Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkamilko
27. nov 2009

dobre ranko,my klasika 2xv noci hore na papkanie,6,00 sme hore a od 7,30 spinkame-aj ked to bude max hodinka,aj tak dobre 🙂

deina2005
27. nov 2009

dobre ranecko tak mi este spinkame.deti sli do skoly a teraz cakam kym sa mala vzbudi a ideme do mesta.konecne neprsi tak sa tesim ze trocha vypadnem na vzduch

zuzkamilko
27. nov 2009

deini,aj ja som sa tesila,ze pojdeme von,no zacina tu poprchavat:(

blazka24
27. nov 2009

sisulka tak nič sa nedeje, niekedy nie je všetko v rodine tak ako by malo byť, možno svokor nemal svoj deň a svokra? to sú silácke reči to poznám.......

zuzkamillko my nespíme ani nepapáme ale mrnčíme a dnes má pršať tak neviem ako zaspíme 😖

deina tak prajem peknú prechádzku........

zuzkamilko
27. nov 2009

kedze som tu nova,napisem aj nieco o nasej rodinke.lukasko spinka v noci dobre,zaspava okolo 8 vecer,niekedy sa raz,niekedy dvakrat zobudi na papanie a vstava okolo 6-7 rano,okolo 8 zaspinka na polhodinku-max hodinku,okolo 10-11 zaspinka na 3hod. a poobede len pol hodinka.nerad je na brusku a najradsej je rozbaleny na posteli a kopka🙂.nas tatik chodi domov o 15.00,je zlaty,velmi mi s malym pomaha,hlavne donedavna,ked mal maly koliky a v noci sa pucil a nespinkal,bol manzel s nim hore a cvicil a nosil....a nieco o mne,ja mam 27 rokov,ucim na Technickej univerzite,lukaska kojim a doma mi je troska smutno:(

zuzkamilko
27. nov 2009

preto som sa k vam pridala a konikujem🙂

blazka24
27. nov 2009

zuzka tak nech maličký pekne rastie do krásy a pekne spinká.......
my už nervačíme lebo konečne nám vyhládlo a inak je mi doma tiež smutno, robila som v dosť veľkom kolektíve 😖

zuzkamilko
27. nov 2009

ved to,ze aj ja a teraz cele dni samaaaaaa

sisulka7
27. nov 2009

baby mliecko zohriate a Kristinka spi ako o polnoci, to mam ale idealne dieta 🙂 Naposledy papala vcera o jedenastej vecer a to si ani nepytala, ale pre istotu som jej dala, nechcelo sa jej moc spinkat vcera tak sa do jedenastej hrala na deke, uspala tatinka, ktory sa snazil uspat ju a ked som o desiatej dostriekala mliecko tak este po mne hadzala zhave usmevy.
Inak chcem sa spytat, Kristinka zacne byt tak okolo siedmej rana nekludna, prehadzuje sa, poprdka a spinka dalej, ani ocka neotvori, mam ju budit a dat jej flasu, alebo pockat kym sa zobudi?
No chcela som robit fasirky, len sa bojim, ze sa kazdu chvilu zobudi a s rukami od masa sa mi ju moc krmit nechce.

bagaja
27. nov 2009

dobré ránko,

no v noci 2x hore a spali sme až do pol siedmej normálne sa začíname lepšiť 😉

a teraz leží v postieľke počúva indiánske piesne a odychuje 😉 a ja idem aspon utreť prach a povýsavať 😝

bagaja
27. nov 2009

sisul takých svokrovcov mám detto aj ja, svokor malú videl tak tri krát, a ked tam prideme tak ho to otravuje, lebo on pozerá fotball a svokra je už dva mesiace na marodke so zlomením malíčkom na ruke a hovorila že cez vychádzku bude s malou chodiť von, no hádaj koľko krát bola? ani raz 😠

zuzkamilko
27. nov 2009

sisulka,mne tak maly robi,ked sa chysta vykakat a hobrusko pobolieva,ale on narozdiel od kristinky sa zobudi,tak neviem...

eviqa
27. nov 2009

ahojky, pekné ránko.
tak my sme dnes vstali už o siedmej ☹ ale čo chcem, ked spinká v kuse celú noc, že? bol riadne hladný, lebo večer bol taký unavený, že sa nevládal ani napapať.
ja idem dnes robiť generálne upratovanie linky, kedže včera to sifonom začalo, časť linky vyložená, tak sa do otho pustím.
sisulka, nič si zo svokrovcov nerob. Moji sa síce na malého pozrú, ale koľko sa napočúvam, že ich prvé vnúča aký je chudáčik, lebo žije sám s mamkou, atd. to ani nekomentujem. Aj mm som povedala, že náš malý pre nich nikdy nebude poriadny vnúčik. Ale nevadí, má ešte mojich rodičov.
zuzkamilko, a kde bývaš? bo u nás neprší.

babulka123
27. nov 2009

ahojte.. tak my spime ranny spanok.. a bez placu .. uhadala sa s rucickam k spanku.. heheheheh

a co sa tyka noci, zistila som ze ninka sa nam bude presne po 4 hodinach na jedenie.. heheh to nerobila, ale co uz.. takze cca 2-3x je hore.. dnes budeme same , lebo tatinko ma vianocny vecierok tak sa "tesim" ale slubil ze pride domov , aby sme spolu okupali , zlaty...

dnes ma caka upratat nininkynu izbu.. taky bordel tam ma , neviem co robi v noci ked akoze spi.. hehe, musim pozehlit, navarit, dnes to bude vesele..

eviqa
27. nov 2009

babulka, aj ja mám v pláne okrem linky, aj žehlenie,no uvidíme. 🙂

babulka123
27. nov 2009

evig. ani nehorov.. a linka.. a kpelna by potrebovala , aj spalna.. naj by bolo vyhodit mareka s ninkou het a ja upratovat aspon 3 dni .. heheheh

inak tebe maly prespi celu noc, kolko mu davas vecer? ja neviem co ta moja herecka predne po 4 hod. je hore a chce jest ani caj ani dudel nepomaha..

zuzkamilko
27. nov 2009

evi,ja byvam na tahanovciach a ked som bola vyniest smeti,tak padal taky drobny dazd.ty kde byvas?

sisulka7
27. nov 2009

no a tak sme napapany, vykakany a hrame sa 🙂 dokonca dneska to nemala az na chrbte, tak mozeme hovorit o uspesnom rane 🙂

eviqa
27. nov 2009

babulka, ja mu dávam 150, občas 180, ale to málokedy večer vypije. Včera sme mali návštevu, bol taký unavený, že poriadne ani tú 150 nevypil. babulka, a ešte som rozmýšľala, ninka spí sama v detskej izbe? nechýba jej náhodou tvoja prítomnosť a nebudí sa preto? náš spí v postieľke v spálni
zuzi - terasa

bagaja
27. nov 2009

baby prišli mi kalendáre pre rodičov a svokrovcov na vianoce s maličkou, bombové sú, úplne krásne to vyzerá, no budú sa tešiť, len ľutujem že aj nám som nedala spraviť 😠

eviqa
27. nov 2009

bagaja, tak toto? ako si mohla na vás zabudnúť? však daj ešte dorobiť. a kde si dávala robiť?

babulka123
27. nov 2009

evig netusim... dotraz to bolo ok. neviem co sa jej porobilo.. ked jej dam flasu tak vacsinou hned zaspi.. aj ked dnes bojovala hodinu v noci.. pochybjem ze by to bolo tym, to jej skor vadilo lebo marek strasne chrape..

a ked ju chcem uspat rano alebo poobede tak len tak ze je sama a nevidi ma.. to jej vyslovene vadi.. silny individualista z nej vyrasta.. hehehe

eviqa
27. nov 2009

babul, to bude teda osobnosť. 😉 ale čo chceme? ved sú to levíčatá 😀

babulka123
27. nov 2009

sak to to.. heheh uz teraz to vidim ze to bude vesele..

babulka123
27. nov 2009

baga.. ja sa to chystam robit dnes.. marek bude prec a neoplati sa mi ist si lahnut kedze panicka bude hladna.. tak sa budem vecer s tym hrat.

bagaja
27. nov 2009

evi, to bola akcia na happyfoto.sk, do včera, ale asi dám aj nám dorobiť, bo fakt to dobre vyzerá

bagaja
27. nov 2009

no babul ti poviem že som sa vyhrala ale stálo to za to, len sa popnáhľaj lebo ak to chceš do vianoc tak to musíš poslať tuším do 1.12.

babulka123
27. nov 2009

baga.. daj nejake foto..nech sa mozem nechat inspirovat.

eviqa
27. nov 2009

aj ja mám v pláne podobne kalendár a šálky pre starých rodičov, ale kedy k tomu sadnem, ešte neviem.

bagaja
27. nov 2009

no hodila som foto tak kuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre