Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
19. nov 2009

lulu no kvoli tebe si aj Easy kartu nabijem.. hehehehe aby si mi mohla volat

facovka
19. nov 2009

wenka a odratavas 0,5??to sa vzdy ked sa v ritke meria..ale 37,5je ok,nic nedavaj....az nad 38 sa dava

lulu73
19. nov 2009

kludne babul...budem od zajtra vsetko riesit cez telefon...kazde h...o do slova a do pismena 😝

babulka123
19. nov 2009

lulu .. hehehe je mi to jasne.
a kolko budes platit mesacne?
teda nie ze by moj muz nerobil v tej spolocnosti ale co sa tyka akcii tak info sa ku mne nedostava.. heheheheh

martinex
19. nov 2009

caute kocky....

tak ja som si pospala s malym teraz 2 hodky,ale mam pocit,ze som viac rozbita jak pred tym...ale ma apson hlava tak neboli...

a u nas plienky.... no mozete hadat 😀 😀

lulu73
19. nov 2009

a zabudla som sa pochvalit...dnes som oskrela auto v podzemnych garazach u Dr. ... tie stlpy tam by som odpilila vsetky 🙂 no malilinko som ho preliacila, oskrela riadne z boku a aj lak poodpadaval.....

fac...ty si odbornik, ked ho mam na leasing, tak by som asi mala kontaktovat leasingovku vsak? a kamion mi sklo pukol minuly tyzden

babulka123
19. nov 2009

lulu... materska robi zazraky co ?? hhhehehe

matka a uz ich mas doma?

ja by som tiez spala ale bojim sa ze by som sa nezobudila na malu kedze je na balkone

martinex
19. nov 2009

babul jasne... dostala som 30 poukazok a na kazdu mozem zobrat 1 tu velku krabicu plienok

lulu73
19. nov 2009

babul 19,99
toto som si vyskladala ja, ale mozes si vyskladat aj ine...popozeraj

http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=podla-s...

lulu73
19. nov 2009

nejak blbo to prekopirovalo...proste mam 6000 (od 7 do 17 do T mobile a vikendy) + 3000 (od 19 do 5 do t mobile a vikendy) + 40 minut (do inych sieti) + telefon za euro + darcek pre niekoho pausal na 2 roky zadarmo 40 minutovy

wenka
19. nov 2009

zuzi, nám lekárka vysvetľovala, že 37-38 je zvýšená teplota, nad 38 horúčka a treba znižovať (Panadol)
no a malý mal v ritke 38 (čiže normálne to je 37,5)

z plienok najväčšia spokojnosť s Pampers premiun care a potom sa dajú aj Bella Háppy (akcia Hypernova 😵 )
Tesco nám nepoškodili, ale nemusím ich, zdá sa mi, že dosť šuštia, to už radšej Pampers activ baby..

wenka
19. nov 2009

fac - odpočítavam.. a nedávam nič. Len častejšie kojíme, lebo viac ospalý a zamrnkaný.. ale keď sa mojkáme, snaží sa aj usmievať.. ☹ ale vy ste si užili horšie, že? 😝

už sa zobudil, ideme sa napapať a trocha na vzduch..

lulu73
19. nov 2009

spozorovala som ze mi nielen padaju vlasy, ale sa mi strasne rychlo aj mastnia a aj pokozka na tvary...akoze zacinam vyzerat dost opustene 🙂

lulu73
19. nov 2009

tvari

babulka123
19. nov 2009

a spi a spi a spi... hehehhe 3 hodky

babulka123
19. nov 2009

budit ci nebudit ?? to je otazka ??

perla200
19. nov 2009

čaute baby....tak normalne že varím🙂)))))))))))))) ako dala sompiect kura slávnostne do novej trúby🙂)))

a 4 mrcha od pôrodu je tu ako na koni:(

babulka123
19. nov 2009

perla.. tak gratulujem.. teda k tej trube.. mrcha.. no co uz .. aspon vieme ze mozeme rodit ako ceresne.

babulka123
19. nov 2009

ideme von.. papapa

bagaja
19. nov 2009

babul a ty sa sťažuj, mne malá tri hodiny cez deň spala naposledy ked mala 2 týždne 😖 dnes dve 40 minutovky a 1,5 hod na balkóne ale to som ju tam ešte 4 krát kočíkovala 😉

perla tak užívaj prvé chvíle, však ono ťa ta radosť z varenia prejde 😅

blazka24
19. nov 2009

tak dievčence, idem sa zapojiť na chvíľočku ..........

plienky používam len pampersky, muž vravel, že krpec používa drahšie na zadok ako my 😀 😀, ale my do toho nekadíme ani nie sme zabalení 😀

a chválila som sa vám so spánkom? tak malý včera zaspal o pol jedenástej a o jedenástej už bol hore a do druhej rána, skoro ma vystrelo, mali sme ísť na očkovanie, tak som tam dobehla s vyplazeným jazykom a zistím, že poradňa je poobede? tak sme poprosili sestričku, krpec sa držal pri prvej injekcii statočne, pri druhej však až dych zadržiaval od plaču, teraz spí v kočíku - boli sme vonku a idem ho zobudiť lebo spí už tri hoďky, aby si zase nevymenil deň s nocou 😝

tak sa mi tu majte ak sa bude dať dobehnem si vás prečítať............

martinex
19. nov 2009

tak ja som si co to pocitala na tu skusku, maly je uz hore a predpokladam ze do nocneho spanku uz spat nepojde.... tak sa teraz hra v postielke... len mame este 2 hodky do kupania,tak sa musime nejak zabavit 😀

zuzujan
19. nov 2009

baby mam sok.....mala sa prave zobudila a spala 6 hodin 😀 😀 som zvedava ako to bude v noci....
hladna nie je, lebo som ju v spanku 2x nakojila, teraz sa tu usmieva a vykrikuje od stastia, asi sa dobre vyspala
Trhla rekord, tak dlho mi ani v noci nespi.....

...tak sa idem venovat....zatial papa

blazka24
19. nov 2009

martinex, tak si sa niečo dozvedela a niečo si si možno aj z prednášok zapamätala 😀
tak mi dnes kúpanie vypúšťame, nech tie nožičky sa krásne zahoja aby sa nám tam nedostala mydlová voda a starý nie je doma a krpca nekúpem sama - nie že bych to nezvládla ale kto bude teperiť tú sprostú vaničku do izby plnú vody 😀 len raz som to skúšala a obliala som sa ako keby som sa ja mala kúpať 😝

lenka_66
19. nov 2009

lullu , no to je dobra cena za taky pausal.mozes volat do osaletia.ak budes mat problem prevolat pausal poslem ti T-mobil cislo.auto ... no hlavne ze stlpy ostali stat.

matka zeby tvoje No.1 boli Huggies ? 😀

von sme pospali 3 hodky a sme doma.zaniesla som kozuch do brasnarstva, v lekarni nechala 60e 😠 (marekovi nutrilon a sebe nieco aby casom moja hlava nemala vyzor kolena) a nakupili

lenka_66
19. nov 2009

blazka . ja si donesiem vodu 2x v lavoriku 😀 .a pouzita plna vanicka pocka na tatka 😀

blazka24
19. nov 2009

zuzujan tak to je super, že mala tak prespala len aby si nedopadla ako ja včera - do druhej hore 😠

lenka tak to je pekná pálka čo si minula v lekárni a čo si ideš dať na hlavu parochňu za také nehorázne peniaze? 😀
ja uvažujem že nejaký balzám si behnem kúpiť, ale nechcem moc teraz behať s krpcom po nákupoch aby neochorel, všade kašlú, smrkajú, tak behnem keď budem mať zase od mužíčka voľno a pobehám obchody sama 😀

lenka_66
19. nov 2009

no 20 za 4 skatule nutrilonu.zvysok tablety + sampon

lenka_66
19. nov 2009

no mi yu mame novu lekaren a ta je vzdy prazdna.na polikliniku sa netrepem aj ked som minule pocitala ze mesacne by som na nutrilone usetrila 6e

facovka
19. nov 2009

lulu,to ako vyzeram ja uz radsej ani neriesim, okrem toho ze mi tiez padaju vlasy, zacali sa mi robit lupiny, a vyrazky na ksichte...to asi to materstvo nam tak prospieva 😀 a okrem ineho sa kazdy den smutne na vahu pozeram,stale +4,niekedy +5kg 😅 no co vam budem hovorit, vlasy si umyjem tak 1x za tyzden,aj to ledva stiham 😀 zislo by sa mi nafarbit,ale to je utopia,to je dlhy proces 😒 no a ked sa tak vidim cela v zrkadle, a ten outfit, ze cisty Lunik, ogrcana, osrana pomaly, no juuuuuuuuuuuuj..aj vy to tak?, ci vy sa pekne stihate starat aj o seba?? hlavne ze deti vecer idu spat vycackane a umyte 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre