Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
17. feb 2010

☹ ani my pri prvom nic,a teraz hej ☹ aj fifo to tak mal..kua..hnusne bordely co im to pichaju..

daniela33
17. feb 2010

bré ránko
krízu v diéte som mala včera aj ja a prvý prehrešok, ale je to tým, že v noci z včera na dnes sú tri roky, čo mi nečakane zomrela mamka, bol to pre mna vtedy strašný šok a každý rok som z toho mimo v taký čas, tak mi mm nalial večer jednu demänovku a po nej nasledovali twix tyčinky ... ráno som sa vážila tak po desiatich dnoch dole tri kila, som bola prekvapená že toľko veľa... mám teraz 158 cm výšku a 54 kg, tak ešte aspon 4-5 kíl a bude super.
fac, aj Tamarka skoro dva dni mi teplotovala po očkovaní....

eviqa
17. feb 2010

fac, no to si ma nepotešila. 😒
...a to očkovanie musí byť fakt asi svinstvo, včera som náhodou prepla na reflex či čo to je na markíze a dávali príbeh jednej matky, ktorá má štyri deti a tri z nich navštevujú špeciálnu školu a ona tvrdila, že je sa narodili zdravé a po očkovaní s nimi nastali zmeny. tak neviem, normálne už mám strach

daniela33
17. feb 2010

mati a gratulka k 7 kilám dole, to je super za 30 dní, však skús vydržať, mne tiež veľmi chýbajú hlavne syry, ja mäso veľmi nemusím ale zato syry by som jedla na kilá a sladké tiež

eviqa
17. feb 2010

dani 😢 ale obdivujem ťa aj všetky s tou diétou

martinex
17. feb 2010

dani no budem sa trapit aj nadalej... este 6kil mi chyba dat dolu a mam vahu spred tehu 😉

daniela33
17. feb 2010

evi, no tak som sa dala na boj, tak musím nejako dobojovať, ale veľmi mi chýba normálna kombinácia jedlá, napr. cestoviny so syrovou omáčkou, chlieb so syrom,hmm, ale ide jar, tak chcem obliecť svoje veci pôvodné, aj ked ja som pred tehu mala 45-46 kg, tam sa teraz už asi nedostanem, stačí mi aj 48-49 kg.

daniela33
17. feb 2010

neviete mi poradiť, ako často dávate mäsko, každý den, či každý druhý? viem že treba dvakrát do týždna dať žltok teda polku, vravela mi doktorka ... včera sme mali mäso, tak neviem, či dnes znova, či len zeleninu ...
inak posledné dva dni, strašne je mrzutá, len sliní, všetko ide rozkusať, už aby tie zuby vyšli ...

eviqa
17. feb 2010

dani, ja to robím tak,že vo štvrtok a v nedeľu má žltok. Ked nevychádza kvôli niečomu, tak mu to kedykoľvek presuniem. Len aby ho mal dvakrát do týždňa a nechcem aby ho jedol dva dni za sebou

facovka
17. feb 2010

uuha danka, to som ja asi na strednej tolko mala 😉 ale este na vyske som mala ze 54kg, no to som kupovala 38micku, a teraz 40-42 😅

martinex
17. feb 2010

eviq a ten zltok varis ci ako to davas?

daniela33
17. feb 2010

xi xi no fac, paradox je, že ja som na strednej toľko nemala, ale oooveľa viac 😎 😀

jasne leni, a mäso dávaš kedy?

daniela33
17. feb 2010

demencia prepáč evi, napísala som leni 😎

eviqa
17. feb 2010

marti, uvarím vajíčko natvrdo a potom rozrežem a vyberiem žltok. zbytok vyhodím, lebo ja vajcia na tvrdo ee

facovka
17. feb 2010

aj ja davam zltok, ja 1x tyzdenne do papania 🙂 ale zeby mu nejako smakovalo 😅 ...

babulka123
17. feb 2010

ahojte, ja hlasim ze som zdrhla do BA k sestre, musim ist poobede k dr. a kedze je v BA tak som sa sem odtrepala..
je mi uplne na hovno uz nech je zajtra, pride maminka, tak bude s malou a ja nevylezem z postele..

takze sa zatial drzte a ja nakuknem vecer.. mozno.. heeheh

matka posli mi do IP mail lebo ho na teba nemam a poslem ti to.. cmuuk

eviqa
17. feb 2010

dani, v pohode
fac, no ja dávam iba polku, ale zje to. Možno to v tej zelenine ani necíti

eviqa
17. feb 2010

babulka, aj ja chcem to pokračovanie

martinex
17. feb 2010

eviq dik,tak mu spravim zajtra....

baby inak ako uspavate deti cez den? v pohode vam zaspia ked ich date do postielky? lebo ja uz som zufala,unaveny je ale zaspi len na prse a ked mu ho vyberiem,hned sa zobudi a zacne revat a takto stale dokola...vazne uvazujem ze prestanem kojit,lebo uz to nezvladam...on je schopny aj 2hodiny revat vkuse ☹ uz neviem co mam robit

eviqa
17. feb 2010

marti, ja ho dám do postieľky, on sa tam vykecáva s hračkami a niekedy ani nestihne hodiť pokec a spí. No ale u nás sa mladý pán rozhodol, že asi fakt bude spať iba raz do dňa. Mňa potom z toho šľahne. Ved to je málo pre také malé bábo

martinex
17. feb 2010

eviq tak bud rada ze ti tak zaspava... ja by som brala radsej jeden spanok bez kriku,ako dva s hodinovym revom 😒

daniela33
17. feb 2010

mati, ja som prestala kojiť, aj ked mi srdce trhá, ale to už nemalo ani zmysel, málo mlieka, jej to nestačilo, v noci každú hodku bola hore, stále zavesená, teraz dávam um a je hore v noci každé tri hodky, tak to je oveľa lepšie. Ale cez den zaspáva len v kočiari alebo na rukách aj to s bojom a plačom, ale to od mala... už som si aj zvykla, aj ked sa stále chystám ju to odučiť, ale teraz jej tie zuby idú, tak to stále odkladám....

eviqa
17. feb 2010

marti, to som rada, ale ked je nevyspatý, tak je potom nevystatý a máme čo robiť vydržať s ním.

zuzujan
17. feb 2010

ahojte, mati cez den len na fitlopte, tiez niekedy s placom a kopanim....alebo uhojdat v kociari na balkone, ale uz mam tak rozhegany kocik ze az.....
my odmalicka zle zaspavame, aspon vecer sme zrusili fit loptu, ale musim ju aj 30 min drzat za ruku kym zaspi....

na tvojom mieste by som nerusila kojenie, ale skusila sa poradit ako to oducit, napriklad annag....ved ty mas mliecka dost, a zaprve je to najzdravsie a za druhe najlacnejsie mlieko 😉

eviqa
17. feb 2010

marti, zuzujan má pravdu s tým mliečkom. ale na druhej strane asi ani nie je jednoduché odnaučiť od prsníka. 😕

daniela33
17. feb 2010

veru mati, ak máš dosť mlieka, škoda by bola prestať kojiť, já už len biedne, tak preto ...

martinex
17. feb 2010

sak ja som chcela prestat kojit napriamo..mlieko by som si odsavala a davala mu flasu..lebo je to fakt na maslu... teraz som ho zase uspala na prse,ale uz som si nedovolila ho prelozit do postielky,tak som ho obstavala vankusmi a perinami,hadam nezahuci na zem ked sa zobudi 😉

eviqa
17. feb 2010

marti, nemal by. Náš sa takto hrá na posteli, poobkladám posteľ perinami a vankúšmi a je to 😉

martinex
17. feb 2010

eviq hej,len ten nas uz lozi,hadze sa dopredu ked je na styroch... sak co, postel neni vysoko,aspon si to zapamata 😀

lely29
17. feb 2010

Matka mne tiez zaspi len na prse a spáva v rohu sedačky obložená vankúšmi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre