Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

reginetta01
12. jan 2010

zuzi, držte sa. hvalabohu, že my už to máme za sebou, teda čaká nás ešte jedno - to posledné. ale to je ešte chvíľu čas.

missy97231
12. jan 2010

babul, tvoja je spachtoska od narodenia 🙂 nas davidek je proste cule dieta cely den. je to o nervy. a dokonca uz ani v kocari nepospi 3hodky ako byvavalo ☹
regi, medzi 5-6 zaspi, ale tiez len na hodku,,, a potom az o 9tej zaspava na noc 😒

bagaja
12. jan 2010

no my sme dva tt dávali Physiomer - to j etieš morská sol a nič ešte stále má ☹

ža aká paráda Facovkin fifo a vevin Oliver- 10 kg 😀 no veru toto nosiť nezávidim

aj my bezkompromisne po 2,5 hod spať

lenka_66
12. jan 2010

babul hej zavislaka ako mama uz aj erdzime spolu 😀 .len je krik ked prepnem z maji na kona.no ja mam ulozene medzi oblubenymi z you tube .nam staci pesnicka .joo a este obcas aj macko usko

https://www.youtube.com/watch?v=P-WmOAtAsIE

baga nam zabral libenar ci ako sa to vola

veve , no potesila si ma ze nemam sama doma macka

reginetta01
12. jan 2010

missy, tak to naša málokedy zaspáva o deviatej. väčšinou o pol desiatej, o pol jedenástej 😒

lenka_66
12. jan 2010

baby moze sa davat biogaja aj espumisan? abo len jedno.

lenka_66
12. jan 2010

Leží muž na smrtelné posteli a říká své ženě, která sedí u jeho lůžka:
Starala ses o mě, když jsem měl žloutenku a neopustila jsi mně,
když mi zkrachovala firma.
Byla jsi se mnou, když do nás na D1 naboural kamión.
Když nám vyhořel dům, byla jsi u mě.
Když nás vykradli, byla jsi taky tady.
Když umírám, jsi se mnou.
Tak si tak říkám: Jestli ty mně, ty babo, nepřinášíš smůlu!!!"

babulka123
12. jan 2010

lenka..hehehe

a ja davam aj espi. aj biogaju a zatial ok.. kakame vzdy rano na 3x.. 3x do cistej plienky.. heheheh

no u nas ten posledny spanok je tak ze od zobudenia max do 3 hod ide spat na noc..
ale inak rano tak cca do 2 hod, a ostatne spanky do 2.5 hod.. inak by to nezvladla.. raz bola hore 4 hod a tobolo potom placu ked mala ist spat.. takze asi tak ..

a klop klop klop este sa mi nestalo ze by vecer nezaspala.. ale to je jej cas tak okolo pol 8 byt tvrda.. a sranda je ze ide podla hodiniek co su o 10 min dopredu u nas posunute, ale baby nechapem fakt je podla nich nastavena.. plus minus 5 min. inak je vsetko rovnake.. heheheh

a prave sme spapali jablcko s bananom z DM co som kupila a chutilo naaam

lenka_66
12. jan 2010

no u nas cez den ci spi abo nie noc trva presne 10hodin od zaspatia nie jedenia s 2 jedeniami. cca o 2 a 6

babul a mas biogaju v chladnicke?bo ked ju chcem dat tak je studena

bagaja
12. jan 2010

babul a ako si kvapkala tie kvapky do nošteka a kedy si vysávala?bo ja už neviem ☹

veve80
12. jan 2010

no drobec spinka vonku, tak mam chvilku casu.
vy uz skoro vsetky prikrmujete, nas to este len caka. zatial ficime len na materskom.

lenka, a kolko ma Marek kilov ?
vam poviem, nosit take 10kilove babo nie je sranda. a vyberat a ukladat do postielky je este horsie.
museli sme mu uz dat vacsiu autosedacku ( romer od 0 do 18kg), tento tyzden ide z vanicky do sportaka, plienky c. 5 su mu uz tesne. tolko zo zivota maleho slonika.

my nastastie sopliky nemame, este nikdy nebol chori, klop klop.

lenka_66
12. jan 2010

veve , no v polke decembra mal 8,5kg cize tiez tahame na 10. dupky kupujem na 12-18 mesiacov a su ltt.plienky mame 4+ 😀

lenka_66
12. jan 2010

ubija ma to dvihanie nech uz aspon lozi

lenka_66
12. jan 2010

veve , no tak neako aj marek vyzera 😀 .tucniacik. to tricko otec a syn je bomba.kde si ho ?

veve80
12. jan 2010

lenka, to tricko mam z netu, z bess.sk

lenka_66
12. jan 2010

a velkost ? bo niekedy su tie cislovania divne

veve80
12. jan 2010

no oliver nosi body velkosti 98-104, tak som mu aj tricko tak kupila.
je dlhe dost, ale sirka mu je akurat.
a tatinko dostal take iste tricko... 🙂

martinex
12. jan 2010

ahojte..

tak som doma,maly ze u svokry nespal len take 20minutovky a je to citit,zly je jak cert... tak sa snazim ho ulozit,ale bojuje statocne teda 😎 no snad sa mi to podari a zobudi sa zase ako maminkine krasne babo 😀

inak skuska v pohode,mam dobry pocit,tak snad sa podarilo..

a noc bola o nicom,takze ani nekomentujem 😉

lenka_66
12. jan 2010

tak dufam ze sa trafim , bo u mna je bezne ze kupim a ani neoblecieme 😠 .uz som asi tak 6 kusky odlozila

lenka_66
12. jan 2010

mati , tebe sa vzdy skusky podarili 😉

veve80
12. jan 2010

leni, tak to poznam,
alebo v piatok kupim, dobre, operem a v pondelok male...

martinex
12. jan 2010

lenka no to ani nie...ale tak ucila som sa a vedela som,tak aspon za E by mi to teta mohla dat...

inak mam doma taky bordel,ze dovi dopo...a teraz jak svieti slnko vsetko to vidno..kua asi dnes chytim metly a handry a len sa to tak vsetko bude ligotat

lenka_66
12. jan 2010

veve, tak tak

mati , ty sa ale vies vytesovat ze upratat.zatiahnem zaluzie a nic nevidno 😀

martinex
12. jan 2010

lenka no kedze by som sa mala zase ucit,tak to uz radsej idem upratovat 😀

lenka_66
12. jan 2010

mati , este coho je viac na citanie ? ucivo abo dieta

martinex
12. jan 2010

lenka ucivo jednoznacne...a ver mi ze mam pri tom aj vacsi pocit uzkosti ked to citam,jak ked som citala tu dietu

eviqa
12. jan 2010

ahojte, pekný dník.
tak noc sme mali v pohode, i ked som sa bála, čo bude po tom očkovaní, ale všetko o.k., ani teploty, spal celú noc, tak fajn. Už sa dalších asi báť nebudem.
..no a boli sme dnes u dr., tak akosi sa nám nezmenšuje štrbinka na obličke. Na pravej pomaly a na ľavej ešte pomalšie. Tak máme chytať moč, ale nie do vrecúška, ale do skúmavky, lebo má tam aj nejaké baktérie ☹ no uvidíme, ako to dopadne, snád nebude potrebná operácia, lebo ma ....

veve, lenka, máte vy ozaj 5 mes. bábätká? 😉
mati, aj ja som robila všeličo možné, len aby som sa nemusel aučiť. 🙂

babulka123
12. jan 2010

lenka ano mam to vladnicke s tym ze ja jej to davam kazde rano na lyzicku spolu s vigantolom.. takze ci je to studene alebo nie.. co ja viem neriesim .. spapa to a hotovo..

baga ja som jej to davala tusim 2x denne rano a vecer, najprv som s physiomer vystrekla , odsala a potom dala kvapky .. ale ja som nekvapkala len som s tou tycinkou vytierala..

bagaja
12. jan 2010

hej hej to poznám celý dom bol poprataný, požehlené, navarené napečené ale učiť nikdy, mamina už vedela koľká bije 😀 😀 😀 😀

no a to ako fakt ma podrž, že aké váhy tých drobcov máte...inak ja mám segru o 9 rokov mladšiu a ona ked mala 1 rok tak vážila18 kg a to si nevymýšľam, ale visela mamine na cecku furt 😀

lulu73
12. jan 2010

ahojte maminy,

ja som bola s Emmkou u dr. lebo priserne kasle...teploty nemame, ani sople a dychanie ma vraj ciste...ale kasel ako tuberak, taky mokry...vraj ma zapalene hrdlo a stekaju jej sople, tak nam dala Sinupret a pamycon do nosa....jaaaaj aj s chorobami...ked zacne kaslat, mam pocit ze sa zadrhne tymi soplami ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre