Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lizatko1009
7. jan 2010

regineta a malinka kolko mala tak tploty? a co je lepsie sirup, alebo cipok?

perla ja idem 12 na krcne a tak ho ide fat zaockovat sice maly nam vobec neplace ale je velmi lutostiv ☹ a urcite bude plakat celu cestu domov ja mam z tych injekcii velky strach ze dostane vysoke teploty este aj zub mu druhy ide, neviem ci ho zaockuju podla mna by mali len tu ampulku dat vypit a nie pichat.

reginetta01
7. jan 2010

babul, myslím, že keď sa meria teplota v ritke, vždy sa musí pol stupňa odpočítavať.

reginetta01
7. jan 2010

lizatko, malá nemala zvýšenú teplotu, ale doktorka mi povedala, že keď bude umrnčaná, tak jej môžem skľudom dať na noc pol čípka. ja som jej dala panadol. či je lepší sirup, alebo čípok, to neviem. ja som sa riadila doktorkou.
A určite nebude nič piť. Toto očkovanie sa podáva injekčne do obidvoch stehienok.

martinex
7. jan 2010

babul v ritke zakazdim treba odratat 0,5 st.

Dado je dneska straaasne uplakany,nijak inak len na rukach...

adenka
7. jan 2010

ahojte,

tak my sa tusim vraciame do starych kolaji, posledne dve noci sme vstavali o pol 6 na prve papanie. teraz neviem ci je to gelikom na dasienka, alebo cumlikovym maznacom alebo tym ze mi cez den nespi viac ako 2 hodiny...

babul aj ja viem tak ze 0,5 treba odratat, ale pokial viem teplota do 37,5 sa nepovazuje za teplotu... mozno ma len trosku zvysenu, zeby zubky?

reginetta01
7. jan 2010

mati, natálka zasa dnes zaspáva len na prse. fakt je akýsi o ničom deň.

reginetta01
7. jan 2010

aden, tak to je super. Tebe tuším maličká nechcela cumlík, však? naša tiež nechce. však načo, keď má mamino prso 😒 .

martinex
7. jan 2010

regi tak to my inak ako na prse zaspat ani nevieme 😒

aden parada, nezistuj ani preco,len sa tes 😀

reginetta01
7. jan 2010

bože, malá spí neskutočne nepokojne. stále myká hlavičkou sem a tam. c
chúďatko. keď nei je v kočíku, tak doma málokedy pospí dlhšie ako pol hoďky.

reginetta01
7. jan 2010

Mati, tak to som rada, že nie som sama. Už som s tým chcela seknúť, ale mne to nedá, keď vidím tie upĺakané a uslzené očká. A to aké plány som si robila. že si so mnou malá nebude robiť čo chce. No, máš ho vidieť. Som iný mäkkýš!

adenka
7. jan 2010

regi ale zaspavame vyhradne na prse... mrnci place od unavy ale jak ju dam do postielky a dudel tak krik... ale na prse raz potiahne a je tuha... s vynimkou kocika.. to ked vidi ze jej davam capicu a rukavice a strcim jej dudel, zaspi v momente... do kocika uz ju vacsinou davam tuhu...

martinex
7. jan 2010

regi ja detto,ale pomaly premyslam co s tym spravim,lebo ak to takto pojde dalej tak to bude len horsie a horsie

lulu73
7. jan 2010

babul...moja kamoska tak doplatila na teplomer do ucha...malemu stale ukazovalo nieco nad 37 a az ked prisla sanitka, lebo mal krce tak mu namerali 39 .... merala si uz s tym teplomerom aj predtym?

eviqa
7. jan 2010

no tak maroško je najedený a uložený v postieľke, ale počujem, ako si tam trpí samomluvou. No doteraz to bolo strašné.
marti, tak ako u vás, najlepšie je mu na rukách. Nikdy som ho na to neučila,ale vyhováram sa, že to budú asi zúbky. Dostal mlieko aj gélik, už aspoň nereve. Celý čas pokrikoval na mňa, ale potom to prešlo do nenormálneho revu s krokodílimi slzami.
tak čakám, kedy zaspí
babulka, aj ja viem tak, že treba odčitávať. a dala mi dr. ťahák, že od 37-38 je zvýšená teplota a vtedy treba podávať dostatok tekutín

reginetta01
7. jan 2010

Aden, presne aj u nás je to tak. akurtá, že keď sa my obliekame, tak revy, ale akonáhle sa pohneme, tak búva.
Mati, ja takisto, lebo od januára chcem začať spievať a malá bude musieť raz za čas zaspať aj s tatinom. a okrem toho, bude to hrozne vyzerať, keď vyrastie a bude závislá od môjho prsu. tak to nie.

babulka123
7. jan 2010

matka.. najem sa a pojdem uspat ninu tak ti zavolam..
neviem ci su to zuby alebo zmena pocasia alebo nieviem co ale dnes je zly zly den .. presne ako pisete, spat vo vnutri ani za svet, len na rukach a obcas aj tam blaci...

babulka123
7. jan 2010

a ja som strasne podrazdena a to ma sere najviac..

reginetta01
7. jan 2010

babul, to sa ťažko dá ovplyvniť. každá sme podráždená, keď nevieme, čo vlastne bábo chce as tále plače.

babulka123
7. jan 2010

ja viem len ked uz po nej kricim ze co je, tak kukne na mna, vyhodi taky vyraz tvare ze by som sa najradsej sfackala a mam pocit ze som najhorsia matka na svete..

lizatko1009
7. jan 2010

reginetta to si mala super, ze nemala mala teploty a uz kolko ockovani dostala?

babulka123
7. jan 2010

inak prave som si spravila sosovicovo hrachovu omacku a bola neskutocna.. mnaam to budu pr... heheheh

eviqa
7. jan 2010

babul nie si, aj ja som dnes už "vyletela" na svojho syna a pritom by som ho z lásky zjedla. ale občas sa nedá, ked dnes celý deň od rána piští, vreští, lebo toto nebol plač. no potom už aj bol ☹ a teraz konečne spí, tak som zvedavá dokedy. Idem navariť, lebo umrieme hladom

adenka
7. jan 2010

bracho mi vcera doniesol cestovnu postielku tak sme ju rozlozili v obyvke, dala som tam hraciu deku a hracky a mala sa tam normalne vytesuje... tak ked jej to vydrz kupime ohradku... aspon sa nebudem bat ze sa mi niekde zgula...

reginetta01
7. jan 2010

babul, nie si prvá ani posledná. a každá sa potom, keď sa spamätáme, cítime rovnako ako ty.
lizatko, my sme už boli 2x očkované.
babul, 😀

eviqa
7. jan 2010

no vidíš, stihla si aj navariť. ja idem teraz, varí sa mi hrášok na hráškovú polievku, mňam

reginetta01
7. jan 2010

NO, my sme už dospali 😒

eviqa
7. jan 2010

aden, to je dobré, že malá chce tam byť. Nie každé dieťa je na to stvorené. My máme ohradku ešte po mne, len ju treba prebrúsiť a nalakovať, lebo je drevená. A neviem, kedy bude mať mm čas
regi ☹

lizatko1009
7. jan 2010

babulka ty dojcis, alebo nie?

reginetta01
7. jan 2010

kočky, my máme ohrádku a malá sa tam tiež zahrá, ale nevydrží tam ktovieako dlho. ale aspoň viem, že mi nespadne.
evi, keby sme boli v kočíku, tak nemá problém. no čo už. ešte ju chvíľu nechám, možno zaspí.

martinex
7. jan 2010

no uz spime, slahla som ho do kocika na terasu nech spi,zasran jeden... kuuuurna dnes je den debil, ak sa nepohadam s muzom,tak bude dobre 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre