Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
18. apr 2010

perla popros fac, mozno ti posle... mi sme vcera este plnku dojedali s piskotmi 😀

martinex
18. apr 2010

baby ako mam zmensit video,lebo mi ho nechce na FB nahrat..ma 72 MB

facovka
18. apr 2010

marti neviem,ani mne to nechcelo nahrat tak som to vzdala 😖

babulka123
18. apr 2010

ahojte.. no matka ja len ziiiiram .. ta torta je uuuuzasna..

fac.. juuuj velmi mi to je luto.. chuda milinke.. nech mu to co najskor prejde.

my sme mali taky vselijaky vikedn, v sobotu sme boli u nasich lebo tatko mal narod. a meniny, takze aspon som nemusela varit, vynikajucu svieckovu sme mali..
dnes sme boli doma ale marek musel doobeda vrtat, tak som bola s ninkou vonku , a po obednom spanku sme isli do BA... vecer sa estte troska vybehala vonku a zaspala o pol 9.. inak predoslu noc sme po dlhej dobe spali do 8 do 6 rano.. takze uplne happy, aj ked ja som isla spat asi o 1 lebo tu boli kamarati.. takze tak..

inak pohoda, ninka je svetova, uz nebyva klop klop klop az taka upistana takze je to fajn, az na vecerne zaspavnie.. baby to ste nevideli co robi v tej postielke.. original sa stavia na hlavu, potom naprvavo, potom nalavo a dookola.. neviem ci ju davam spat moc unavenu alebo malo.. no horor.. stracam obcas nervy pri uspavani.. nepomaha ani spievanie, ani hladkanie.. ale sak aj to sa zlepsi..

co sa tyka nocnika, tak robime pokroky, akonahle ju tam posadim tak do 5 sek sa kraaasne vycika.. zatvari sa ako velkacka, normalne sa puci akoze tlaci .. a potom usmev od ucha po ucho.. takze asi uz vie co tam ma robit..
takze postupne budeme zvysovat intenzitu sedavania na nocniku, zatial byva len pred a po spanku.. uvidime co z toho nakoniec vznikne..

idem do hajan, snad sa mi zajtra viac podari si vas popozerat.. cmuuk

facovka
19. apr 2010

no haloo, my noc suuuper,na to aky je cez den uboleny a ufnukany.....spinkal od 20h do 1h trochen povymyslal a potom o pol4papal a spinkal do 6 a defin, hore tak parada 🙂 teraz trochen fnuka, inak ok, bolo aj horsie,a cakam aj horsie 😒

perla200
19. apr 2010

ahojte....aj my noc ok....
facovka - super....tak možno sa mu trosku ulavilo.... 🙂

facovka
19. apr 2010

no to teraz bude striedavo oblacnoo kym nevyjde ten hnusak zub, ach jo...to este potrva mne sa vobec nezda zdola ze uz sa chysta,len ta hrca na dasienku ☹

z.vrablova
19. apr 2010

Pekne uprsane ranko... vikend zbehol strasne rychlo... boli sme vcera u svokrovcoch na obed, a po obede sme sa boli vysantit na ihrisku... Kristinka vo vytrzeni 😀
Vecer o deviatej som uz spala... 🙂
Fac, nech Olimu co najskor vyjde ten nezbedny zubok, nech vas tolko netrapi...
Matka, torticka vyzera nadherne... mnamky...
My sme mali noc ok, ... vecer nechcela papat mliecko pred spanim, tak sme ju vzali do kuchyne, kde sme my s mm vecerali a Kristinke pri nas tiekli sliny... mliecko ani omylom, tak som jej dala chlebik... cisty, zapijala s cajom... ona normalne zjedla cely krajec chleba (ale len vnutro, bez korky)... odgrgla, vytesena, napapana... spala do tretej rana... 😎

eviqa
19. apr 2010

pekné ránko, tak my noc v pohode. Bála som sa síce, lebo v noci zo soboty na nedeľu sa malý rozplakal a ja kým som s tým boľavým chrbtom vstala a došla, skoro sa zašiel od plaču. Raz zaplakal, ja prídem a on ústa otvorené a nevedel sa nadýchnuť. Som myslela, že skolabujem. Potom tá nedeľa, no proste víkend o ničom ako dnešné upršané ráno ☹

fac, olimu pusu k výmesačiu a veľa sily k prerezaniu zúbkov a hlavne bez bolesti, i ked sa to asi nedá. Foto z oslavy super, čiže aj fifovi všetko naj.

marti, cez víkend kramovali asi všetci muži 😀 aj ten môj

...no a malý nejak začal piť menej mlieka, ani s jedlom to nie je slávne a o čaji alebo vode ani nehovorím. To skoro doňho ani nedostanem. Neviem, čo sa mu porobilo, ked vidí fľašu s vodou alebo s čajom, koniec sveta.

lulu73
19. apr 2010

ahojte

my noc klasika........x krat hore na "kojenie"

u nas som kramovala ja 🙂) manzel bol praveze uplne super...mal meniny a tak sme pooslavovali, vytiahol ma po dlhych mesiacoch na veceru. Dali sme si husacinu v Slov.Grobe a tak som sa natlacila, ze som este na druhy den na obed nebola hladna....a nedela bola cela o navstevach, bolo veselo. Dnes sa chystam prezut zimne pneumatiky a poobede do BA. Zda sa ze bude pekne pocasie a aj s kocikom vybehnem. Ale asi doslova budem behat, lebo mala neznasa kocik a prechadzky, cize vzdy s nou bezim domov 🙂)

bagaja
19. apr 2010

ahojky

no my noc zasa katastrofa a ja s tým mojím chrbtom no doslova utrpenie vstať y postele k malej na 100 krát...čiže čo už mi bolo lepšie dnes znova na hovno.....

mati torta úžasna, škoda že tak daleko bývaš hned by som objednala 😉

a to počasie no nemám slov a ko víkend super a teray ked sme same doma yase otras 😠

filipkovi prajeme všetko naj k 2ročkom a všetkým deturencom všetko naj k výmesačiam 😉

facovka
19. apr 2010

lulu,no to pocko,uz sa nejako zatahuje ci co..my do stredy sami ☹ mm v prahe na skoleni,uf 😖

zuzanakarolinka
19. apr 2010

my sme túto noc tiež mali akúsi "nesvoju", malá stále mrnčala, neviem čo jej bolo, 3x kojiť, potom zase cumel vypadol, a tak kolom dookola

a to počasie no neviem, tu zatiaľ je len pod mrakom, ale čo z toho bude v priebehu dňa, to uvidíme

perla200
19. apr 2010

no lulu - môj sen je íst do grobu na husacinu a lokse ale nikto mi ho nechce splnit:(((((
bagaja - neskúsala si tie čínske náplaste na chrbát? lebo ja mam problém s lavým ramenom, raz som dostala prievan nan a ked ma to chytí že bud sa spotím alebo prechladnem tak som 4 dni odstavená od života....proste nespím a mam hrozné bolesti a to mi to zmiernovalo kúpila som to v DMku...

eviqa
19. apr 2010

baga, mne pomohlo suché teplo alebo aj dobré sú náplaste Flector, to som používala aj v tehotenstve.

lulu73
19. apr 2010

perla....ved ja som snivala o husacine skoro dva roky, co ti budem hovorit a konecne sme sa k tomu aj dostali....ale poviem vam, oni nevedia co za to pytat ☹

perla200
19. apr 2010

no ved to....ale my to mame daleko...to radsej ideme teda ani nepamätám kedy to bolo ty kokso....v septembri sme boli naposledy na večeri....niekde bližsie pri nás.... no raz možno....

lulu73
19. apr 2010

perla............... a v kine a v divadle som nebola odkedy je mala na svete

perla200
19. apr 2010

čo snívas lulu? ja teda tiež nie...akurát na plese 4 hodiny....

lenka_66
19. apr 2010

aahojte ,

kino??/ a to je co ? ja uz asi 10r. ☹

facovka
19. apr 2010

lulu,lenka,ja si tak 7-8 rokov tiez ee 😅

martinex
19. apr 2010

ahojte kocky...

u nas noc hruuuza... maly bol ako piecka, teplota 37,8 stale bol hore,tak bol u nas v posteli ale len co som mu vybrala prso z ust tak zacal plakat,nic nepomahalo,takze som sa vobec nevyspala...aj teraz je horuci,uplakany sice moc nie je, ale aj tak nafigu...neviem ci to budu zuby,lebo hore dvojky vyzeraju ze idu... dnes potrebujem ist do skoly,ale ked je maly takyto ho nechcem davat svokre,tak neviem ako to vymysliet...a kedze vcera mi vyprsala emisna na aute a mm zabudol ho objednat,tak nechcem moc riskovat cestu s nim...takze parada uplna 😠

perla200
19. apr 2010

ja v kine naposledy na filme - nejakí rytieri či čo a dávajú to asi dva roky v telke tak to bolo dobre dávno.... a s MM sme boli na druhom rande v kine napána prstenov 2 tusím ale jednotku som nevidela aj tak sme robili vsetko možné a iné ako pozerali film 😀 😀 😀 😝 😝 😝

eviqa
19. apr 2010

marti 😒 ked sa darí, tak sa darí. dadíkovi, aby to rýchlo prešlo

facovka
19. apr 2010

marti ach jaj, mozno 6tka na ceste 😒 ☹ drzte sa..informuj,kasli na skolu..ak sa da..

lenka_66
19. apr 2010

mati , drzim palce

fac, ako oli?

perla a co take ste robili??????????????

baby , no ja som v pomykove to ako ze tu 6ku musia mat ?sak tusim ze uz len marek a kristinka od zuzky mnemali

perla200
19. apr 2010

ano vy ste asi poslední kto 6stku nemal.....držte sa marti....

martinex
19. apr 2010

fac no 6tky sa desim... na do skoly musim, potrebujem zapisat zapocty a ist dat niekde vytlacit diplomovku 😒

perla200
19. apr 2010

ale lenka to sme boli mladí este🙂

lenka_66
19. apr 2010

no tak starenka porozpravaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre