Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
21. feb 2010

aj aj iba mliečni nestlé a tie sú bez lepku....

lizatko1009
21. feb 2010

a ja ked davam danano a ovocnu tak tam je? aj v susienkach? aj v piskotach co su od 6m?

perla200
21. feb 2010

jaj ale dávala si nemliečne že si dobre pamätam?

no bagaja tak možno sestru poznam.....lebo ja som bola celú výšku velka dobrovolníčka....robila som pre nich aj fundraising a strávila vlastne s úsmevákmi jedno z najkrajších období života a kamaratov na celý život🙂

perla200
21. feb 2010

baby a nestáva sa občas vašim detúrencom, že ich akoby strasie od zimy ale sme vnútri a ju občas zatrasie.....ako neviem či to mam riesit?

martinex
21. feb 2010

ano davala som,ale skusila som mliecnu vzorku a v pohode... a kedze to aj tak zarabam s UM tak je to jedno...

no idem ja off,mm som uz stiahla hru,tak sa ide hrat...tak pekny vecer a bru noc 😉

babulka123
21. feb 2010

perla.. vacsinou to robia deticky ked cikaju... ja som to odpozorovala u kamoskynej malej a ninka to tiez robi.. heheheheh tebe sa to nestava na WC?

bagaja
21. feb 2010

perla ona to robí len nejaké 3-4 roky tak neviem .....ale tiež sa riadne angažuje....

lizatko a piškoty majú najviac lepku, tie by som vôbec nedávala

perla200
21. feb 2010

ako babul že by som sa pri cikaní triasla??🙂))))))))))) nie, mne sa stáva inokedy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaj tak to sa nepozname ja som už 6 rokov z vysokej preč...kriste som asi stará mrochta už 😒

piškoty v žiadnom prípade do 7 mesiaca....

babulka123
21. feb 2010

perla.. no pekne..hehehe tak ale na to ma simonka este caj aj ked .. co ty vies ako ma tu plienku hehehehehehehehehehehehehehehhe

ale nie ale moze sa stat ze ju strasie z toho ze cikala je to normalne..

perla200
21. feb 2010

viem babulka...už som sa to tu dočítala....bože čo by sme robili bez internetu? ja neviem🙂)))))))))))ň

babulka123
21. feb 2010

a nema na to caj ale CAS.. hehehehe

perla200
21. feb 2010

ved čaj ako čas🙂)))))))))))))))))))))))))))) ktovie na čo ty myslíš🙂

bagaja
21. feb 2010

jooj baby idem ja bo potom dnešnom páde som dajaká otrasená a dokonca ked som sa odmalovala tak som zistila že mám normálne monokel na viečku 😠 no poviem vám to taký pád som mala naposledy na snowborde a to je už pár rôčkov dozadu....asi starnem ked už ani padať na lyžiach neviem 😉

dobrú noc...

livia1
21. feb 2010

Ahojte maminy

čitam že sa bavíte o vyrobkoch bez lepku. Chcem sa spýtať tie kukuričné chrumky čo predávajú v jednote su tiež bez lepku? A my kupujeme len nestlé banánovú čo sa zarába s vodou, asi mliečnu. Tá Kubkovi chutí najviac. A keksiky som kupila od 6+ Sunarka. Tie su asi chuťovo najlepšie.

uankab
21. feb 2010

ahojte, je tu este niekto v takomto case? 😉 .. hlasim sa po dlhsej dobe a mame kooopec noviniek 😉
Magdalenka sa uz pretaca z chrbatika na brusko jedna radost, uz ani v noci nechce spinkat na chrbatiku, vzdy sa mi pretoci... papame kazde 3 hodiny 😝 , za necele 2 tyzdne budeme mat 6mesiacov, tak potom zacneme uz aj my s prikrmami... a uz mame prvy zubok 😉 ... neviem sice ci sa mam tesit, alebo nie, uvidim ked bude vacsi, snad ma nebude hryst...

vy nejako umyvate tie zubky, ci zatial nie?

no a stale drzim tu hypo-alergennu dietu a neviem co mam jest, hlavne sladke mi velmi chyba 😝 .. ale ekzemik sa zlepsuje, som fakt zvedava ze z coho to je, zatial mam podozrenie na mliecne, ale zrejme toho bude viac 😖 ... celiakiu ani nespominajte, mame 2 pripady v rodine 🙄

lizatko1009
21. feb 2010

ale ved som nasla piskoty take detske a napisane tam je od 6m, lebo tie co su opavia a ine su od 3rokoch.

livia aj my ficime na tych sunarka keksikoch, vzdy ked mu nasuchaj jablko a je kysle nadrvim mu tie keksiky a je uz sladsie.

babulka123
21. feb 2010

uan. paraaada.. ste sikovnicky..

livi , tie kukuricne su bez lepku ale pozor na to aby neboli solene.. lebo ja som nesolene zatial nezohnala a tak kupujem v bio obchode ryzove.. tie su nesolene..

a sunarka je s lepkom.. a s cukrom .. ale dobreee su .. heheh

perla200
21. feb 2010

livia - tam je že vraj kukurica a to je alergén....tak mit o povedal nas doktor....

livia1
21. feb 2010

Uankab gratulujem k zubčeku. Mizatial ani chýru ani slychu po zubkoch aj ked teda dasienka má navreté už asi 2 mesiace.

A zabudla som Kubko už týžden spí v noci na brušku. Skoro som zinfarktovala, ked som sa v pondelok ráno zobudilaa on spinkal na brušku. Hned som ho pretočila na chrbátik, ale mladý pán sa vrátil na svoju polohu. No a tak som ho už musela nechať, hádam nebudem celúnoc sediet pri nom a čakat kedy sa pretočí na bruškoaby som ho vrátila spat. Už ked sa sám pretočil tak sa bude vediet otočit aj spat ked mu tak nebude dobre. Aspon si myslím

babulka123
21. feb 2010

kukurica nieje alergen urcite .. ...

lizatko sak ano mozu byt od 6 mesiacov.. ale je na tebe od kedy chces davat lepok.. to je tvoje rozhodnutie..

perla200
21. feb 2010

babulka - opýtaj sa môjho pediatra....aj mne to bolo divné...ale JE alergén:(

livia1
21. feb 2010

No zatial sa Kubko s tých kukuričných nevysipal, tak asi na ne alergiu mat nebude. A keksíky žmoli v pose o106. Ked mu ich dám do ruky tak može mat aj pršiplášť na sebe po spapaní ho musím prezliect lebo ich má až za ušami.

A z ovocia sme zatial skusili banán ale ten mu moc nechutil. Na zajtzra sa chystám na jablčko, uvidíme aké bude a možno skusime aj tie sunarka keksíky dat do toho.

bagaja
21. feb 2010

no a sunarka má lepok a tie chrumky by som tiež radšej riešila tie ryžové ako babul píše....

perla a ty poznáš Kuffu?

livia1
21. feb 2010

Babul zatial som nesolené nezohnala

babulka123
21. feb 2010

perla. no neviem .. je to divne..

livi sak to .. viem ze maju nejake mega baliky a tie su nesolene ale tie ryzove su ok, splnia ucel { ninka je strasne dolezita lebo papa dospelacku vec.. } a to je hlavne.. heheheheh
obcas jej to dam rozpustit do ovocia...

perla200
21. feb 2010

jasné maroška? kriste ked som ho prvýkrát videla bagaja - tak som narazila hlavou do dverí čo som ostala v nemom úžase.....teda chlap ako sa povie🙂)))))) ale ja som nevedela že je knaz tak som hádzala po nom oči a potom som zistila ked mal omšu že aha ...pán farár🙂

babulka123
21. feb 2010

a hhlavne sa nebojim ze by jej to nejako zabehlo lebo sa to same rozpusti v puse.. je to lepsie ako keksiky, ale s tym ze muuuusiii potom babatko dostat pit lebo tieto chrumky vraj dehydratuju.. treba na to davat pozor.

uankab
21. feb 2010

dakujeme 😉
livi nemas co zavidiet, momentalne je doost umrncana, casto sa budievala s velkymi narekmi, trosku ma zvysenu teplotu... poobede velmi malo spava posledne dni, vzdy sa zobudi s placom a uz nevie zaspat, tak ju ukladat spat uz vecer o 6... noci az na to kojenie su uz teraz lepsie...
citala som, ze ak sa babatko uz same otaca na brusko, tak uz neplati to ze ma spinkat na chrbatiku... tak ja to neriesim, ked jej je tak lespie.. este jej pomozem vytiahnut rucicku z pod tela, obcas si ju tam necha a potom sa budi na to ze jej strpla..

kukurica urcite alergen nie je, podobne ako ryza... najagresivnejsi je klasicky psenicny lepok, menej agresivnejsi je napr. lepok z tvrdenej psenice (napr. kuskus), raz, jacmen - skratka ine obilniny... ale som mudra, vsak? 😀

bagaja
21. feb 2010

perla paráda...no ja ho poznám skôr po pracovnej stránke.....ale segra chodí na jeho prednášky, .....a tak

uanka a si mudra, ale to je pre nás prospešné 😉
no už fakt idem

livia1
21. feb 2010

Uankab nezávidím ved raz mu tie zubky vylezú. Aj Maťkovi prvý vyliezol ked mal 9 mesiacov,tak ešte máme čas. 😀

S tou ručičkou mu občas pomožem aj jaked sa v noci zobudím a vidím že ju ma pod sebou. aj švagriná mivravela že aby som ho nepretráčala spat ked sa pretočí už sám. Ved nemám prvé dieta ale už si to nepamatám aké to bolo pri Maťkovi, strašne vela vecí som zabudla
😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre