Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

reginetta01
15. jan 2010

babul, ty si robila ten zoznam na FB?

blazka24
15. jan 2010

ahojte babulky, konečne som sa utrhla a som tu /nákyp už hotový, my sme pobalený k rodičom a čaká sa na príchod auta a mužíčka z práce 😀 /

takže príkrmy - sme na karfiole - to džgáme do seba nehoráznymi hltmi a tak už čaká v chladničke pripravené papu keď sa krpec zobudí.........
problém nastal v stredu keď sa nám večer krpec rozhodol na manželskej vrtieť jak vreteno a strepal sa z postele, hukot jak na píle a uško červené, do pol hoďky sme boli oblečený a nachystaný do nemocky ale tam na pohotovosti nám oznámili že po otrase vypadajú deti inak a poslali nás domov
naša lekárka /ehm mám na ňu svoj názor/ mi na požiadavku ísť na neuro vyšetrenie oznámila že to zbytočné že malý je v poho tak som celú noc nespala a chudáka ťahala za ručičku a sem-tam pohladkala po tváričke aby som vedela že je v poriadku...........
teraz už chvalabožku v poriadku ale mám dojem že predsa to len ostras bol, ale čo narobím keď je to len moja domienka..........

martinex
15. jan 2010

regi sak casom to bude... a babul ho robila

blazka ked ti aj na pohotovosti aj lekarka povedali,ze je to ok,tak im ver...predsa maju viac skusenosti s otrasmi... aky bol maly potom?

babulka123
15. jan 2010

regi anoi

eviqa
15. jan 2010

no my sme dojedli karfiol, akože včera zjedol všetko, ani mlieko som mu nedala, lebo potom hned zaspal. už som sa tešila, že vynecháme obedové mliečko a dnes zjedol iba 100. Tak čakám pár minút, urobím mu mlieko a uvidím.
babulka, ty už vôbec nedávaš mlieko po obede?

blazka ☹ ale kľud, dr. by to mali spoznať, ale viem, ten strach ti nedá.

funny
15. jan 2010

blazka, to sa stava, oni padaju, nic si nevycitaj, to sa stane hadam kazdemu.
otras vacsinou byvam ked padnu na velku plochu hlavicky, na temeno dozadu, alebo na cele celo. potom su unaveni, malatni, spavi, vracaju.
velmi dobrym znakom je, ked po pade placu.
zlym, ked su v bezvedomi ☹
tolko nase skusenosti z chirurgie. 😒

bud rada, ze vas poslali domov, byt v nemocnici je hroza.

baby, co s tym spanim? ja uz fakt nevladzem. cez den tu strasi velky,ten je teraz strasne trucovity. tak sa neda si ani zdriemnut a noci su otrasne, dnes prereval od 2-3 a od 4-6. a medzitym bol kazdu pol h hore...

babulka123
15. jan 2010

evig. nie..

reginetta01
15. jan 2010

babul, posles mi ho do ip?
blazka, presne ako funny pisala, hlavne, aby hned po pade plakali. ale aj ja by som sa vystraila.
funny, zeby zubky?

funny
15. jan 2010

uz zasa huka, ani 40 min. ach jaj... 🙄

martinex
15. jan 2010

funny no ja ti neporadim, mne nezabralo nic...uz som dufala,ze je to prerezavanim zubkov,ale ked som mu dala gel s lidokainom na noc,tak ziadna zmena.... takze ratam,ze sa vyspim,ked sa ozeni a odstahuje z domu 😀

reginetta01
15. jan 2010

funny ☹ Inak aj nasa je dnes upistana a to nam ani zubky nejdu. proste ma musi stale citit, lebo inak hukot.

funny
15. jan 2010

ale nema ani dasna cervene, nic. neviem.... vyhodim ich oboch von... papa

reginetta01
15. jan 2010

mati 😀

martinex
15. jan 2010

funny dobreeeee 😀

regi a nie? sak teraz nespim bo sa furt budi,potom budu furt nejake problemy-skolka skola, ked bude starsi tak sa bude po vonku flakat a po diskotekach-to sa zase nevyspim... takze az tak za 20-25 rokov...krasna predstava 😀

missy97231
15. jan 2010

tak maly mi zase spinka v kociku... oj, ale som rada ze som si dala tu namahu a cely kocik som si vyniesla do bytu a pekne poumyvala po vcerajsej dlhej prechadzke... ale chuvicka ma total stve. tak uz hapruje na oboch frekvenciach 😝 asi fakt pojde niekam... 😀

reginetta01
15. jan 2010

Matka, neboj, mm a syn sa budú navzájom kontrolovať, keď si vravela, že mm je DJ 🙂 . Takže starosti s diskou odpadávajú. Ale je fakt, že ešte ostáva dosť iných vecí... 🙂

martinex
15. jan 2010

regi sak prave, nebudem sa bat len o mladeho ale aj stareho capa 😀

reginetta01
15. jan 2010

Maťka 😀 😀 😀

reginetta01
15. jan 2010

kočky, ideme trochu pobehať po nákupoch. papa zatím.

bagaja
15. jan 2010

tak ja som si už bola po drobčeka no hajkala 3,5 hodiny u kamošky na balkóne a to je jediný dnešný spánok do večera budeme bojovať a ešte nám má prísť návšteva, ale aspon som si oddýchla...

eviqa
15. jan 2010

bagaja, dobre si si to zariadila 😉

babulka123
15. jan 2010

no my sme spat z prechadzky bublinka dala aspon pol hod.. no dnes je to so spanim viac ako zle.. uvidime co bude zatra zas..

martinex
15. jan 2010

u nas tiez pol hodka,ked sme boli vonku...cely cas kukuckoval,no nakoniec zalomil...ale sak o 7mej kupeme,papame a ideme spat,tak pohoda... a teraz sa sam hra v obyvacke,takze mam free 😀

bambi02
15. jan 2010

joj jak sme zaspali 😀 ..ale uz neboli hlava!!super

bambi02
15. jan 2010

my sme dnes akosi nezvladli ist von 😢

bambi02
15. jan 2010

ju u nas takisto marti - o siedmej....aby som isla chystat veci....pomalicky

martinex
15. jan 2010

no,este je casu.... pohrame sa,pokecame si,zalietame po obvacke....a potom sa pojde chystat teplo v kupelni,vana, kasa.... uz sa tesim ked bude spinkat,to si vzdy tak vydychnem 😀

eviqa
15. jan 2010

tak my sme vonku pospali dve hodky, ale aj ja by som si dala šlofíka, len ja cez deň akosi neviem. tak mi zostáva len večer

martinex
15. jan 2010

tak uz spime.... okupkali sme a kym som mu chystala jest,sedel v stolicke a tak bol nervny...jak tato,ten tiez ked je hladny sa s nim neda vydrzat. a mm este neni doma a zajtra ide zase do roboty...kua, nebavi ma byt cele dni sama 😠

bagaja
15. jan 2010

jooj aj my už spíme, ani sa nečudujem dnes to bolo rýchle ale po takom nespavom dni som to čakala....a tatik dostal priepustku na pivo takže ja možem byť na PC a idem si k tomu dať vínečko, nech mi nie je smutno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre