Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
12. jan 2010

evi dúfam ťže všetko bude oka, nech netrápia drobčeka operáciami ☹

babul diky aj ja tak len tyčinkou tak uvidíme, snad prejde

babulka123
12. jan 2010

no kraasne vahy mate.. my mame 6.8 kg.. a je to akurat.. zatial. heheh

eviqa
12. jan 2010

bagaja, no to dúfam aj ja, nemám chuť zasa ísť do nemocnice s ním. Tak uvídme, držím si palce. a aj vám prajem skoré uzdravenie

eviqa
12. jan 2010

lulu, aj vám skoré uzdravneie

babulka123
12. jan 2010

evig.. urcite budeme o chvilku citat ze je vseteko ok.. drzim palce velmi

bagaja
12. jan 2010

lulu aj my bojujeme tak nech nám rýchlo vyzdravia....

eviqa
12. jan 2010

babulka dík 🙂 len od narodenia čakáme, že sa to zúži a ... ach, určite to bude dobre, musí byť.
inak babulka, ty už dávaš desiatu a olovrant? a ovocie. Mne včera dr. kázala po zeleninke začať s mäskom, ale nie kuracím, ale teľacím, lebo vraj obsahuje veľa železa. a ovocie ani neviem kedy potom

zuzkamilko
12. jan 2010

tak sme doma-predsa nas ockovali ☹ ,mame 8760g a 70cm,no ale oproti 10kg,ufffff a ja som si myslela,ze mam co dvihat 🙂

martinex
12. jan 2010

no baby to jake vahy mate.... my mame 7,5kg a to az ma ruky bolia ked ho mam dvihat....

baga nas Nina mala v 4rokoch 18kg 😀

babulka123
12. jan 2010

noo nas caka ockovanie asi bud. tyzden.. to bude placu zas..

evig.. mne dr vravela kuracie, morcacie, telacie, kralika, vsedtko taka chudunke..
a ovocie ja som zacala davat cca 2 tt po masku .. jedla teraz 3 dni jablko moc jej neslo ale dnes mala aj bananik {kupila som hotove v DM lebo tereaz co su jablka kupovane tak je to vsetko z dovozu alebo su umelo vypestovane} ... takze radsej davam kupovane.. ale davam len na desiatu , olovrant som este neskusala..
ale po jablcku my vydrzi max hodinku takze dnes sme to mali tak ze
rano o pol 8 mlieko 150ml
ked sa zobudila okolo pol 11 mala jablcko
pred dalsim spanim okolo 12 mala obed zeleninku {dnes bez maska }
ked sa zobudi bude mliecko a vecer uz len mliecko ..

a ozaj neviem ci som pisala alebo nie, ale ked davate zeleninku {hlavne mrkuv} treba tam supnut troska oleja.. mkrvove vitaminy su rozpustne v oleji.. tak aby sa aj uvolnili..

a este sa vratim k tej tekvici.. vidim ze mate problem zohnat.. ja kupujem v bille, vola sa ze tekvica na pecenie, je taka oranzova a je super.. ninke velmi chuti

zuzkamilko
12. jan 2010

eviqa,lenka...
k tomu plavaniu,ked som chodila na prednasky pre tehotne,jedna dr. vravela,ze sa v ke robil rozbor vody,ci je vhodna pre deti a len v 1 pripade bola dobra,musim pozriet,ze kde,lebo aj my chceme chodit na jar plavat

bagaja
12. jan 2010

no veru moje krížia pekne trpia pri 7 kg no a 10 dakujem pekne...

hej Mati ved ona len šaty nosila lebo do ničoho nevošla 😀 len škoda že jej to ostalo 😝

babulka123
12. jan 2010


kua kukam na stv 2 ako krasne vsade lyzuju a ja nic.. uz 2 rok po sebe.. fnuuuk

eviqa
12. jan 2010

babulka, no uvidím, skúsim zo začiatku to teľacie mäso, ale ešte máme čas. a olej? neviem, ale niekde som čítala, že až od ôsmeho mesiaca, tak som z toho už jeleň.
zuzkamilko, skús to zistiť, že kde bola tá dobrá voda. Inak ty si chcela niečo ohľadom vojtovky

zuzkamilko
12. jan 2010

ach jaj,aj ja placem za lyzovanim,hlavne,ze som si pred 2 rokmi nove kupila ☹

babulka123
12. jan 2010

evig.. nie. ten olej staci 2 kvapky.. ale urcite to davaj lebo inak z tych vitaminov nedostane ani prd..

zuzka.. presne aj ja tak.. dostala som nove kraasne biele s modrymi kvetinkami ... no snad ich este niekedy vyuzijem.. fnuuuk ako by som isla..

zuzkamilko
12. jan 2010

evi...chcela som,ci necvicis taky cvik,ze maly je na brusku,ty mu laktom tlacis na zadok a rukou drzis hlavu a druhou stlacas bol na lakti

zuzkamilko
12. jan 2010

bod na lakti 😒

babulka123
12. jan 2010

no nic idem ja nieco robit kym ninka spi.. nech mam lepsi pocit na dusi..

a marek mi volala ze dnes som sama doma, lebo ide zapijat kamosovu dceru co sa dnes narodila.. takze sa booohovsky tesim ..

zuzkamilko
12. jan 2010

idem aj ja off,lebo ten spomaleny MK mi lezie na n....papa

jajkar
12. jan 2010

ahojte kocky, takze zase po dlhom case, ale nebojte citam stale.....
vcera sme boli na ockovani, dnes rano teploty, dala som malej cipok, do pol hodinky jej teplota klesla, tak chvalabohu, ale teraz spinka uz tretiu hodinku a to uz o osmej sinkala hodinku, tak dufam ze nebude chora ☹
inak ze vaha 8340g 😀 a dr. sa pyta ze co jej davam 😉
kolko maju vasi krpci?
mati, a mna tiez bolia ruky, a ze ja 52kg 🙂 a mam ju vlacit, tak to teda nie iba ju prekladam zo stolicky do ohratky a na kolenach 😀

eviqa
12. jan 2010

zuzkamilko, toto sme necvičili. Podobné, že ležal na brušku, hlavičku mal nasmerovanú ku mne, k tváričke mal vysunutú rúčku a druhú rúčku pri tele, tú si mal vytiahnuť hore. Ale od decembra nemusíme cvičiť, tak sa veľmi vytešujem, lebo tie tri cviky bol riadny zaberák.

no a čakám, s čím príde muž od gastro, lebo dnes mali byť výsledky.

eviqa
12. jan 2010

jajkar, tak to máte krásnu váhu. My sme včera boli na poradni a máme 7600g. Ale tiež ho nevládzem. Mám síce o pár kíl viac ako tvojich 52, ale kríže nepustia 😀

missy97231
12. jan 2010

eviq, na tom facebooku co znamenaju tie farby.?? vsimla som si - cierna. vysvetli mi to niekto?
my mame tiez peknu vahu, 4.1. mal 8070g. ale neviem kolko ma cm, budu nas merat az v pol roku 😉

martinex
12. jan 2010

jajkar dadik ma 7,5kg... a super ze teplotka klesla...neboj, aj moj maly teraz spi uz dve hodiny,lebo rano u babky pospal len 2x20min.

a myslim ze je jedno kolko ktora vazime,krize bolia aj tak vsetky 🙂

martinex
12. jan 2010

missy to je farba podprsenky dotycnej... 🙂

paulusa
12. jan 2010

prave som prisla domou, drobec spi, tak idem cosi napisat.

takze som v 13tt, pohlavie este nevieme, zatial vsetko ok.
inac vasi drobci maju krasne vahy- my sme uz tiez 7kg prekrocili, ale presne budem vediet az po poradni a to 21 januara.

martinex
12. jan 2010

paulusaaaaaaaa...... gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 joooooj,moc sa tesim... to je super.... ale ako tak pocitam, to uz tahas 3ti mesiac... kokso,tohto sa bojim,ze ani nebudem vediet ze som tehu

eviqa
12. jan 2010

missy, tak marti to vysvetlila. 😉
pulusa, blahoželáíáááááááme a držíme palčeky, aby to všetko dobre dopadlo. 😉

zuzkalenka
12. jan 2010

Ahojte. Idem sa aj ja pripojiť. Moja malá váži tiež 7,5 kg a kríže bolia aj mňa a kĺby ale to bude asi tým počasím 😖 . A čo sa týka očkovania a teploty našťastie malá nemala žiadne problémy ale kamoška mi spomínala že jej malá mala až 39,8 chúďa tak sa trápili až 3 dni kým jej to prešlo. Tak dúfam že aj vaše detičky to rýchlo prejde. 😲 .
Dnes sme boli u ortopéda a už nemusím baliť naširoko tak sa teším.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre