Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
23. feb 2010

leri ok 😉

babul hezky,tak sa tesim...
no skusit mozem,za to nic nedam 😉

idem k tv,paaa

lulu73
23. feb 2010

ja mam najlepsi recept ako nemat hrcky v kasicke....nejest kasicky 🙂

vtipne vsak? 🙂 to u nas tak fici...Emma ani vidiet...ziadnu kasu, ziadne mlieko....dr. mi dnes povedala, ze ved je malicka ale nie je sprosta, ona chce iba vase mliecko a teraz sa dokonca preferuje nejaky svajciarsky model, kojit do dvoch rokov...tak som tam prevratila ocami tak, ze som myslela ze sa mi nevratia naspat 🙂 vybavene, kojim dalej

babulka123
23. feb 2010

lulu.. do 2 rokov.. no pekne..

lulu73
23. feb 2010

babul....no považ

leri
23. feb 2010

lulu, alex je teda riadne sprosty, ten zje vsetko 😀 aj kasu, hlavne ze ma co preglgat 😀 😀 😀

babulka123
23. feb 2010

noo neopovazim .. hehehe

nie v zlom .. ja verim ze kojenie je to naj co mozes dat babatku ale 2 roky mi pride prehnane.. ale to je moj osobny nazor..

lulu73
23. feb 2010

leri.... 😀

lizatko...ockovali nas dnes posledny krat a robilo sa to na 3x...neviem uz co to stalo...su dva druhy bud sa ockuje 2x alebo 3x, ale cena vychadza v konecnom dosledku rovnako....a podava sa to ustne, nepicha sa.....ja som sa pre to rozhodla lebo mojej sestry dcerka mala rotavirus a stacilo mi ked sme to zazivali cela rodina ☹

lulu73
23. feb 2010

babul...to je aj moj nazor!!!!

lizatko1009
23. feb 2010

lulu hej to viem, ze ustne a mala ma teraz hnacky? a ked ho dam proti rotavirusom zaockovat uz to nedostane? ci to len zmierni riziko?

blazka24
23. feb 2010

tak vidím že zase som prišla neskoro a kecám, kecám ale sama so sebou, my nespíme, spustili sme paľbu do plienok tak som ho chudáka prebrala v kúpeľke 😒

lulu73
23. feb 2010

lizatko...nema hnacky, iba bola taka nekludna..ani teplotu nemala, takze to asi bola iba nahoda a nie reakcia na ockovaciu vakcinu
nedostane infekciu, ale nepokryva to vsetko...skus si to vygooglit, tam sa dozvies uplne vsetko o tom ockovani

karin.
24. feb 2010

Dobré ránko 😉

my sme mali noc úplne super len 1x hore. Ráno už vykrikoval z postieľky o 6:30 teraz sa trochu zabávame aby som ho nejako unavila a o cca 9:00 ideme ešte na hoďku spať..

Musím vás dočítať lebo neviem čo je nové...

martinex
24. feb 2010

ahojte,

u nas celkom ok,spali sme do 7mej,ale aj tak by som este aspon hodku potiahla 😉

karin.
24. feb 2010

tak som vás práve dočítala..

iba k tomu kojeniu, lulu vôbec nezávidím, mám kámošku a jej dievčatko bude mať v júni 2 roky - ona ju ešte stále kojí ale čo je najhoršie, má už strašne málo mliečka, malej to nestačí ale pritom malá nechce nič iné jesť len jej mlieko, kámoška je už z toho zúfalá, nevie nabrať odvahu a ani spôsob ako ju prestať kojiť. A to tu nepíšem o tom že strašne málo priberá - toto je podľa môjho názoru nezdravý jav. Čím má dieťa viac rozumu a viac si veci uvedomuje tým sa mu všetko ťažšie vysvetľuje.
Tak len toľko....

deina2005
24. feb 2010

ahojte baby ja uz asi umieram teploty mam stale a uz stracam aj mlieko.som hotova bola som vcera u doktora a ani ma nevysetril dal mi nurofen stopgrip a to pri kojeni sa brat nesmie.teploty od stvrtka 38-39,3 uz som hotova nevladzem.uz som si zohnala cislo na sanitku aby prisiel doktor lebo niesom schopna uz ani chodit

bagaja
24. feb 2010

ránko

Deina preboha ved to už není týžden čo máš také vysoké teploty? a berieš nejaké antibiotiká? a čo na to dr.?

A včera sme boli u segry, len som zachytila že tu riešite kaše a mne ta nestle tiež hrudkuje ale Hami nie čiže ostanem pri Hami 😉

A my ideme na Tesco útok dnes....aj pre malú aj pre mamu 😅

deina2005
24. feb 2010

bola som v nedelu na poho.doktora skor zaujimalo preco mam v nose nausnicu.vcera som bola u svojho a ten sa z kresla ani nehol.mam nejake penicilinove atb ale nejak nezaberaju mala som z nich krce.4 dni som nic nejedla ledva vodu vypijem.chodim jak matoha.mala som take teploty ze som nemohla vobec z hlavou pohnut.no vraj je to viroza a mam to pretrpiet.to su slova doktorou.ale to trapenie je premna uz dlhe.potrebujem fungovat

bagaja
24. feb 2010

Deiny no tak to sa ani mne nezdá že takto dlho....to je tá kvalita nášho zdravotníctva 😠 Tak nič vajca do ruky a znížuj teploty...len a by to deti nechytili....veľa zdravíčka

perla200
24. feb 2010

bože deina...zavolaj si fakt asi sanitku.....preboha:((((

no moja raz doktorka ma tiež nechala tak, že som mala virozu...a chodila som do práce, vydržala som 3 mesiace...a stale mi bolo zle, ale nemala som horúčky nasstastie a potom lahla a nevstala....a zápal plúc...tri týždne som ležala v posteli a myslela že umieram.... po 3 týždnoch sa mi vôbec nepolavilo....ty kokso...ale potom som isla na plúcne a doktor skoro vyskočil zo stoličky že kde som a to som už mala na plúcach nejaké ryhy či čo:((((

drž sa moja

martinex
24. feb 2010

deina toto je uz sila.... moja,zalahni ak sa ti len trochu da,studene obklady a zavolaj si radsej sanitku

eviqa
24. feb 2010

pekné ránko, tak my sme spali do trištvrť na sedem a teraz už zasa spíme. Chvalabohu.

deina, skoré uzdravenie, zavolaj si radšej sanitku, tie teploty máš nejako dlho a vajíčka naozaj pomáhajú

no a kašičky, tak my máme nestlé a hami. A v pohode.

babulka123
24. feb 2010

ahojte.. Deina.. daj vediet ako si dopadla.. ale veeelmi drzim palce.. cmuuk

my sme dnes boli od 3-4 hore, potom sa zobudila o 6 ale este som to uhrala do pol 8, takze pohoda..
teraz ideme von, nech si troska pospi..

martinex
24. feb 2010

my sme prave vstali,moc tomu spanku nedal,ale apson nieco... ja som si stihla zatial zacvicit 😉

martinex
24. feb 2010

babul, prisiel ti uz rodicak za januar? lebo mne stale nie,pricom rozhodnutie ze mi ho priznavaju mi prislo 😠

eviqa
24. feb 2010

marti, ani ja ešte stále nemám rodičák. Tak neviem kedy. Mne sa zdá, že to vyplávajú mesiac pozadu. 😕

perla200
24. feb 2010

marti a to ma príst spätne aj za január že?

martinex
24. feb 2010

eviq sak ano,je februar a za januar by mi mal prist...ale furt nic

eviqa
24. feb 2010

marti, jéjda, fakt. Však aj mne v januári skončila materská. aha, tak neviem. Idem ešte raz kuknúť do výpisov, žeby som prehliadla?

eviqa
24. feb 2010

marti, no kukla som. 17.2. mi prišlo z UP 277,99 eur. Tak to asi bude to spolu s rodinnými, či ako to vlastne je?

martinex
24. feb 2010

eviq vidis... to moze byt rodicak + zbytkove dni materskej,ak si nejake mala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre