Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
22. nov 2009

veď to rozmýšľam že či kúpať každý deň, ale ja ten krčik priebežne čistím cez deň lebo fakt tam má veľa........

baby dávajú na jojke intrák a tam som bývala xixixi vraj nejaký chalan vypadol z balkona 😀

livia1
22. nov 2009

Ahoj Mirka vítam ťa. Aj náš Kubko je 10.8. 🙂

babulka123
22. nov 2009

livi ako tvoje dalsie tehotenstvo???

spravy radsej uz ani nekukam .. strasne..

matka.. to sa do poriadku neboooj

a my tiez kupeme kazdy den.. myslela som ze nebudem ale ked vidim aka je ninka potom spokojna {uz presli place co sme mali } a presne ako hovoria baby , vie ze sa potom ide hajinkat.. a dlho sa hajinka.. ja tiez chodim do sprchy kazdy den takze to beriem ako samozrejmost..

blazka24
22. nov 2009

marti tiež kúpem každý druhý tak preto sa pýtam, lebo sa stretávam s tým, že kúpu každý deň, ale ja malému riťku čistím stále vodou a vtedy aj krčik pozrieme tak sa mi to zdá zbytočné, moja kamka aj doma používala vlhčené utierky a mne sa to nepozdáva tak umývam vodou ........

bagaja náš malý spáva až okolo jedenástej takže mne sa práveže po kúpaní preberie..........

je možné aby malému išli zúbky? stále si ručičkou trie ďasná a má ich ružové ešte nie červené, ale zistila som že hánkami si trie ďasná........

adenka
22. nov 2009

ahojte,

tak my sme dnes malej kupili novu vecsiu vanicku, no a radost najvecsia na svete... kopkala nozkami, bicyklovala a ma tam aj obrazky, tak ked som ju otocila na brusko tak sa usmievala na tucniakov ako mesiacik... ale ten plaaac ked som si dovolila ju vybrat.... 😅

inak my kupeme kazdy den.. malej sa to velmi paci a myslim ze keby som ju neokupala tak ani nezaspi...

mirka vitaj u nas 🙂

z.vrablova
22. nov 2009

Blazka, aj my pouzivame vlhke utierky stale,... jedine ked sa riadne dokaka, ide do umyvadla... a kupeme kazdy den, uz mame ritual... pocvicime, pomasirujem, pomojkam a sup do vodicky... Kristinka lubi vodu, tak preto, ona ma vodu za odmenu... po pol roku chcem chodievat na plavaren pre drobcov...
Mirka vitaj, dalsia vychodniarka... 😎
Podobne si aj mala trie dasna a vsetko, uplne vsetko plnou ciarou do pusinky,.. dokonca aj moju ruku... a vsetky hracky, co chyti...
a neskutocne si skriabe ocka, musim strihat nechtiky kazdy druhy den, ked nechcem aby bola doskriabana...
MY sme si dnes urobili vyletik do lesa, prespala celu cestu v kociari... a my sme sa nainhalovali cerstveho vzduchu... krasne svietilo slniecko

zuzujan
22. nov 2009

kuk nazrela som tu na chvilku, my tiez kupeme kazdy den, malicka potom krasne spinka, skoda ze len do 0:30... 😀 potom 10x hore, ja sa vyspim asi az ked bude mat 18 rokov, hehe

inak chcem vas este raz poprosit, ak mate doma Mama a ja z oktobra 10/09 na strane 141 je ten kupon na fotoknihu, uz som to tu raz pisala, prosim prosim prosim, poslite mi ten kod do IP - plati to len do konca mesiaca a my ideme dat robit na vianoce az 4 knihy

este sa chcem opytat, vypila som teraz vecer 3 dcl cerveneho vina......teraz odstriekavam mlieko ktore vylejem, kvoli alkoholu, co myslite ako dlho nemozem kojit? myslite ze v noci uz mozem dat malinkej prso???
to su starosti co??? ale potrebovala som sa zresetovat....... 😝 hadam konecne zaspim poriadne

bay
22. nov 2009

My tiez kupeme kazdy den. Potom lahko a dobre zaspava 😉 A uz to ma ako Pavlovov reflex. Aj ked je hodku pred kupanim, tak hned po okupani a obleceni pyzamka uz spuli pusinku ze kde ma veceru 😀 😀 😀 a potom do postielky bez placu (ak neratam chvilkove place pre stratu dudlika) 😉 😎
A teraz sme zacali uz kupat vo velkej vani (tak 2x do tyzdna) tam sa spolu vyjasime 😀 😀 😀 😀

babulka123
22. nov 2009

z.. slniecko ?? co to je ? tu je uz 3 den hmla a poriadna..
ale spinkame na balkone takze pohoda.. ozaj sa mi nechce v tomto pocasi sa niekde trajdat..

akurat rozmyslam ze co a ako zlvadnem vianocne nakupy.. ozaj OKAMZITE.. heheheh mi napiste co ste pokupili na vianoce nech mam inspiraciu.. ja som uplne bez napadov..

bay
22. nov 2009

Zuzu 😀 dalsie kojenie uz v pohode 😉 Vraj ak chces pohar vina, tak hned po kojeni a do dalsieho je uz mlieko vraj ok 😉 A aj my tak spavame 😉

bay
22. nov 2009

S tym slnkom je to ale riadna provokacia!!!! Ale ja som vdacna ze bol tento vikend taky aky bol. Zima a vlhko. Malemu to urobilo mooooc dobre na tie sopliky a uz skoro vobec nechropti 😵 KLOP KLOP KLOP
Vianocne darceky? Tento rok musi kazdemu staci ze sa nanho usmejem 😀 😀

zuzujan
22. nov 2009

babulka vsetko sme kupili cez internet, nevytiahnem paty z domu
takze nasim vysavac, drahemu knihy a rozne vecicky na karate a parfem, brachovi futbalovu loptu priamo z UK, detom hracky, kamoske knihu, svokromcom wellnes pobyt, svagrine hrniec....vsetko cez net...takze mam nakupeme

bay
22. nov 2009

Vau. Ja som nad vianocnymi darcekmi este ani nerozmyslala a ty uz mas vsetko 🙄 UPS. Ale mam kupeneho Mikulasa pre maleho a mamu 😀 len neviem nic vymysliet pre mm.

babulka123
22. nov 2009

zuzu tak ty si aka sikovna.. len sa mi z toho nic nehodi..hehehe ale nevadi.. cakam na dalsie odkazi.. hehehe

inak prave som pozerala video jedneho babatka o 2 tt starsie ako my, paslo koniky a to sa s nami neda porovnat.. no ninka bude castejsie na tom nasom brusku.. ale ked ona automaticky da ruky od seba a noahmi sa snazi plazit.. no co narobim . tusim si tu niekto nabije nos v najblizsej dobe.. heheheh

zuzujan
22. nov 2009

ja teda idem spat, dufam ze vino zaberie.....dobru noc

z.vrablova
22. nov 2009

aj v PO bola hmla, tak sme si vysli do hor, kde je ucebnicova inverzia... jasno, slniecko... krasne bolo..
Ja som si kupila sluchadla... take fajnove a drahemu mp4 prehravac, nech ma zabavku, ked kocikuje, stale mi moju kradol.
A svokrovi opasok, nasim supravu tanierov a obom starkym rodinam davame urobit snehovu gulu s Kristinkinymi vianocnymi fotografiami... (neskor ich tu hodim.... su uzasne). Idem pozerat CS Superstar, papa

babulka123
22. nov 2009

bay aj nam to pomohlo..

idem aj ja haji.. zajtra nas caka super den.. heheh

bagaja
22. nov 2009

babul no my sme rodičom aj svokrovcom kalendáre s maličkou, plus ešte nejakú kozmetiku dokúpim, segre mikinu a bižuterku, synovcom veľké letisko, ja chcem knihy(lebo že auto mám na parkovisku a to je dosť na ježiška), babke sme prispeli na sporák a ešte známim niečo a švagrovi a toť vsjo

babulka123
22. nov 2009

no nasi chcu nasu fotku zo svadby este lebo ze maminka nema a hlavne Ninku v nejakej vacsej fotke..

svokrovci dostanu asi nieco podobbne, sestra chce kavomlyncek, malemu uz mam, svagor = ten si nezasluzi.. heheheh
marek dostal hodinky ale este nejake malickosti dostane.. a ja som si vybrala nove brile.

baga posli link kde si dala robit tie kalendare, to je dobry napad..

babulka123
22. nov 2009

jeeej a uz som objavila 2 tehulky co maju termin bud. rok v auguste.. to je sranda.. chudatka ked si predstavim ako im bude teplo... heheheh

bagaja
22. nov 2009

www.happyfoto.sk, je tam akcia, do 26.11

bagaja
22. nov 2009

babul 😀 no my sme sa zapotili to je pravda

idem ja kuk superstar, papa

babulka123
22. nov 2009

baga ani nehovor.. heheh
tie kalendare..no pohram sa s tym .. to bude super darcek..

idem kuknut nestandardne MASH oblubeny moj serial a haji..

blazka24
22. nov 2009

tak ja na vianoce som písala že dedkovi a babkám šálku s obrázkom malého keď je šálka horúca, tak som zvedavá ako budú prekvapkaný 😀
segre som kúpila cez net ako to tu zuzujan napísala kalendár takže nemám problém ........
brácho a jeho frajerka ešte nemám, mangelíka tiež nie ale seba už hej xixixxi

idem kuk superstar.........

babulka123
22. nov 2009

bru nocku a pokojnu aj babatkami aj maminka... no dobre aj tatinkom

mirka8105
22. nov 2009

dakujem vam dievcata vsetkym krasne za privitanie aj za odpovede.Moja tak pije uz teraz asi 2 tyzdne jej davam 150 tak kazde 4 hodinky ale vecer ked mi vypije 150a zaspi okolo tej osmej tak vstava az o tej 5 rano tak celkom dobre si v noci pospinka,cez den vela toho nenaspi....

lenka_66
22. nov 2009

zdravim,
baby v lekarni a kadernicka vraveli ze pokial to nie je nutne tak nenamahat vlasy .farba, lak ,tuzidlo

mirka8105
22. nov 2009

Livi dakujem a pozdravujeme Kubka 🙂 ,z.vrablova aj ja pozdravujem na vychod 🙂 .aj moja mala strasne dava rucky do pusinky az tak zo zlostou.

mirka8105
22. nov 2009

dievcata neporadite mi niektora program na zmensovanie fotiek aby som si tu mohla nejaka dat.vdakaaaaa.

lenka_66
22. nov 2009

mirka daj upravit a malo by ti skocit malovanie - hore v menu obrazok -roztahjnout/skosit .do casti skosit daj neake cislo ale stejne do oboch.skus 70 malo by ti to stacit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre