kolka... mi trvalo, kym som pochopila, ked si mi poslala ziadost o priatelstvo 😀
My sme od vcera bez zavinovacky na noc, rucky neviazeme, je len vo vaku a pod dekou... zaspala o 19.30... a vstavala 22.30, 1.30, 4.30 a 8.30.... este ze ma mm volno, by sa nevyspal... verim, ze dnes to uz bude lepsie.. musi si zvyknut.
Baby, nasa mala sa normalne naucila kricat... nie je to plac, ziadne slzy, len vrieska na raty... vsinla som si to pri cviceni... rev neuveritelny a sucho, ked prestanem, prestane aj ona... a este sa normalne mazna, len kruti pusinkou do placu a mniaka ako maciatko... ked si ju nevsimam, prestane... a to ma len 4 mesiace! Ako bude s nami tocit, ked bude mat rok!

missy97231
6. nov 2009

no a moj lomi uz druhy krat od rana 🙂 uz je to opat hodina,,, a tentokrat to vydrzal aj na brusku 😉

adenka
6. nov 2009

zuzi ano mam zimnu mam kapsu...bola po tym v dupackach, bodynku, teplejsom overale a bola spotena...ju hreje aj tvoje telo, hlavne nozky treba naobliekat..boli sme takto hodinu a pol vonku...

facovka
6. nov 2009

ahojky, mam Oliho choreho ☹ vecer 39po odpocitani horucka,teraz 37,6...inak sa usmieva,mrmle,papa,spinka,tak neviem..mm isiel teraz k dr. ja s fifom doma 😔 😔 drzte palce..
btw.chcem zmenit dr. na Džuppovu niekto tu spominal ze ju ma,ako ste spokojne?? pls.IP,aby som nemusela hladat ked nestiham citat..dakujem babule

bagaja
6. nov 2009

fac ☹ tak olimu cmuk, nech rýchlo vyzdravie

reginetta01
6. nov 2009

Dobré ránko, maminy.
Lilly, áno, chcela by som kúpiť v PL šporťák a detskú ohrádku.
Slavi, my sme to dali len kvôli tomu, že keď detičky chytia hnačku a sú očkované, priebeh je oveľa lepší, ako keby neboli. Ale ak nedáš malé zaočkovať, tá hnačka nie je taká nebezpečná.
My sme tiež dobre búvali. prvýkrát sme boli hore okolo pol 4 a potom sme papali až ráno o pol 9. paráda.

babulka123
6. nov 2009

fac.. juuuj ...
inak k Dzupovej chodi sestra a je velmi spokojna.. a mimochodom asi by som isla s nim k dr. lebo ide vikend..

a my spime na balkone..

a bud. tyzden mame zapis na matrike { u nas brane ako krstiny} tak sa velmi tesakujem

reginetta01
6. nov 2009

Fac, dúfam, že Oli bude čoskoro zdravučký. Chúďatko maličké.

reginetta01
6. nov 2009

Babul, gratulácia ku krstinám 😉

babulka123
6. nov 2009

z.. lulu raz pisala ze levy neuznavaju autoritu.. no tesim sa aj ja.. heheheh

bagaja
6. nov 2009

babul to s tou autoritou je pravda mám mladšiu segru levicu - poznám dôverne, užijeme si ešte 😝

z.vrablova
6. nov 2009

Babul, nasa je sice rak, ale kedze sa mala narodit v znameni Leva, mam pocit, ze sa u nej prevazuje Lev nad Rakom... tesim-tesim.
Adenka, musim kupit tu MaM kapsu, na Vianoce... aspon mam darcek

babulka123
6. nov 2009

hehehe moja mama je levica a poviem vam.. noooo ... bude to zaujimave.. heheheh
co jej MaM kapsa?

facovka
6. nov 2009

bbaul,sak som pisala ze mm isiel s olim k dr. 😉

facovka
6. nov 2009

tak dobre ze je spokojna,dufam ze aj my budeme.. 🙂

adenka
6. nov 2009

zuzi ak vies trosku sit tak to nie je problem ani usit...teraz ked vidim ake je to easy....ja si do toho chcem urobit este jednu teplu vlozku aby som ju nemusela tak babusit...

fac skore uzdravenie drobcekovi ☹

babulka123
6. nov 2009

🙂 fac.. prepac.. heheheh uz neviem ani citat.. hehehe

adenka
6. nov 2009

babul to je taka kapsa na nosic, aby bolo babo v teplucku
http://nosime.sk/kategoria458-mam-ochranna-kapsa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre