Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
30. nov 2009

dobré ránko

no tak som prvá? čo už ked moje dieťa je ranné vtáča 😉

a ja to tu čítam tak na pol oka, lebo viac neotvorím a hrozne ale hrozne ma bolia kríže 😠 a to som dnes chcela umyť linku a dva okna 😖

martinex
30. nov 2009

ranecko kocky...
noc nejdem ani komentovat, dam vam vediet ked nastane nejaka zmena...

inak ja by som si na vianoce zelala pekaren na chcela, ale mm potrebuje gumy na auto a vlastne ja som dostala auto,takze nic ☹

bagaja
30. nov 2009

mati s tými Vianocami sme na tom rovnako ☹

martinex
30. nov 2009

baga co uz...vcera som si v Panhta rei kupila knizku,tak ma ta bude cakat pod stromcekom...

no maly zalomil,tak si idem aj ja este na chvilku lahnut,nejak sa neviem prebrat 😀

sisulka7
30. nov 2009

dobre ranko, tak my sme mali tradicnu noc tiez, zaspala okolo pol jedenastej a spinkala do siedmej, potom sa na papkala a spinkali sme spolu do tristvrte na devat. To bola parada.
No a uz mame aj nausnicky, babka drzala Kristinku a Krsna sa realizovala, ja som musela byt v inej miestnosti, ale cakala som, ze bude viac plackat. Tak teraz to vytierame liehom pre istotu, ale uz to ma peknucke. Nasa mala princeznicka.

eviqa
30. nov 2009

pekné ránko, tak ste toho popísali cez víkend. ale už so dočítala.
My noc v pohode, ale v piatok malý plakal celé poobedie, normálne ma zničil, nie a nie zaspať. Večer zaspal sám v pohode, ale to poobedie ☹ nechápem. Potom v sobotu tu bola švagriná, tak cirkusoval iba raz, zaspal a my sme si s ockom odbehli na ples. Boli sme do štvrtej, malý spinkal celú noc. A včera bol chudáčik zas tak unavený, že zaspal pri grganí, vyspinkal sa potom v kuse 3 hod. a bol pokoj. No nechápem, čo to stvára.

babulka123
30. nov 2009

ahojte. ja som to zas do pol3 uhrala s dudlom a potom spinkala do 7 ale o 4 som este davala raz dudel.. a teraz zaspala znova.. na pol hod.

perla200
30. nov 2009

no čaute...noc no comment:(((( nevyjadrujem sa.....

babulka123
30. nov 2009

perla co sa deje???

lulu73
30. nov 2009

dobre ranko maminky

urobila som si kavicku, idem vas trosku pocitat ale asi nepokecam vela, pretoze mam strasne vela zehlenia a dnes to musim ozehlit

nasa noc: cca 7x hore...ja to uz ani nepocitam...Emka stale zavesena na mojej didke...hlad, alebo kontakt? neviem co sa deje...hlavne ze neplace 🙂

ja som dost vyflusnuta

babulka123
30. nov 2009

no vidim ze skoro vsetky babatka sa menia .. a dost rapidne.. heheh
kde je to ze cely den spali co ??
ale vsak to sme chceli .. pockajte ked cez den budu spavat tak max 2 hodky to bude este len sranda.. ale myslim si ze to tiez nebude az take zle lebo potom sa bude dat viac s nimi chodit von, aspon u nas.. lebo takto ked viem ze od cca 12 spi do 3 a potom este na vecer tak su u nas akekolvek aktivity prisposobene malej.. a potom mam pocit ze stale len trcim doma aby mala ona pohodlie.. a zacina ma to dost deptat...

martinex
30. nov 2009

lulu ja mam tiez pocit,ze ani moc neni hladny, skor ma potrebuje citit, bo len par krat poriadne potiahne a potom uz len tak zuzle didku,asi pre dobry pocit

lenka_66
30. nov 2009

bre ranko,
tak my sme spali do 5,45 a potom do 8,30.prave sme zahajili doobednajsi spanok.

babul vcera mimo planu sme sli do vranove tak nik nebol v optime.pockas este neaky den?

lulu73
30. nov 2009

babul...a o stvrtej poobede tma ako v rohu, to je to co sposobuje nepohodu mne...mam pocit ze o stvrtej skoncil den

my sme boli v sobotu s malou na vianocnych trhoch...mrte ludiiii, ale tak aspon sme sa presli a kojila som na lavicke v Zichyho palaci 🙂 lebo Emka uz nevedela vydrzat

mati ... aj ja som chcela domacu pekaren, ale nie je to take super ako v reklame ukazuju...ja som si studovala navod a to pecenie je straaaasne dlheeee...asi ako pranie, nie je to tak hop sup...a chlieb alebo bageta ta lacnejsie vyjde v obchode 🙂 to len aby si nesmutila

aden, ten vysavac aj utiera podlahu...netusim ako, ale vraj utiera a este aj zabija virusy a bakterie a roztoce, takym modrym svetlom

lenka....ano, zehlicku inteligentnu este nevymysleli...neuverila by si, kolko pradla mam nevyzehleneho...a vidis, mam 30 min co mala spinka a radsej sa zasieram na MK ako by som vstala a zacala piglovat....proste zehlenie je pre mna psycho...mne sa pri nom toci hlava, bolia ma nohy, som smadna, musim jest cokoladu a vela oddychovat a vyberam si najskor tie najlahsie kusky ako uteraky, tricka, plienky a kosele a nohavice nechavam na potom...a ked pride to potom a vidim 20 tazko ozehlitelnych presusenych a dokrcenych veci,ktore tam trcia uz par dni-tyzdnov, tak mi je do placu
vidim, ze ja by som vedela napisat aj slohovu pracu na temu zehlenie

lenka_66
30. nov 2009

lulu, ale to erdzanie je relax pre dusu 😉 a verim bo a tiez neni som kamoska zo zehlickou 😠

zuzkamilko
30. nov 2009

dobre ranko🙂na moje obrovske prekvapenie nas maly namiesto rannej pol hodinky spal 3 hodiny,ja proste nechapem,co sa deje,ale toto by mu mohloostat 😵

lulu73
30. nov 2009

lenka .... a to mam pustenu pracku a dalsie 3 cakaju 🙂 lebo ja som uz ani neprala, aby som nemusela zehlit🙂 lenze moji chlapi sa uz zacinali pytat kde maju ponozky a ine veci 🙂 tak periem

lenka_66
30. nov 2009

lulu, chuda moje 😔 😔 😔

lulu73
30. nov 2009

inak v sobotu som bola u kadernicky a ta mi povedala, ze mam dat inzerat napr. na kulturak, obchody a tak ze hladam pani, alebo slecnu na zehlenie....ze by som neverila, ale kopec ludi by si chcelo privyrobit....asi to urobim...len neviem kolko sa plati

martinex
30. nov 2009

lulu tak si ma povzbudila, nebudem teda za nou smutit 😀

lenka_66
30. nov 2009

lulu, no skus najprv akoze vyhladat ty ze chces zehli a zistis co ti povedia.abo ak je u vas pracovna tak skus tam kuk

eviqa
30. nov 2009

no, som smutná ☹ mayko už vstal. Ja chcem svoje staré dieťa!!!! ja viem, že má spať menej, ale nijako mu nedobre, najradšej by sedel. V kuse sa dvíha do sedu, už nechce byť ani v lehátku, lebo sa chce posadiť a nejde mu to. ☹ no ja neviem, kde je to moje zlaté dieťa. No jednoducho zmizlo.

perla200
30. nov 2009

babul...to čo martinex....proste hore a hore...a stale dudel...proste horor!!! ale nevadí...vydržíme....

lenka_66
30. nov 2009

mati len aby , nenatahovala cas

lenka_66
30. nov 2009

a ked davam inzerat tak aspon kuk ci nemam chyby / preklep

bagaja
30. nov 2009

no lulu ja by som ti normálne žehlila to ja celkom môžem, lepšie ako upratovať linku 😝 , no škoda že som tak daleko 😅

leni IP

zuzujan
30. nov 2009

ahojte mamicky, dlho som tu nebola - ale nebojte potajomky smirujem ked je cas 😉

vidim ze vam deticky akosi nespia, ja som to mala 3 mesiace, max. 2 hodiny za noc som sa vyspala a predstavte si ze uz 3 noci spinkala mala len na 1 az 2 kojenia, aj cez den mi uz potiahne dlhsie ako len tych 30 minut......bojim sa ze nam to ale zmeni ockovanie, no som zvedava
Takze som po vikende super vyspinkana a oddychnuta.....neviem co malej pomohlo, ale presunuli sme postielku tesne k nasej posteli, dali prec obrazy zo spalne, davam malej vecer moje prepotene tricko k tvaricke aby ma citila a odvtedy zaspi sama po kojeni vecer v postielke, maximalne dam 2x dudku....super, vsak sme ju vzdy dve hodiny uspavali na rukach alebo fitlopte, uz to bolo chore
A hlavna zmena je, ze je s malou v spalni iba manzel a zavola ma len na krmenie......no uvidime dokedy to takto pekne bude

Ja som tu mala prave laktacnu poradkynu,potrebujem zvysit tvorbu mlieka a neprikrmovat vecer. Ale v podstate vsetko co mi povedala robim, robim to dobre, este je posledna sanca uplne vysadit flasu a krmit cez cievku suplementorom......je to makacka - som ochotna to par dni skusit a ak to nepomoze tak sa uz na to vyprdnem . Vsak dolezite je spokojna a oddychnuta mamina - spokojne babo, ked to nejde tak to nejde......

lenka_66
30. nov 2009

baga, ako poznam lulu ona bude schopna ti to nosit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre