Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
31. mar 2010

ahojte,
babul , 😠 jooj nech je filipko ok.

evi , ked a dari tak sa dari.podla mna ak sa sprava ako zvycajne tak bude ok.

eviqa
31. mar 2010

fac, no aspoň v tom nie som sama. Aj my máme občas takú noc, že zavreté oči a mrnčí či plače či čo to vlastne za zvuk je
naše zuby, no comment. Asi mu dám vyrobiť klapačku 😀 minulý týždeň mal zdurené dasienka, každý deň som čakala, že bude zub a malý ked videl kovovú lyžičku, ani ústa neotvoril a furt nič. Zdurenie zmizlo a zuba nikde

martinex
31. mar 2010

ahojte...
u nas noc tiez trozna, stale sa budil a aj teraz je z toho taky nijaky....tak snad coskoro zase zaspinka,lebo sak v noci tomu moc nedal...takze aj ja som nedospata... a vonku to pocasie,krasne prsi...no uzasne 😠

babul filipkovi hadam nic nebude, chudatko malinke..a tvojej sestre vela sil, nech su co najskor doma a v poriadku

eviq ako bolo vcera na oslave dna ucitelov?

eviqa
31. mar 2010

marti, bolo super, sme pokecali, zasmiali sa, dobre mi to padlo. No a dnešný pád ma vrátil do tvrdej reality 😀

paulusa
31. mar 2010

dobre ranko. my noc v pohode- 1x papal.

este k vcerajsej vecernej teme, maly beha v capackach a ked ideme von tak botasky.
papame pekne v stolicke, niekedy v kociku a najradsej papa v pavuku- to cuvne a ked zbada lyzicku tak sa za nou rozbehne 😀

evi- aj mne minule padol na plav. podlahu a nemal zacervenanie na hlave, poplakal a bolo ok. to sa len zlakol.

lenka_66
31. mar 2010

evi, tak si si vyhodila z kopytka ? 😀

eviqa
31. mar 2010

leni, tak trochu, síce vyhazdovanie z kopýtka sa veľmi nekonalo, bola som autom, ale bolo super. Aj mm sa ma opýtal, ked som prišla o desiatej domov, že čo tak skoro. Zvykli sme niekedy na takých oslavách ťahať až do rána, do druhej, do tretej a občas aj dlhšie. Ale teraz to už nie je tá partia čo bola. 😢 Ale my zdravé jadro, hlavne ja na materskej, sme potiahli aspoň do tej poldesiatej

paulusa, dík za ukľudnenei

paulusa
31. mar 2010

a prave v TV hovorili o tarantule v orchidei- tak totalna blbost, lebo orchidee pestuju v sklenikoch, pavuk vydava zvuky ktore ludske ucho nepocuje a nemala by tam z coho zit- takze blbost.

lenka_66
31. mar 2010

pauplus presne , aj orchidea by mala znicene korienky a chcipla by .

bagaja
31. mar 2010

ránečko...

po dvoch krásnych nociach(iba krát hore) zase jedna otrasná noc, a o 6,15 už definoš, no proste aj vygrcaná rezanka vyzerá lepšie ako ja 😉

no šak to s tou tarantulou nedávalo zmysel...

jooj a mna čakajú dva dni bez mm a ešte k tomu veľký nákup aj s malou a nejde nám výťah, takže ako sa ja s tým nákupom a malou odtrepem na 8 poschodie netuším 😠

lulu73
31. mar 2010

facovka....emka vazi prosim pekne 6,2 kg a nosime 82-86 alebo tak ze je tam napisane 6-9 mesiacov

perla200
31. mar 2010

čaute...vidím noci bezsenné.... no nasa tak celkom ok, papali sme okolo polnoci a potom až o 6.h..kedže je MM doma tak som si dospala do 9.h....poslalal som ho na velký nákup chuda moje....tri listy zoznamu mal....no aj ja si myslím že tá orchidea je blbost, teraz im to nikto nebude kupovat....

bagaja - fasa nadavala by som celý den:(

perla200
31. mar 2010

jaj my nosíme č. 74....a je to v pohode...normalne ako ma od 6-9 mesiacov.....

martinex
31. mar 2010

my nosime 6-9 alebo 74.... takze tak akurat

lulu73
31. mar 2010

jaj, tak ja som sa asi úpomylila...ja ani neviem ake je to cislo, lebo vzdy tam je iba vek 6-9 mesiacov 🙂

lulu73
31. mar 2010

a o orchideii som vam pisala par stran dozadu, ze tento mail chodil uz pred cca 5 timi rokmi, ale odohravalo sa to v Baumaxe a nie v IKEA 🙂

lenka_66
31. mar 2010

lulu , aj ked kaxzdy cisluje inac .no my nosime 86 /92 takze emmka by sa stratila

bagaja
31. mar 2010

aj my tak nosíme...to nám je fajn,ale body máme aj menšie niektoré

a zazvonil mi niekto na zvonček, opýtam sa že ano? a že oprava výťahova a ja no konečne 😀 , ešte že som nevidela ten ksicht dotyčného, ale už nám fičí výťah tak sa teším 😉

lulu73
31. mar 2010

lenka...no ano, asi mame cislo 74...tak je to na pyzamku.....do vasho pyzamka by sa zmestili dve Emmky

a nakup jedla caka aj nas...mne sa taaaaak strasne nechce, mne sa ani premyslat nechce ze co varit a to zajtra pridu aj dievcata, cize varit by som mala ako spravna macocha...ci? 😎

lenka_66
31. mar 2010

baga , aspon jedno jupiiiiiiiiiiiiiiiii

lulu, varit????posli ich na jahody 😀

lulu73
31. mar 2010

lenka....to by boli o chvilu naspat....tesco je za rohom 😀

elian
31. mar 2010

Ahojte dievčatá, prosím o radu 🙂 ....môžem svojej 7 mesačnej dcére dať už biely jogurt ??? na príkrmoch sme už dva mesiace a nekojím....ďakujem 🙂

lenka_66
31. mar 2010

ale k mesiacikom , abo cerstve maso to nikde nemaju

lenka_66
31. mar 2010

elie , je to na tebe.niekto uz dava .mne vcera dr.ze az okolo 9mesiaca radsej.skus 1-2 lyzicky a uvidis

lenka_66
31. mar 2010

lulu,a coze si inkognito ???????????

lulu73
31. mar 2010

lenka....fiiiha a co ti ja viem? vymazali mi nasu rodinnu fotku ☹

perla200
31. mar 2010

no lulu aj ty si im prisla pod ruku🙂)))))) ako aj ja...... a akú ste mali noc lulu???

perla200
31. mar 2010

kua aj ja mam vymazanú fotku zase...ale tusím takto som krajšia

paulusa
31. mar 2010

to akoze dnes ide prsat cely den?
manzel dal vcera drobcovi za 3 lyz . jogurtu no a pozy hadzal uzasne na tvary. ale prezil to. 😀
baga, tak sup sup na nakup 😉

perla200
31. mar 2010

no asi ano paulusa...a to som chcela ist von ale ja nepôjdemlen mala pôjde na terasu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre