Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
5. feb 2010

blazka ja dada necham,aj ked mrnci,nech si zvyka ze nie pri kazdom zamrncani budem u neho..oni teraz skusaju,co dosiahnu... 😉

daniela33
5. feb 2010

ukľudňujem sa, lieči to jedlo, xi xi a tak stále skončí moje dietovanie 😠

blažka, áno to jediné ma teší, že malá je v poriadku, všetko sa napravilo, robila jej usg, všetko super, aj vraj vyzerá dobre, pochválila nás a máme sa ukázať o tri mesiace ... no tak skoro teda pokial nebude mať problémy ma tam neuvidia...

blazka24
5. feb 2010

marti mi hovor, ale riško začne plakať v postieľke ja za ním nejdem a on dostane taký histerický plač že sa prestáva nadýchnuť, porazí ma z neho, cvičí nás jak medvede v zoo

daniela33
5. feb 2010

mati a aspon si vravím, že vyskúšam metodu, každé dieťa sa vie naučiť spať, o týždeň má šesť mesiacov, a mm nikdy nevydrží a v noci ju zobere a hojdá ju v kočíku ...
a gratulujem Mati k diete, klobúk dole, akú máš pevnú vôlu pri malom a ešte si aj skúšky robila, to ja by som bola na čokoláde ....

martinex
5. feb 2010

dani tak sem tam si nieco "zobnem" co by som nemala,ale inak sa kontrolujem 🙂
no musim ist,maly sa zobudil a potrebuje sa pomojkat. 😀

livia1
5. feb 2010

Ahojte baby ako čítam tak dietujete. Tak držím palce nech vám to ide super dole. 😉

A zistila som čo konečne Kubko spapa abymi otváral pusu. Kuraciu polievku alebo som v jednote kupila kuracie prsia s ryžou ,karfiolom a mrkvou. Tak sa teším, že sa konečne rozbehol.

blazka24
5. feb 2010

dani tak vidíš, aspoň toto je pozitívum, si hovorím že nikdy nie je tak zle ako keď našim anjelikom niečo je a teraz ked nespím to viem nehorázne odceniť 😒
to spanie je u nás problém, ja malého uspávam na rukách vrrrrrrrrrrr

livia1
5. feb 2010

Blazka to uspávanie na rukách som robila aj ja kým to malému nezačalo isť na nervy. Teraz ked chce spat chvilku ho ponatriasam na rukách a šup do postielky na bok trošku pocapkať po riťke alebo hladkám po chrbátiku a zaspí. 🙂

blazka24
5. feb 2010

livi tak super, takto ste sa nadlábli 😀

livia1
5. feb 2010

už som bola s toho na nervy,že nič nechce. Všetko len okoštoval a potom zatal dasná adost. Konečne mu niečo chutí 🙂

blazka24
5. feb 2010

livi a neplakal ked si ho dala do postieľky?
to zatínanie ďasien máme tiež 😀 a mama potom dojedá kašičky a že je jak reklama na bravčové to krpca neštve 😨

daniela33
5. feb 2010

no veru Blažka, hlavné nech sú zdravučké tie naše ratolesti 😀
my sme tiež uspávali na rukách, potom nechcela, tak hojdáme stále v kočiari kým nezaspí, ale sem tam tiež na rukách, napr. včera som ju dala o siedmej spať,zaspala hnev v kočiari o ôsmej už bola hore a ani za toho spať, nakoniec o deviatej na rukách mi zalomila ... ale tiež nie na dlho len na dve hodiny ...
livi no paráda, len nech mu chutí asi je mäskový 😀
baby myslíte, že jej môžem teraz ked vstane ešte dať zeleninu, lebo to gastro nám to celé presunulo, v aute mi zaspala a spí stále na balkone, či radšej dnes už vynechať...

karin.
5. feb 2010

Ahojte,

my sme boli dnes v meste v Tescu na nákupoch, malý bol úplne zlatý, taký prišiel unavený, že teraz už ťahá tretiu hodinu vonku v kočíku. Zlatý kočík bez neho by som bola stratená.

blazka24
5. feb 2010

dani ja som začínala zo začiatku s príkrmami až tak okolo tretej lebo malý mal vtedy obed takže si myslím že by to nemalo škodiť ale to je len môj skromný názor 😝
zaspávanie je iná sranda, susedia sa asi presťahujú do stanu pred vchod čo nespávajú 😀

daniela33
5. feb 2010

dík blažka, no uvidím kedy vstane, ak do piatej tak dám, potom už asi nie...
xi xi normálne ma napadlo, či nemám dať dole do vestibulu oznam pre susedov ako ked sa prerába byt a je hluk, ked začnem malú odúčať zaspávaniu, to bude revvvvv taký že nás bude počuť z ôsmeho až na prvé poschodie a hlavne v noci, ked je ticho, si to užijú ...

daniela33
5. feb 2010

karin zdielam tvoj názor, nebyť kočiara som na psychiatriii 😀 😀 😀 , my spíme len v nom cez den a v noci niekedy tiež, ked inak nejde

blazka24
5. feb 2010

karin tak supiš že takto spinkáte - môj by mal už omrzliny ako ho poznám - je po mame 😀

daniela my to praktizujeme už teraz, takže som rada že som nešla džubať suseda za to prerábanie bytu lebo teraz ked sa prehadzuje o tretej na druhý bok a malý spustí tie árie určite padá z postele 😀 a tej starej harpii nad nami to vrele prajem 😀

livia1
5. feb 2010

Blažka 😀

Daniela chuti ale zatial len kupované. Chcem mu zajtra urobit doma, prsia s mrkvou a zemiakom, zatial mi to nechcel, tak uvidím ked mu začalo chutit či mi to už konečne spapa. radšej mu budem robit ako kupovat

daniela33
5. feb 2010

Blažka xi xi 😀 , no my tiež, minule mi vo výťahu vravel sused, že ju je počuť, hlavne v noci 😀
Livi, tie kupované sú niektoré aj dochucované, možno preto, ja som sama zvedavá na mäsko, zatial len zelenina a to na striedačku, raz kupovaná, raz varená ... zatiaľ papá všetko, bude to šrotovník po ockovi, ten čo neutečie zje ...

blazka24
5. feb 2010

livia a aké kupované spapal? ja chcem najskôr odskúšať masko kúpené a potom urobiť ..........ozaj robili ste už cviklu krpcom????

daniela33
5. feb 2010

ja ešte cviklu nie, zajtra a v nedelu chcem dať karfiol a potom cviklu, lenka mi dnes vravela, že už dávala aj cviklu, uvarila a na drobné kúsočky posekala

blazka24
5. feb 2010

daniela ak bude krpec po mne tak podobne, čo mi nezdrhá z taniera všetko zblajznem a hlavne nech to nemrká 😅
no nás sa suseda na štvrtom /my bývame na prvom/ pýtala či nám už idú zúbky lebo to vraj tak vypadá 😀

daniela33
5. feb 2010

tak Tami je taký urevanček od mala, najprv koliky a teraz zúbky, neviem, čo bude potom ....
blazka však ja teraz tiež, predtým ked som chodila do práce som vôbec nemala taký apetít ako teraz, čo som doma...

perla200
5. feb 2010

čaute...nejak nestíham----mame 8550G a 70cm....mala revala ako pavián neviem prečo:((((dr. je taký fešák, vysoký, čierny🙂

nové čo tu?

blazka24
5. feb 2010

daniela takže len uvariť a potom na kúsočky? a nezabehne to krpcovi? môj malý ak už chce pauzu tak normálne robí grimasy že ho napína - normálne na oscara ten krpec a potom si pýta že pokračujeme v jedení moja, kukne na mňa ak nereagujem šlahne ruku do misky a potom si tým pretrie tváričku 😉
čo sa týka žrania tak som schopná skonzumovať aj igelit v ktorej je niečo zabalené - načo sa namáhať odbaľovaním 😨

daniela33
5. feb 2010

tak sme pred piatou za päť minút spasali celých 125 gr. zemiačikov s mrkvou a karfiolom, len tak sa potom zaprášilo ... blažka môžeš aj tak, ale aj zmixovať, ja zatiaľ mixujem, ale po dvoch týždňoch prestanem, nech si pomaly zvyká

bagaja
5. feb 2010

leni napadlo to aj mna že či necíti že mm nieje doma?alebo potom to budú fakt tie zúbky....a teraz ma išla zožrať a ani sa jej nečudujem ved od 11tej nejedla 😉

Perla pekná váha...a dr. ešte krajší 😀

ja skusím tiež to kupené či sa na to nechytí, ale mám obavy čo v tom je za svinstvo....a akú značku kupujete?
Mati a ty akú kašu daváš Dadaovi, mliečnu či nemliečnu?

bagaja
5. feb 2010

och v dobrom vám závidím ako vam drobci papajú ☹

martinex
5. feb 2010

baga nemliecnu a zarabam s UM...

sisulka7
5. feb 2010

nestiham vas citat, ale bagaja, my mame tiez obrovsky problem s papanim. Prikrmy do nej sice natlacik, ale inak nic. Dnes vypila az 140ml mlieka, teraz je vonku s tatinom a spi, tak dufam, ze ked dobre vymrzne, tak sa jej zvysi apetit. Plienka bola uplne sucha ked som ju prebalovala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre