Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
3. mar 2010

egy ale jogurty uz mozu nie:???
a vdaka za info..

uankab
3. mar 2010

to veru su perla... a ked si pomyslim ze sa k tomu mozno pridruzi este aj BKM, na ktoru mam podozrenie, tak sa mi chce plakat... ved vajce a mlieko je zaklad vacsiny potravin... a ktovie co este ine... 🙄

lizatko1009
3. mar 2010

babul ninke gratulujeme k 7m 😵 a my uz mame velke horne zubky, niekedy odfotim a nic nerobi, len s nimi skripe

babulka123
3. mar 2010

jeeej velmi pekne dakujem za ninku.. dnes bola ako anjelik..

a zubky stale nikde ale dostava uz nurofen od bolesti, 1ml, dnes som jej dala aj virbucol lebo uz bola mrzuta a podla mna keby vedela ako tak si vytrnhne dasna..

idem si lahnut .. cmuuuk

inak asi do soboty ostavam v BA takze len aby ste vedeli preco som tak malo tu.. ale neustale na vas myslim a posielam cmuuuk velikansky

iveta6384
3. mar 2010

Uanka nie my sme to apostillovane mali, ale apostille im nestacil ani to ze to bolo vydane australskou ambasadou v irsku. Ked sa chce zenit na svk tak to musi byt len a len original z australie (kde samozrejme nemoze letiet teraz) alebo to musi byt z viedne. Pretoze aj ked niekto zo slovenska ziada o viza tak to ide cez Vieden. Tak som zvedava co bude s mojimi vizami, lebo mi ziadame cez Londyn. Vsetko sme im uz poslali zaplatili za viza 1100 euro + prehliadky u doktorov 280 euro, tak cakam ci to dostanem. Dufam, ze mi teraz nepovedia, ze to musim vybavovat vo Viedni este aj tie viza. NO ale tetulky na matrike s ktorymi som volala 3 krat a 2 krat tam bola osobne to s prepacenim kravy mohli povedat. Zbytocne peniaze a zabity cas. No nic nezabijem sa hadam, hlavne ze sme zdravi.

egyptanka
3. mar 2010

babul, jasne biele sa mozu 🙂

leri
3. mar 2010

my stale nic........ziadny zub, ani nie je nejako extremne nervozny, takze v najblizsiej dobe necakam ani........hlavne ze mu dasna navreli uz v 6 tyzdnoch..........aspon ma nema cim hryzt 😀
uankab, moze sa to tak rychlo prejavit? to je brutalne taka reakcia.......dufam, ze ostanete pri zltku a ostatne bude zvladat v pohode....... dobre ze si sa na tu dietu dala, lebo toto by ma urcite nenapadlo

lizatko1009
3. mar 2010

boze, ked malemu isli horne uby, uplne mal hore take navrete bombule az do krvy.

wenka
3. mar 2010

ahojteee..
čítam, len sa nestíham zapájať.. tiež ma straší 31.3. tak makám i po nociach.. 😒

KE - bol niekto v pondelok cvičiť? ja som predýchavala víkend.. Maťko mal meniny, tak v sobotu boli naši, v nedeľu svokrovci, papierovej roboty tiež vyše hlavy, hlavne že drahý stíhal olympiádu i svoj futbal, vrrrrr...

čo sa týka kočíkov, my máme Jane, zatiaľ sme veľmi spokojní, tak dúfam, že ani športová verzia nesklame. Zatiaľ sme v pohode v hlbokom alebo autosedačke.

uanka - k tej diéte máš nejaký rozpis, kedy čo môžeš pridávať? aj ja by som chcela také niečo skúsiť, lebo Maťkovi sa to stále vracia a ja neviem z čoho..

uankab
3. mar 2010

my uz mame 2 zubky... teda druhy sa teraz tlaci von, tak uz posledne dva tyzdne poriadne nespime...
leri, tou reakciu som bola prekvapena aj ja, bolo to fakt do hodiny odkedy som ju nakojila... tiez by ma nenapadlo ze aj vajicko a tym padom aj kuracie maso, pretoze to obsahuje rovnaky enzym ako je vo vajicku... ja len dufam, ze z toho vyrastie... aj ked ta dieta mi dobre lezie na nervy, ved skoro nic nemozem jest 😖
ivet, joj nasi uradnici 😠

leri
3. mar 2010

ja si ani neviem predstavit takto dietovat..........boze, umrela by som bez syru 😀

iveta6384
3. mar 2010

Babulka vsetko naj Ninke
Uan aj Magdalenke k zajtrajsej 6. Uan to ma mrzi s tym exemom. Dufam, ze nebude alergicka na vela veci a co je to BKM?

uankab
3. mar 2010

ten som uz nejedla tri mesiace !!!! a to som na nom zavslacila, ked som bola tehotna...

perla200
3. mar 2010

no uankab - ja sama mam intoleranciu laktozy....mala ju ma tiež....resp. mala testy boli negatívne, problémy ostávajú....a ked si predstavím ako ju to bude obmedzovat....resp. skúsim povedat dr.že ked bude mat rok chcem ist este raz na testy, hoci neviem či to ma vyznam....nam robili aj na BKM ale tie sme mali nastastie v poriadku....
je otras ako vsetko musím studovat kde čo je....ako jej dám stiepenú laktozu napr. v bebe H.A a ako ju bolí brucho.... som z toho nestastná takže uplne viem ako sa cítis

BKM - bielkovina kravského mlieka

uankab
3. mar 2010

perla 😖 ... ja som s nou na ziadnych testoch nebola, momentalne to zistujeme cez tu dietu, pride mi to schodnejsia cesta... aspon na teraz, neviem si predstavit ze by ju tak tyrali... a aspon co som ja citala, tie testy z krvi su tusim do roka ci dvoch nepresne...
ivet, dakujeme 😵
idem uz hajat, papa

uankab
3. mar 2010

wenka, mam presny rozpis co sa moze jest a co nie... ak chces, napis mi do IP, dam ti kontakt na jednu babu (doktorku) s ktorou ohladom toho komunikujem... princip diety je ten, ze najskor 3tyzdne jes iba vybrane nealergenne potraviny aby sa telo vycistilo - teda v pripade ak ho stale kojis a potom zacnes pridavat alergeny..
co sa tyka postupneho zavadzania do stravy, tak to teraz zaciname (dnes bol teda prvy den), tak to urcuje ona podla okolnosti...

eviqa
4. mar 2010

pekné ránko, tak my sme stále bez zubov, ale už ma to riadne začína štvať 😠

uan, všetko naj. magdalénke k výmesačiu a nech vás ten exém prestane čo najskôr trápiť

babulka, aj ninke všetko naj k včerajšiemu výročiu

ivi, tak snád to dotiahnete s tou svadbou do šťastného konca a potom až naveky 😉 tie úrady ako čítam sú katastrofálne asi všade na svete

eviqa
4. mar 2010

amy, a tá odsávačka, ja neviem porovnať s tou na vysávač, ale som s ňou spokojná. Je jasné, že baterky nevytiahnu tak, ako vysávač neviem s akým príkonom.

eviqa
4. mar 2010

no tak toto tu teda nepatrilo, sorry 😒

zuzkamilko
4. mar 2010

ranko,
nasa noc des a hroza-neviem,ci je to zubkami alebo niecim inym,ale riadne mi trieska v hlave 😖 😖 😖
detickam v vymesaciam vsetko naj naj naj 🙂

z.vrablova
4. mar 2010

Pekne ranko...
Uan... vsetko naj Magdalenke k polrocku... a tiez vam prajem, aby ten vajecny zltok bol to jedine, co vas trapi...
Nasa princezna dnes prespala celu noc, teda od 20.00 do 7.00... ze aka parada... normalne som rozmyslala, ci som ju v noci krmila... mm urcite nie, kedze tento tyzden robi na 6.00.
Ja som sa vcera snazila vybavit rodicak, ale kym nebudu papire zo Skotska, nepohnem sa... teta mi ani info nevedela podat... ze kym nebude potvrdenie od zamestnavatela od kedy do kedy som pracovala, tak mi nevie ani povedat, ci mam narok na rodicak... 😒 katastrofa tie urady... Ivet, dokonale chapem, hlavne vela sil... a neuvazovali ste, ze sa vezmete v Australii?? /myslim na urade/... ved oficko moze byt na SVK, ale ci to nebude jednoduchsie.

martinex
4. mar 2010

ahojte...

ivet pevne nervy prajem a dufam,ze sa vam to podari vybavit. rada by som ti pomohla,ale mam "konexie" len na nemeckej a americkej ambasade v BA ☹

detickam vsetko naj k vymesaciam 😉

my ideme o hodku do BA na kozne a potom trosku pokocikovat s kamoskami,tak vecer sa ozvem. Dufam ze kozne dopadne dobre,som zvedava co povedia na ten flak na zadocku co ma Dadik 😒

facovka
4. mar 2010

dobre ranko,nestiham ani zit,nejake mega zmeny a novinky???? my mame cerstvu,mame prvy zubok 😉 dnes pekne tukla lyzicka a druhy sa derie uz von.... 😉

karin.
4. mar 2010

dobré ránko,

Adamko má dnes 7. mesiačikov, sa teším...

Uan - Magdalénke všetko naj k 6. mesiačikom

Ivet - držím palce aby to nakoniec všetko dobre dopadlo

martinex
4. mar 2010

fac super! gratulujem...

karin gratulujem 😉

z.vrablova
4. mar 2010

Karin gratulujeme Adamkovi 🙂

sisulka7
4. mar 2010

facovka gratulujeme k zubku, u nas to vobec na zuby nevyzera, ale nechybaju nam bezsenne noci 🙂 Ale myslim, ze pride aj na psa mraz 🙂 no zatial este nie.
Kristinka sa tuto noc budila s hroznym placom, neviem, ci sa jej nieco snivalo alebo co to bolo.
A vcera som bola u doktora, tak sme sa rozhodli vysadit antikoncepciu, ze co to urobi, ale nic nenormalne na mne nenasiel, ale tiez sa mu zdalo to krvacanie uz dlhe. A este mi dal nejake lieky na zastavenie krvacania. Tak uvidime.

martinex
4. mar 2010

jajkar pozeras telerano? 😀

jajkar
4. mar 2010

a to si ako uhádla ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre