Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

stansun
10. nov 2009

babul len skoda ze je to iba par minut 😀
Ema stale papa 130ml ale niekedy mam pocit ze je este hladna ale normalne ako keby ju to nebvilo tahat si radsej vypyta o hodku neskor je to sila a ku koncu sa mi zacne vzdy krutit

vie tak to mas za odmenu 😉

babulka123
10. nov 2009

no uvidime co bude vecer..

lenka nevies mi napisat v akych casoch jete?

ja som to vcera rozoberala s evig..
ale rozhodla som sa zvysit jej davky na 150 cez den a 180 vecer.. uvidime ci nam to pomoze.

babulka123
10. nov 2009

stan mne sa najnovsie zacala prehybat ako keby do luku hlavne ked sa jeduje.. a ked ma spat.. vo vnutri.. des

adenka
10. nov 2009

no mali sme malu prestavku v spani, mlada pani sa potrebovala ponosit... 😅

baby co krmite UM ako a kedy ich krmite? lebo domca je zvyknuta papat hned ako sa zobudi a potom ked ju po 2 hodinach idem uspat ide opat na prsko a tam zaspi....ale UM sa smie az po 3 hodinach tak ako je to u vas?

lenka_66
10. nov 2009

babul , jedenie nemame presne na hodinu.kedze nebudim a tym padom nekupeme presne.a este ak ho pred kupanim total unavim tak spi v kuse.no ale to je hore 3 hodiny .

pridala som foto k pokladikom

stansun
10. nov 2009

adi u nas sa nikdy nejedlo az po 3 hodinach, u nas panicka je vtedy ked potrebuje 😅 presne ako ty pises dam jej ked sa zobudi a potom ked ide spat o dve hodiny tak aj vtedy dostane ale to vypyje vacsinou menej ako 130ml

babul ja ked ju krmim tak mam pocit ze mi niekedy aj spadne co tam ona nacvicuje

lenka_66
10. nov 2009

aden , tak bud sa ti zobudi abo potiahne dalej ak nie je hldna

babulka123
10. nov 2009

lenka a kolko spi v kuse.. lebo u nas to bolo do 5 potom do 4 , teraz do 2 a dnes exrem o pol 12 bola hore..

a pred spanim je aj ona hore 3 hod.

teraz zaspala na balkone.. snad si potiahne svoje obvykle 3 hod.
idem si rychlo nieco navarit.. nech potom mozem aj jest.. heheh

eviqa
10. nov 2009

aden, ja som to tu včera písala babulke. Neviem, na ktorej strane to je. Ale my jeme iba ked sa zobudí.

bagaja
10. nov 2009

leni som si porovnala na fotke tvojho Mareka a moju Peťku že aký rozdiel, tvoj nevyzerá na tri mesiace 😀

lenka_66
10. nov 2009

babul , no ak mu dam po kupani o 21 jest tak do 5,3-6 potiahne.a takto si ho aj tatko uzije kedze chodi z prace cca 19.my chodime spat v rozmedzi 19,3-21.

babulka123
10. nov 2009

aden ja davam ked sa zobudi ale napr. dnes sa zobudila o pol 7 a jedla o pol 8, zaspala okolo pol 9 do pol 10, o pol 11 dostala jest, a teraz zaspala. ked sa zobudi tak dostane , to by mala vydrzat do pol 6 vecer.., potom jej dam aby vydrzala do vecera a vecer jej dnes prasknem 180 a uviime co bude v noci... snad to pomoze.

lenka_66
10. nov 2009

my jeme ked si vypyta 😀

baga, co ti budem pisat 😀 .sak uz nam je pomaly kocik maly.uz marian zacne asi patrat po oteckovi bo my sme nie moc vysoky 😀

babulka123
10. nov 2009

no skusim aj ja dnes nebudem budit nech spi kolko chce aj na obed aj vecer.. a uvdiime.. budeme kupat neskor.. a snad..
heheheh len aby to nebolo ako vcera ze po hodine bola hore.. ale skusim mozno to vyjde..

babulka123
10. nov 2009

lenka ale maly jje nadherny.. taky chlapsky.. kolko meriate a vazite?

bagaja
10. nov 2009

leni šak som ti písala že budeš musieť zmeniť už športovú časť 😀

lenka_66
10. nov 2009

dik, no cm neviem bo to je nemozne on vkuse nieco zo sebou naraba.pred tyzdnom 7045g(12t)

reginetta01
10. nov 2009

pozerala som fotecky z nového albumu. Bábenká sú fakt krásne.

lenka_66
10. nov 2009

baga, no bojim ze aj to bude male 😀 .bo ten moj otesanek zje co vidi

reginetta01
10. nov 2009

Leni, neboj, keď začne chodiť, tak to vybehá. Môj synovec žerie ako kyselina (má 2 roky) a je ako syslík štíhly.

bagaja
10. nov 2009

no leni ta potom už len furik, len či aj tam vojde 😀

lenka_66
10. nov 2009

regi , to si trafila .mna kolega volal ze kyselina 😀

lenka_66
10. nov 2009

baga , vlecu z traktora 😀

adenka
10. nov 2009

stani takze aj ked si po hodinke a pol opyta tak jek opat urobis flasu? lebo tym ze papa castejsie tak nezje napr. 120, ale radsej 2x po 60...aspon u domci to tak je....

reginetta01
10. nov 2009

leni 😀

stansun
10. nov 2009

adi no presne tak aj ked Ema ked vstane spapa 120ml a potom neskor iba 70ml ale uz si na to zvykla, niekedy jej nedam iba ked si vypyta ze je vazne hladna a uz to nevydrzi 😀

reginetta01
10. nov 2009

aden, u nás tiež papaáme, keď si drobec vypýta. Ale my zatiaľ le MM.

lenka_66
10. nov 2009

baby , ja sa nudim mrek iba spi a je

babulka123
10. nov 2009

lenka. hehehe tiez uz za chvilku sa nezmestime do vanicky.. a to si hovorim ze akeho drobca mam doma.. ale ani nie.. ale vcera som ju vazila vecer a mala 5.5 kg.

regi.. pri kojeni mozes davat kolko len chces.. to je uplne jedno aj 24 hod. v kuse..

pri UM by sa malo vraj dodrziavat cca 150 ml na kg vahy.. cize u nas by mala za 24 hod spapat 825ml.

babulka123
10. nov 2009

lenka provokujes??? ehehehe
ja idem varit a troska upratat.. zajtra ideme k svokrovcom takze tu nebudme .. to bude abstak.. snad sa mi podari aspon sa u svagrinky na chvilku pripojit..

a mam des a ahruzu z toho ako bude so spanim a vsetkym ked nebude doma.. a hlavne nosenie na rukach.. tam ju nenechaju plakat.. oooo boze.. to bude..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre