Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
2. feb 2010

evi aj naš tatík neznáša prebalovanie, čiže by to dopadlo podobne 😖

eviqa
2. feb 2010

bagaja, ale on ho prebaľuje vždy ked je doma, iba teraz úplne zabudol. No to ja nechápem. 😅

bagaja
2. feb 2010

ooo tak to máš dobre, to zas ja ked som doma tak on neprebalí ani náhodou a milujem ked ráno mi ju zoberie aby som si pospala a o chvílu príde, že mamka Peťka je pokakaná 😠 tak moj spánok je v ... 😠

eviqa
2. feb 2010

bagaja, no pokakaného ho ani on nechce veľmi prebaľovať, lebo ja mu po každej kake umývam zadoček a on sa bojí, že mu spadne. Ale ked som bola tie dva dni v robote, alebo ked odídem s kámoškou cez víkend na kávu, tak to urobí. Len ked som doma, tak sa tomu radšej vyhne 😀

z.vrablova
2. feb 2010

tak u nas sa uz tvrdo spi... Kristinka aj mm...
Dnes som mala sesternicu s malou na obede, potom anglictina... prisla som o siestej domov, malu som pocula uz pri vchode ako reve na raty... mm v koncoch, ze mu plakala odkedy som odisla, kym som neprisla domov... Chuda (aj Kristy aj mm 😒 )... este ma vykrical, ze mala je na mna brutalne naviazana... mozem ja za to???
Inac tie suche miestecka po infadolane na chvilu ustupili, tvoria sa nove a uz aj tie stare sa obnovuju a to stale 3x denne natieram... v pondelok to bude 7dni, ak neustupi, musime k dr. s tym...

babulka123
2. feb 2010

no ahojte zlaticka moje.. normalne mam abstaky od vas.. heehe

lulu .. dakujem .. hehehe a ja ze co mi to tak chuti a to ta soja co ?? heheheh
dnes moj bielkovinovy den dopadol straasne zle, bola som u nasich no a nedaj si .. babka piekla.. ale co uz..
zajtra to dozeniem ved obcas treba aj zhresit..

inak co sa tyka tej 6 choroby.. neviem presne co to je alebo sposobuje ale viem ze je to tak ze babatko ma tak cca 3-4 dni vysoke horucky cca okolo 39 a na 3-4 den sa vyhadze, teplota okamzite skonci a je po chorobe..
mali to viacere baby tak viem od nich.. a vraj by potom uz mali byt inmunne voci tomu.. ale ako pisem to viem len z pocutia..

inak lulu isla si na to super, co sa tyka skusania, aspon vies ze nieco nieje ok.. ale dojst na to ze co .. to este bude makacka....

zuzu co sa tyka prikrmov.. ja davam ninke 170g.. max je vraj 200g.. ale mlieko jej uz potom nedavam... a krasne vydrzi tie 3-4 hod..
a po ovoci nedavam ani ja uz mliecko.. ked som jej dala tak sa zosrala.. hehehe a na desiatu zje 100g, jeden ten kelimok co kupujem v DM{ci uz jablko s bananom, alebo hrusku alebo len jablko.. }
minule som skusala jej dat do toho potlacene ryzove chrumky.. troska to zahustili a velmi jej to chutilo.. podotykam ze neboli solene.. zohnala som v bio obchode..

babulka123
2. feb 2010

teraz ma napadlo.. co je s facovkou ???

mirko
2. feb 2010

ahojte, my sme boli dnes v poradni, kikus ma nieco cez 8800g ockovali nas do oboch noziciek zas, no ziadne horucky, chvalabohu...nespal od tretej ako sme prisli od doky a zalahol az o pol deviatej, no ale uz nevedel co so sebou, stale len na rukach, nedajboze ho polozit.... 😒
spapa mi celu hippku a este aj cici pyta akoby som mu jest nedala
s tymi supinkami vo vlaskoch ......ja som mu hlavku zo zaciatku umyvala len vodou a zrazu pozeram cela hlava supinata, tak som mu ju umyla samponom jonsons a supiny nikde 😉 tak teraz umyvam len s nim...

perla200
3. feb 2010

dobré ránko....čo ste zapadli v kalamite? 😉

bagaja
3. feb 2010

ránečko...

hrozná noc za nami ☹ a smutné tri dni pred nami lebo budeme same s maličkou tatik ide na služobku 😒 no čo už vydržíme

bagaja
3. feb 2010

perla u náas ani vločka nepadla....

babul Ninke posielame cmuk k polročku 😉

perla200
3. feb 2010

no u nás sneží ako divé....asi ma z toho porazí....a čože sa deje bagaja? žeby zuby?

daniela33
3. feb 2010

bré ránko .... strašná noc, včera sme boli na poradni, Tami má 7100 gr., 67 cenťákov a očkovali nás ... takže noc bieda a des, nie a nie zaspať, uspávali sme na päťkrát, a od polnoci do piatej nespala vôbec, zateplotovala ....

zuzka gratulujem ku kilečkám dole, a držím ďalej prsty...

bag som na tom podobne s tou diétou, keďže posledné noci vôbec nespím, diétu som na čas preložila, lebo to by ma položilo ...

evi tak to ten môj ked je Tami pokakaná uteká kade ľahšie a tie reči 😀

wenka, ked začal odmietať mlieko, dávala som viac príkrmov ....

Tami má za sebou mrkvu, zemiak a brokolicu, dnes bude papkať cuketu ... a doktorka vravela že o týždeň jej mám dať polievku s kuracím mäskom

bagaja
3. feb 2010

ja neviem žeby sa nám aj horné tlačili? my máme také striedavo oblačno-raz parádna noc raz na ho.. 😖 tak čo už....

dani nech to rýchlo prejde a Tami je opäť fit 😉

perla200
3. feb 2010

dani aj my sme sa po očkovaní nevedeli dat týžden dokopy:((((((((((

zuzkamilko
3. feb 2010

ranko,tak nasa noc ok 🙂
detickam k polrocku gratulujemeeeeeeeeee,my si pockame do 26.
eviqa....aj nas mal take vyrazky a uz sme na hormonalnej masti a sojovom oleji do kupela,ale zlepsuje sa to 🙂
dieta.......snad od marca zacnem,musimmmmm aspon 10 kg dole-baby ste moja inspiracia 🙂 🙂 🙂
dani....nech to rychlooooo prejde,aj my sme si svoje uzili po ockovani 😠
prikrmy...asi som sama,coeste nedava,ale aspon mi budete moct radit,uz budete profickyyyy 😵

perla200
3. feb 2010

hej čo sa týka diéty....mam vás za vzor.... ale nejak sa mi nechce este do toho:(

bagaja
3. feb 2010

baby to ako fakt Orange nefunguje na celom slovensku? kua to čo má byť a jak mám volať.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

eviqa
3. feb 2010

ahojte, pekné ránko. Tak my noc v pohode, len ja ee. Už druhý týždeň som chorá 😠 skončila nádcha a začalo hrdlo a hlava a kašeľ. No dúfam, že malý to odo mňa nechytí. V sobotu máme ísť na ples, no pôjdem tam taká rozbitá, ani sa mi nechce.
...a jedna pozitívna správa, vyrážky zmizli, ešte sú tam nejaké pozostatky, tak to bol asi ten petržlen. takže k dr. nejdeme.

bagaja, aj my budeme sami. MM ide do BA a to ešte nevie, či na dva dni alebo kedy vlastne príde. Keby bol malý väčší, tak idem s ním, navštívila by som brata

perla, s tou diétou sme na tom rovnako 😀

zuzkamilko
3. feb 2010

no mne sa tiez neda telefonovat ☹ co je to???

deina2005
3. feb 2010

ani nam nejde orange co sa deje haaaaaaa?

zuzkamilko
3. feb 2010

Ide vraj o plánovaný výpadok z dôvodu údržby siete.

deina2005
3. feb 2010

tak mali aspon poslat sms ze nieco take bude a fakturu by chceli aby som nacas zaplatila svine!!! taketo ma straasne nastve keby som potrebovala suurne volat tak smola

paulusa
3. feb 2010

ahojte, tak konecne ma zapojilo. dovolat nikam a my aj ten internet z orange 😠 , ale uz to jede 😉 .

sisulka7
3. feb 2010

dobre ranko, tak nasa noc v pohodicke, nestazujem sa. len ma trapi, ze kristinka absolutne odmieta mlieko a aj ine tekutiny. Plienka po noci bola len zlahka pocikana a pritom byvala kedysi uplne tazka. Dnes dokonca odmietla aj ranne mlieko ☹ Neviem, co sa deje, ale prikrmy papa uplne v pohodicke, vcera zbastila skoro 200g kuracie masko, zemiacik a cuketa. Na desiatu 120g jablcka a na veceru kasu 120g mliecnu ryzovu z MM. Lenze tekutiny do nej doslova musim liat nasilu a davat jej to po lyzicke a aj tak mi to vypluva. Zeby nebola smadna? medzitym troska mliecka vypije, ale to je minimum, papala ovela viac. Myslite, ze jej to staci? No a v noci papala 1 x 120ml mlieka.

eviqa
3. feb 2010

paulusa, aj my máme internet cez orange, no našťastie ide 😉

paulusa
3. feb 2010

tu strastne snezi a fuka vietor.
maly uz odomna dostal nadchu, tak dufam ze to uz horsie nebude.
evi- moj mm prebaloval len raz, aj to bol Matej len pocikany. ked je pokakany tak uteka z izby prec a natahuje ho 😀 , sam by s nim ostat nemohol 😀 . urcite by to nedopadlo dobre.

som zvedava dokedy ide drobec spat- dospava vcerajsok 😀 , cez den nespal skoro vobec. dokopy hodinu a patnast minut.
no u nas ockovanie v pohode- bez zmien. takze som rada, ze to tak znasa.

ninke prajeme zdravicko k 6. mesiaciku
😵

z.vrablova
3. feb 2010

AHojte... Ninke v prvom rade vsetko najlepsie k vymesaciu...
Eviq, super, ze vyrazky miznu, my este s nimi bojujeme...
Dani, vela sil Tamarke po ockovani...
A vsetkym maminkam bez oteckov... nech im tie dni (a noci) rychlo utecu...
Ja mam dnes oddychovy den... Budi sa mi mala.. idem

paulusa
3. feb 2010

evi- nam internet ide strastne pomaly a dnes este pomensi. ale to je aj tym ze sme na dedine. no viac z orange nechceme a musime cakat do decembra, kym nam skonci zmluva.

eviqa
3. feb 2010

ninka, všetko naj k 6 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre