Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
10. mar 2010

marti čakaj moja - ešte nie je koniec dňa 😉

martinex
10. mar 2010

blazka ok 😉

blazka24
10. mar 2010

hlásim úspech, dala som do kaše ovocnej výživu a malý spapal, konečne sme niečo dosiahli - inak ovocie ee jesť 😔

martinex
10. mar 2010

blazka super,si ho okabatila 😀

mne maly spi,ale teda tie zuby nam davaju zabrat ☹ a ta teplota ma stve, som zvedava co bude vecer, ale asi mu supnem paralen jeden

lely29
10. mar 2010

Ahojte kocky!Matka mne mala Laura tiez tri dni hnačky a horúčku tak najviac mala 38,4 a ked skončili zub bol von.Ja som dávala tiez nurofen.Uz aby boli zuby von😅

martinex
10. mar 2010

lely no mi hovor.... prve dva zuby isli bez problemov len bol nervny, a teraz toto... tak hadam coskoro vylezie, nech mam zase moje krasne mile babo spat 😀

lely29
10. mar 2010

Matka uz sa vozíte v novom kočíku?Aj ja som objednala casualplay s4 ale este nam neprišiel.Si spokojna s nim?A uvidis ze zlaté babo bude zase spät.

martinex
10. mar 2010

lely jasne, graco vo velkom fici a som velmi spokojna 🙂 jedine minus u mna ma za to, ze nema nafukovacie kolesa,ale tak da sa to prezit 😉
kupovala si novy? ci pouzivany?

lely29
10. mar 2010

Novy lebo použité boli take drahé ze až.Ja som si ho objednala z Poľska za 320 eur.Ja som tie nafukovacie kolesá ocenila hlavne v snehu.

martinex
10. mar 2010

sak prave v snehu a na nerovnom terene,lebo tieto plastaky dost hrkocu na moj vkus.. ale sak to si zvyknem...

lely29
10. mar 2010

Jasné to je len sila zvyku.Na tom mojom su nafukovacie teda asi...

z.vrablova
10. mar 2010

AHojte... tak my sme spat od nasich... mala ma novu zabavku... naucila sa plut, ale tak, ze to robi v kuse... dnes v autobuse v kociari.... tak stare tetky pohorsene, ze ake nevychovane dieta...
A pisali mi z prace byvalej, ze mi zvysilo 6 dni dovolenky, tak mi ju v piatok poslu preplatenu na ucet... tolka radost... hehe... tak vytesujeme... bude na vylet do Viedne v aprili, ak zvysi, kedze o par dni robim oslavu mojej 30tky... 😒
Ideme kupkat, zastavim sa este na kus reci, ked malu ulozim...

babulka123
10. mar 2010

ahojte, no ja ako tak upratane, poobede som sa vyprdla na upratovanie a spala som s ninkou 2 hod.. ze aka parada.. takze teraz ju ulozim a budem mat aj na vas troska casu..
pridem.. cmuuuk

martinex
10. mar 2010

zuzi no mala je sikovna a tetky nech sa pohorsuju 😉

babul no pekne... ja som vydrhla cely dom,kym dado spal...aspon ze to, ze pospal cez den..

inak uz zase spi,pekne sme si dali cipok (mal teplotu 37,3 ☹ ) kasu, gel na zubky a krasne zaspal...

babulka123
10. mar 2010

matka u nas podobne.. len som zabudla odmerat teplotu..
mlieko { ako inak po tazkom boji} gel , dudel a spinka..

martinex
10. mar 2010

moja poviem ti, ze dnes mam fakt dost 😒 dufam,ze to bude rychlo za nami

babulka123
10. mar 2010

noooo este nejakych 18 zubov a v podstate ano..
ale verim ti .. ja zajtra idem k sestre lebo takato umrncana.. lepsie ked sme na nu 2 heheheh

babulka123
10. mar 2010

baby ja som taka rada ze mam sestru na materskej .. to je taka parada..
aspon mozem niekam vypadnut..

martinex
10. mar 2010

babul tesim sa s tebou,ze sa mas s kym zabavit 🙂 ja si preto spravim druhe babo,aby som nemala casu sa zamyslat nad takymi vecami 😀

babulka123
10. mar 2010

aha.. heehehheh .. dobry postup.. nebooj aj k vam potom budeme chodit..
ale teraz je to vazne o hubu.. snad ked vylezu tieto tak bude apson na chvilku pokoj..

babulka123
10. mar 2010

baby ako sa vola ten obchod v raci pre deti co teraz otvorili? nejaka stranka je na to ?

martinex
10. mar 2010
blazka24
10. mar 2010

ahojte babule...........marti, babul súcitím mám to doma tiež, až na tú teplotu ale krik to vynahradí.........som deth a malý ešte nespí, reval v kúpeľke ako o život, dala som gel a reval ďalej, posadila som reval Ďalej, proste o hubu, na 10 minút zaspal kým som stihla spratať kúpeľku a už je zase hore.........aspoň že nereve ☹

babulka123
10. mar 2010

juuuj blazka.. asi nas teraz bude viac..
u nas tiez o placi.. a ruky a ruky.. uz ani lozenie ani chodenie.. no co uz . sak to prejde..
a okrem toho baby vraj v 8 mesiaci maju deticky nieco ako nejaku uskost, ze sa boja ze ked mama odide tak uz nepride,.. tak sa tesim ..

babulka123
10. mar 2010

idem si spravit nejaku veceru ale pridem

martinex
10. mar 2010

babul o uzkosti by som ti mohla hovorit 😀 aj na to aby som sa isla vycurat,potrebujem od neho povolenie 😠

a povedz co si si spravila jest, ja neviem co si spravit

babulka123
10. mar 2010

parky.. mnaaam

a ja to riesim choditkom.. hehehe zatial kym som na WC lebo inak kriiiik

martinex
10. mar 2010

nemam parky ☹ kua...

ani choditko 😒 jake som ja chudatko

perla200
10. mar 2010

no úzkost? to ako moja či malej? lebo ja chytám hysáky nie mala:(((( je este hore a stvornožkuje po hali....mna fakt drbne.... 😠

babulka123
10. mar 2010

perla.. no pekne.. hehehe

matka.. nebuuuuud smutna..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre