Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

leri
13. mar 2010

neviem ako vy, ale my musime vsetky tabulky a grafy mat v prilohach, takze strany mi to aj tak nenazenie

martinex
13. mar 2010

no my nastastie nie, preto ich tam davam 😀

babulka123
14. mar 2010

bre ranecko .. my sme od 6 hore.. uz nech sa zmeni cas.. aspon to tak nebude blbo zniet..
matka prepac ze som nedosla vecer ale mali sme navstevu a odisli az o 11.. ja som uz bola uplne mrtva lahla som do postele a dovi dopo, myslim ze aj keby sa ninka zobudila tak by som ju nepocula.. nastastie ta vstala az o 6 takze ako tak pohoda..

deina.. chuuuuda moje .. veeelmi jej drzim palce snad to bude uz lepsie.. 3 tt v nemocnici.. hlavne ze jej predtym hovorili ze je to ok.. veeeeeelmi na teba myslim....

ja idem dnes k nasim , musim dat este nejake veci okolo auta do poriadku tak nech sa tam nemusim trepat rano o 6... takze tam budem spat, no babka aj prababka aj dedko sa velmi tesia...

inak auticko chodi jedna radost, vcera som sa bola troska vytesakovat..

a ninka sa neskutocne rozlozila, beha po celom byte, smeje sa , je spokojna.. dufam ze nam svita na lepsie casy.. a tie neskutocne uplakane a ukricane uz nam uustupuju....

vsetkym vam posielam cmuuuk

paulusa
14. mar 2010

ahojte. tak tu dnes nik nie je. kazdy si uziva nedelu?
my sme hore od pol siedmej. doobeda sme mali 35 min. spanok a to je vsetko.
u nas snezi a snezi a snezi. poobede ideme k nasim, tak sa tesim- trochu vypadnut z domu.
prajem vam krasnu nedelu.
marti- dik za recept. 😉

bagaja
14. mar 2010

ahojky

no u nas peklo....malá včera ledva zaspala o polnoci ☹ v noci každu chvílu hore, nemohla dýchať cez nos...a ráno o pol 6 už definitívne hore....aspon teraz dala tri hodiny prerušované spánku tak je konečne trocha kludná...
večer ideme do kina tak dúfam že to babka zvládne ☹ ...no poviem vám kombinácia sople, kašel, zuby je hodná na psychiatriu...

tak užívajte úsmevy detičiek....a krásnu nedelu

perla200
14. mar 2010

bagaja ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ inak svätá pravda...my sme tak boli dva týždne a už som bola zrelá do kazajky....

aj my sme vstávali o pol 6 a to som čakala že po kúpaní zalomí hned a bude spat a spat...no nič ....ale musíme bezpodmienečne kúpit autosedačku....baby vy odkial ste kupovali z netu?

babulka123
14. mar 2010

perla.. nekupovala by som pouzitu autosedacku, nikdy nevies ci nebola burana...

ja som si prave uzila peklo.. celu cestu z BA do Pezinka mi revala v aute skoro ma slak trafil..
teraz ju idem skusit uspat tak uvidime...

leri
14. mar 2010

perli, ja som objednavala z www.biga.sk romer king plus , a je super, akurat si musim zvyknut na to ze musim stale mysliet na to v ktorom aute je a vadi mi ze tam stale sedi a neda sa dat do lahu, da sa polohovat, ale to je velky rozdiel oproti vajcu, bolo by to super keby bol alex hore a pozeral okolo, ale on stale zalomi hned ako sa pohne auto a chudacik potom spi po sediacky.......keby som mohla tak ho este aj rok necham vo vajci 🙂

martinex
14. mar 2010

ahojte...
tak my sme konecne malemu vymalovali izbu dneska, je to krasne 😉 este mm musi spravit podlahu a potom to zariadime,hadam cez vikend uz bude hotovo.

akurat mm s malym sli k svokrovcom, ja si idem spravit kafco a pustit sa opat do diplomovky,nech mam v utorok co konzultovat 😀

paulus neni za co 😉

leri
14. mar 2010

martinex.........ja mam 19 stran, trochu som s tym pohla.......este aspon 30 🙂 do toho utorku, mne tu alex pili usi, takze pokracujem zase az vecer ked zaspi.......ak sa prinutim ved do utorku mam este casu dost.......cely jeden den 😀

sisulka7
14. mar 2010

baby drzim palce s tymi diplomovkami, fuj, som rada, ze to mam za sebou. Sice som to robila s Kikou v brusku ale aspon som ju nemusela nahanat 🙂

martinex
14. mar 2010

leri ja som sa prave zasekla, musim napisat komenty k vysledkom vyskumu a nejak mam krizu a neprichadzaju mi ziadne myslienky 😠

sisul no, pamatam si ako si minuly rok statnicovala... ale sak co, uz to nejak doklepeme tych par mesiacov

bagaja
14. mar 2010

jooj baby fakt vám želám veľa síl k tej diplomke a dizertačkám.....ja som taká happy že už dva roky mám pokoj....

a houby pokoj pri malej 😎

a som nadžu...ná, lebo kino padlo, film začal skôr toš smola lebo sme nepočuli mobilyked nám volali kamoši, tak šli bez nás....a ja som sa tak tešila, lebo už som doma zavretá jak v base, trocha von som potrebovala, normálne mi je do plaču 😢

martinex
14. mar 2010

baga tak to je jak na potvoru... ale sak dajte malu babke jak bol plan a chodte s mm len tak do mesta, na kaficko, veceru, prejst sa..hm? 😉 spravite s romantiku a vecer mozno Petke surodenca 😀 😀 😀

bagaja
14. mar 2010

no mati aj sme chceli, ale moja mamka je daleko a v noci nechcem malú prenášať...a svokra býva pár blokov od nás, tak že ona nejde v takom počasí, ked nejdeme do kina.... 😠 😠 😠 😠 a potom ešte volala že či som sa urazila, že ona mi ju zoberie cez tt ked ju donesiem od 5-7 a to mi je na prd... 😠 😠 😠 no nadžu...ná som na mraky

martinex
14. mar 2010

baga tak inak... mm nech ide do obchodu, kupi flasu vina, vyhrabte si nejaky dobry film a spravte si romantiku doma... ja na dnes tak planujem,vino sice otvorene od vcera,ale tesim sa,vecer ide Liga vynimocnych 😉
inak svokra jaka "mila", skoro jak ta moja 😀

bagaja
14. mar 2010

mati presne tak aj je, práve je v obchode.....no musí mi to stačiť.....ale šak ked malá vyrastie tak bude u scvokry furt 😀

martinex
14. mar 2010

baga jasneee... teraz je to este take, no sak su malicky... ale jak budu trosku vacsi supnem maleho aj na vikend mame a nech s nim niekam vybehnu, pripadne pojdeme s mm na vikend prec my

perla200
14. mar 2010

bagaja ja by som rovno plakala....

babul - ja som nepísala že použitú ja som sa len pýtala kde ste objednávali...chcem novú samozrejme!

ja plánujem kukat flashdance - ja som to totiž este nevidela....

martinex
14. mar 2010

perla a to na com ide?

perla200
14. mar 2010

na doma....ved aj tak nič nejde, MM je v práci príde ráno tak čo budem....milenec je s rodinou🙂

z.vrablova
14. mar 2010

pekny vecer... ja som sa cez vikend neukazala... v piatok sme mali necakanu navstevu, a vcera a dnes sme lenosili... davam video na FB....
mm ma dnes nocnu, 1x, tak som zvedava, cim ma Kristinka v noci prekvapi...
Vcera som si pustila Avatar, tak som sa zrevala,... krasny filmik... normalne ma taketo filmy dokazu nabit... 🙂

martinex
14. mar 2010

no mne flash dance mm asi neschvali... a milenec?! hmm... na to mam este cas 😀 😀 😀

bagaja
14. mar 2010

perla🙂 a druhý milenec tiež? 😀

a flaschdance som ani ja nevidela celé žeby som si kuk....no už vidím mm ako súhlasi ale idem bo robi večeru mnam...

perla200
14. mar 2010

bagaja - druhého este nemam🙂))))))))))))))))))))))

ani MM by mi to neschválil keby bol doma....

leri
14. mar 2010

ja nemam doma...............takze mi ostava asi fakt ta diplomovka .........alebo ze by som nasla nieco ine???

perla200
14. mar 2010

leri nemas doma či nemas doma milenca?🙂

babulka123
14. mar 2010

ahojte,... no ja sa hlasim od nasich, ninka uz spi.. zas hviezdila. zaspala za 10 min, mamina normalne nechape.. heheheh

ja som dnes uplne vypluta, ninka uz naozaj neobsedi ani sek. des.. ale nevadi, hlavne ze je zdrava..

perla prepac, ja som asi nepochopila.. inak sestra ma tiez tu romer king plus a presne toto sa mi na nej nepaci ze sa neda polohovat.. sice u nas je to jedno lebo sak rucime celu cestu ale aspon keby nahodou chcela spat.. uvidime co bude, marek ide bud. tyzden do ciech na tu vystavu tak nieco popozera,.. videla som take co sa daju super polohovat ale ked nepoznam tu znacku tak sa troska bojim..

moje auticko je teraz este u kamarata v servise, lebo este bolo treba nieco dorobit, ale jazdi ako blazon.. dnes som bola sama v aute tak som sa troska vysantila.. heheh marek si to precita tak ma nakope a zobere mi kluce.. heheheh

leri
14. mar 2010

milenca mam stael v skrini schovateho ...........a tv doma nemam 😀
babuolka, ja som pozerala tie sedacky a vacsinou su take ze sa daju sice dat do oddychovej polohy, ale je to iba fakt mierne naklonene

babulka123
14. mar 2010

sak to .. aj som nasla take co sa daju viac vysunut takze by to mohlo stacit ale ... ako hovorim, je to taka znacka ze nic moc .. musim pokukat viac ohladne testov a potom sa rozhodnem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre