Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

hawajcanka
15. dec 2009

som si sto percent istaze mu idu zubky boli sme u lekara

lulu73
15. dec 2009

chamomilla vulgaris

kolka1
15. dec 2009

Haw a ste aj umrncany a teplotkujete? Alebo Viburcol ale to je antiteplotkovy.

Lulu dikes, zajtra idem kupit.

Boris zurivo kuse do hryzatka ale zubky v puske ja mu tam nic nevidim. Vsak uvidime co dokyna.

lulu73
15. dec 2009

blazka....neboj, bude to ok

blazka24
15. dec 2009

lulu dúfam, uvidím čo zajtra povie dokyna.......ty už máš skúsenosti s krpcom ale ja priam panna v materstve 😀

reginetta01
15. dec 2009

blažka a aký bepanten? pre deti alebo antiseptický? bo nám doky dala nejaký imazol, tak neviem.

zuzkamilko
15. dec 2009

regi,my sme mali 2 mesiace problem s dermatitidou a nic nam nepomohlo az imazol

zuzkamilko
15. dec 2009

kolka,drzim palce s dizertackou,ja ju uz dopisujem pol roka a nie a nie dokoncit

reginetta01
15. dec 2009

Zuzka, takže pokračovať s genciánovou vodičkou a imazolom.

zuzkamilko
15. dec 2009

to je ta fialova vodicka?

reginetta01
15. dec 2009

Zuzu,áno.

kolka1
15. dec 2009

Zuzka a na akej skole robis dizertacku?

zuzkamilko
15. dec 2009

no tak ano,my sme 1x denne natierali s vodickou a 2x s imazolom a do tyzdna pomohlo a odvtedy-klop klop sa nam to nevratilo

reginetta01
15. dec 2009

Kočky, idem si uložiť pokladíka. Dnes sa teším, lebo malá odmieta dudku a teda aj fľašku. a dnes sme išli do obcodu na darčeky a po ceste domov už malá mrnkala, tak som jej skúsila dať čajík a pila! Sa strašne teším. Vždy cumel len ožužlávala a teraz krásne pila z fľašky.
Dobrú nôcku, maminy.

kolka1
15. dec 2009

Ahoj Regi.

zuzkamilko
15. dec 2009

technicka univerzita v kosiciach,strojnicka fakulta,katedra bezpecnosti a kvality produkcie 🙂

zuzkamilko
15. dec 2009

aj ja uz koncim,idem sa venovat manzelovi-sladke snicky vsetkym detickam a ich mamickam 😵

kolka1
15. dec 2009

Fuuha strojarina, si dobra 🙂. Ja si robim na ekonomickej.

blazka24
15. dec 2009

dievčatá tak potom to nemáme s tou dermatitídou také vážne, mne pomáha obyčajný bepanten taký modrý - dostali sme to v balíčku z nemocky a potom sme kúpili v lekárni......

zuzkamilko tak na strojarine to je inakšia problematika 😒

kolka ekonomika to je zaujímavejšie 😀

blazka24
15. dec 2009

som teraz počula ako odporučil jeden otec synovi aby sa stal lekárom - synu jdi na medicínu neboť komunisti jsou takoví divní 😀

blazka24
15. dec 2009

vraj v mozgu je centrum hladu veľké asi 1x1 mm - no nechápem ja žeriem jak keby mám tie centrá aspoň tri 😝

blazka24
15. dec 2009

kde ste všetky? trpím samomluvou už 😖

blazka24
15. dec 2009

baby našla som niečo na tie vyrážky pozrite:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lenka_66
15. dec 2009

lulu, ockovali nas.teraz je tbc ok.toto uz bolo 3 ockovanie 😠

kolka gratulujem a ten zvysok zmaknes tiez 😵

blazka24
15. dec 2009

lenka ahojky no konečne niekto - už reku nikto ma tu nemá rád xixixi mne malý ešte nespí a tak len pokukujem a čakám kto tu a tu vkuse nikto 😅

babulka123
16. dec 2009

a zas dobre ranko.. znova som prva.. co uz.. heheh

idem si spravit ranajky..

blazka24
16. dec 2009

dobré ránko,
tak nám sa mliečko ochladzuje a v noci sme zaspávali presne o 1.45 som jak mača 😖

sisulka7
16. dec 2009

bre ranko, tak nasa noc tiez celkom v pohode, len mi akosi zacina strajkovat elec. odsavacka ☹

kolka1
16. dec 2009

Blazka to centrum hladu sme na tom rovnako 😀.

My uz dva dni po sebe zaspavame o 22,30 😕. Je to sranda, mamka s tatko zmasakrovani a krpec v plnej pare 😀. Kde to dieta beriem tolko energie?

rene82
16. dec 2009

ahojte, som tu len na skok. včera sme boli na poradni a malá ma 6,3 kg. pred dvama týždňami mala 6,2 (ale celá oblečená - sestrička už do tejto váhy zahrnula aj to oblečko). tak sa im teraz nepáčilo, že pribrala iba 100 g. tak mi kázali jej dávať po každom papaní môjho mliečka aj ryžový odvar. že ak ho bude piť ešte po papaní, tak budem musieť dokrmovať. už som jej ho dala 2x, ale nechce ho (neviem či iba nechutí alebo je fakt napapaná).
nemáte s tým náhodou niektorá skúsenosť? bola by som vďačná za radu.
inak nie som si vedomá toho, že by bola dáko chudá, stehniská má teda riadne 😀 , vytiahla sa aj do dlžky (dr ju nemeral ešte, ale podľa oblečka viem), viac sa teraz hýbe, začala mi kakať každý deň, prípadne aj 2-3x za deň (doteraz tak raz za 4-5 dní) a keď ju máme na sebe tak v polosede, tak sa sama doťahuje do sedu akoby robila sklapačky. takže určite viacej energie teraz spáli, neviem. ale dokrmovať fakt nechcem ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre