Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
8. nov 2009

kolka ved to... malinke tam nedas lebo mu to moze podla mna poskodit klbiky ak este nesedi a nema pevnejsie nozky a potom uz bude tazke tak je to zas nanic...

kolka1
8. nov 2009

A co sa tyka jedla, by som kaslala na to a dala viac. Nevidim dovod nechat od hladu plakat ani nie trojmesacne babatko. A cajom asi neosalis.

adenka
8. nov 2009

ta moja mala je nejak pozadu ked je odrovanana po 100ke 😅

kolka1
8. nov 2009

Leni, co je na tej stranke?

lenka_66
8. nov 2009

kolka , caj aj ked nahodou vypije tak ho koli refluxu vygrca.prave preto rozmyslam o prikrme.tak cca o 2 tyzdne.ak nema caj tak ho zapecie.taka mrkvicka aj zasyti aj podopri kakanie

lenka_66
8. nov 2009

kolka toto ale to som uz dala do google prekladaca prelozit .

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2011&e=d...

kolka1
8. nov 2009

Lenka to znie rozumne ale skonzultla by som to s doktorom.

lenka_66
8. nov 2009

stalo sa . vydrzat plac.prikm az od 5.mesiaca

kolka1
8. nov 2009

Hmmmm 😠 🙄 . Tak potom rob ako citis. A rozmyslaj nad zmenou pediatra.

V letaku pisu k tomu skakadlu:
Kopa bezpecneho zabavneho skakania, ktore aktivuje hudbu a svetla dazdoveho pralesa - pochopenie priciny a nasledku
Farebne hracky vokol dietata nad hlavou dietata na preskumanie, roznorodost dekoracie - hmatova stimulacia, koordinacia zrauku a pohybu ruk
Zabavna hudba - sluchova stimulacia
Sedadlo otacajuce sa o 360 stupnov - pohyb a rotacia - pohybova stimulacia
Makke pruziny pre bezpecnost destkych prstekov
3 bodovy zadrziavaci system
Moznost zlozit
Nostnost 12 kg

lenka_66
8. nov 2009

praveze ona je fajn , ma aj vela deti na rozdiel od inych na stredisku.

hej , to viem o tom skakadle .no skus pozriet toto co som o 22:36 dala

lenka_66
8. nov 2009

este ak mozem aky je rozdiel nosnost a maximalna zataz ?http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=60862&a...

kolka1
8. nov 2009

To je podla mna haluz. Ja mam to lehatko a to ma nosnost 18 kg. To vyzera na nekorektne udaje.

lenka_66
8. nov 2009

sak hej .budem musiet ist do obchodu omrknut.ako to vlastne je.no stoji to fakt dost.a ak je to do 9 kil. tak kym - NEFUNKCNE pre nas 😀 .lehatko mame rovnake

lenka_66
8. nov 2009

...tak kym kupim tak ...

lenka_66
8. nov 2009

idem do sprchy a postele bo marek o 2 bude hore

kolka1
8. nov 2009

Idem uz aj ja. Dobru noc.

adenka
9. nov 2009

dobre ranko 🙂

tak my dnes od 20:30 do 6....parada 😵

baby poslednu dobu ma zvykne pichat v prsiach..nie casto, ale obcas to dos neprijemne pichne..neviete co to moze byt?

perla200
9. nov 2009

baby...to že som napísala že o pol7 lomí už o pol8 nebola pravda...a do 22.H hore...bozže....cez den nič nespala...asi hodinku potom hodinku a potom hodinku....a o 4.hore ráno a do 6,h hore...ale viem, že ju nič nebolí, neplače nič...len je HORE...pomoooccccc

reginetta01
9. nov 2009

Dobré ránko, kočky!
Naše dieťa je asi nejaké divné, lebo posledné noci spí práveže veľmi dobre. Predvčerom zaspala o 21:45 h a spala do pol 9 bez zobudenia, bez papania. No a včera zaspala asi o 22 a spí doteraz. takisto bez papania, bez prebudenia. Kokso, to je paráda.
Aden, inak, môže byť, že malá je lenivá piť z prsa, keď jej dávaš aj z fľašky. Kamarátkin malý robil presne to isté.
Mňa občas pichá v prsiach, ale keď ich mám hrozne plné ako počas týchto 2 nocí. Som bola nastavená na častejšie kojenie a počas týchto 2 nocí nepila vôbec, tak mi ich išlo roztrhnúť.
Perli, aj také noci sú, chúďatko. My sme tiež tak mali sem-tam. Manžel nepomôže?

reginetta01
9. nov 2009

Inak, Stani, ani naša malá nechce z fľašky. Ja som začala čajíkovať - malej by aj čajík chutil, ale z fľašou nie je kamarátka, lebo ani dudle nehce. Tak sa trápime. Skúšam po lyžičkách.

adenka
9. nov 2009

regi ona by z prsa aj tahala ale vzdy tam zaspi...a o 10 minut zisti ze je hladna 😅

vy uz cajickujete? a aky cajik davas?

perla200
9. nov 2009

regi...muž bol dnes v noci v práci....a ja ho nechcem budit ked ide ráno do práce....je tonanič... 😖

reginetta01
9. nov 2009

Aden, aj moja malá zaspávala. Tak som ju na rady annag začala kojiť po ležiačky a keď zaspala, tak som ju nechala a potom zasa začala ťahať a tak. Teraz už keď aj zaspí, nepotrebuje sa znova prisať.
Dávam jej čajík na dobrú noc. NO, začali... Ešte to ie je čajíkovanie, lebo ako som písala, z fľašky nevie piť. Keď potiahne cumlík do pusy, naťahuje ho. Inak ho len ožužláva a hrá sa s ním. Asi sa s tým budem musieť zmieriť, že proste fľašu odmieta. Ale dávam jej trošku po lyžičkách. Je to preto, že keď budem niekde a začne plakať, že je hladná, tak sa mi veľmi nechce vyťahovať prso. Tak skúšame.

babulka123
9. nov 2009

ahojte, nam sa to tiez cele nejako pos..., o 2 hore, dala som jej len caj a dokonca ho aj vypila a o 5 hore, mlieko.. a vstala o pol 8. teraz uz s nou bojujem nech spi.. unavena je jak hovado a len blaci...

vyhlasujem prisny zakaz brania ju na ruky na dlhsiu dobu. nevie sa zmestit do koze.. ani lezat ani sediet len sa nosit.. no to iste.. ani nahodou ..

eviqa
9. nov 2009

dobré ránko, tak my sme spali od 20.00 do 7.30. Napapkal sa a zasa spinká.
aden, regi blahoželám k dlhodobým spánkom. 😉
inak, nám asi naozaj idú zúbky. Ked som mu včera dala hryzátko, tak riadne do toho hryzol a aj fľašu s čajom, tak trošku vypije, ale potom si len prehadzuje dudel v ústach.

babulka123
9. nov 2009

co robim zle ze mala mi prestala tak spinkat?

eviqa
9. nov 2009

babul, my sme to mali v sobotu s tým nosením. Ležať ani za svet, ale je pravda, že sme boli u našich a asi cítil, že nie je vo svojej postieľke. A neidú vám zúbky? Náš začína posledné dni byť nervozny iba večer a fakt neviem, či to nie je kvôli tým zubom
a ber to tak,že ich už nebaví len ležať, náš sa obzerá ako sova, ked ho máme na rukách. A rád by si už asi aj sadol, lebo sa dvíha.
a stačí jej to čo vypije večer?

sisulka7
9. nov 2009

nam vcera zaspala krasne o pol deviatej, tak sme sa s mm potesili, no a o pol desatej sa zobudila uplne vyspana, tak sme si ju zobrali aj vo vanicke kocika do obyvacky a chvilu sme ju hojdali, ale nepomahalo, spat ani za nic. No tak aspon pocuvala superstar, mm zalomil na gauci, ja vedla neho som tiez prespala Chodura, no a ked som sa zobudila, mala v pohode pozerala particku. Tak ona nas najprv totalne znici a potom si pozera telku. herecka jedna. (ona ju v podstate len pocuvala,lebo bola otocena tak aby na nu nevidela) 🙂
mimochodom tichu domacnost asi zavediem castejsie, nasa detska izba, ktora bola dovcera len bordelaren kde sa zhomazdili vsetky zbytky z prerabky a stare veci sa tak sa opat premenila na obyvatelnu izbu, este dneska poutieram prach, poumyvam dlazku a je plne obyvatelna. 🙂

adenka
9. nov 2009

regi a aky cajik davas? ja som tiez o tom uvazovala lebo niekedy place a vyslovene si len potiahne predne mlieko od smedu...ale doky mi hovorila ze ked dojcim tak ziaden cajik...
a po leziacky kojit nemozem koli refluxu, lebo grcka...

babul mozno ma len nejake prechodne obdobie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre