Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

leri
19. jan 2010

ahojte, tak som sa kukla na tu 13 dnovu dietu a mam problem..........co mam robit ked nepijem mlieko.........vobec vobec 😀

bagaja
19. jan 2010

lulu čaj nesldaený ale to by bolo málo ked kojíš, tak daj normálne ovocie a zelenina na striedačku 😉

a ja to mám trocha iné

deina2005
19. jan 2010

ja mlieko milujeeeeeem myslim ze mne sa tato viac hodi jak 90 dnova hihihi stacilo by mi aspon 5 kg potom som totalne inspirovana ze mam chut chudnut dalej

bagaja
19. jan 2010

leri som chcela 😉 😉 😉 už som pomýlená

babulka123
19. jan 2010

ahojte, takze mi dnes den hruza a des a priserne nieco.. cely den len plac a rev a nervy a plac a nervy a rev a jedovanie sa a plac a des a nervy a no proste deeeees...

spala dokopy mozno 2 hod aj to je vela.. taka bola unavena vecer.. strasne nieco a ja este viac... normalne som nevladala uz ani nic.. uplne som grogy.. mala teplotku len 37.5 vecer ale aj tak som jej supla nurofen, je to aj od bolesti., neviem ci sa k ockovaniu nahodou nepridali aj zuby lebo cely den dnes len plula a tak fucala cez pery.. asi aj to ju omynalo.. no proste som hotovson..
dufam ze zajtra to bude lepsie lebo inak neviem co budem robit.. jedine co ju dokaze ako tak upokojit je ked stoji na nohach ... a akoze chodi.. ale nechcem jej to moc dovolit lebo to naozaj je este veeelmi malinka na to .. ale inak nezaberalo nic, ani nosenie {este vacsie jedy}, ani sedenie, ani hranie.. proste voooobec nic.. baby pomooooc..

bagaja
19. jan 2010

babul ja v takejto sitacii šup do koča a von, to vždy víjde 😉

babulka123
19. jan 2010

baga dnes ani to nezabralo.. boli sme vonku dnes 2x .. len sa pucila a plakala a natahovala.. no proste dnes je den nie blbec ale idiot na ntu.. heheh

bagaja
19. jan 2010

jooj babul ta potom fakt idiot deň ☹ ale už o chvíľu končí 😉

babulka123
19. jan 2010

nooo len som zvedava ako bude v noci.. ale snad ked dostala ten nurofen ze jej to pomoze.. ale dnes spim s nou .. nechcem riskovat.. ja len dufam ze zajtra uz bude dobre..

lebo vobec je v poslednej dobe straasne umrncana.. neviem co sa deje.. o co lepsie spi v noci o to horsie su dni.. a to som citala ze deticky okolo 6 mesiaca sa uz len usmievaju a malo placu.. no neviem ...

martinex
19. jan 2010

tak ta 13dnova vyzera fajn.... ked zlyham v tejto,tak mozno skusim tu...ak budem mat este elan 😀

babul milacik,to mi je luto... aj ninka musi mat zly den aby si vedela ze ju mas a vedela si vazit aka je uzasna 😉

babulka123
19. jan 2010

ja viem .. heheeh

zlaticko moje.. mne je skor z toh smutno.. nejako mam dnes pocit ze som nejako zlyhala..

leri
19. jan 2010

bagaja, a to akoze ziadny chlieb, ziadna kava, ziadna ryza..........iba to co je tam napisane?
a mam dalsi problem......nemam vahu,a ko budem vediet kolko je 150g zeleniny alebo ovocia 😀 😀 😀

lulu73
19. jan 2010

babulka......klidek, na zaklade jedneho uplakaneho dna nemozes predsa sudit cely mesiac...ved dnes Ninku ockovali, ma na to plne pravo byt uplakana...aj nasa Emka podvecer plakala a aj teplotu sme mali....ale to je jedno-dvojdnova reakcia na ockovanie, nie dlhodobe spravanie sa

leri
19. jan 2010

ja si myslim ze nezjem vela, ale keby som mala dodrzovat tolko malo jedla tak schudnem bez akychkolvek zasad.......ved ked jes cely den ovocie alebo len pijes, tak musis predsa schudnut, ci nie?

lulu73
19. jan 2010

leri...ty sa stale iba vyhovaras 🙂)))) v pizzerke si navaz to teglikov vzdy na den dopredu....a mozes pit caje, mineralky, kavu...ale nesladene...dokopy aspon 2 litre

babulka123
19. jan 2010

lulu.. to nie.. je mi to jasne.. len proste mam dnes blbu naladu a kedze doma na to nieje pochopenie tak komu sa vystazovat a vyplakat ak nie vam..

lulu73
19. jan 2010

leri...zaklad v podstate je, ze vsetko z bielej resp. akejkolvek muky, cukor a kvasnice su zle.... cize pizza je presne to co nemozeme 😀

lulu73
19. jan 2010

babul...a z coho mas blbu naladu? preco by si ty nejako zlyhala? ockovanie je povinne a svoju povinnost si si splnila, bola si tam s Ninkou...urobila si co si mala, tak z coho mas vycitky, alebo pocity zlyhania?

babulka123
19. jan 2010

lulu ja sama neviem.. proste dnes je den blbec.. vsetko ma sere a ninka chudatko moje male dnes asi len prispela k tomu aby som mala depku.. a blby pocit zo vsetkeho.. neviem to presne vysvetlit..

zlyhanie z toho ze ani na rukach ju neviem utisit skor sa len odtahuje .. a to ma mrzi..

leri
19. jan 2010

lulu, asi nechcem chudnut...radsej, sak kto by sa vzdaval pizze 😀 a cukru 😀 a cerstvych rozkov 😀 pokial sa vopchap do dveri nemchudnem 😀
ale drzim vam palce 😀 ked vsetky schudnete viac ako 5 kilov a nepriberiete to za dva tydzne naspat tak to skusim 😀

lulu73
19. jan 2010

babul...verim ze zajtra uz zase bude pritulna....uvidis, bolo to len dnes..a mozno citila z teba tu depku a smutok a preto sa odtahovala.....uz si mamina🙂 musis bojovat zo svojimi pocitmi a nesmies pred dietatom dat najavo svoju slabost alebo zlyhanie...dieta musi citit ze si silna a vies co robis 😉

babulka123
19. jan 2010

lulu hmmm.. dnes to proste neslo.. co uz.. aj take dni musia byt.

leri
19. jan 2010

dnes som behala po svadobnych salonoch a hladala saty pre mna na segrinu svadbu............take este nevyrobili.......nenasla som ani jedny co by sa mi pacili.........takze mi ostava iba dat si usit, len sa prudko obavam, ze nebudem s usitymi spokojna a potom ma slahne

lulu73
19. jan 2010

leri...ja cakam ako dopadne segra 🙂 mame rovnake postavy, rovnake problemove partie...ak schudne, idem do toho aj ja...ale dovtedy musim vsetko pozrat co vidim🙂 a inak aj z alkoholu sa pribera 🙂

babulka123
19. jan 2010

no mne sa chudnut zatial nechce.. ja osm na tom podobne ako leri.. pockam si na vas.. hehehe

lulu73
19. jan 2010

babulka.... 😉 neboj, budu aj horsie dni

leri
19. jan 2010

alkohol nepijem.......ale ked to uz spominas, tak si idem naliat ten liker co sa chladi na balkone 😀 pizzu som uz dnes mala, tak neviem co by som si este dala........tak ked do toho pojdes ty tak idem aj ja.........musim byt predsa slang na svadbe...........aj ked pri mojej segre budem vzdy ako hurka 😀

lulu73
19. jan 2010

leri... a ak je tvoja predstava? mas nejaky obrazok?

leri
19. jan 2010

babulka, bud rada ze je ninka taka aka je, musia byt aj taketo dni aby si potom ocenila aka je inokedy dobra....... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre