Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
2. feb 2010

joooj ja som už dnes chcela začať a zas som sa nažrala 😝 ked ja sa neviem k tomu dokopať...ale tie vaše výsledky by ma mohli konečne naštartovať, ja som taká lenivá ešte aj diétovať 😠 sa hnevám sama na seba 😠 😠 😠

martinex
2. feb 2010

zuzi parada... to je skvele 😀

z.vrablova
2. feb 2010

Ja som cestovinovy maniak.. tak sa vytesujem, ked mozem mat cestovinky na rozne sposoby.. napr.. fliacky s kapustou, spagety (samozrejme bez syra) s rajcinovou omackou, rezance s makom, ci orechami, rozne zeleninove polievky s cestovinou... alebo cestovinovo-zeleninovy salat... raz som mala aj pizzove cesto so zeleninkou... alebo skus arabsky chlieb narychlo opiect na panvici a potriet roztopenym maslom... vela moznosti
A dakujem za gratulacie... strasne sa vytesujem... taku vahu som mala mesiac pred porodom 😅 Takze este je co zlepsovat 😝

z.vrablova
2. feb 2010

A ja som zacinala na trojcifernom cisle... preto mi to ide tak pekne dole... ale snazim sa bez prehreskou a oplatilo sa... uz zapnem veci, co lezali pol roka v skrini... ale mam letnu kolekciu, tak este min 10 kg musi ist definitivne dole do konca 90.dni 😀

bagaja
2. feb 2010

jjoooj veľmi sa teším s vami ako vám to pekne ide...
môžte mi niekto poslať to IP ohladom diéty ja tiež idem, musím sa prinútiť, najhoršie je asi začať že?

martinex
2. feb 2010

zuzi to das,si sikulka 😉
ja mam sem tam nejaky prehresok,ale inak sa drzim 😀

babulka123
2. feb 2010

ahojte, vidim ze sa chvalite, ja za 7 dni 2.5 kg dole.. aspon nieco..

inak mozu sa cestoviny napr. s morcadelou ? je tam tak malo masa ze ho tam ani nieje.. heheheh

aaa.. my zas 2 hod hore, tentokrat od 4-6... no co uz...

ideme k nasim aj so sestreou a tak aspon nieco... tesim sa..

eviqa
2. feb 2010

pekné ránko, my noc klasika. Malý bol ale včera večer nejaký veľmi unavený, tak už o ôsmej spal a spal do ôsmej. ale tie vyrážky mu akosi nemiznú a našla som mu pri ušku aj takú malú lišaj, tak asi zajtra skočíme k dr. dúfam, že to nie je nejaký ekzém alebo čo.

...a blahoželáme k zhodeným kilám. Normálne uvažujem aj ja nad tou diétou. 😉

bagaja
2. feb 2010

a ja som práve zistila že moja váha bez diéty klesla o 1,5 kg haha ale aj tak je to neuveriteľné vysoké číslo, ufff čiže idem diétovať, len sa veľmi bojím o mlieko, lebo už teraz ho mám pomenej 😖

z.vrablova
2. feb 2010

Babulka, blahozelam, ved to je super za tyzden! Ja som mala prvy ubytok za tyzden 2,7kg, postupne sa mi stahoval zaludok a jedla som mensie a mensie porcie... tak ubytok bol lepsi a lepsi... Mne sa to teraz spomali, ale minimalne 1kg za tyzden ak pojde dole, budem spokojna..... ja si robievam spagety s rajcinovou omackou... osupes paradajky, nakrajas na male kusky, na troske masla oprazis, nechas rozpustit... dochutim medom, solou, ciernym korenim, cesnakom a oreganom a bazalkou a necham povarit... ak sa ti to zda riedke, pridaj troska muky...
V morcadelle je okrem masa aj soja, co tiez nepatri k UH... ja som si tie sapagety zamilovala, lepsie ako morcadella.
Inac ten vodny den je riadna makacka,... vecer som musela zhltnut ibuprofen, ako ma hlava bolela...
Matka, ak kojis, neodporucam... radsej si daj dva vitaminove dni za sebou...

martinex
2. feb 2010

baga ja mam mlieka dost a to drzim uz dva tyzdne

lulu73
2. feb 2010

dobre ranko maminy

nasa noc bola tazka, od polnoci do druhej sa nespalo vobec a potom po tri hodinky potiahla

dostali ste taku vzorku ryzovej kase od Nutrilonu? ja som to vcera zarobila ze skusim dat malej lyzicku ze ako jej bude chutit a okolo pusinky same cervene flaky nabehli...a ani to nechcela, tak som jej to netlacila...a asi pred 2 tyzdnami sme dostali tiez ryzovu kasu od Nestle a tiez mala z nej take flaky.....

dnes som urobila taky test, ze som namocila prst do tej ryzovej kase a dala jej na pokozku-okamzite scervenala a ostal tam cca 10 minut cerveny flak.....na ine miesto som jej dala trochu Beba AR a tam nic......cize sme na nieco alergicke co ta kasa obsahuje, ale neviem este naco ☹

nestalo sa vam to niektorej tiez?

rene82
2. feb 2010

ahojte maminy. tak zbežne som pár stránok prečítala a kukám, mati idete na druhé? super. a zuzi -13kg to je úžasné. ja som to prerušila, ale za pár dní idem naostro, lebo v máji sa ideme svadbovať.
inak v sobotu sme mali krstiny (na úrade). fotky má brat, tak keď stiahnem z jeho foťáku, tak nahodím aj sem aj na FB.
a môj milovaný mm na krstinách zahlásil, že on už teraz druhé nechce, že keď sa nedalo hneď (asi otehotnieť ešte na pôrodnej sále alebo čo), tak už teraz nie a že treba viacej peňazí a také hovadiny vymýšľa 😠 l. tak neviem, ako to bude u nás s druhým. ale nerada by som nechala tamarku ako jedináčika. nechcem maľovať čerta, ale človek nikdy nevie, čo sa môže stať. snáď ho nejako zlomím. a inak som ešte mrchu vôbec nemala (kojím a berem aj antikoncepciu).

martinex
2. feb 2010

zuzi ani nemam v plane...budem dva vitaminove po sebe... 🙂

lulu73
2. feb 2010

babul...v morcadelle nie je maso, ale soja 🙂 aspon sa mi zda, kuk na obsah

rene82
2. feb 2010

sú rôzne morcadelli. inak ja som si na uh deň predtým zvykla dávať napr aj pizzu so šunkou. veď keď sa môže sladké a neviem čo všetko, tak to bol u mňa kombinovaný deň. ja by som si tú morcadellu dala

martinex
2. feb 2010

ja som pizzu robila bez sunky ale zato s aspon troskou syra,len tak postrasit 😀

rene no aj moj mm ze bude malo korun a tak, ale zacala som si platit dobrovolne nemocenske poistenie,takze dostanem maximalnu matersku...tak hned zmenil nazor 🙂

lulu ja som sa s tym este nestretla, nemame ziadnu reakciu.. skus to najblisie spomenut dr a mozno vas poslu na testy,aby sa zistilo naco ma alergiu.... uz si jej skusala dat aj nieco ine? ci len tieto dve kase

z.vrablova
2. feb 2010

UH den nie je tak celkom kombinovany... na obed by sa malo dodrzat len UH, vecera je v podstate lubovolna.. kedze sa mozu kolaciky (kde je kombinacia vajec, cukru, muky, ci mlieka...), tak si niekto zvykne davat skombinovane jedlo (halusky s bryndzou, pizzu, chlebik so sunkou, ci segedin!!)... ale obed ostava UH.
Babulka, v podstate sa pre par kuskov soje, co obsahuje az tak netrap, ved sa svet nezruti, ak to sem-tam takto skombinujes...

perla200
2. feb 2010

no lulu tak to netuším z čoho môzte mat....ale určite ma na niečo alergiu....no kedže nam nutrilon narobil velké starosti tak sme dostali vzorku a môj muž zobral vzorku zo schránky a pozerá nutrilon....prídem z prechádzky pýtam sa kde je kasa a on že v koši on nič čo je na NUTRI nechce v dome...tak sme ani neskúsali, ale ja dávam nemliečne kase pre istotu a tie boli mliečne....takže lulu urob este jeden test....kúp nemliečnu kašu a tak to urob....ak aj tak bude mat červenú kožu tak ktovie? a ak nie tak potom je alergická bud na BKM alebo intolerancia laktozy:(

inak baby tie čo dávate bebu A.R ty kokso aká je husta asi nie? lebo my dávame bebu H.A a tá je riadne hustá.....

z.vrablova
2. feb 2010

My sme mali Bebu HA a teraz AR a AR je o 50% hustejsia, musela som malej prepichovat dudle na flasi, co jej netieklo...
My kase nechceme, vcera na gastro vravela, ze ked pekne papa ostatne, ze sa tym nemam trapit, ze bez kase sa jej nic nestane... pribera pekne (700g/mes) a to este aj grcka... tak nie je o com... Ale mam kupenu slivkovu, co niekto spominal, tak este dam posledny pokus, ak nebude chciet, budeme uuplne bez kase...
Ja mam tie vzorky v skrini este ma nenapadlo vyskusat.

lulu73
2. feb 2010

perla...pomylila som sa...dala som jej Bebu HA a ziadna reakcia nenastala...iba z tej kase...ziadne ine kase sme neskusali....iba zeleninu a ta je ok

co to je BKM?

lulu73
2. feb 2010

a Bebu mame v spajzi, ani pes po nej nestekne...mala ked vidi UM tak konecna, neotvori usta...caj uz ako tak z flase potiahne

kozinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lizatko1009
2. feb 2010

gratulujem vam k diete, ze vam to tak pekne ide dole, mozte poslat tu dietu aj mne? to co vlastne jete? neovlpvni to mlieko? ja som niekde citala ze v pohode je za mesiac schudnut 3kg ze ked viac tak potom jojo efekt, tak dufam, ze nie.

lenka_66
2. feb 2010

ahojky,
lulu ja tiez dostavam kadeake vzorky.tu kasu som este nedala.aj ked je od 4 mesiaca a viem ze tieto veci su prisne kontrolovane ale vsade sa pise obilniny po okuncenom 7.mesiaci(nekojene deti). a tiez mi pride divne ked najdem hotove jedlo od 4 mesiaca kukurica, hovadzie maso .... skratka plno takych veci co by som urcite doma ani omylom nespravila

lulu73
2. feb 2010

leni...no ved prave, bohvie aky bordel v tom je...ale vo vsetkom je bordel, aj v tej krasnej cervenej mrkve v hypermarkete...otazka je, v com je mensie zlo...zial, ine neostava iba testovat...s kasami si davam definitivne pokoj....ale asi to spomeniem aj dr.

lenka_66
2. feb 2010

no ja aspon zakladnu zeleninu mam domacu.ale aj tak sak co za sajrat prsi

lenka_66
2. feb 2010

ma klepne neviem sa prihlasit na internerbanking sak som tam uz bola tolkokrat . asi heslo som zabudla ale sak o inom neviem

bagaja
2. feb 2010

jooj ale sme si schrupli, len som ešte viac unavená 😖

baby a dávate po dome deťúrencom nejaké topánočky, alebo papučky? neviem či malej niečo nemám dať, ked je v tom hopsadle, lebo tam sa už aj stavia občas na nožičky? inak má stale doma iba ponožky a dupaky...

lulu73
2. feb 2010

leni...uz si v banke? 🙂

baga...Emma je taka malicka ze este ani nesedi, ani sa na hohy nestavia, takze my nedavame topanky na doma, iba pancusky ma....no a ked ideme von, tak struha formu a ma topanky...vo vypredajoch som jej nakupila asi 5 parov vselijakych .-)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre