Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

daniela33
30. sep 2009

babul to vaše spinkanie je úžasnéééé 🙂
my sa strašne pučíme, takže to vyzerá asi tak, že ju uspávam trištvrte hodinu na rukách a keď položím na posteľ, že spí, tak sa hneď začne pučiť a už je hore s očami ako sova a kolotoč začína od znova...

už som minule myslela, že sa pokúsim ju nechať vyplakať podľa tej knihy, ale keď ona reve až sa dusí a mám strach a je mi jej ľúto, ale už teraz nosiť tých päť kíl nevládzem.

Stani presne tak, ani ja nedávam očkovať a už vám zmizli tie vyrážky? my stále máme krupicu ale len na líčkach a troška na brade a kečup som už vysadila, tak neviem z čoho to môže byť

Leni a už nekojíš vôbec?

už plačeme ☹

reginetta01
30. sep 2009

Dakujem babul. som nevedela že je na konikovi.
Tak to si mala uplne uzasne. Zo zaciatku je uplne uzasne, ked sa mamina vyspi, samozrejme, aj neskor, len ten prechod potom nie je taky hrozny 🙂

stansun
30. sep 2009

dani hej este ich mame doktorka povedala ze to su novorodenecke vyrazky no a niekedy je to viac cervene a inokedy menej. akurat nam odporucila ju kremovat tym istym co pouzivame aj na telicko ale zevraj to zatial mame nechat tak.

reginetta01
30. sep 2009

DAni, aj u nas je to niekedy tak. najhorsie je, ked sa v noci napapa, nechame ju odgrgnut, pricom je uplne odvalena a akonahle ju dame do postielky, ocka ako lampióny. No dovi-dopo 🙂 . chvala, ze to nie je casto.

My máme zasa strašne suche uska. mama vravi, ze to vyzera na ekzem. mate niekto nieco take? A aj na lickach krupicu. Davate na to nieco? Ja zatim len olivovy olej.

kafulienka
30. sep 2009

ja tiez nie som moc za ockovanie, ale kedze som laik, tak si dam poradit - no a vcera detsky lekar (aj diplomovany homeopat) mi sam povedal, ze urcite nie vsetky vakciny su naozaj potrebne, ze to je biznis, ale ze ak by to naozaj bolo tak, ako na tom videu, tak to urcite nie - neexistuje nic ucinnejsie - ani homeopatia v tomto nepomoze - proti niektorym chorobam ako je ockovanie.

Inak my tiez bojujeme s detskym akne, nastastie po troch tyzdnoch - kedy mala mala vysypanu tvaricku komplet vsade - aj krcek, pod krcekom aj na chrbatiku za hlavkou - tak tie vyrazticky miznu, resp uz vyzera len ako taky hadik, ktory sa zvlieka z koze, pretoze ma supinky vsade tam, kde boli vyrazky - cize na celej tvaricke 😀
ale mozem potvrdit, len to, co mi zase povedal lekar - nic sa proti tomu neda robit, ziadne masticky, nic - je to hormonalne a kedze pecen nie je este zrela natolko, aby ten nadbytok hormonov spracovala, tak sa "prejavia" takymto sposobom

lulu,
neboj, ja som tiez stresovala kvoli tomu akne podobne ako ty - kedze plne kojim, aj som bola uz len na "suchych" rozkoch, ale potom som sa na to vykaslala a aj manzel mi povedal - mam byt "vdacna", ze su to len vyrazticky - viac menej zaruka 100percent, ze same zmiznu...ze co by som robila, keby ze chodim do "inych" tem tu na konikovi ohladom detskeho postihnutia alebo chorob...tak som prisla na to, ze ma uplnu pravdu...a uz nestresujem kvoli tomu vobec a cuduj sa svete, vyrazticky - krupicka pomaly mizne... 😉

babulka123
30. sep 2009

v noci vacsinou nedavam odgrgnut. ale u nas sa spi od zaciatku na boku vobec nie na chrbte, dokonca ani v kociku takze som pokojnejsia ze aj keby nieco tak to vytecie von,

a my mame zas suche za uskami a na lickach take jemnulinke vyrazky ale natieram to len modrou indulonou a je to v pohde..

reginetta01
30. sep 2009

babul a to suche za uskami je take do zltkava? alebo len biele supinky

lenka_66
30. sep 2009

dani , nie

kolika svinska uz od rana nas trapi.no uz nad nou 40 min.vyhravame.uz mi sibe z tej hudby no VDAKA tej co dala link.som zvedava dkedy ho to prestane bavit.kebyze nikdy
😵 http://www.rozpravky.wz.cz/basnicky/index.php?t...

babulka123
30. sep 2009

regi .. ie len vyslovene suche..
supinky mame v hlave a poriadne vela {udel vlasatych deti} takze natierame a ceseme no sranda..

reginetta01
30. sep 2009

Leni, aspoň, že niečo pomáha.

reginetta01
30. sep 2009

babul, môj synovček mal supinky. má skoro 2 roky a stále ich má, ale švagriná mu ich nevyčesávala, tak preto.

babulka123
30. sep 2009

jaaj ja na to davam pozor. svokra mi hovrorila {robila v jasliach} ze niektore mamicky na to srali a potom malo babatko skoro ako helmu na hlave z toho .. no to ani nahodou .. fuuj

lenka_66
30. sep 2009

babul prepac , no sak ninka je dcera rybara tak sa supinkam nediv 😉

reginetta01
30. sep 2009

babul, svagriná nieže by na to kaslala, len sa bála. ale ved su to suppinky. nic sa nestane.
leni 😀

babulka123
30. sep 2009

hehehe a matky rybarky.. a priniesla mi ju zlata rybka ze???heheheh
ale nie, ale presne pred umelym sme boli na rybach a chytila som tzv. zlateho karasa, tak si vies predstavit co som si asi tak priala..

adenka
30. sep 2009

ahojte,
tak ja som tu moju herecku asi prechvalila... kojenie v lahu nam slo super, ale vcera sa pri tom rozgrcala a trva to dodnes takze zas musim skusit nieco ine... ale dnes v noci spala ukazkovo...do 3 a potom do 7. od vtedy je hore, teda zaspala teraz ale neviem na ako dlho...

ja truba som jej zacala davat cumlik, lebo sa niekedy s placom zobudila po hodinke a dudlik ju ukludnil a spala dalej...teraz sa hra s mojou didou ako s dudlikom a ked zaspi a ja sa odtiahnem tak normalne krci usta a uz je hore ze nema co cuckat... takze dudlik som dala do zasuvky a koncime s nim 😠

a tiez sa mi brutalne vyhadzala na cele a lickach...ja mam pocit ze su to len potnicky, ale neviem to posudit...take drobunke cervene vyrazticky...

lenka_66
30. sep 2009

bubul zeby malu morsku pannu?

babulka123
30. sep 2009

lenka ze by ??

lenka_66
30. sep 2009

no marek uz zspal pri tej hudbe . no chuda tak sa dalej puci ☹ normalne pocujem ako sa mu crievka krutia 😠 .no adpon hodinku by mohol pospat

bagaja
30. sep 2009

aden na ten cumlík aj moja je, no ale ju už asi neodnaučím, a ako sa hovorí že cumlík je dobrý pomocník ale zlý pán a to je pravda, ja mám po každej cicke pripravený a ked vidím že sa už len hrá tak odtiahnem vsuniem cumel a oki, a pobyt v kočíku bez dudla neviem neviem 😖

reginetta01
30. sep 2009

baga, moja ho zasa uplne odmieta. ja by som aj chcela, ale ona nechce 😒

babulka123
30. sep 2009

z vlastnej skusenosti.. ja som to robila ako bagaja.. nemala sancu sa s didikom hrat..

mam 6 mesacneho synovca.. vdaka za to ze Ninka chce dudel, Filipko ked je zly co mu das? dudel nechce, nechce ani flasku , sestra to ma dooost tazke a dalsia vec, od dudla oducis, od prsta nie..alebo ano ale horsie..
pytala som sa krsnej je zubarka a tiez mi potvrdila radsej dudel ako prst..

adenka
30. sep 2009

babul lenze ona ho nechce ked je zla...ona ho chce len ked zaspi aby si mala co dudkat...a aj to niekedy nie, lebo potom zisti ze jej nic netecie a dozaduje sa dudky...ale zasa sa len hra

reginetta01
30. sep 2009

babul, ved to, ale ja sa nevzdávam. budem to skúšať. kamarátkin malý odmietal 3 mesiace a teraz dudká ako odušu.

lenka_66
30. sep 2009

tak sme dospali 😠 .ja sa asi zlaznim do 19 kym pride tatko .o mojej chrbtici ani nevravim.

adenka
30. sep 2009

lenka nepouzivas nejaky nosic?? ja si to neviem vynachvalit

lenka_66
30. sep 2009

aden , ja mam zakazane dvihat tazke.nosic len zhorsuje moj stav podla dr.

facovka
30. sep 2009

lulu, to vyzera na koliku u malej, ta vacsinou vecer v ten isty cas sa prejavuje revom, hodku,dve...s tym rozdielom ze my to mame uz vraj v takom stadiu, ze aj cez den reve aj v noci hocikedy hodku, dve...boli brusko skoro nonstop 😔
kebyze ma koliku len vecer,m tak som happy..

babulka123
30. sep 2009

lenka.. skus lebo tie nosici co pise aden su dobre v tom ze netrpi chrbtica ale mas to na bedrakoch.. teda ak nemas problem s nimi, ptoom je to na nic. hehe
ale asi lepsie ako nosit v rukach..

my sme sa zobudili , nejako skoro na nu uz po hodinke, takze dostala flasku stiahla si 80 a buvka dalej.. este tak hodku a bude to ok

reginetta01
30. sep 2009

Babul, Tvoja Ninka je ako na heslo. Prezraď ho aj nám 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre