Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
21. sep 2009

tak podobne len bez tej cigy... 😀 😀

oki idem spat...bru nocku 🙂

z.vrablova
21. sep 2009

hehe

mirko
21. sep 2009

adenka, tak skus tu cokokaldu, co to spravi-teda tak po troske, ja ficim kazdy den na kakaovych rezoch a v pohode, aj zo dva cukriky z bonboniery Tatiany som si dala, bala som sa kvoli tomu orechu dnu...a nic sa nedialo. no ale nemam dobre skusenosti s Vineou, vsetci mi vraveli" daj si na mlieko" a ja sprosta som si dala, no to ste mali vidiet tu noc.. ☹

moja mama asi 3 dni dozadu robila calamadu(kapusta, kalerab, paprika, cibula) no same dobre veci v nej, no neodolala som a zobkala po troske........a malemu nic nebolo

a ja sa strasne tesim na Vianoce na kapustnicu a na zemiakovy salat 😉

z.vrablova
21. sep 2009

ja som po 4om mesiaci rozhodnuta experimentovat aj so strukovinami.... predsa som si tie orechy dala (asi 15ks), dam vediet reakciu.... ale naopak som citala, ze su bohatym zdrojom teraz uz neviem coho vsetkeho.... a najvacsim alergenom nie su samotne vlasske orechy, ale arasidy...
A ja pochadzam z hubarskej rodiny, cele leto jem prazenicu, hubovu polievku a s malou ani nepohlo... Mama tvrdi, ze my sme uz od roka aj samotne huby jedli (odporucane az od 3 rokov). Takze vsetkeho vela skodi, preto aj s tymi obmedzeniami opatrne!

babulka123
21. sep 2009

mirko vinea robi aj mne neplechu.. ajkofola..

mirko
21. sep 2009

babulka my sme po tej vinei celu noc nespali, co maleho asi dobre zdulo, a ak ame spali , tak iba na rukach, takze to driemal len Kikino a ja som si ruky necitila.. 😒

babulka123
21. sep 2009

tak tak aj u nas to tak skoro bolo.. len nastastie ona spi..
skus ten espumisan.. u nas robi zazraky..

eviqa
21. sep 2009

ahojte mamičky, konečne som vás dočítala.
dnes sme mali celkom o.k. deň, s malým som prespala celé doobedie 😀 a poobede sme boli u kolegyne.
Inak s tým jedením, ja jem skoro všetko, okrem vecí ktoré naozaj nafukujú. Aj dr. mi povedala, že zeleninu môžeme vo varenom stave, samozrejme nedám si kapustu, inak si doprajem aj kávu, ak mám chuť, aj horalku alebo milu. Ved keksíky nám dávali aj v pôrodnici ako neskorú večeru.

mirko
21. sep 2009

zatial som ho chvalabohu nepotrebovala, len tento jediny raz to bol des.....pri patkovi sme ho pili na litre....

daniela33
21. sep 2009

aj ja som si už dopriala aj horalku aj milu, dokonca aj milka čokoládu ale len pár kociek. Vineu keď úplne odbublinkujem môžem tiež. Nám robí problém banán a ryža, lebo malú strašne upcháva a potom plačká

z.vrablova
21. sep 2009

Babulka, prave so, zistila, ze mame s tvojim mm spolocnu znamu na FB... Slovensko je taaak maleee..

lulu73
22. sep 2009

babul...perfektne ucesy...zacnem aj ja cesat, tiez sa nam zacinaju robit take ako keby lupiny....ale musim kupit kefku, lebo tu co mame, vypadavaju z nej chlpy...stala 9 euro a je uplne na hovno

dnes mame poradnu,som zvedava na vazenie, lebo mam pocit ze mala malo papa

adenka
22. sep 2009

ahojky,

tak my sme sa dnes moc nevyspali...malinka bola hore kazde 2 hodiny lebo tym ze spala na sikmom tak sa zosunula pod paplon, ale sa kadejako vykrutila..dala som jej aj deku pod nozky, ale nepomohlo...
no ale rano sme vdaka rurke nalozili 2 plienky tak sa tesin..dufam ze jej aspon trosku polavi to brusko...

na margo vinei, ja ju pijem pravidelne, ale rozbijam bublinky a davam si ju 1:1 s vodou..a sme ok, teda len asi z kazdej 3. flase ma zvykne prehnat...

a ste ma navnadili, dnes si kupim milu a vyskusam 😝

bay
22. sep 2009

Ahojteeee 😵 sice moc nestiham, ale tak aspon obcas sa ohlasim ze zijeme 😉

adenka
22. sep 2009

cauky bay..ako sa mate??

lulu73
22. sep 2009

ja tiez pijem vineu a ktovie ci preto malu neboli brusko...tuto noc skoro nic nenaspala....davala som jej vsetko, nadranom tiez rurku, tak to polavilo....

adenka
22. sep 2009

lulu nam inak trosku pomaha ten sab simplex, celekojenie mi mala preprdkala 😀

slavkicek
22. sep 2009

ahojte 🙂

ja tiez jem skoro vsetko..vobec nejem strukoviny a paradajky..inak si zobnem zo vsetkeho 🙂 a nastastie je adamko ok 🙂 sladkosti jem na kila...najprv som skusala po troske ale ked vidim, ze maly je ok..tak si doprajem 😅
vineu, pijem tiez ale nechavam ju uplne vybublinkovat...a inak sa nalievam len vodou a cajom na podporu kojenia 🙂

adi, lu, super, ze sa drobcom ulavilo..my sme rurku tiez uz par krat pouzili 😉 nasmu adamkovi pomaha ked mu nozicky pritiahnem k brusku a druhou rukou mu ho masirujem..do 5 minut je vykakany 😵

adenka
22. sep 2009

slavka to skusim...aj ked nozky nam doky zakazala dvihat...

vasi drobci kakaju kazdy den??

slavkicek
22. sep 2009

adi, nas väcsinou tak 3-4x 😉
to akoze vobec sa mu nemaju dvihat nozky?? lebo ja mu ich nadvihnem a pritom masirujem brusko 🙂

lulu73
22. sep 2009

slav....lenze moja place a kope nozickami a v takom stave sa ani brusko neda masirovat...ona sa potvorka cela vrti a otaca....dost je pohybliva...aj dr. nam to povedala...este s nou bude veselo.,uz teraz to vidim 😀

slavkicek
22. sep 2009

lu, nas sa tiez vrti a otaca kade tade...niekedy ho mam problem aj prebalit ale väcsinou sa nam to s nozickami podari..tak musi vydrzat 😀 🙂

adenka
22. sep 2009

slavi super...domca to dnes vytlacila po 2 dnoch ☹

slavkicek
22. sep 2009

chudatko malicke... ☹

babulka123
22. sep 2009

ahojte hlasime sa spat z poradne, takze mame 4430g, za tyzden sme pribrali 170g.. taka som happy..
az na to ze musime zacat dokrmovat lebo ja mam zdr.problemy a nebudem moct dlhsie kojit, takze postupne prechadzame na humanu.. uvidime ako nam to pojde a hlavne ako si zvykne na flasku.. to bude vesele..

inak parada, v noci sme spali od pol 9 do pol 5, a potom do pol 9.. takze super,
dr. nas pochvalila ze sme perfisne, vlasy jej stali ako vcera na tych fotkach tak sa zabavili... no moja dcera im je na smiech.. to som to dopracovala..

lulu73
22. sep 2009

babulka, ty provokaterka 😀 ...s tym nocnym spankom, to je az neuveritelne, ze tak male babatko ti takto nadherne spinka....prajem ti nech vam to tak vydrzi uz navzdy...myslim ze ste tu jedine co sa v noci bez jedneho prerusenia vyspia....uzasne

bay
22. sep 2009

Tak ja som napisala jednu vetu a zaspala 😅 😀
Ja jem tiez vsetko okrem rajcin a strukovin (tie zaradim az neskor a postupne 😉 ) a v noci sme hore kazde dve hodky a to mam pocit ako dobre spavame 😀 Babul to sa ako da ze dieta spi tak dlho v kuse? U nas su 3 hodky povazovane za rekord 😖

babulka123
22. sep 2009

lulu aj ja v to verim .. ale nejako neviem.. sak toto nemoze byt az taka pravda ze to je takto .. stale mam pocit ze sa mi to sniva..
a dnes to dopadlo tak ,ze ked som malu doriadila {teda nakojila prebalila a dala spat drochmat} to je u nas taka hodinka tak sa marek zobudil ze jemu sa uz nechce spat.. - za 10 rokov co som s nim sa to stalo vazne 1x.
tak sa zobudil isiel do kupelne, ostrihal sa, osprchovla, a isiel do roboty.. inokedy je problem ho vykopat do prace.. no sranda..

a mimochodom o tej pol 5 som isla na wc, ze pojdem kuku malu a ta zrovna zacala mrnkat... sme inak nacasovane..

babulka123
22. sep 2009

bay ja neviem... ale cez den uz nespi tak dlho..
ale mam pocit ze si uvedomila ze v noci sa spi.. ma tmu, ticho, otvorene okno {studena je ako zaba - ale len ruky} a drochme.. chvala..

vecer pri kupani to robime tak ze jej dam jest cca okolo 6 , o 7 kupeme, a to tak od pol 7 s nou poriadne blbneme, cvicime, robime opicky, natahujeme,... potom sa okupe, potom zas blbneme, potom dostane jest a ze dobru..

baby ak som ju prechvalila a dnes mi nebude spat si ma neprajte.. dojdete uspavat, vy uz na to mate nervy.. ja ne.. este som si ich nestihla vybudovat.. hehehe
jaaaj a este jedna vec, dam ju do postielku , dostane pusku a hotovo, ziadne uspavanie na rukach.. ale pri vecernom kojeni uz musi byt klud, zavriem sa s nou do JEJ izby a ticho.. ziadna telka, ziadne vzruchy

snad som vam pomohla..

blazka24
22. sep 2009

ahojte dievčence, som vás dočítala a pridávam sa do klubu refluxákov - po nitrolune AR sme už v pohode........

spanie super, zase prespal krpatý 5 a pol hodiny v noci čo som nesmierne rada a cez deň jeme každé tri hodiny ale to musí byť hneď ako sa zobudí lebo už aj slzy idú a kým ja nešťastnica stihnem nutrilon nachystať a zohriať tak malý ide dudel rozhrýzť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre