Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
19. jan 2010

leri...neboj, vyda sa, priberie 😝

babulka123
19. jan 2010

leri ja viem .. no proste dnes je zly den.. celkovo..

leri
19. jan 2010

lulu, obavam sa ze odkedy je v rakusku tak stale chudne, ........neviem ci priberie, ale c hcu hned po svadbe babo, tak pojdu kila hore .........hahaha 😀 😀 😀
mam predstavu, len sa bojim ze mi to tak neusiju ako chcem
posli mi do ip skype alebo co a poslem ti ich, aspon poradis

z.vrablova
19. jan 2010

Babulka...Ninocke vela sil posielam... nech je coskoro usmiatym babatkom. Nas caka ockovanie buduci pondelok... cely tyzden som ako na ihlach.... este si pokecam s dr... 😎
13dnovku som drzala davnejsie aj ja. Je dost drasticka podla mna, a jedinu spomienku mam, ze som bola velmi unavena, bez esnergie cele 2 tyzdne... a jojo prisiel... (tam je tusim pravidlo, ze po skonceni 13. dni sa este raz opakuje 13. dni po neviem akej dlhej dobe, ale to som isto nezvladla)...
Ja zatial dnes ficim uz 16. den... a baterky su stale dobite 🙂
Dnes sme mali vychadzkovy den s kamoskou z porodnice, poobede anglictina, tak mm strazil.... som ich nasla oboch odfukovat pri telke... no vychova 😉

lizatko1009
19. jan 2010

babulka ked ma mala nohy v poriadku a nebalis na siroko tak jej mozes dovolit na nozky, nas peruje a skace ako divy, keby udrzal rovnovahu tak stoji, nam ortoped povedal, ze neodporuca chodulku a ze ked su uz jadierka v poriadku, tak si moze aj poskackat.

blazka24
19. jan 2010

ahojte babule - už určite všetky spíte, ale idem len skomentovať dnešok - konečne sme zjedli príkrmu toľko, že sme si dali len 10 ml mliečka ........

čo sa týka stavania na nohy, Riško má strašne silné nohy on sa udrží sám - s pomocou rúk myslím /boli sme druhý krát na ortopédii a nohy sú v poriadku, aj predtým boli/ takže už by asi najradšej chodil 😀

deina2005
20. jan 2010

tak dieta zacala pohar mlieka mam za sebou 😀

facovka
20. jan 2010

ale babul neboj,to len taky den mala, sa aspon mozes vzit do nasej situacie,co mame take uplakane deticky uz 5mesiacov....a vidis tu sme, zijeme 😉 to prejde...

rene82
20. jan 2010

ahojte. tak ja prvý deň 90-dňovky za sebou a úspešne. a dnes sa necítim ani hladná. 0,5 kg dole 😵 .
Lenže včera som si čítala brožúrky, čo som ešte dostala v pôrodke ohľadne príkrmov a tak a je tam aj strava dojčiacej matky. je tam napísané, že pokiaľ sa schudne viac ako 2kg za mesiac, tak sa v tom "roztopenom" tuku odplavujú aj škodliviny a prechádzajú do mliečka. tak teraz mám aj obavy, či to tamarke neuškodí. (v tejto diéte sa za mesiac schudne aj 8 kg)

rene82
20. jan 2010

A dnes máme presne 6 mesiačikov. jupí. 😵 😵 😵

mliečnu ja nemôžem, lebo mlieko ee. ešte ako tak mliečne výrobky, ale čisté mlieko 🤐

facovka
20. jan 2010

jeeej rene,gratulka,parada,ze pol roka 🙂

sisulka7
20. jan 2010

ja dietu neriesim, kym kojim, sak malej sa aspon na mne dobre lezi 🙂 a komu sa nepacim nech sa na mna nepozera. 🙂 zacnem s cvicenim aj dietou az potom.

sisulka7
20. jan 2010

vcera v noci sa mala prebudila s hroznym revom, uplne sa triasla chudatko, tak neviem, ci to bolo brusko, vyzeralo to ako kolika, ale potom som jej natrela dasienka a ked som presla po jednom mieste uplne zvrieskla od bolesti, no a potom sa ukludnila a zaspala mi v naruci. Mozu zubky tak hrozne boliet?
A inak nechceme byt vobec v kociku, tak nahodime hrubu kombinezu a klokankujeme po meste, dokonca jej ani nevadi, ked tam spi. Potiahne si presne svoju polhodinku a je spokojna. len ako dlho bude spokojna maminkina chrbtica.
Inak 2 x som jej davala masko a vzdy ju po nom bolelo brusko a mala problem sa vykakat.nemate niekto podobny problem?

rene82
20. jan 2010

sisul ja ešte mäsko nedávam. včera sme mali prvýkrát mrkvu so zemiačikom (hotové kupované, lebo varené nechce). takže mäsko trošku neskôr.
ale aj moja mala včera okolo 18-tej strašnú koliku, lebo z ničoho nič začala strašne vrieskať. až som skoro ja plakala. 😢

bagaja
20. jan 2010

ahojky

no naša noc v pr...ako ked som spala 5 hodín ta veľa a to je pre mna strašne málo....

a diétu začnem ale ešte neviem kedy 😀 možno ked začnem prikrmovať....

no ale drahušik zaspal tak idem aj ja kus a dnes ideme na nožičky, tak verím že všetko bude oki a už nebudeme baliť na širokoa že naše jadierka už budú v poriadku kedže sme mali problém pri narodení 😒 a ked si predstavím koľko spoluobčanov tam bude 😠

sisulka7
20. jan 2010

bagaja, drzime palce, my odkedy nebalime nasiroko mame spokojne babenko, predtym sme mavali hrozne koliky.

z.vrablova
20. jan 2010

rene, prave sa pytam mamiciek, ktore koja ako je to s tym chudnutim a ubytkom kilogramov.... ale na fore, kde spolu chudneme drzia mamicky dietu aj opakovane pocas kojenia a dnes maju 20 mesacne deti a stale koja... netrufam si odpovedat, tak som sa pytala... ked budem mat odpovede, napisem...
My noc celkom v pohode... po zaspavani sa asi 3x budila, nedalo sa jej znova zaspat, definitivne sme jedli o jedenastej, hrozne prdenie nastalo... tak asi mala vetry zastavene... potom sa riadne vysr... a a spala do pol siedmej rana... Teraz sa salakame na deke. Nasnezilo nam, teda este stale sype... ani vonku sa mi nechce... balkon to isti...
A ja s Kristinkou obcas trosku pohopkam v naruci, ale naozaj je kontakt noziciek minimalny,.. pekne si vie udrzat rovnovahu...
Rene,... a gratulujeme k pol rocku... 🙂

deina2005
20. jan 2010

😖 tak a nejde nam ani studena ani tepla voda

daniela33
20. jan 2010

ahojte, včera som nestíhala, dnes sakra znova nie, stále ked malá spí, účtujem o dušu, toľko toho mám, ale idem sa na pár minút rozptýliť 😀 , čo nové? trocha počítam, ale asi nestíham všetko

lenka_66
20. jan 2010

deina brrrrrrrrrr

daniela33
20. jan 2010

čauko Leni, takže ten pondelok platí?

daniela33
20. jan 2010

ako čítam veselo začínate diétovať 😀 , xi xi ja som si dala závazok tiež schudnúť, ale bez diéty, nechcem viac ako dve kilá mesačne, kedže kojím a môže to malej Tami škodiť ... takže obmedzenie sladkostí, hlavne sa vyhýbam celodennému zobaniu stále čohosi a jem každé štyri hodiny, tak uvidíme ...

lenka_66
20. jan 2010

neviem , asi tu nebol nik vcera.bo ziadna ip len venka

lenka_66
20. jan 2010

no ja urcite pojdem

daniela33
20. jan 2010

my sa už s Tami tešíme xi xi, dúfam, že pri tom nebude revať ako ked cvicime vojtovku 😀 , tak potom len prezvon alebo napis maila alebo nechaj odkaz na fb, ze co a ako, lebo teraz mám toľko roboty, že nestíham ani čítať koňa 😠 , nechu už je 1. apríl 😀

lenka_66
20. jan 2010

sak zato som ti crn vcera

daniela33
20. jan 2010

šikula jedna 😀 , a ako Marek? čo máte nové?

lenka_66
20. jan 2010

ooo vstali sme ideme sa hrat 😵

daniela33
20. jan 2010

leni 🙂

bagaja
20. jan 2010

no ideme my s tými nožkami a potom k babke na obed, idem risknuť prvý krát šošovicovú polievku 😲 tak držte palce...papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre